Word fan! 0

Meistriliiga 2020 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
06/03 18:00 Flora Tallin Flora Tallin - TJK Legion TJK Legion
07/03 12:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Kuressaare FC Kuressaare FC
07/03 12:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Nomme Kalju Nomme Kalju
07/03 15:00 Talinna Kalev - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
08/03 14:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
 Speeldag 2
19/05 18:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Nomme Kalju Nomme Kalju
19/05 18:00 TJK Legion TJK Legion - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
19/05 18:30 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
20/05 18:00 Talinna Kalev - JK Narva Trans JK Narva Trans
20/05 18:30 Flora Tallin Flora Tallin - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 3
23/05 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Kuressaare FC Kuressaare FC
23/05 15:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - TJK Legion TJK Legion
24/05 12:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Flora Tallin Flora Tallin
24/05 12:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - Talinna Kalev
24/05 14:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 4
30/05 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - JK Narva Trans JK Narva Trans
30/05 12:00 Flora Tallin Flora Tallin - Talinna Kalev
30/05 18:00 TJK Legion TJK Legion - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
31/05 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Nomme Kalju Nomme Kalju
31/05 14:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 5
02/06 18:00 Talinna Kalev - TJK Legion TJK Legion
02/06 18:30 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - Kuressaare FC Kuressaare FC
03/06 18:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
03/06 18:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
03/06 18:30 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Flora Tallin Flora Tallin
 Speeldag 6
06/06 12:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Talinna Kalev
06/06 15:00 TJK Legion TJK Legion - JK Narva Trans JK Narva Trans
07/06 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Kuressaare FC Kuressaare FC
07/06 14:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - Flora Tallin Flora Tallin
07/06 18:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 7
12/06 18:30 Flora Tallin Flora Tallin - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
13/06 15:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
13/06 18:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - TJK Legion TJK Legion
14/06 12:00 Talinna Kalev - Nomme Kalju Nomme Kalju
14/06 14:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 8
16/06 18:30 TJK Legion TJK Legion - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
17/06 18:00 Talinna Kalev - Kuressaare FC Kuressaare FC
17/06 18:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
17/06 18:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
17/06 18:30 Flora Tallin Flora Tallin - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 9
26/06 18:30 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - Nomme Kalju Nomme Kalju
27/06 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Flora Tallin Flora Tallin
27/06 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Talinna Kalev
27/06 15:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
27/06 18:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 10
30/06 18:00 TJK Legion TJK Legion - Talinna Kalev
30/06 18:30 Flora Tallin Flora Tallin - JK Narva Trans JK Narva Trans
01/07 18:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
01/07 18:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
01/07 18:30 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 11
07/07 18:30 Nomme Kalju Nomme Kalju - Kuressaare FC Kuressaare FC
08/07 18:00 Talinna Kalev - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
08/07 18:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - TJK Legion TJK Legion
08/07 18:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Flora Tallin Flora Tallin
08/07 18:30 JK Narva Trans JK Narva Trans - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 12
11/07 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - JK Narva Trans JK Narva Trans
11/07 15:00 Flora Tallin Flora Tallin - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
11/07 18:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
12/07 15:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - Talinna Kalev
12/07 18:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 13
17/07 18:00 TJK Legion TJK Legion - Kuressaare FC Kuressaare FC
17/07 18:30 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Nomme Kalju Nomme Kalju
18/07 12:00 Talinna Kalev - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
18/07 15:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Flora Tallin Flora Tallin
18/07 18:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 14
24/07 18:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
24/07 18:30 Flora Tallin Flora Tallin - Nomme Kalju Nomme Kalju
25/07 15:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
25/07 18:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - TJK Legion TJK Legion
27/07 18:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Talinna Kalev
 Speeldag 15
31/07 18:00 Talinna Kalev - Flora Tallin Flora Tallin
31/07 18:30 Nomme Kalju Nomme Kalju - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
01/08 15:00 TJK Legion TJK Legion - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
01/08 18:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Kuressaare FC Kuressaare FC
02/08 18:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
 Speeldag 16
07/08 18:30 Flora Tallin Flora Tallin - Kuressaare FC Kuressaare FC
08/08 15:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - TJK Legion TJK Legion
09/08 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Talinna Kalev
09/08 15:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - JK Narva Trans JK Narva Trans
09/08 18:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 17
14/08 18:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
14/08 18:30 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - Flora Tallin Flora Tallin
15/08 15:00 TJK Legion TJK Legion - Nomme Kalju Nomme Kalju
15/08 18:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
16/08 18:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Talinna Kalev
 Speeldag 18
21/08 18:30 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - JK Narva Trans JK Narva Trans
22/08 15:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Nomme Kalju Nomme Kalju
22/08 17:30 Talinna Kalev - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
22/08 18:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
23/08 17:30 TJK Legion TJK Legion - Flora Tallin Flora Tallin
 Speeldag 23
29/08 18:00 Flora Tallin Flora Tallin - TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 19
30/08 12:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Kuressaare FC Kuressaare FC
30/08 14:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
30/08 18:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Talinna Kalev
 Speeldag 20
12/09 12:00 Talinna Kalev - Flora Tallin Flora Tallin
 Speeldag 28
12/09 12:00 Flora Tallin Flora Tallin - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
 Speeldag 20
12/09 15:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 28
12/09 15:00 Talinna Kalev - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 20
13/09 12:00 TJK Legion TJK Legion - JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 28
