Word fan! 565

Kalender Europa League

 Eerste voorronde (Terug)
  Trans Narva Trans Narva 1-6 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
18/07 20:45 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica 4-1 Trans Narva Trans Narva
11/07 17:30 Trans Narva Trans Narva 0-2 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
0-1 12' Igor Ivanovi─ç
0-2 88' Miloš Mijić
  KuPS KuPS 3-1 Vitebsk Vitebsk
18/07 20:30 Vitebsk Vitebsk 1-1 KuPS KuPS
11/07 18:00 KuPS KuPS 2-0 Vitebsk Vitebsk
Luis Carlos Murillo 61' 1-0
Lucas Rangel Nunes Gon├žalves 74' 2-0
  Ru?omberok Ru?omberok 0-4 Levski Sofia Levski Sofia
18/07 18:30 Levski Sofia Levski Sofia 2-0 Ru?omberok Ru?omberok
11/07 18:30 Ru?omberok Ru?omberok 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
0-1 36' Davide Mariani
0-2 51' Paulo Victor de Menezes Melo
  Balzan Balzan 3-5 Dom┼żale Dom┼żale
18/07 20:45 Dom┼żale Dom┼żale 1-0 Balzan Balzan
11/07 18:30 Balzan Balzan 3-4 Dom┼żale Dom┼żale
0-1 5' Senijad Ibri─Źi─ç (pen)
Ricardo Calixto Correa Duarte 34' 1-1
Uroš Ljubomirac 38' 2-1
2-2 49'
Alfred Effiong 56' 3-2
3-3 61' Gregor Sikošek
3-4 76' Matej Podlogar
  Br├Şndby IF Br├Şndby IF 4-3 FC Inter Turku FC Inter Turku
18/07 17:30 FC Inter Turku FC Inter Turku 2-0 Br├Şndby IF Br├Şndby IF
11/07 19:00 Br├Şndby IF Br├Şndby IF 4-1 FC Inter Turku FC Inter Turku
Kamil Wilczek 5' 1-0
1-1 20' Timo Furuholm
Kamil Wilczek 66' 2-1
Simon Tibbling 71' 3-1
Kasper Fisker Jensen 78' 4-1
  Liep─üja Liep─üja 3-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18/07 18:30 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-2 Liep─üja Liep─üja
11/07 19:00 Liep─üja Liep─üja 1-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
J─ünis Ikaunieks (pen) 12' 1-0
1-1 88' Nikita Kaplenko
  Speran?a Nisporeni Speran?a Nisporeni 0-9 Neft├ži Neft├ži
18/07 19:00 Neft├ži Neft├ži 6-0 Speran?a Nisporeni Speran?a Nisporeni
11/07 19:00 Speran?a Nisporeni Speran?a Nisporeni 0-3 Neft├ži Neft├ži
0-1 16' Emin Makhmudov (pen)
0-2 35' Steeven Joseph-Monrose
0-3 76' Rahman Hajiyev
  DAC DAC 2-2 Cracovia Krak├│w Cracovia Krak├│w
18/07 19:00 Cracovia Krak├│w Cracovia Krak├│w 2-2* DAC DAC
11/07 20:30 DAC DAC 1-1 Cracovia Krak├│w Cracovia Krak├│w
0-1 40' Dominik Kru┼żliak
Marko Divkovi─ç 44' 1-1
  Saint Patrick Saint Patrick 1-4 Norrk├Âping Norrk├Âping
18/07 20:00 Norrk├Âping Norrk├Âping 2-1 Saint Patrick Saint Patrick
11/07 20:45 Saint Patrick Saint Patrick 0-2 Norrk├Âping Norrk├Âping
0-1 55' Simon Thern
0-2 85' Lee Desmond
  FC Banants FC Banants 0-8 Cukaricki Cukaricki
11/07 20:30 Cukaricki Cukaricki 3-0 FC Banants FC Banants
16/07 17:00 FC Banants FC Banants 0-5 Cukaricki Cukaricki
0-1 3' Luka Stojanovic
0-2 31' Slobodan Tedi─ç
0-3 50' Luka Lukovi─ç
0-4 71' Veljko Birman─Źevi─ç
0-5 76' Luka Stojanovic (pen)
  K├Ź K├Ź 1-1 Trakai Trakai
11/07 18:30 Trakai Trakai 1-1 K├Ź K├Ź
16/07 19:00 K├Ź K├Ź 0-0 Trakai Trakai
  Mladost Mladost 0-4 CSKA Sofia CSKA Sofia
09/07 19:30 CSKA Sofia CSKA Sofia 4-0 Mladost Mladost
16/07 20:30 Mladost Mladost 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
  Chikhura Chikhura 4-2 Fola Esch Fola Esch
11/07 19:30 Fola Esch Fola Esch 1-2 Chikhura Chikhura
17/07 18:00 Chikhura Chikhura 2-1 Fola Esch Fola Esch
Rati Ardazishvili 24' 1-0
Mikheil Sardalishvili 73' 2-0
