Word fan! 11

Superliga 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 32
 Speeldag 1
16/07 19:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 1-2 Odense BK Odense BK
18/07 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-2 Viborg FF Viborg FF
18/07 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 0-2 Randers FC Randers FC
18/07 16:00 FC København FC København 2-2 Aalborg Aalborg
18/07 19:00 AGF AGF 1-1 Brøndby IF Brøndby IF
19/07 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-0 SønderjyskE SønderjyskE
 Speeldag 2
24/07 18:00 Aalborg Aalborg 0-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
25/07 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-0 AGF AGF
25/07 14:00 Randers FC Randers FC 1-1 Odense BK Odense BK
25/07 16:00 FC København FC København 0-0 Silkeborg IF Silkeborg IF
25/07 18:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-1 Viborg FF Viborg FF
26/07 19:00 SønderjyskE SønderjyskE 1-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
 Speeldag 3
31/07 16:00 Viborg FF Viborg FF 0-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
01/08 14:00 AGF AGF 1-2 Randers FC Randers FC
01/08 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-0 Aalborg Aalborg
01/08 16:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 2-2 Brøndby IF Brøndby IF
01/08 18:00 Odense BK Odense BK 0-2 FC København FC København
02/08 19:00 SønderjyskE SønderjyskE 0-2 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
 Speeldag 4
06/08 18:30 Silkeborg IF Silkeborg IF 4-1 Viborg FF Viborg FF
06/08 20:30 FC Midtjylland FC Midtjylland 4-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
08/08 14:00 Randers FC Randers FC 1-0 SønderjyskE SønderjyskE
08/08 16:00 FC København FC København 4-2 Brøndby IF Brøndby IF
08/08 18:00 Aalborg Aalborg 2-0 AGF AGF
09/08 19:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 3-1 Odense BK Odense BK
 Speeldag 5
13/08 17:30 SønderjyskE SønderjyskE 0-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
13/08 19:15 Viborg FF Viborg FF 1-2 Randers FC Randers FC
13/08 21:00 Brøndby IF Brøndby IF 0-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
15/08 16:00 Odense BK Odense BK 1-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
15/08 18:00 AGF AGF 1-3 FC København FC København
16/08 19:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 0-1 Aalborg Aalborg
 Speeldag 6
20/08 19:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-0 Silkeborg IF Silkeborg IF
21/08 18:00 Odense BK Odense BK 2-2 Brøndby IF Brøndby IF
22/08 14:10 Randers FC Randers FC 1-1 Aalborg Aalborg
22/08 16:00 FC København FC København 2-0 SønderjyskE SønderjyskE
22/08 18:00 Viborg FF Viborg FF 2-0 AGF AGF
23/08 19:05 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 3-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
 Speeldag 7
27/08 19:00 Aalborg Aalborg 2-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
29/08 14:00 SønderjyskE SønderjyskE 2-2 Viborg FF Viborg FF
29/08 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 2-1 Randers FC Randers FC
29/08 16:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 0-4 FC København FC København
29/08 18:00 AGF AGF 2-2 Odense BK Odense BK
29/08 20:00 Brøndby IF Brøndby IF 2-0 FC Midtjylland FC Midtjylland
 Speeldag 8
10/09 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
10/09 20:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
12/09 14:00 Viborg FF Viborg FF 2-3 Aalborg Aalborg
12/09 16:00 Randers FC Randers FC 0-2 FC København FC København
12/09 18:00 AGF AGF 1-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
13/09 19:00 Odense BK Odense BK 2-1 SønderjyskE SønderjyskE
 Speeldag 9
17/09 19:00 Aalborg Aalborg 2-0 Odense BK Odense BK
19/09 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 1-1 Viborg FF Viborg FF
19/09 14:00 Randers FC Randers FC 3-2 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
19/09 16:00 SønderjyskE SønderjyskE 1-0 Brøndby IF Brøndby IF
19/09 18:00 FC København FC København 0-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
20/09 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-2 AGF AGF
 Speeldag 10
26/09 14:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 1-0 Randers FC Randers FC
26/09 14:00 Viborg FF Viborg FF 1-1 Odense BK Odense BK
26/09 16:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-5 FC København FC København
26/09 18:00 Brøndby IF Brøndby IF 2-1 Aalborg Aalborg
26/09 20:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 2-4 Silkeborg IF Silkeborg IF
27/09 19:00 AGF AGF 1-0 SønderjyskE SønderjyskE
 Speeldag 11
01/10 19:00 Odense BK Odense BK 6-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
03/10 14:00 Aalborg Aalborg 4-0 SønderjyskE SønderjyskE
03/10 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 4-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
03/10 16:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 4-0 AGF AGF
03/10 18:00 Randers FC Randers FC 1-1 Brøndby IF Brøndby IF
03/10 20:00 FC København FC København 1-1 Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 12
