Word fan! 55

League Cup 2019/2020 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Finale
 Ronde 1
06/08 20:45 Portsmouth Portsmouth 3-0 Birmingham City Birmingham City
13/08 20:45 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0-3 Hull City Hull City
13/08 20:45 Grimsby Town Grimsby Town 1-0 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
13/08 20:45 Wigan Wigan 0-1 Stoke City Stoke City
13/08 20:45 Port Vale Port Vale 1-2 Burton Albion Burton Albion
13/08 20:45 Nottingham Forest Nottingham Forest 1-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
13/08 20:45 Bradford City Bradford City 0-4 Preston North End Preston North End
13/08 20:45 Blackpool Blackpool 2-2P Macclesfield Town Macclesfield Town
13/08 20:45 Blackburn Blackburn 3-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
13/08 20:45 Mansfield Town Mansfield Town 2-2P Morecambe Morecambe
13/08 20:45 Charlton Athletic Charlton Athletic 0-0P Forest Green Rovers Forest Green Rovers
13/08 20:45 Colchester United Colchester United 3-0 Swindon Town Swindon Town
13/08 20:45 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2-2P Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
13/08 20:45 Oxford Utd Oxford Utd 1-0 Peterborough United Peterborough United
13/08 20:45 QPR QPR P3-3 Bristol City Bristol City
13/08 20:45 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 2-0 Leyton Orient Leyton Orient
13/08 20:45 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 1-1P Reading Reading
13/08 20:45 Gillingham Gillingham 2-2P Newport County Newport County
13/08 20:45 Stevenage Stevenage 1-2 Southend United Southend United
13/08 20:45 Luton Town Luton Town 3-1 Ipswich Town Ipswich Town
13/08 20:45 Walsall Walsall 2-3 Crawley Town Crawley Town
13/08 20:45 Bristol Rovers Bristol Rovers 3-0 Cheltenham Town Cheltenham Town
13/08 20:45 Brentford Brentford 1-1P Cambridge United Cambridge United
13/08 20:45 Coventry City Coventry City 4-1 Exeter City Exeter City
13/08 20:45 Swansea Swansea 3-1 Northampton Town Northampton Town
13/08 20:45 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-3 Sunderland Sunderland
13/08 20:45 Scunthorpe Scunthorpe 0-1 Derby County Derby County
13/08 20:45 Rochdale Rochdale 5-2 Bolton Wanderers Bolton Wanderers
13/08 20:45 Huddersfield Town Huddersfield Town 0-1 Lincoln Lincoln
13/08 20:45 Middlesbrough Middlesbrough 2-2P Crewe Alexandra Crewe Alexandra
13/08 20:45 Shrewsbury Shrewsbury 0-4 Rotherham United Rotherham United
13/08 20:45 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday Geannuleerd Bury Bury
13/08 20:45 Salford City Salford City 0-3 Leeds United Leeds United
13/08 20:45 Barnsley Barnsley 0-3 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
13/08 21:00 West Bromwich West Bromwich 1-2 Millwall Millwall
 Ronde 2
27/08 20:45 Crystal Palace Crystal Palace 0-0P Colchester United Colchester United
27/08 20:45 Fulham Fulham 0-1 Southampton Southampton
27/08 20:45 Southend United Southend United 1-4 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
27/08 20:45 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1-6 Aston Villa Aston Villa
27/08 20:45 Leeds United Leeds United 2-2P Stoke City Stoke City
27/08 20:45 Sheffield United Sheffield United 2-1 Blackburn Blackburn
27/08 20:45 Burton Albion Burton Albion 4-0 Morecambe Morecambe
27/08 20:45 Nottingham Forest Nottingham Forest 3-0 Derby County Derby County
27/08 20:45 Preston North End Preston North End P2-2 Hull City Hull City
27/08 20:45 Rochdale Rochdale 2-1 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
