Word fan! 0
First Division - Speeldag 16 (2023 - 2024)
Speeldag 16 | ||||
---|---|---|---|---|
21/12 18:00 | Othellos Athienou | 2-1 | Ethnikos Achnas | |
0-1 | 22' | |||
Konstantinos Kastanas 45+5' | 1-1 | |||
85' | 2-1 | |||
22/12 18:00 | Karmiotissa Pano Polemidion | 3-4 | Apollon Limassol | |
0-1 | 3' Beshart Abdurahimi | |||
0-2 | 37' Pedro David Rosendo Marques | |||
39' | 1-2 | |||
1-3 | 73' | |||
(pen) 84' | 2-3 | |||
Karim Rossi 87' | 3-3 | |||
3-4 | 90+6' Eliel Peretz | |||
22/12 18:00 | Aris Limassol | 1-0 | AEZ Zakakiou | |
Arthur Gomis 43' | 1-0 | |||
22/12 18:00 | AEK Larnaca | 2-1 | Doxa Katokopias | |
0-1 | 10' Adil Nabi (pen) | |||
60' | 1-1 | |||
Ivan Trickovski 82' | 2-1 | |||
23/12 16:00 | Apoel Nicosia | 3-0 | Omonia Nicosia | |
Marquinhos 45+5' | 1-0 | |||
Stavros Gavriel 83' | 2-0 | |||
Issam Chebake 90+1' | 3-0 | |||
23/12 16:00 | AEL Limassol | 1-2 | AE Paphos | |
0-1 | 14' Moustapha Name | |||
Yiannis Gerolemou 46' | 1-1 | |||
1-2 | 81' Muamer Tankovic | |||
23/12 18:00 | Nea Salamis | 0-3 | Anorthosis Famagusta | |
0-1 | 3' Sergio Castel Martínez | |||
0-2 | 53' Sekou Gassama Cissokho | |||
0-3 | 81' Hélder José Castro Ferreira |
Statistieken
Speeldag 16 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 7/7 | |
Aantal doelpunten: | 23 | 12-11 |
Penalty's: | 2 | 1-1 |
Aantal owngoals: | 0 | |
Aantal gele kaarten: | 6 | 3-3 |
Aantal rode kaarten: | 1 | 0-1 |
Toeschouwers: | 0 |
Download kalender First Division
Download alle wedstrijden van First Division naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Apoel Nicosia | 26 | 59 |
2. | Aris Limassol | 26 | 56 |
3. | AEK Larnaca | 26 | 52 |
4. | AE Paphos | 26 | 50 |
5. | Omonia Nicosia | 26 | 49 |
6. | Anorthosis Famagusta | 26 | 47 |
7. | Apollon Limassol | 26 | 38 |
8. | Nea Salamis | 26 | 36 |
9. | AEL Limassol | 26 | 30 |
10. | Ethnikos Achnas | 26 | 26 |
11. | Karmiotissa Pano Polemidion | 26 | 20 |
12. | AEZ Zakakiou | 26 | 16 |
13. | Othellos Athienou | 26 | 15 |
14. | Doxa Katokopias | 26 | 12 |