2-1 89' (pen)
  FC Tobol FC Tobol 1-1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
10/07 17:55 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0-0 FC Tobol FC Tobol
18/07 14:00 FC Tobol FC Tobol 1-1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Halim Medy Meddour 22' 1-0
1-1 59' Mehmet Arslan (pen)
  Kairat Kairat 4-2 Siroki Brijeg Siroki Brijeg
11/07 21:00 Siroki Brijeg Siroki Brijeg 1-2 Kairat Kairat
18/07 16:30 Kairat Kairat 2-1 Siroki Brijeg Siroki Brijeg
0-1 90' Dra┼żen Bagari─ç (pen)
Ramazan Orazov 90+2' 1-1
Islambek Kuat 90+3' 2-1
  Makedonija GjP Makedonija GjP 1-6 Alashkert Alashkert
11/07 17:00 Alashkert Alashkert 3-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
18/07 16:30 Makedonija GjP Makedonija GjP 0-3 Alashkert Alashkert
0-1 21' Uroš Nenadović
0-2 68' Thiago Galvao da Silva
0-3 74' Taron Voskanyan
  Teuta Durr├źs Teuta Durr├źs 1-3 FK Ventspils FK Ventspils
11/07 16:45 FK Ventspils FK Ventspils 3-0 Teuta Durr├źs Teuta Durr├źs
18/07 17:00 Teuta Durr├źs Teuta Durr├źs 1-0 FK Ventspils FK Ventspils
48' 1-0
  Daugava Riga Daugava Riga 3-4 Olimpija Olimpija
11/07 20:00 Olimpija Olimpija 2-3 Daugava Riga Daugava Riga
18/07 18:00 Daugava Riga Daugava Riga 0-2 Olimpija Olimpija
0-1 45+1' Endri ├çeki├ži
0-2 90+2' Stefan Savic
  Levadia Tallinn Levadia Tallinn 3-3 Stjarnan Stjarnan
11/07 22:00 Stjarnan Stjarnan 2-1 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
18/07 18:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 3-2* Stjarnan Stjarnan
Evgeny Osipov 17' 1-0
1-1 25' Thorsteinn Már Ragnarsson
Evgeny Osipov 89' 2-1
Dmitriy Kruglov (pen) 105' 3-1
3-2 120+2' Brynjar Gauti Gu├░j├│nsson
  CS U Craiova CS U Craiova 6-4 S?bail S?bail
11/07 18:00 S?bail S?bail 2-3 CS U Craiova CS U Craiova
18/07 18:00 CS U Craiova CS U Craiova 3-2 S?bail S?bail
Alexandru Cicâldău 28' 1-0
Bogdan Ilie V─ât─âjelu 54' 2-0
2-1 67' A─čabala Ramazanov
2-2 69' Dylan Ludovic Duventru-Huret
Carlos Manuel Santos Fortes 90' 3-2
  RoPS RoPS 2-4 Aberdeen Aberdeen
11/07 20:45 Aberdeen Aberdeen 2-1 RoPS RoPS
18/07 18:00 RoPS RoPS 1-2 Aberdeen Aberdeen
Tarik Kada 2' 1-0
1-1 26' Sam Cosgrove (pen)
1-2 90+4' Lewis Ferguson
  Milsami Orhei Milsami Orhei 1-4 Steaua Boekarest Steaua Boekarest
11/07 20:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 2-0 Milsami Orhei Milsami Orhei
18/07 19:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 1-2 Steaua Boekarest Steaua Boekarest
0-1 4' Cristian Cosmin Dumitru
0-2 42' R─âzvan Oaid─â
Vadim Bolohan 47' 1-2
  ┼Żalgiris ┼Żalgiris 2-4 Honved Boedapest Honved Boedapest
11/07 21:00 Honved Boedapest Honved Boedapest 3-1 ┼Żalgiris ┼Żalgiris
18/07 19:00 ┼Żalgiris ┼Żalgiris 1-1 Honved Boedapest Honved Boedapest
Liviu Antal 18' 1-0
1-1 62' Djordje Kamber
  Zrinjski Zrinjski 6-0 Akademija Pandev Akademija Pandev
11/07 19:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 0-3 Zrinjski Zrinjski
18/07 19:00 Zrinjski Zrinjski 3-0 Akademija Pandev Akademija Pandev
Staniša Mandić 50' 1-0
Miljan Govedarica 79' 2-0
Renato Gojkovi─ç 90+2' 3-0
  Apollon Limassol Apollon Limassol 6-0 Spyris Kaunas Spyris Kaunas
11/07 19:00 Spyris Kaunas Spyris Kaunas 0-2 Apollon Limassol Apollon Limassol
18/07 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 4-0 Spyris Kaunas Spyris Kaunas
5' 1-0