15/10 19:00 Viborg FF Viborg FF 1-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
17/10 13:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
17/10 14:00 Odense BK Odense BK 1-2 Randers FC Randers FC
17/10 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 3-2 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
17/10 18:00 SønderjyskE SønderjyskE 1-1 FC København FC København
18/10 19:10 AGF AGF 1-0 Aalborg Aalborg
 Speeldag 13
22/10 19:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 2-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
24/10 14:00 Brøndby IF Brøndby IF 2-1 FC København FC København
24/10 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-1 Odense BK Odense BK
24/10 16:00 Randers FC Randers FC 1-0 AGF AGF
24/10 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-2 SønderjyskE SønderjyskE
25/10 19:00 Aalborg Aalborg 2-5 Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 14
31/10 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-2 Aalborg Aalborg
31/10 14:00 Randers FC Randers FC 1-3 FC Midtjylland FC Midtjylland
31/10 16:00 FC København FC København 3-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
31/10 18:00 Viborg FF Viborg FF 0-1 Brøndby IF Brøndby IF
31/10 20:00 SønderjyskE SønderjyskE 0-6 Silkeborg IF Silkeborg IF
01/11 19:00 Odense BK Odense BK 0-0 AGF AGF
 Speeldag 15
05/11 19:00 Viborg FF Viborg FF 2-2 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
07/11 14:00 Aalborg Aalborg 1-1 Randers FC Randers FC
07/11 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 3-1 SønderjyskE SønderjyskE
07/11 16:00 AGF AGF 3-0 FC Midtjylland FC Midtjylland
07/11 18:00 Brøndby IF Brøndby IF 2-1 Odense BK Odense BK
07/11 20:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-0 FC København FC København
 Speeldag 16
19/11 19:00 Odense BK Odense BK 2-3 Viborg FF Viborg FF
21/11 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
21/11 14:00 Randers FC Randers FC 4-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
21/11 16:00 FC København FC København 1-1 AGF AGF
21/11 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 1-2 Brøndby IF Brøndby IF
22/11 19:00 SønderjyskE SønderjyskE 1-3 Aalborg Aalborg
 Speeldag 17
26/11 19:00 AGF AGF 1-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
28/11 14:00 Odense BK Odense BK 2-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
28/11 14:00 Viborg FF Viborg FF 1-1 SønderjyskE SønderjyskE
28/11 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-0 Randers FC Randers FC
28/11 18:00 Aalborg Aalborg 1-3 FC København FC København
29/11 19:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 1-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
 Speeldag 18
18/02 19:00 SønderjyskE SønderjyskE 2-3 AGF AGF
20/02 14:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 0-2 Aalborg Aalborg
20/02 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 3-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
20/02 16:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-2 Brøndby IF Brøndby IF
20/02 18:00 FC København FC København 2-0 Odense BK Odense BK
21/02 19:00 Randers FC Randers FC 0-1 Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 19
25/02 19:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 3-2 AGF AGF
27/02 14:00 Aalborg Aalborg 1-4 Silkeborg IF Silkeborg IF
27/02 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-0 Randers FC Randers FC
27/02 16:00 Viborg FF Viborg FF 0-2 FC København FC København
27/02 18:00 Odense BK Odense BK 2-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
28/02 19:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-0 SønderjyskE SønderjyskE
 Speeldag 20
04/03 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-1 Viborg FF Viborg FF
04/03 20:00 FC København FC København 3-0 Randers FC Randers FC
06/03 14:00 SønderjyskE SønderjyskE 2-2 Odense BK Odense BK
06/03 16:00 Aalborg Aalborg 0-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
06/03 18:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-1 Brøndby IF Brøndby IF
07/03 19:00 AGF AGF 2-3 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
 Speeldag 21
11/03 19:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-1 SønderjyskE SønderjyskE
13/03 14:00 Viborg FF Viborg FF 2-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
13/03 14:00 Randers FC Randers FC 2-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
13/03 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-1 AGF AGF
13/03 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 0-1 FC København FC København
14/03 19:00 Odense BK Odense BK 2-3 Aalborg Aalborg
 Speeldag 22
20/03 14:30 AGF AGF 1-1 Viborg FF Viborg FF
20/03 14:30 FC København FC København 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
20/03 14:30 Aalborg Aalborg 3-0 Brøndby IF Brøndby IF
20/03 14:30 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 2-0 Odense BK Odense BK
20/03 14:30 SønderjyskE SønderjyskE 1-1 Randers FC Randers FC
20/03 14:30 Silkeborg IF Silkeborg IF 0-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
 Speeldag 23
