Word fan! 11

Provinciaal voetbal - West-Vlaanderen (3C) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 21
 Speeldag 1
03/09 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-0 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
03/09 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-1 Jong Helkijn Jong Helkijn
03/09 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-2 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
03/09 19:00 Ingooigem Ingooigem 1-2 Marke Marke
03/09 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
04/09 15:00 Stasegem Stasegem 1-1 Mandel United Mandel United
04/09 15:00 Heule Heule 2-2 Moorsele Moorsele
04/09 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 0-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
 Speeldag 2
09/09 20:15 Mandel United Mandel United 1-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
10/09 17:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-1 Heule Heule
10/09 19:00 Moorsele Moorsele 3-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
10/09 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-0 KRC Waregem KRC Waregem
10/09 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 2-2 Ingooigem Ingooigem
10/09 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 1-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
11/09 15:00 Jong Helkijn Jong Helkijn 1-3 Stasegem Stasegem
11/09 15:00 Marke Marke 5-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 3
17/09 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
17/09 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 0-1 Heule Heule
17/09 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
17/09 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-3 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
17/09 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 2-1 Jong Helkijn Jong Helkijn
17/09 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 0-0 Mandel United Mandel United
18/09 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 2-1 Moorsele Moorsele
18/09 15:00 Stasegem Stasegem 0-5 Marke Marke
 Speeldag 4
23/09 20:30 Mandel United Mandel United 2-2 KRC Waregem KRC Waregem
24/09 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 6-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
24/09 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-1 Ingooigem Ingooigem
24/09 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 1-1 Stasegem Stasegem
24/09 19:00 Moorsele Moorsele 2-2 Jong Helkijn Jong Helkijn
24/09 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
24/09 19:30 Heule Heule 3-3 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
25/09 15:00 Marke Marke 1-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 5
01/10 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-0 Heule Heule
01/10 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-1 Mandel United Mandel United
01/10 18:00 Jong Helkijn Jong Helkijn 1-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
01/10 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-0 Moorsele Moorsele
01/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 2-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
01/10 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 0-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
02/10 15:00 Stasegem Stasegem 1-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
02/10 15:00 Marke Marke 1-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
 Speeldag 6
08/10 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
08/10 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-1 Jong Helkijn Jong Helkijn
08/10 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 3-5 Bl. Otegem Bl. Otegem
08/10 19:30 Moorsele Moorsele 3-2 Marke Marke
08/10 19:30 Heule Heule 1-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
09/10 14:30 Mandel United Mandel United 2-0 Ingooigem Ingooigem
09/10 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 1-2 KRC Waregem KRC Waregem
09/10 15:00 Stasegem Stasegem 2-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 7
15/10 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
15/10 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 5-1 Moorsele Moorsele
15/10 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn 2-3 Mandel United Mandel United
15/10 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 0-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
15/10 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-0 Heule Heule
15/10 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 1-0 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
15/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-1 Stasegem Stasegem
16/10 15:00 Marke Marke 4-0 SV Kortrijk SV Kortrijk
 Speeldag 8
21/10 20:15 Mandel United Mandel United 1-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
22/10 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 4-1 Ingooigem Ingooigem
22/10 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 4-1 Marke Marke
22/10 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 4-1 Stasegem Stasegem
22/10 19:30 Heule Heule 0-4 KRC Waregem KRC Waregem
22/10 19:30 Moorsele Moorsele 2-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
23/10 15:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
23/10 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 3-0 Jong Helkijn Jong Helkijn
 Speeldag 9
29/10 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 0-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
29/10 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-0 Moorsele Moorsele
29/10 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn 2-1 Heule Heule
29/10 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-0 Lendelede Sport Lendelede Sport
29/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-2 Marke Marke
29/10 20:00 Mandel United Mandel United 0-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
30/10 14:30 Stasegem Stasegem 2-0 Ingooigem Ingooigem
30/10 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 0-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
 Speeldag 10
05/11 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 4-0 Stasegem Stasegem
05/11 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
05/11 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
05/11 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-0 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
05/11 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 6-2 Moorsele Moorsele
05/11 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
05/11 19:30 Heule Heule 3-2 Mandel United Mandel United
06/11 15:00 Marke Marke 7-2 Jong Helkijn Jong Helkijn
 Speeldag 11
