Word fan! 11

Provinciaal voetbal - West-Vlaanderen (3C) 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 28
 Speeldag 1
01/09 20:00 Mandel United Mandel United 1-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
02/09 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 4-1 KRC Waregem KRC Waregem
02/09 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-4 Geluwe Geluwe
02/09 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 1-5 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
02/09 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
02/09 19:00 Avelgem Avelgem 3-3 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
02/09 19:30 Heule Heule 1-1 Ingooigem Ingooigem
03/09 15:00 Stasegem Stasegem 0-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
 Speeldag 2
09/09 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 3-3 Bl. Otegem Bl. Otegem
09/09 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-0 Avelgem Avelgem
09/09 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-2 Stasegem Stasegem
09/09 19:00 Ingooigem Ingooigem 2-2 Mandel United Mandel United
09/09 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-2 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
10/09 15:00 Geluwe Geluwe 4-2 Heule Heule
10/09 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 4-2 Hulste Sportief Hulste Sportief
10/09 15:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 0-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 3
16/09 17:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 2-2 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
16/09 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-1 Heule Heule
16/09 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 1-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
16/09 19:00 Avelgem Avelgem 4-0 Ingooigem Ingooigem
16/09 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
16/09 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
16/09 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-1 Stasegem Stasegem
16/09 20:00 Mandel United Mandel United 4-3 Geluwe Geluwe
 Speeldag 4
23/09 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-2 Mandel United Mandel United
23/09 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-1 KRC Waregem KRC Waregem
23/09 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
23/09 19:00 Ingooigem Ingooigem 2-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
23/09 19:30 Heule Heule 2-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
24/09 15:00 Stasegem Stasegem 0-3 Avelgem Avelgem
24/09 15:00 Geluwe Geluwe 4-0 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
24/09 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 2-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 5
30/09 16:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 4-3 Mandel United Mandel United
30/09 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Stasegem Stasegem
30/09 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
30/09 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-1 Ingooigem Ingooigem
30/09 19:00 Avelgem Avelgem 4-2 Hulste Sportief Hulste Sportief
30/09 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-2 Geluwe Geluwe
30/09 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-4 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
30/09 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-0 Heule Heule
 Speeldag 6
07/10 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
07/10 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 3-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
07/10 19:00 Ingooigem Ingooigem 2-1 KRC Waregem KRC Waregem
07/10 20:00 Mandel United Mandel United 1-3 Bl. Otegem Bl. Otegem
08/10 15:00 Stasegem Stasegem 4-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
08/10 15:00 Geluwe Geluwe 5-1 Avelgem Avelgem
08/10 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 3-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
08/10 18:00 Heule Heule 1-3 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
 Speeldag 7
14/10 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-1 Ingooigem Ingooigem
14/10 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-5 Geluwe Geluwe
14/10 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
14/10 19:00 Avelgem Avelgem 2-0 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
14/10 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 3-0 Mandel United Mandel United
14/10 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-1 Heule Heule
14/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
15/10 15:00 Stasegem Stasegem 4-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 8
21/10 15:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 3-6 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
21/10 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 3-2 KRC Waregem KRC Waregem
21/10 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 0-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
21/10 19:00 Ingooigem Ingooigem 3-0 Stasegem Stasegem
21/10 20:00 Mandel United Mandel United 2-0 SV Kortrijk SV Kortrijk
21/10 20:15 Heule Heule 1-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
22/10 15:00 Geluwe Geluwe 0-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
22/10 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 3-1 Avelgem Avelgem
 Speeldag 9
28/10 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-0 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
28/10 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
28/10 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-1 Heule Heule
28/10 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-2 Ingooigem Ingooigem
28/10 19:00 Avelgem Avelgem 2-2 Mandel United Mandel United
28/10 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 3-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
28/10 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 4-3 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
29/10 15:00 Stasegem Stasegem 2-4 Geluwe Geluwe
 Speeldag 10
04/11 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-2 Ingooigem Ingooigem
04/11 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 3-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
04/11 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 1-6 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
04/11 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 2-3 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
04/11 19:30 Heule Heule 5-2 Avelgem Avelgem
04/11 20:00 Mandel United Mandel United 2-1 Stasegem Stasegem
05/11 14:30 Geluwe Geluwe 1-2 KRC Waregem KRC Waregem
05/11 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 3-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
 Speeldag 11
11/11 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-0 Geluwe Geluwe
11/11 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-2 Mandel United Mandel United
11/11 19:00 Ingooigem Ingooigem 4-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
