De wedstrijd Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg wordt gespeeld op 18/10/2026 om 13:30. Bekijk hieronder de opstellingen van beide ploegen.
Opstellingen
|
|
|
Vermeij Vincent
|
|
6.47
Vincent Vermeij @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.47
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 5/5 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 0 |
|
|
|
Meer statistieken
|
|
Grill Lennart
|
|
7.22
Lennart Grill @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg7.22
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 2 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/11 (72.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 4/7 (57.1%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Reddingen: 2
- Weggebokst: 0
- Geslaagde plukballen: 0
Meer statistieken
|
|
Sterner Jonas
|
|
6.78
Jonas Sterner @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.78
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 13/16 (81.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/3 (66.7%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 13/16 (81.3%)
- Schoten op doel: 0/1
Meer statistieken
|
|
Rapp Nicolai
|
|
6.99
Nicolai Rapp @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.99
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/13 (92.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/13 (92.3%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
|
Müller Friedrich
|
|
7.1
Friedrich Müller @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg7.1
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 17/19 (89.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 17/19 (89.5%)
Meer statistieken
|
|
Straudi Simon
|
|
6.27
Simon Straudi @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.27
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 17/21 (81%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 17/21 (81%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
|
Wagner Robert
|
|
6.58
Robert Wagner @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.58
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 17/18 (94.4%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 17/18 (94.4%)
Meer statistieken
|
|
Raschl Tobias
|
|
6.85
Tobias Raschl @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.85
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 2 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 17/20 (85%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 17/20 (85%)
- Schoten op doel: 1/1
Meer statistieken
|
|
Covic Patrice
|
|
6.7
Patrice Covic @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.7
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/10 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 8/10 (80%)
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
|
Bobzien Ben
|
|
6.73
Ben Bobzien @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.73
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 3 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/3 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 9/12 (75%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 9/12 (75%)
- Sleutelpasses: 1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/3
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Schreiber Tim
|
|
|
|
|
|
|
Herrmann Luca
|
|
|
|
|
|
|
Lemmer Jakob
|
|
|
|
|
|
|
Inanoglu Kaan
|
|
|
|
|
|
|
Fröling Nils
|
|
|
|
|
|
|
Muhamedbegovic Ahmet
|
|
|
|
|
|
|
Rossipal Alexander
|
|
|
|
|
|
|
Daferner Christoph
|
|
|
|
|
|
|
neininger till
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Reimann Dominik
|
|
6.85
Dominik Reimann @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.85
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 1 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 20/22 (90.9%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 4/6 (66.7%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Reddingen: 1
- Weggebokst: 0
- Geslaagde plukballen: 0
- Sleutelpasses: 1
Meer statistieken
|
|
Bockhorn Herbert
|
|
5.94
Herbert Bockhorn @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg5.94
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 3 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 18/19 (94.7%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 18/19 (94.7%)
- Sleutelpasses: 1
Meer statistieken
|
|
Müller Tobias
|
|
6.57
Tobias Müller @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.57
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 30/30 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 30/30 (100%)
Meer statistieken
|
|
Garcia McNulty Anselmo
|
|
6.7
Anselmo Garcia McNulty @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.7
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 28/31 (90.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 3/4 (75%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 28/31 (90.3%)
Meer statistieken
|
|
Nadjombe Pierre
|
|
6.33
Pierre Nadjombe @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.33
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 1 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 5/6 (83.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 5/6 (83.3%)
Meer statistieken
|
|
Müsel Torben
|
|
6.23
Torben Müsel @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.23
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/4 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 0 |
|
|
|
Meer statistieken
|
|
Hyryläinen Luka
|
|
6.57
Luka Hyryläinen @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.57
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 2 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/12 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 0 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/12 (100%)
- Schoten op doel: 1/1
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Kwarteng Moritz
|
|
6.4
Moritz Kwarteng @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.4
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/11 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 11/11 (100%)
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
|
Iyoha Emmanuel
|
|
6.51
Emmanuel Iyoha @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.51
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 2 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/8 (87.5%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/8 (87.5%)
- Schoten op doel: 1/2
Meer statistieken
|
|
Atik Bariş
|
|
6.65
Bariş Atik @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.65
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/11 (100%) |
| Sleutelpasses | 2 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/1 (100%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 11/11 (100%)
- Sleutelpasses: 2
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Zukowski Mateusz
|
|
6.32
Mateusz Zukowski @ Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg6.32
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 25 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 5/6 (83.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 5/6 (83.3%)
- Schoten op doel: 0/1
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Jaeckel Paul
|
|
|
|
|
|
|
Simic Roko
|
|
|
|
|
|
|
Chávez Felipe
|
|
|
|
|
|
|
Heber Daniel
|
|
|
|
|
|
|
Nollenberger Alexander
|
|
|
|
|
|
|
Musonda Lubambo
|
|
|
|
|
|
|
Kruth Noah
|
|
|
|
|
|
|
mergner leon
|
|
|
|
|
|