Word fan! 0
First Division - Speeldag 6 (2023 - 2024)
Speeldag 6 | ||||
---|---|---|---|---|
30/09 17:00 | AEK Larnaca | 1-1 | Nea Salamis | |
Mark Diemers 4' | 1-0 | |||
1-1 | 30' Abdelaye Diakite | |||
30/09 18:00 | Karmiotissa Pano Polemidion | 0-0 | Othellos Athienou | |
30/09 18:00 | Aris Limassol | 0-1 | Apollon Limassol | |
0-1 | 10' Valentin Ionuţ Costache | |||
01/10 18:00 | AEL Limassol | 1-3 | Anorthosis Famagusta | |
0-1 | 24' Miguel Ángel Guerrero Martín (pen) | |||
0-2 | 26' Sergio Castel Martínez | |||
Jonathan Morsay 52' | 1-2 | |||
1-3 | 90+8' Ousseynou Thioune | |||
01/10 18:00 | Doxa Katokopias | 1-3 | Omonia Nicosia | |
Berat Sadik (pen) 26' | 1-0 | |||
1-1 | 81' Willy Afonso Semedo Johnson | |||
1-2 | 86' Karim Ansarifard (pen) | |||
1-3 | 90+9' Marcos Robson Cipriano | |||
02/10 18:00 | Apoel Nicosia | 5-1 | Ethnikos Achnas | |
Marquinhos (pen) 23' | 1-0 | |||
1-1 | 26' Dejan Dražić | |||
Stavros Gavriel 28' | 2-1 | |||
Dieumerci Ndongala 50' | 3-1 | |||
Issam Chebake 71' | 4-1 | |||
Jefte 82' | 5-1 | |||
02/10 18:00 | AEZ Zakakiou | 1-4 | AE Paphos | |
0-1 | 9' Onni Valakari | |||
0-2 | 34' Muamer Tankovic | |||
0-3 | 43' | |||
Yair Isaac Castro Rodriguez 45+1' | 1-3 | |||
1-4 | 83' |
Statistieken
Speeldag 6 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 7/7 | |
Aantal doelpunten: | 22 | 9-13 |
Penalty's: | 4 | 2-2 |
Aantal owngoals: | 0 | |
Aantal gele kaarten: | 6 | 2-4 |
Aantal rode kaarten: | 0 | 0-0 |
Toeschouwers: | 0 |
Download kalender First Division
Download alle wedstrijden van First Division naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Apoel Nicosia | 26 | 59 |
2. | Aris Limassol | 26 | 56 |
3. | AEK Larnaca | 26 | 52 |
4. | AE Paphos | 26 | 50 |
5. | Omonia Nicosia | 26 | 49 |
6. | Anorthosis Famagusta | 26 | 47 |
7. | Apollon Limassol | 26 | 38 |
8. | Nea Salamis | 26 | 36 |
9. | AEL Limassol | 26 | 30 |
10. | Ethnikos Achnas | 26 | 26 |
11. | Karmiotissa Pano Polemidion | 26 | 20 |
12. | AEZ Zakakiou | 26 | 16 |
13. | Othellos Athienou | 26 | 15 |
14. | Doxa Katokopias | 26 | 12 |