11/11 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 2-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
11/11 19:00 Avelgem Avelgem 1-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
11/11 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 5-1 Heule Heule
11/11 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 0-1 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
12/11 15:00 Stasegem Stasegem 2-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
 Speeldag 13
25/11 18:00 Heule Heule 4-3 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
25/11 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Mandel United Mandel United
25/11 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
25/11 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 3-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
25/11 19:00 Avelgem Avelgem 0-0 KRC Waregem KRC Waregem
25/11 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 1-3 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
26/11 15:00 Ingooigem Ingooigem 0-3 Geluwe Geluwe
26/11 15:00 Stasegem Stasegem 2-2 Hulste Sportief Hulste Sportief
 Speeldag 14
02/12 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-2 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
02/12 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
02/12 19:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-2 Ingooigem Ingooigem
02/12 19:00 Avelgem Avelgem 3-2 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
02/12 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
02/12 20:00 Mandel United Mandel United 1-1 Heule Heule
03/12 14:30 Geluwe Geluwe 5-1 Hulste Sportief Hulste Sportief
03/12 15:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 5-2 Stasegem Stasegem
 Speeldag 15
09/12 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-0 KRC Waregem KRC Waregem
09/12 19:00 Ingooigem Ingooigem 1-2 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
09/12 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 4-0 Avelgem Avelgem
09/12 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
09/12 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 3-0 Mandel United Mandel United
09/12 19:30 Heule Heule 2-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
10/12 15:00 Stasegem Stasegem 0-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
10/12 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 0-2 Geluwe Geluwe
 Speeldag 16
16/12 14:30 Geluwe Geluwe 2-0 SV Kortrijk SV Kortrijk
16/12 17:00 KRC Waregem KRC Waregem 3-1 Ingooigem Ingooigem
16/12 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-1 Stasegem Stasegem
16/12 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
16/12 18:00 Mandel United Mandel United 5-2 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
16/12 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 1-2 Avelgem Avelgem
16/12 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 0-4 Heule Heule
17/12 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 3-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
 Speeldag 12
23/12 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 0-0 Avelgem Avelgem
06/01 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 1-2 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
06/01 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 0-6 SV Kortrijk SV Kortrijk
06/01 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 5-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
06/01 19:30 Heule Heule 1-1 Stasegem Stasegem
06/01 19:30 Mandel United Mandel United 1-7 KRC Waregem KRC Waregem
07/01 14:30 Geluwe Geluwe 2-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
07/01 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 4-2 Ingooigem Ingooigem
 Speeldag 17
13/01 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
13/01 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
13/01 19:00 Avelgem Avelgem 1-1 Geluwe Geluwe
13/01 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 4-0 Mandel United Mandel United
13/01 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 4-3 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
13/01 19:00 Ingooigem Ingooigem 2-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
13/01 19:30 Heule Heule 2-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
14/01 15:00 Stasegem Stasegem 1-0 KRC Waregem KRC Waregem
 Speeldag 19
26/01 20:00 KRC Waregem KRC Waregem 4-0 Mandel United Mandel United
27/01 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
27/01 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-1 Geluwe Geluwe
27/01 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 3-2 Avelgem Avelgem
27/01 19:00 Ingooigem Ingooigem 0-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
27/01 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-3 Bl. Otegem Bl. Otegem
28/01 15:00 Stasegem Stasegem 1-1 Heule Heule
28/01 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 1-1 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
 Speeldag 20
03/02 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-1 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
03/02 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 3-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
03/02 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
03/02 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 3-1 KRC Waregem KRC Waregem
03/02 19:00 Avelgem Avelgem 2-1 Stasegem Stasegem
03/02 19:30 Heule Heule 2-2 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
04/02 14:00 Mandel United Mandel United 1-0 Oostrozebeke Oostrozebeke
04/02 15:00 Geluwe Geluwe 1-1 Ingooigem Ingooigem
 Speeldag 18
07/02 20:00 Mandel United Mandel United 1-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
08/02 20:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 0-3 Heule Heule
10/02 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-2 Avelgem Avelgem
10/02 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-2 SV Kortrijk SV Kortrijk
10/02 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 1-4 Ingooigem Ingooigem
11/02 14:30 Geluwe Geluwe 1-0 Stasegem Stasegem
11/02 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 2-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
13/02 20:30 KRC Waregem KRC Waregem 0-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
 Speeldag 21
17/02 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
17/02 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 0-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
17/02 19:00 Ingooigem Ingooigem 2-0 Avelgem Avelgem
17/02 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-3 KRC Waregem KRC Waregem
17/02 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 2-2 Geluwe Geluwe
17/02 19:30 Heule Heule 3-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
18/02 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 2-1 Mandel United Mandel United
18/02 15:00 Stasegem Stasegem 0-2 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
