De wedstrijd Karlsruher SC - Darmstadt 98 wordt gespeeld op 18/10/2026 om 13:30. Bekijk hieronder de opstellingen van beide ploegen.
Opstellingen
|
|
|
Kobald Christoph
|
|
6.71
Christoph Kobald @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.71
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 2 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 13/16 (81.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 4/4 (100%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 13/16 (81.3%)
- Nauwkeurige lange ballen: 4/4 (100%)
Meer statistieken
|
|
Franke Marcel
|
|
6.76
Marcel Franke @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.76
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/15 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/3 (33.3%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/15 (80%)
- Schoten op doel: 0/1
- Nauwkeurige lange ballen: 1/3 (33.3%)
Meer statistieken
|
|
Tremoulet Sandro
|
|
6.97
Sandro Tremoulet @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.97
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 2 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/10 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 8/10 (80%)
Meer statistieken
|
|
Wiethaup Kevin
|
|
6.62
Kevin Wiethaup @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.62
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 15/17 (88.2%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 15/17 (88.2%)
Meer statistieken
|
|
Väänänen Santeri
|
|
6.29
Santeri Väänänen @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.29
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/6 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 4/6 (66.7%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
Bergh Viktor
|
|
6.57
Viktor Bergh @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.57
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 6/9 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 6/9 (66.7%)
Meer statistieken
|
|
Wanitzek Marvin
⚽ A |
|
8.35
Marvin Wanitzek @ Karlsruher SC - Darmstadt 988.35
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 1 |
| Penalty (goals) | 0 | | Assists | 1 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/18 (44.4%) |
| Sleutelpasses | 2 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/2 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 12 |
|
|
- Goals: 1
- Assists: 1
- Nauwkeurige passes: 8/18 (44.4%)
- Sleutelpasses: 2
- Schoten op doel: 1/1
- Nauwkeurige voorzetten: 0/2 (0%)
Meer statistieken
|
|
Eichinger Noel
|
|
6.69
Noel Eichinger @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.69
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 10/11 (90.9%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 10/11 (90.9%)
- Schoten op doel: 1/1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
|
Fukuda Shio
⚽ A |
|
8.24
Shio Fukuda @ Karlsruher SC - Darmstadt 988.24
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 1 |
| Penalty (goals) | 0 | | Assists | 1 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 2 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 3/5 (60%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 4 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Goals: 1
- Assists: 1
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 1/1
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Ofli Deniz
|
|
|
|
|
|
|
Kwon Hyeok-Kyu
|
|
|
|
|
|
|
scholl paul
|
|
|
|
|
|
|
Egloff Lilian
|
|
|
|
|
|
|
Himmelmann Robin
|
|
|
|
|
|
|
Ponente-Ramirez Jason
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Ho-Jae Lee
|
|
6.42
Lee Ho-Jae @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.42
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 1 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 2 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/6 (66.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 4/6 (66.7%)
- Schoten op doel: 0/2
Meer statistieken
|
|
Schuhen Marcel
|
|
5.7
Marcel Schuhen @ Karlsruher SC - Darmstadt 985.7
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 1 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/12 (91.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Reddingen: 1
- Weggebokst: 0
- Geslaagde plukballen: 0
Meer statistieken
|
|
Mikelbrencis William
|
|
6.3
William Mikelbrencis @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.3
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 1 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/10 (80%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 8/10 (80%)
- Schoten op doel: 0/1
- Schoten op doelkader: 1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
|
Pfeiffer Patric
|
|
5.81
Patric Pfeiffer @ Karlsruher SC - Darmstadt 985.81
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/16 (75%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/4 (0%) |
| Balverliezen | 5 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/16 (75%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
- Nauwkeurige lange ballen: 0/4 (0%)
Meer statistieken
|
|
Vukotić Aleksandar
|
|
6.39
Aleksandar Vukotić @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.39
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 4 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 3 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 13/15 (86.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 13/15 (86.7%)
Meer statistieken
|
|
Petretta Raoul
|
|
6.25
Raoul Petretta @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.25
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 2 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/2 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 9/10 (90%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 9/10 (90%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/2
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
|
Klefisch Kai
|
|
6.09
Kai Klefisch @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.09
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 2 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/2 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 11/12 (91.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 11/12 (91.7%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/2
Meer statistieken
|
|
Akiyama Hiroki
|
|
5.92
Hiroki Akiyama @ Karlsruher SC - Darmstadt 985.92
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 10/10 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 10/10 (100%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
Richter Marco
|
|
6.15
Marco Richter @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.15
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/11 (63.6%) |
| Sleutelpasses | 2 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 7 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/11 (63.6%)
- Sleutelpasses: 2
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
Smits Milan
|
|
6.03
Milan Smits @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.03
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 2/2 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/7 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 1 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/7 (100%)
- Succesvolle dribbels: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Duijvestijn Lance
|
|
6.06
Lance Duijvestijn @ Karlsruher SC - Darmstadt 986.06
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 26 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 9/13 (69.2%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/1 (0%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 9/13 (69.2%)
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Kleinhansl Florian
|
|
|
|
|
|
|
Weisshaupt Noah
|
|
|
|
|
|
|
El Kadiri Ibrahim
|
|
|
|
|
|
|
Lakenmacher Fynn-Luca
|
|
|
|
|
|
|
Bader Matthias
|
|
|
|
|
|
|
Lannert Christopher
|
|
|
|
|
|
|
Brunst-Zöllner Alexander
|
|
|
|
|
|
|
Luhrs Yannik
|
|
|
|
|
|