27/08 20:45 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 2-4 Reading Reading
27/08 20:45 Crawley Town Crawley Town 1-0 Norwich City Norwich City
27/08 20:45 Newport County Newport County 0-2 West Ham Utd West Ham Utd
27/08 20:45 Oxford Utd Oxford Utd P2-2 Millwall Millwall
27/08 20:45 Watford Watford 3-0 Coventry City Coventry City
27/08 20:45 Cardiff City Cardiff City 0-3 Luton Town Luton Town
27/08 20:45 Bristol Rovers Bristol Rovers 1-2 Brighton Brighton
28/08 20:45 Bournemouth Bournemouth 0-0 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
28/08 20:45 QPR QPR 0-2 Portsmouth Portsmouth
28/08 20:45 Lincoln Lincoln 2-4 Everton Everton
28/08 20:45 Newcastle United Newcastle United 1-1P Leicester City Leicester City
28/08 20:45 Burnley Burnley 1-3 Sunderland Sunderland
28/08 20:45 Rotherham United Rotherham United 0-1 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
28/08 20:45 Swansea Swansea 6-0 Cambridge United Cambridge United
10/09 20:45 Grimsby Town Grimsby Town P0-0 Macclesfield Town Macclesfield Town
 Ronde 3
24/09 20:45 Portsmouth Portsmouth 0-4 Southampton Southampton
24/09 20:45 Preston North End Preston North End 0-3 Manchester City Manchester City
24/09 20:45 Luton Town Luton Town 0-4 Leicester City Leicester City
24/09 20:45 Arsenal Arsenal 5-0 Nottingham Forest Nottingham Forest
24/09 20:45 Crawley Town Crawley Town P1-1 Stoke City Stoke City
24/09 20:45 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-2 Everton Everton
24/09 20:45 Watford Watford 2-1 Swansea Swansea
24/09 20:45 Colchester United Colchester United P0-0 Tottenham Tottenham
25/09 20:45 Burton Albion Burton Albion 2-0 Bournemouth Bournemouth
25/09 20:45 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 0-2 Liverpool FC Liverpool FC
25/09 20:45 Chelsea Chelsea 7-1 Grimsby Town Grimsby Town
25/09 20:45 Wolverhampton Wolverhampton P1-1 Reading Reading
25/09 20:45 Oxford Utd Oxford Utd 4-0 West Ham Utd West Ham Utd
25/09 20:45 Brighton Brighton 1-3 Aston Villa Aston Villa
25/09 20:45 Sheffield United Sheffield United 0-1 Sunderland Sunderland
25/09 21:00 Manchester United Manchester United P1-1 Rochdale Rochdale
 1/8 Finales
29/10 20:45 Everton Everton 2-0 Watford Watford
29/10 20:45 Manchester City Manchester City 3-1 Southampton Southampton
29/10 20:45 Burton Albion Burton Albion 1-3 Leicester City Leicester City
29/10 20:45 Crawley Town Crawley Town 1-3 Colchester United Colchester United
29/10 20:45 Oxford Utd Oxford Utd P1-1 Sunderland Sunderland
30/10 20:30 Liverpool FC Liverpool FC P5-5 Arsenal Arsenal
30/10 20:45 Aston Villa Aston Villa 2-1 Wolverhampton Wolverhampton
30/10 21:05 Chelsea Chelsea 1-2 Manchester United Manchester United
 Kwart Finales
17/12 20:45 Aston Villa Aston Villa 5-0 Liverpool FC Liverpool FC
18/12 20:45 Oxford Utd Oxford Utd 1-3 Manchester City Manchester City
18/12 20:45 Everton Everton 2-2P Leicester City Leicester City
18/12 21:00 Manchester United Manchester United 3-0 Colchester United Colchester United
 Halve Finales (H)
07/01 21:00 Manchester United Manchester United 1-3 Manchester City Manchester City
08/01 21:00 Leicester City Leicester City 1-1 Aston Villa Aston Villa
 Halve Finales (T)
28/01 20:45 Aston Villa Aston Villa 2-1 Leicester City Leicester City
29/01 20:45 Manchester City Manchester City 0-1 Manchester United Manchester United
 Finale
01/03 17:30 Aston Villa Aston Villa 1-2 Manchester City Manchester City

Download alle wedstrijden van League Cup naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.