01/04 19:00 Viborg FF Viborg FF 2-1 SønderjyskE SønderjyskE
03/04 14:00 AGF AGF 0-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
03/04 14:00 Odense BK Odense BK 2-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
03/04 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 0-1 Randers FC Randers FC
03/04 18:00 Aalborg Aalborg 0-1 FC København FC København
04/04 19:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
 Speeldag 24
08/04 18:30 Aalborg Aalborg 3-0 Randers FC Randers FC
10/04 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-2 AGF AGF
10/04 14:00 SønderjyskE SønderjyskE 2-2 Odense BK Odense BK
10/04 16:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 3-0 Brøndby IF Brøndby IF
10/04 18:00 FC København FC København 1-0 FC Midtjylland FC Midtjylland
11/04 19:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 2-2 Viborg FF Viborg FF
 Speeldag 25
13/04 18:30 Randers FC Randers FC 1-3 FC Midtjylland FC Midtjylland
14/04 14:00 AGF AGF 0-2 Viborg FF Viborg FF
14/04 14:00 Odense BK Odense BK 2-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
14/04 16:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 3-1 FC København FC København
14/04 18:00 Brøndby IF Brøndby IF 0-1 Aalborg Aalborg
15/04 18:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-0 SønderjyskE SønderjyskE
 Speeldag 26
17/04 18:00 Viborg FF Viborg FF 1-1 Odense BK Odense BK
18/04 14:00 SønderjyskE SønderjyskE 2-1 AGF AGF
18/04 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 0-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
18/04 16:00 FC København FC København 2-0 Brøndby IF Brøndby IF
18/04 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-0 Aalborg Aalborg
19/04 19:00 Randers FC Randers FC 1-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
 Speeldag 27
22/04 19:00 SønderjyskE SønderjyskE 0-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
24/04 14:00 Aalborg Aalborg 1-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
24/04 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-0 Viborg FF Viborg FF
24/04 16:00 FC København FC København 0-1 Randers FC Randers FC
24/04 18:00 AGF AGF 1-2 Odense BK Odense BK
25/04 19:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-3 FC Midtjylland FC Midtjylland
 Speeldag 28
29/04 19:00 Viborg FF Viborg FF 1-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
01/05 14:00 Odense BK Odense BK 1-0 AGF AGF
01/05 14:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 0-3 SønderjyskE SønderjyskE
01/05 16:00 Randers FC Randers FC 2-1 Brøndby IF Brøndby IF
01/05 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 0-0 FC København FC København
02/05 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 4-2 Aalborg Aalborg
 Speeldag 29
06/05 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-0 Randers FC Randers FC
08/05 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-1 Odense BK Odense BK
08/05 16:00 Brøndby IF Brøndby IF 1-1 FC København FC København
08/05 18:00 Aalborg Aalborg 1-2 FC Midtjylland FC Midtjylland
08/05 20:00 AGF AGF 1-1 SønderjyskE SønderjyskE
09/05 19:00 Viborg FF Viborg FF 2-2 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
 Speeldag 30
11/05 18:00 Randers FC Randers FC 2-2 Aalborg Aalborg
11/05 18:00 SønderjyskE SønderjyskE 1-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
11/05 20:00 FC København FC København 2-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
12/05 18:00 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 1-0 AGF AGF
12/05 18:00 Odense BK Odense BK 1-1 Viborg FF Viborg FF
12/05 20:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-2 Brøndby IF Brøndby IF
 Speeldag 31
15/05 14:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-1 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
15/05 14:00 Odense BK Odense BK 1-1 SønderjyskE SønderjyskE
15/05 16:00 Randers FC Randers FC 0-2 FC København FC København
15/05 18:00 Aalborg Aalborg 1-3 Brøndby IF Brøndby IF
15/05 20:00 Viborg FF Viborg FF 1-0 AGF AGF
16/05 19:00 Silkeborg IF Silkeborg IF 1-4 FC Midtjylland FC Midtjylland
 Speeldag 32
21/05 17:00 SønderjyskE SønderjyskE 0-2 Viborg FF Viborg FF
21/05 17:05 AGF AGF 2-2 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
21/05 17:05 Vejle Boldklub Vejle Boldklub 2-1 Odense BK Odense BK
22/05 17:00 FC København FC København 3-0 Aalborg Aalborg
22/05 17:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-2 Randers FC Randers FC
22/05 17:05 Brøndby IF Brøndby IF 2-1 Silkeborg IF Silkeborg IF
 Finale
29/05 18:30 Brøndby IF Brøndby IF ...-... Viborg FF Viborg FF

Download alle wedstrijden van Superliga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂĽpdatet worden.

 Stand G P
1. FC København FC København 32 68
2. FC Midtjylland FC Midtjylland 32 65
3. Silkeborg IF Silkeborg IF 32 49
4. Brøndby IF Brøndby IF 32 48
5. Aalborg Aalborg 32 45
6. Viborg FF Viborg FF 32 44
7. Randers FC Randers FC 32 43
8. Odense BK Odense BK 32 38
9. FC Nordsjælland FC Nordsjælland 32 36
10. AGF AGF 32 30
11. Vejle Boldklub Vejle Boldklub 32 29
12. SønderjyskE SønderjyskE 32 23