Info

Naam: Smith
Voornaam: Dean
Nationaliteit: Engeland
Geboortedatum: 19/03/1971

Ploegen

Trainer

05/01/2011 29/11/2015 Walsall Trainer
30/11/2015 10/10/2018 Brentford Trainer
10/10/2018 10/04/2020 Aston Villa Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten