Word fan! 13

Superliga 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 17
 Speeldag 1
21/07 19:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 1-0 Hvidovre
22/07 16:00 Lyngby Lyngby 1-2 FC København FC København
23/07 14:00 Aarhus GF Aarhus GF 1-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
23/07 16:00 Odense BK Odense BK 2-2 Randers FC Randers FC
23/07 18:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-2 Brøndby IF Brøndby IF
24/07 19:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 4-1 Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 2
28/07 19:00 Viborg FF Viborg FF 2-2 Lyngby Lyngby
29/07 16:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 2-3 FC København FC København
30/07 14:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-0 Silkeborg IF Silkeborg IF
30/07 16:00 Randers FC Randers FC 2-2 Hvidovre
30/07 18:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-2 Odense BK Odense BK
31/07 19:00 Aarhus GF Aarhus GF 1-3 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
 Speeldag 3
04/08 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 2-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
05/08 16:00 FC København FC København 4-0 Randers FC Randers FC
06/08 14:00 Hvidovre 0-2 Aarhus GF Aarhus GF
06/08 16:00 Lyngby Lyngby 4-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
06/08 18:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 3-1 Brøndby IF Brøndby IF
07/08 19:00 Odense BK Odense BK 1-2 Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 4
11/08 19:00 FC København FC København 2-1 Odense BK Odense BK
13/08 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 1-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
13/08 14:00 Randers FC Randers FC 0-5 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
13/08 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 3-0 Lyngby Lyngby
13/08 18:00 Aarhus GF Aarhus GF 2-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
14/08 19:00 Viborg FF Viborg FF 0-0 Hvidovre
 Speeldag 5
18/08 19:00 Hvidovre 0-2 FC København FC København
20/08 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 2-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
20/08 16:00 Lyngby Lyngby 1-0 Randers FC Randers FC
20/08 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 0-1 Brøndby IF Brøndby IF
20/08 20:00 Odense BK Odense BK 1-1 Aarhus GF Aarhus GF
21/08 19:00 Viborg FF Viborg FF 2-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
 Speeldag 6
25/08 18:30 Randers FC Randers FC 1-0 Viborg FF Viborg FF
26/08 16:00 FC København FC København 1-3 Silkeborg IF Silkeborg IF
27/08 14:00 Aarhus GF Aarhus GF 1-0 Lyngby Lyngby
27/08 16:00 Hvidovre 1-5 Odense BK Odense BK
27/08 18:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 3-0 FC Midtjylland FC Midtjylland
28/08 19:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 0-1 Brøndby IF Brøndby IF
 Speeldag 7
01/09 19:00 Odense BK Odense BK 1-2 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
03/09 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-0 Hvidovre
03/09 14:00 Lyngby Lyngby 1-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
03/09 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 3-1 Randers FC Randers FC
03/09 18:00 FC København FC København 2-0 Viborg FF Viborg FF
03/09 20:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 1-1 Aarhus GF Aarhus GF
 Speeldag 8
15/09 19:00 Viborg FF Viborg FF 2-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
16/09 16:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-2 FC København FC København
17/09 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 1-2 Randers FC Randers FC
17/09 16:00 Hvidovre 0-1 Lyngby Lyngby
17/09 18:05 Aarhus GF Aarhus GF 0-3 Brøndby IF Brøndby IF
18/09 19:00 Odense BK Odense BK 0-3 Silkeborg IF Silkeborg IF
 Speeldag 9
22/09 19:00 Lyngby Lyngby 1-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
24/09 14:00 Brøndby IF Brøndby IF 2-3 FC København FC København
24/09 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 2-0 Viborg FF Viborg FF
24/09 16:00 Randers FC Randers FC 1-1 Aarhus GF Aarhus GF
24/09 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-1 Odense BK Odense BK
25/09 19:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-0 Hvidovre
 Speeldag 10
30/09 15:00 FC København FC København 0-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
01/10 14:00 Randers FC Randers FC 1-0 Silkeborg IF Silkeborg IF
01/10 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 0-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
01/10 16:00 Hvidovre 0-3 Brøndby IF Brøndby IF
01/10 18:00 Viborg FF Viborg FF 2-1 Aarhus GF Aarhus GF
02/10 19:00 Odense BK Odense BK 1-2 Lyngby Lyngby
 Speeldag 11
06/10 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 5-0 Lyngby Lyngby
08/10 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-1 Odense BK Odense BK
08/10 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 3-1 Hvidovre
08/10 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-0 Viborg FF Viborg FF
08/10 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-2 Randers FC Randers FC
08/10 20:00 Aarhus GF Aarhus GF 1-1 FC København FC København
 Speeldag 12