13/09 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 20
13/09 14:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 29
15/09 18:30 Flora Tallin Flora Tallin - Talinna Kalev
16/09 18:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 21
19/09 12:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
19/09 12:00 Talinna Kalev - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 30
19/09 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - Levadia Tallinn Levadia Tallinn
19/09 12:00 JK Narva Trans JK Narva Trans - Flora Tallin Flora Tallin
 Speeldag 21
19/09 15:00 Kuressaare FC Kuressaare FC - TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 30
19/09 15:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - TJK Legion TJK Legion
20/09 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 21
20/09 14:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn - Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 30
20/09 14:00 Talinna Kalev - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 20
23/09 18:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 31
25/09 18:30 Tammeka Tartu Tammeka Tartu - JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 22
26/09 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik - Kuressaare FC Kuressaare FC
 Speeldag 31
26/09 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Talinna Kalev
 Speeldag 22
26/09 15:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond - Talinna Kalev
27/09 12:00 TJK Legion TJK Legion - Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 31
27/09 12:00 TJK Legion TJK Legion - JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
 Speeldag 22
27/09 14:00 Nomme Kalju Nomme Kalju - JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 31
27/09 14:00 Flora Tallin Flora Tallin - Kuressaare FC Kuressaare FC
 Speeldag 23
30/09 18:00 Nomme Kalju Nomme Kalju ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
03/10 12:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu ...-... JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 32
03/10 12:00 TJK Legion TJK Legion ...-... Flora Tallin Flora Tallin
03/10 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik ...-... Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 23
03/10 15:00 Kuressaare FC Kuressaare FC ...-... Talinna Kalev
 Speeldag 32
03/10 15:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn ...-... JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 19
04/10 12:00 Flora Tallin Flora Tallin ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
04/10 12:00 Nomme Kalju Nomme Kalju ...-... TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 23
04/10 14:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond ...-... Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 32
04/10 14:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu ...-... Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 24
17/10 12:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
17/10 15:00 Talinna Kalev ...-... Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 33
17/10 15:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
 Speeldag 24
18/10 12:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu ...-... Kuressaare FC Kuressaare FC
 Speeldag 33
18/10 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond ...-... Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 24
18/10 14:00 TJK Legion TJK Legion ...-... Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
21/10 17:10 JK Narva Trans JK Narva Trans ...-... Flora Tallin Flora Tallin
 Speeldag 25
24/10 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik ...-... Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 34
24/10 12:00 Talinna Kalev ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
24/10 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC ...-... Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 25
24/10 14:00 TJK Legion TJK Legion ...-... Talinna Kalev
 Speeldag 34
24/10 15:00 JK Narva Trans JK Narva Trans ...-... Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 25
25/10 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC ...-... Flora Tallin Flora Tallin
25/10 12:00 JK Narva Trans JK Narva Trans ...-... Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 34
25/10 12:00 TJK Legion TJK Legion ...-... Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 25
25/10 14:00 Nomme Kalju Nomme Kalju ...-... Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 34
25/10 14:00 Flora Tallin Flora Tallin ...-... Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 21
28/10 18:00 Flora Tallin Flora Tallin ...-... Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 26
31/10 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik ...-... TJK Legion TJK Legion
31/10 12:00 Talinna Kalev ...-... JK Narva Trans JK Narva Trans
 Speeldag 35
31/10 12:00 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik ...-... JK Narva Trans JK Narva Trans
31/10 12:00 Talinna Kalev ...-... Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 26
31/10 15:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn ...-... Tammeka Tartu Tammeka Tartu
 Speeldag 35
31/10 15:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu ...-... TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 26
01/11 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond ...-... Kuressaare FC Kuressaare FC
 Speeldag 35
01/11 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond ...-... Kuressaare FC Kuressaare FC
 Speeldag 26
01/11 14:00 Flora Tallin Flora Tallin ...-... Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 27
07/11 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC ...-... Nomme Kalju Nomme Kalju
 Speeldag 36
07/11 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
07/11 12:00 Nomme Kalju Nomme Kalju ...-... JK Narva Trans JK Narva Trans
07/11 12:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu ...-... Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 27
08/11 12:00 Talinna Kalev ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
08/11 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond ...-... JK Narva Trans JK Narva Trans
08/11 14:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu ...-... Flora Tallin Flora Tallin
14/11 12:00 TJK Legion TJK Legion ...-... Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 28
21/11 12:00 Kuressaare FC Kuressaare FC ...-... JK Narva Trans JK Narva Trans
21/11 12:00 Talinna Kalev ...-... TJK Legion TJK Legion
22/11 11:00 Tammeka Tartu Tammeka Tartu ...-... JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
22/11 12:00 Nomme Kalju Nomme Kalju ...-... Flora Tallin Flora Tallin
22/11 14:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn ...-... Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
 Speeldag 29
24/11 17:00 JK Narva Trans JK Narva Trans ...-... Talinna Kalev
24/11 17:00 TJK Legion TJK Legion ...-... Kuressaare FC Kuressaare FC
 Speeldag 30
28/11 12:00 Talinna Kalev ...-... Kuressaare FC Kuressaare FC
28/11 12:00 JK Narva Trans JK Narva Trans ...-... TJK Legion TJK Legion
 Speeldag 29
29/11 12:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond ...-... Flora Tallin Flora Tallin
29/11 14:00 Nomme Kalju Nomme Kalju ...-... Levadia Tallinn Levadia Tallinn
 Speeldag 22
02/12 18:30 Levadia Tallinn Levadia Tallinn ...-... Flora Tallin Flora Tallin
 Speeldag 30
06/12 14:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond ...-... Nomme Kalju Nomme Kalju
12/12 14:00 Flora Tallin Flora Tallin ...-... Levadia Tallinn Levadia Tallinn

Download alle wedstrijden van Meistriliiga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.