Word fan! 0

First Division 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 32
 Speeldag 1
20/08 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
21/08 18:00 AE Paphos AE Paphos 4-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
22/08 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-2 Aris Limassol Aris Limassol
23/08 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 4-2 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
 Speeldag 2
11/09 17:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 1-3 PAEEK PAEEK
11/09 19:00 Aris Limassol Aris Limassol 0-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
12/09 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 2-0 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
12/09 19:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 2-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
13/09 17:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 0-1 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
13/09 19:00 AEL Limassol AEL Limassol 4-0 AE Paphos AE Paphos
 Speeldag 3
17/09 18:00 PAEEK PAEEK 0-0 Aris Limassol Aris Limassol
18/09 17:00 AE Paphos AE Paphos 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
18/09 19:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-1 AEL Limassol AEL Limassol
19/09 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 2-1 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
20/09 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 2-1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
20/09 20:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-1 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
 Speeldag 4
24/09 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 0-0 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
25/09 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 3-2 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
26/09 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-1 AE Paphos AE Paphos
26/09 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 0-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
27/09 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
27/09 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 PAEEK PAEEK
 Speeldag 5
01/10 17:00 PAEEK PAEEK 1-3 AEL Limassol AEL Limassol
01/10 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-4 AEK Larnaca AEK Larnaca
02/10 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-3 Aris Limassol Aris Limassol
02/10 18:00 AE Paphos AE Paphos 1-1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
03/10 17:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-1 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
03/10 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-0 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 6
16/10 16:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 3-0 PAEEK PAEEK
16/10 18:00 AE Paphos AE Paphos 1-1 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
17/10 16:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
17/10 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 2-1 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
18/10 17:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1-2 Aris Limassol Aris Limassol
18/10 18:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-1 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
 Speeldag 7
22/10 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
23/10 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 2-2 AEL Limassol AEL Limassol
23/10 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 2-0 AE Paphos AE Paphos
24/10 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 0-1 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
25/10 18:00 PAEEK PAEEK 1-0 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
25/10 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
 Speeldag 8
29/10 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 0-1 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
30/10 16:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 2-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
30/10 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 0-1 Aris Limassol Aris Limassol
31/10 16:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-0 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
31/10 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 0-2 Apollon Limassol Apollon Limassol
01/11 18:00 AE Paphos AE Paphos 2-0 PAEEK PAEEK
 Speeldag 9
05/11 17:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
05/11 19:00 PAEEK PAEEK 0-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
06/11 16:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 3-0 AEL Limassol AEL Limassol
06/11 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
07/11 16:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1-0 AE Paphos AE Paphos
07/11 18:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-2 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 10
20/11 17:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 3-2 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
20/11 18:00 AE Paphos AE Paphos 3-0 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
21/11 16:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 3-0 Aris Limassol Aris Limassol
21/11 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 0-0 AEL Limassol AEL Limassol
22/11 17:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-1 PAEEK PAEEK
22/11 19:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 0-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
 Speeldag 11
26/11 18:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 1-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
27/11 16:00 Aris Limassol Aris Limassol 0-0 AE Paphos AE Paphos
27/11 18:00 PAEEK PAEEK 1-2 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
28/11 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 0-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
29/11 16:45 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
 Speeldag 12
03/12 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
04/12 16:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1-4 AEK Larnaca AEK Larnaca
04/12 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-3 PAEEK PAEEK
05/12 16:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-1 AE Paphos AE Paphos
05/12 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 0-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
06/12 18:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
 Speeldag 13
10/12 18:00 AE Paphos AE Paphos 1-0 AEL Limassol AEL Limassol
11/12 18:00 PAEEK PAEEK 0-2 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
12/12 16:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 0-2 Aris Limassol Aris Limassol
12/12 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 2-1 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
13/12 17:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
13/12 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
 Speeldag 14
17/12 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-1 PAEEK PAEEK
18/12 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-2 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
18/12 18:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
19/12 16:00 AEL Limassol AEL Limassol 3-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
19/12 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 2-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
20/12 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-3 AE Paphos AE Paphos
 Speeldag 1
22/12 16:00 PAEEK PAEEK 0-2 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
22/12 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-0 AEL Limassol AEL Limassol
 Speeldag 11
26/12 16:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 4-2 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 15
03/01 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
05/01 16:00 AE Paphos AE Paphos 1-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 16
08/01 16:00 Aris Limassol Aris Limassol 2-1 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
08/01 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 2-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
10/01 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
 Speeldag 17
14/01 16:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
14/01 18:00 PAEEK PAEEK 2-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
15/01 16:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-2 AE Paphos AE Paphos
15/01 18:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-3 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
16/01 15:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-1 AEL Limassol AEL Limassol
16/01 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 2-0 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 18
22/01 16:00 AE Paphos AE Paphos 0-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
22/01 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 1-0 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
23/01 15:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-1 Aris Limassol Aris Limassol
23/01 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 0-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
