De wedstrijd Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück wordt gespeeld op 18/10/2026 om 13:30. Bekijk hieronder de opstellingen van beide ploegen.
Opstellingen
|
|
|
Grodowski Joel
|
|
6.33
Joel Grodowski @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.33
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/6 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 4/6 (66.7%)
Meer statistieken
|
|
Kersken Jonas
|
|
6.12
Jonas Kersken @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.12
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 0 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/16 (68.8%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 3/8 (37.5%) |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Reddingen: 0
- Weggebokst: 0
- Geslaagde plukballen: 1
- Nauwkeurige lange ballen: 3/8 (37.5%)
Meer statistieken
|
|
Hagmann Felix
|
|
6.25
Felix Hagmann @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.25
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/10 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/3 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 8/10 (80%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
- Nauwkeurige voorzetten: 0/3 (0%)
Meer statistieken
|
|
Bauer Maximilian
|
|
6.75
Maximilian Bauer @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.75
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 21/23 (91.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/3 (33.3%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 21/23 (91.3%)
- Nauwkeurige lange ballen: 1/3 (33.3%)
Meer statistieken
|
|
Grosser Maximilian
|
|
6.61
Maximilian Grosser @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.61
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 30/33 (90.9%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 30/33 (90.9%)
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
Sicker Arne
|
|
6.36
Arne Sicker @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.36
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 14/16 (87.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/2 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 14/16 (87.5%)
- Nauwkeurige voorzetten: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Russo Stefano
|
|
7.0
Stefano Russo @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück7.0
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 2 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 27/30 (90%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 4/5 (80%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 27/30 (90%)
Meer statistieken
|
|
boakye Benjamin
|
|
6.38
Benjamin boakye @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.38
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 2 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/8 (87.5%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/1 (100%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/8 (87.5%)
- Sleutelpasses: 1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
|
Jensen Leon
|
|
6.24
Leon Jensen @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.24
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 18/22 (81.8%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/3 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/3 (66.7%) |
| Balverliezen | 8 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 18/22 (81.8%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
- Nauwkeurige voorzetten: 0/3 (0%)
Meer statistieken
|
|
Worl Marius
|
|
6.76
Marius Worl @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.76
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 26/30 (86.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 5/6 (83.3%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 26/30 (86.7%)
Meer statistieken
|
|
Young Isaiah
|
|
5.82
Isaiah Young @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück5.82
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/12 (58.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 8 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/12 (58.3%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Felix Joel
|
|
|
|
|
|
|
Mehlem Marvin
|
|
|
|
|
|
|
Koudossou Henri
|
|
|
|
|
|
|
Rochelt Jannik
|
|
|
|
|
|
|
Oppermann Leo
|
|
|
|
|
|
|
Handwerker Tim
|
|
|
|
|
|
|
Ocansey Vincent
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Krumrey Jonas
|
|
6.93
Jonas Krumrey @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.93
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 0 |
| Weggebokst | 1 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 5/9 (55.6%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/5 (20%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Reddingen: 0
- Weggebokst: 1
- Geslaagde plukballen: 1
- Nauwkeurige lange ballen: 1/5 (20%)
Meer statistieken
|
|
Fabinski Robin
|
|
6.37
Robin Fabinski @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.37
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
1 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 16/20 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/4 (0%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 16/20 (80%)
- Nauwkeurige lange ballen: 0/4 (0%)
Meer statistieken
|
|
Müller Jannik
|
|
6.57
Jannik Müller @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.57
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/15 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/3 (0%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/15 (80%)
- Nauwkeurige lange ballen: 0/3 (0%)
Meer statistieken
|
|
Wiemann Niklas
|
|
6.62
Niklas Wiemann @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.62
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 2 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 9/13 (69.2%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/2 (0%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 9/13 (69.2%)
- Nauwkeurige lange ballen: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Kammerbauer Patrick
|
|
6.5
Patrick Kammerbauer @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.5
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/12 (91.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/2 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 11/12 (91.7%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Nauwkeurige voorzetten: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Maximilian Flach Leon
|
|
6.96
Leon Maximilian Flach @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.96
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/16 (68.8%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 11/16 (68.8%)
Meer statistieken
|
|
Jacobsen Bjarke
|
|
6.32
Bjarke Jacobsen @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.32
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 19/24 (79.2%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 19/24 (79.2%)
Meer statistieken
|
|
Gomez Jonathan
|
|
6.73
Jonathan Gomez @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.73
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 2 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/7 (57.1%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 4/7 (57.1%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
|
Badjie Ismail
|
|
6.53
Ismail Badjie @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.53
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/2 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 2/3 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Succesvolle dribbels: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Beck Adrian
|
|
6.75
Adrian Beck @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück6.75
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 1/2 (50%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/10 (70%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/10 (70%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/2 (50%)
Meer statistieken
|
|
Meißner Robin
⚽ |
|
7.64
Robin Meißner @ Arminia Bielefeld - VFL Osnabrück7.64
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 1 |
| Penalty (goals) | 0 | | Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 2 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/5 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Goals: 1
- Schoten op doel: 1/2
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Sauter Niklas
|
|
|
|
|
|
|
Abu Hanna Joel
|
|
|
|
|
|
|
Kyereh Daniel-Kofi
|
|
|
|
|
|
|
Raimund Luca
|
|
|
|
|
|
|
Janotta Theo
|
|
|
|
|
|
|
Riesselmann Bernd
|
|
|
|
|
|
|
Faber Konrad
|
|
|
|
|
|