 Speeldag 22
24/02 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 3-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
24/02 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-4 Stasegem Stasegem
24/02 19:00 Avelgem Avelgem 1-1 Heule Heule
24/02 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 2-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
24/02 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 2-3 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
24/02 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-3 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
25/02 15:00 Mandel United Mandel United 1-1 Ingooigem Ingooigem
25/02 15:00 Geluwe Geluwe 1-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 23
02/03 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-3 SV Kortrijk SV Kortrijk
02/03 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 3-1 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
02/03 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-1 Avelgem Avelgem
02/03 19:30 Heule Heule 1-1 Geluwe Geluwe
03/03 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 2-3 KRC Waregem KRC Waregem
 Speeldag 24
09/03 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-4 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
09/03 19:00 Ingooigem Ingooigem 1-3 Heule Heule
09/03 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 6-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
09/03 19:00 Avelgem Avelgem 0-4 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
09/03 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 2-3 Stasegem Stasegem
09/03 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 3-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
09/03 20:00 Mandel United Mandel United 0-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
10/03 15:00 Geluwe Geluwe 3-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
 Speeldag 25
16/03 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-0 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
16/03 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-3 Hulste Sportief Hulste Sportief
16/03 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-3 Geluwe Geluwe
16/03 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-5 KRC Waregem KRC Waregem
16/03 19:45 Heule Heule 1-6 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
16/03 20:00 Mandel United Mandel United 1-3 Avelgem Avelgem
17/03 15:00 Stasegem Stasegem 1-1 Ingooigem Ingooigem
17/03 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 0-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
 Speeldag 23
20/03 20:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 2-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
20/03 20:00 Ingooigem Ingooigem 0-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
20/03 20:00 Stasegem Stasegem 4-2 Mandel United Mandel United
 Speeldag 26
23/03 16:30 Geluwe Geluwe 3-0 Mandel United Mandel United
23/03 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 4-1 Heule Heule
23/03 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 5-0 Stasegem Stasegem
23/03 19:00 Avelgem Avelgem 2-4 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
23/03 19:00 Ingooigem Ingooigem 0-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
23/03 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 3-1 SV Kortrijk SV Kortrijk
23/03 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 1-6 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
23/03 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 1-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 27
06/04 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-0 Avelgem Avelgem
06/04 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-1 Aalbeke Sport Aalbeke Sport
06/04 18:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 3-0 Heule Heule
06/04 19:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 0-1 Oostrozebeke Oostrozebeke
06/04 19:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 0-2 Ingooigem Ingooigem
06/04 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-2 Stasegem Stasegem
06/04 19:30 KRC Waregem KRC Waregem 2-1 Geluwe Geluwe
06/04 20:00 Mandel United Mandel United 2-0 Hulste Sportief Hulste Sportief
 Speeldag 28
13/04 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke ...-... Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
13/04 18:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport ...-... Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
13/04 19:00 Hulste Sportief Hulste Sportief ...-... KRC Waregem KRC Waregem
13/04 19:00 Ingooigem Ingooigem ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
13/04 19:00 Avelgem Avelgem ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
13/04 19:30 Heule Heule ...-... Mandel United Mandel United
14/04 15:00 Stasegem Stasegem ...-... Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
14/04 15:00 Geluwe Geluwe ...-... Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 29
21/04 15:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem ...-... Ingooigem Ingooigem
21/04 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk ...-... Hulste Sportief Hulste Sportief
21/04 15:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem ...-... Stasegem Stasegem
21/04 15:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport ...-... Oostrozebeke Oostrozebeke
21/04 15:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne ...-... Geluwe Geluwe
21/04 15:00 Bl. Otegem Bl. Otegem ...-... Mandel United Mandel United
21/04 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel ...-... Heule Heule
21/04 15:00 KRC Waregem KRC Waregem ...-... Avelgem Avelgem
 Speeldag 30
28/04 15:00 Mandel United Mandel United ...-... Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
28/04 15:00 Ingooigem Ingooigem ...-... Aalbeke Sport Aalbeke Sport
28/04 15:00 Stasegem Stasegem ...-... SV Kortrijk SV Kortrijk
28/04 15:00 Geluwe Geluwe ...-... Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
28/04 15:00 Oostrozebeke Oostrozebeke ...-... Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
28/04 15:00 Avelgem Avelgem ...-... Bl. Otegem Bl. Otegem
28/04 15:00 Hulste Sportief Hulste Sportief ...-... Olympic Ledegem Olympic Ledegem
28/04 15:00 Heule Heule ...-... KRC Waregem KRC Waregem

Download alle wedstrijden van West-Vlaanderen (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 27 64
2. Geluwe Geluwe 27 51
3. KRC Waregem KRC Waregem 27 50
4. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 27 44
5. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 27 41
6. Olympic Ledegem Olympic Ledegem 27 40
7. Ingooigem Ingooigem 27 38
8. Oostrozebeke Oostrozebeke 27 35
9. Avelgem Avelgem 27 35
10. SV Kortrijk SV Kortrijk 27 33
11. Bl. Otegem Bl. Otegem 27 33
12. Heule Heule 27 31
13. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 27 30
14. Stasegem Stasegem 27 28
15. Mandel United Mandel United 27 28
16. Hulste Sportief Hulste Sportief 27 15