24/01 15:30 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 2-1 PAEEK PAEEK
24/01 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
 Speeldag 19
28/01 18:00 PAEEK PAEEK 0-2 AE Paphos AE Paphos
29/01 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
29/01 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
30/01 15:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
30/01 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 2-1 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
31/01 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-2 AEL Limassol AEL Limassol
 Speeldag 20
05/02 16:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 0-0 Aris Limassol Aris Limassol
06/02 15:00 AE Paphos AE Paphos 1-1 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
06/02 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 2-3 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
07/02 17:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 0-2 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
07/02 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 0-3 Apollon Limassol Apollon Limassol
 Speeldag 15
09/02 16:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 0-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
09/02 18:00 PAEEK PAEEK 1-3 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
10/02 16:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 2-1 AEL Limassol AEL Limassol
10/02 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 3-1 Aris Limassol Aris Limassol
 Speeldag 21
13/02 18:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-1 AE Paphos AE Paphos
14/02 17:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 3-1 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
14/02 19:15 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
15/02 16:00 AEL Limassol AEL Limassol 3-2 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
15/02 18:00 PAEEK PAEEK 2-2 Apollon Limassol Apollon Limassol
16/02 17:00 Aris Limassol Aris Limassol 0-2 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 16
17/02 17:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 0-2 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
18/02 16:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1-1 AE Paphos AE Paphos
18/02 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 0-0 PAEEK PAEEK
 Speeldag 20
22/02 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-0 PAEEK PAEEK
 Speeldag 22
25/02 18:00 AE Paphos AE Paphos 1-1 Aris Limassol Aris Limassol
25/02 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 2-4 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
26/02 16:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 3-1 AEL Limassol AEL Limassol
26/02 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 2-2 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
27/02 15:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1-0 PAEEK PAEEK
27/02 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 0-0 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
 Speeldag 23
04/03 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1-1 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
05/03 16:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-1 Aris Limassol Aris Limassol
05/03 18:30 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1-3 AEK Larnaca AEK Larnaca
07/03 17:00 AE Paphos AE Paphos 0-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
07/03 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 2-1 PAEEK PAEEK
 Speeldag 24
11/03 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 0-1 AEL Limassol AEL Limassol
12/03 16:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 2-2 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
12/03 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 2-1 AE Paphos AE Paphos
13/03 15:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
13/03 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
14/03 18:00 PAEEK PAEEK 0-4 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
 Speeldag 25
18/03 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
18/03 18:00 PAEEK PAEEK 0-1 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
19/03 16:00 AEL Limassol AEL Limassol 1-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
19/03 18:00 AE Paphos AE Paphos 2-2 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
20/03 15:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 0-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
20/03 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 2-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
 Speeldag 26
02/04 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 1-0 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
02/04 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 4-1 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
03/04 15:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 0-1 AEL Limassol AEL Limassol
03/04 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Aris Limassol Aris Limassol
04/04 16:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 4-2 PAEEK PAEEK
04/04 18:00 AE Paphos AE Paphos 2-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
 Speeldag 27
08/04 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 3-0 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
09/04 16:00 AEL Limassol AEL Limassol 2-0 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
09/04 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 3-3 Apollon Limassol Apollon Limassol
10/04 16:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-1 AE Paphos AE Paphos
10/04 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-1 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
11/04 18:00 PAEEK PAEEK 0-3 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
 Speeldag 28
16/04 16:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
16/04 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 0-2 AE Paphos AE Paphos
17/04 16:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-0 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
17/04 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
18/04 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-0 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
18/04 18:00 PAEEK PAEEK 0-3 AEL Limassol AEL Limassol
 Speeldag 23
20/04 16:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-0 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 29
29/04 18:00 AE Paphos AE Paphos 1-1 Aris Limassol Aris Limassol
29/04 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 0-4 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
30/04 17:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 0-0 PAEEK PAEEK
30/04 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1-1 Apollon Limassol Apollon Limassol
01/05 17:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
01/05 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 0-2 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
 Speeldag 30
06/05 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 4-3 PAEEK PAEEK
07/05 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 3-2 AEL Limassol AEL Limassol
08/05 16:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Aris Limassol Aris Limassol
08/05 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 3-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
09/05 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 1-0 AE Paphos AE Paphos
09/05 18:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 2-1 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
 Speeldag 31
14/05 17:00 PAEEK PAEEK 2-5 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
14/05 18:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 2-0 AE Paphos AE Paphos
15/05 18:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-1 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
15/05 18:00 Aris Limassol Aris Limassol 1-4 Apollon Limassol Apollon Limassol
16/05 18:00 AEL Limassol AEL Limassol 3-1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
16/05 18:00 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 1-1 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
 Speeldag 32
20/05 18:00 Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 1-2 AEL Limassol AEL Limassol
20/05 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-1 Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
21/05 17:00 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 0-0 PAEEK PAEEK
21/05 18:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 0-3 Aris Limassol Aris Limassol
22/05 18:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 0-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
22/05 18:00 AE Paphos AE Paphos 3-1 Apoel Nicosia Apoel Nicosia

Download alle wedstrijden van First Division naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Apollon Limassol Apollon Limassol 32 58
2. AEK Larnaca AEK Larnaca 32 54
3. Apoel Nicosia Apoel Nicosia 32 51
4. Omonia Nicosia Omonia Nicosia 32 50
5. Aris Limassol Aris Limassol 32 50
6. Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 32 49
7. AEL Limassol AEL Limassol 32 47
8. AE Paphos AE Paphos 32 46
9. Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia 32 42
10. Doxa Katokopias Doxa Katokopias 32 32
11. Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 32 23
12. PAEEK PAEEK 32 17