12/11 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-1 Ingooigem Ingooigem
12/11 20:00 Mandel United Mandel United 2-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
13/11 14:30 Stasegem Stasegem 2-1 Heule Heule
13/11 14:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-4 Marke Marke
13/11 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 1-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
 Speeldag 12
19/11 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 5-3 KRC Waregem KRC Waregem
19/11 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 2-3 Jong Helkijn Jong Helkijn
19/11 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
19/11 19:30 Moorsele Moorsele 2-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
19/11 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 3-0 Stasegem Stasegem
19/11 20:30 Lendelede Sport Lendelede Sport 4-2 Mandel United Mandel United
20/11 15:00 Marke Marke 2-2 Heule Heule
20/11 15:00 Ingooigem Ingooigem 1-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
 Speeldag 11
22/11 20:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-1 KRC Waregem KRC Waregem
22/11 20:00 Jong Helkijn Jong Helkijn 2-4 Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 13
26/11 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
26/11 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn 2-2 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
26/11 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
26/11 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-2 Ingooigem Ingooigem
26/11 19:30 Heule Heule 1-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
26/11 20:00 Mandel United Mandel United 1-1 Moorsele Moorsele
 Speeldag 17
27/11 16:00 Stasegem Stasegem 0-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 14
03/12 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
03/12 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 5-4 Bl. Otegem Bl. Otegem
03/12 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
03/12 19:00 Ingooigem Ingooigem 1-0 Jong Helkijn Jong Helkijn
03/12 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 4-2 KRC Waregem KRC Waregem
03/12 19:30 Moorsele Moorsele 3-1 Stasegem Stasegem
04/12 14:00 Mandel United Mandel United 2-1 Marke Marke
04/12 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 1-2 Heule Heule
 Speeldag 15
10/12 14:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 5-2 Mandel United Mandel United
10/12 17:00 KRC Waregem KRC Waregem 5-0 Moorsele Moorsele
10/12 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 5-0 Ingooigem Ingooigem
10/12 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-3 Lendelede Sport Lendelede Sport
10/12 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn 2-3 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
10/12 19:30 Heule Heule 3-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
11/12 14:30 Stasegem Stasegem 0-5 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
11/12 15:00 Marke Marke 1-3 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
 Speeldag 11
14/12 20:00 Moorsele Moorsele 1-3 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
 Speeldag 16
14/12 20:30 Mandel United Mandel United 8-0 Jong Helkijn Jong Helkijn
17/12 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-4 Marke Marke
17/12 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 0-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
17/12 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 8-1 KRC Waregem KRC Waregem
17/12 19:30 Moorsele Moorsele 1-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
17/12 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-0 Heule Heule
18/12 13:30 Ingooigem Ingooigem 2-0 Stasegem Stasegem
18/12 13:30 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 3-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
 Speeldag 17
08/01 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 2-2 Marke Marke
 Speeldag 18
14/01 17:00 Jong Helkijn Jong Helkijn 3-5 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
14/01 17:00 Heule Heule 0-5 Ingooigem Ingooigem
14/01 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
14/01 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4-3 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
14/01 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
14/01 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 2-2 Mandel United Mandel United
15/01 14:30 Stasegem Stasegem 1-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
15/01 15:00 Marke Marke 5-1 Moorsele Moorsele
 Speeldag 19
21/01 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-2 KRC Waregem KRC Waregem
21/01 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-3 Marke Marke
21/01 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 7-1 Jong Helkijn Jong Helkijn
21/01 19:00 Ingooigem Ingooigem 1-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
21/01 19:30 Moorsele Moorsele 1-2 Heule Heule
21/01 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 1-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
22/01 14:00 Mandel United Mandel United 2-3 Stasegem Stasegem
22/01 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem - Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 20
28/01 17:00 Heule Heule 1-2 Stasegem Stasegem
28/01 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 3-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
28/01 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
28/01 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn 1-2 Moorsele Moorsele
28/01 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 0-3 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
28/01 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-0 Mandel United Mandel United
28/01 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
29/01 15:00 Marke Marke 3-0 Ingooigem Ingooigem
 Speeldag 21
04/02 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
04/02 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 3-3 Marke Marke
04/02 19:00 Ingooigem Ingooigem 2-5 KRC Waregem KRC Waregem
04/02 19:30 Heule Heule 1-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
04/02 19:30 Moorsele Moorsele 0-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
05/02 14:00 Mandel United Mandel United 1-3 Lendelede Sport Lendelede Sport
05/02 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 1-0 SV Ingelmunster SV Ingelmunster
05/02 15:00 Stasegem Stasegem 0-0 Jong Helkijn Jong Helkijn
 Speeldag 22
11/02 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke ...-... Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
11/02 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem ...-... Mandel United Mandel United
11/02 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn ...-... Aalbeke Sport Aalbeke Sport