20/10 19:00 Hvidovre 1-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
21/10 17:00 FC København FC København 2-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
22/10 14:00 Lyngby Lyngby 0-2 Aarhus GF Aarhus GF
22/10 16:00 Viborg FF Viborg FF 0-2 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
22/10 18:00 Randers FC Randers FC 2-2 Brøndby IF Brøndby IF
23/10 19:00 Odense BK Odense BK 1-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
 Speeldag 13
27/10 19:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-1 Lyngby Lyngby
28/10 17:00 FC København FC København 4-0 Hvidovre
29/10 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 1-1 Viborg FF Viborg FF
29/10 16:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-0 Odense BK Odense BK
29/10 18:00 Brøndby IF Brøndby IF 2-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
30/10 19:00 Aarhus GF Aarhus GF 2-1 Randers FC Randers FC
 Speeldag 14
04/11 16:30 Lyngby Lyngby 2-2 Odense BK Odense BK
05/11 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
05/11 14:00 Viborg FF Viborg FF 2-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
05/11 16:00 Randers FC Randers FC 2-4 FC København FC København
05/11 18:00 Hvidovre 1-4 FC Midtjylland FC Midtjylland
06/11 19:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-1 Aarhus GF Aarhus GF
 Speeldag 15
10/11 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-1 Randers FC Randers FC
12/11 12:00 FC København FC København 0-0 Brøndby IF Brøndby IF
12/11 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 1-0 Lyngby Lyngby
12/11 16:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
12/11 18:00 Odense BK Odense BK 0-2 Hvidovre
12/11 20:00 Aarhus GF Aarhus GF 2-0 Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 16
24/11 19:00 Hvidovre 1-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
25/11 19:00 Viborg FF Viborg FF 2-1 FC København FC København
26/11 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-0 Aarhus GF Aarhus GF
26/11 16:00 Randers FC Randers FC 0-1 Odense BK Odense BK
26/11 18:00 Lyngby Lyngby 3-3 Brøndby IF Brøndby IF
27/11 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-4 FC Midtjylland FC Midtjylland
 Speeldag 17
01/12 19:00 Randers FC Randers FC 0-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
03/12 14:00 Lyngby Lyngby ...-... Silkeborg IF Silkeborg IF
03/12 14:00 Odense BK Odense BK ...-... FC Nordsjælland FC Nordsjælland
03/12 16:00 Brøndby IF Brøndby IF ...-... Hvidovre
03/12 18:00 FC København FC København ...-... Aarhus GF Aarhus GF
04/12 19:00 FC Midtjylland FC Midtjylland ...-... Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 18
18/02 15:00 Brøndby IF Brøndby IF ...-... FC Midtjylland FC Midtjylland
18/02 15:00 Hvidovre ...-... Randers FC Randers FC
18/02 15:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub ...-... Aarhus GF Aarhus GF
18/02 15:00 Silkeborg IF Silkeborg IF ...-... FC København FC København
18/02 15:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland ...-... Lyngby Lyngby
18/02 15:00 Viborg FF Viborg FF ...-... Odense BK Odense BK
 Speeldag 19
25/02 15:00 Aarhus GF Aarhus GF ...-... FC Midtjylland FC Midtjylland
25/02 15:00 FC København FC København ...-... FC Nordsjælland FC Nordsjælland
25/02 15:00 Hvidovre ...-... Viborg FF Viborg FF
25/02 15:00 Odense BK Odense BK ...-... Brøndby IF Brøndby IF
25/02 15:00 Randers FC Randers FC ...-... Lyngby Lyngby
25/02 15:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub ...-... Silkeborg IF Silkeborg IF
 Speeldag 20
03/03 15:00 Aarhus GF Aarhus GF ...-... Odense BK Odense BK
03/03 15:00 Brøndby IF Brøndby IF ...-... Vejle Boldklub Vejle Boldklub
03/03 15:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland ...-... Silkeborg IF Silkeborg IF
03/03 15:00 FC Midtjylland FC Midtjylland ...-... FC København FC København
03/03 15:00 Lyngby Lyngby ...-... Hvidovre
03/03 15:00 Viborg FF Viborg FF ...-... Randers FC Randers FC
 Speeldag 21
10/03 15:00 FC København FC København ...-... Lyngby Lyngby
10/03 15:00 Hvidovre ...-... FC Nordsjælland FC Nordsjælland
10/03 15:00 Silkeborg IF Silkeborg IF ...-... Aarhus GF Aarhus GF
10/03 15:00 Viborg FF Viborg FF ...-... Brøndby IF Brøndby IF
10/03 15:00 Randers FC Randers FC ...-... FC Midtjylland FC Midtjylland
10/03 15:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub ...-... Odense BK Odense BK
 Speeldag 22
17/03 15:00 Aarhus GF Aarhus GF ...-... Hvidovre
17/03 15:00 Brøndby IF Brøndby IF ...-... Silkeborg IF Silkeborg IF
17/03 15:00 FC Midtjylland FC Midtjylland ...-... Vejle Boldklub Vejle Boldklub
17/03 15:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland ...-... Randers FC Randers FC
17/03 15:00 Lyngby Lyngby ...-... Viborg FF Viborg FF
17/03 15:00 Odense BK Odense BK ...-... FC København FC København

Download alle wedstrijden van Superliga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂĽpdatet worden.

 Stand G P
1. FC København FC København 16 33
2. FC Midtjylland FC Midtjylland 16 33
3. Brøndby IF Brøndby IF 16 31
4. Silkeborg IF Silkeborg IF 16 27
5. FC Nordsjælland FC Nordsjælland 16 26
6. Viborg FF Viborg FF 16 19
7. Lyngby Lyngby 16 17
8. Odense BK Odense BK 16 16
9. Randers FC Randers FC 17 16
10. Vejle Boldklub Vejle Boldklub 17 14
11. Hvidovre Hvidovre 16 7