11/02 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
11/02 19:00 Ingooigem Ingooigem ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
11/02 19:30 KRC Waregem KRC Waregem ...-... Heule Heule
11/02 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster ...-... Moorsele Moorsele
12/02 15:00 Marke Marke ...-... Stasegem Stasegem
 Speeldag 23
25/02 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport ...-... Bl. Otegem Bl. Otegem
25/02 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
25/02 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem ...-... Ingooigem Ingooigem
25/02 19:30 Moorsele Moorsele ...-... Lendelede Sport Lendelede Sport
26/02 14:00 Mandel United Mandel United ...-... SV Ingelmunster SV Ingelmunster
26/02 15:00 Heule Heule ...-... Marke Marke
26/02 15:00 Stasegem Stasegem ...-... KRC Waregem KRC Waregem
26/02 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem ...-... Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 24
04/03 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk ...-... Heule Heule
04/03 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke ...-... Stasegem Stasegem
04/03 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem ...-... Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
04/03 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport ...-... Aalbeke Sport Aalbeke Sport
04/03 19:00 Ingooigem Ingooigem ...-... Mandel United Mandel United
04/03 19:30 Moorsele Moorsele ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
04/03 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster ...-... Jong Helkijn Jong Helkijn
05/03 15:00 Marke Marke ...-... KRC Waregem KRC Waregem
 Speeldag 25
11/03 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn ...-... Ingooigem Ingooigem
11/03 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
11/03 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem ...-... Moorsele Moorsele
11/03 19:30 Heule Heule ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
11/03 19:30 KRC Waregem KRC Waregem ...-... Bl. Otegem Bl. Otegem
12/03 14:00 Mandel United Mandel United ...-... Oostrozebeke Oostrozebeke
12/03 15:00 Stasegem Stasegem ...-... SV Ingelmunster SV Ingelmunster
12/03 15:00 Marke Marke ...-... Lendelede Sport Lendelede Sport
 Speeldag 26
18/03 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke ...-... Ingooigem Ingooigem
18/03 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem ...-... Marke Marke
18/03 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport ...-... Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
18/03 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn ...-... KRC Waregem KRC Waregem
18/03 19:30 Moorsele Moorsele ...-... Mandel United Mandel United
18/03 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
19/03 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport ...-... Heule Heule
19/03 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem ...-... Stasegem Stasegem
 Speeldag 27
25/03 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk ...-... Moorsele Moorsele
25/03 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem ...-... Jong Helkijn Jong Helkijn
25/03 19:00 Marke Marke ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
25/03 19:30 KRC Waregem KRC Waregem ...-... SV Ingelmunster SV Ingelmunster
25/03 19:30 Heule Heule ...-... Oostrozebeke Oostrozebeke
26/03 14:00 Mandel United Mandel United ...-... Aalbeke Sport Aalbeke Sport
26/03 15:00 Stasegem Stasegem ...-... Lendelede Sport Lendelede Sport
26/03 15:00 Ingooigem Ingooigem ...-... Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 28
01/04 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem ...-... Stasegem Stasegem
01/04 18:30 Jong Helkijn Jong Helkijn ...-... Oostrozebeke Oostrozebeke
01/04 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport ...-... KRC Waregem KRC Waregem
01/04 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem ...-... Heule Heule
01/04 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
01/04 19:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem ...-... Mandel United Mandel United
01/04 19:30 Moorsele Moorsele ...-... Ingooigem Ingooigem
01/04 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster ...-... Marke Marke
 Speeldag 29
15/04 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke ...-... Moorsele Moorsele
15/04 18:00 SV Kortrijk SV Kortrijk ...-... Mandel United Mandel United
15/04 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem ...-... Lendelede Sport Lendelede Sport
15/04 19:00 Ingooigem Ingooigem ...-... SV Ingelmunster SV Ingelmunster
15/04 19:30 Heule Heule ...-... Jong Helkijn Jong Helkijn
15/04 19:30 KRC Waregem KRC Waregem ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
16/04 15:00 Marke Marke ...-... Aalbeke Sport Aalbeke Sport
16/04 15:00 Stasegem Stasegem ...-... Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
 Speeldag 30
23/04 15:00 SV Ingelmunster SV Ingelmunster ...-... Bl. Otegem Bl. Otegem
23/04 15:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
23/04 15:00 Mandel United Mandel United ...-... Heule Heule
23/04 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport ...-... Oostrozebeke Oostrozebeke
23/04 15:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport ...-... Stasegem Stasegem
23/04 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem ...-... Ingooigem Ingooigem
23/04 15:00 Jong Helkijn Jong Helkijn ...-... Marke Marke
23/04 15:00 Moorsele Moorsele ...-... KRC Waregem KRC Waregem
 Speeldag 31
30/04 15:00 Oostrozebeke Oostrozebeke ...-... SV Ingelmunster SV Ingelmunster
30/04 15:00 Bl. Otegem Bl. Otegem ...-... Jong Helkijn Jong Helkijn
30/04 15:00 Marke Marke ...-... Mandel United Mandel United
30/04 15:00 Stasegem Stasegem ...-... Moorsele Moorsele
30/04 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
30/04 15:00 KRC Waregem KRC Waregem ...-... Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
30/04 15:00 Heule Heule ...-... Aalbeke Sport Aalbeke Sport
30/04 15:00 Ingooigem Ingooigem ...-... Lendelede Sport Lendelede Sport

Download alle wedstrijden van West-Vlaanderen (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 20 46
2. Bl. Otegem Bl. Otegem 19 41
3. Lendelede Sport Lendelede Sport 20 39
4. Marke Marke 20 38
5. SV Ingelmunster SV Ingelmunster 20 37
6. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 20 31
7. Ingooigem Ingooigem 20 27
8. Olympic Ledegem Olympic Ledegem 19 26
9. SV Kortrijk SV Kortrijk 20 24
10. Stasegem Stasegem 20 24
11. Mandel United Mandel United 20 22
12. KRC Waregem KRC Waregem 20 21
13. Heule Heule 20 20
14. Moorsele Moorsele 20 20
15. Oostrozebeke Oostrozebeke 20 15
16. Jong Helkijn Jong Helkijn 20 9