(pen) 43' 2-0
(pen) 60' 3-0
Attila Szalai 83' 4-0
  FC Vaduz FC Vaduz 2-1 Breidablik Breidablik
11/07 22:00 Breidablik Breidablik 0-0 FC Vaduz FC Vaduz
18/07 19:00 FC Vaduz FC Vaduz 2-1 Breidablik Breidablik
Mohamed Coulibaly 56' 1-0
Dominik Schwizer 78' 2-0
2-1 90+3' H├Âskuldur Gunnlaugsson
  Haugesund Haugesund 6-1 Cliftonville Cliftonville
11/07 20:45 Cliftonville Cliftonville 0-1 Haugesund Haugesund
18/07 19:00 Haugesund Haugesund 5-1 Cliftonville Cliftonville
Kristoffer Velde 5' 1-0
1-1 17' Conor McMenamin
Niklas Sandberg 36' 2-1
Ibrahima Kon├ę 45+2' 3-1
Bruno Miguel Santos Leite 52' 4-1
Kristoffer Velde 68' 5-1
  Petrocub Petrocub 0-2 AEK Larnaca AEK Larnaca
11/07 17:30 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-0 Petrocub Petrocub
18/07 19:00 Petrocub Petrocub 0-1 AEK Larnaca AEK Larnaca
0-1 90+2' Maxim Potîrniche
  Torpedo Torpedo 0-3 Ordabasy Ordabasy
11/07 16:00 Ordabasy Ordabasy 1-0 Torpedo Torpedo
18/07 19:00 Torpedo Torpedo 0-2 Ordabasy Ordabasy
0-1 81' Mirzad Mehanovi─Ź
0-2 90+4' Ziguy Badibanga
  Engordany Engordany 0-7 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
11/07 19:00 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 6-0 Engordany Engordany
18/07 19:30 Engordany Engordany 0-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
0-1 81'
  Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 La├ži La├ži
11/07 17:30 La├ži La├ži 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
18/07 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-0 La├ži La├ži
Naor Sabag 69' 1-0
  Niedercorn Progres Niedercorn Progres 3-2 Cork City Cork City
11/07 20:45 Cork City Cork City 0-2 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
18/07 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 1-2 Cork City Cork City
0-1 3' Garry Buckley
0-2 47' Conor McCarthy
Issa Bah 68' 1-2
  Hibernians Hibernians 0-2 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
11/07 19:00 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 1-0 Hibernians Hibernians
18/07 20:00 Hibernians Hibernians 0-1 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
0-1 65' Mykyta Tatarkov
  Hajduk Split Hajduk Split 3-3 Gzira United Gzira United
09/07 18:00 Gzira United Gzira United 0-2 Hajduk Split Hajduk Split
18/07 20:00 Hajduk Split Hajduk Split 1-3 Gzira United Gzira United
Bassel Jradi 7' 1-0
1-1 57' Jefferson Mateus de Assis Estácio
1-2 69' Ben Hamed Kon├ę
1-3 90+7' Ben Hamed Kon├ę
  FC Feh├ęrv├ír FC Feh├ęrv├ír 5-1 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
11/07 20:30 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci 1-5 FC Feh├ęrv├ír FC Feh├ęrv├ír
18/07 20:00 FC Feh├ęrv├ír FC Feh├ęrv├ír 0-0 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
  B36 Torshavn B36 Torshavn 2-5 Crusaders Crusaders
11/07 19:00 Crusaders Crusaders 2-0 B36 Torshavn B36 Torshavn
18/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 2-3 Crusaders Crusaders
0-1 3' Jordan Forsythe
0-2 28' Paul Heatley
Hugin Samuelsen 37' 1-2
Lukasz Cieslewicz 51' 2-2
2-3 68' Paul Heatley
  Kuk├źsi Kuk├źsi 1-4 Debrecen Debrecen
11/07 19:00 Debrecen Debrecen 3-0 Kuk├źsi Kuk├źsi
18/07 20:00 Kuk├źsi Kuk├źsi 1-1 Debrecen Debrecen
17' 1-0
1-1 58' Csaba Szatmári
  Mura Mura 2-5 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
11/07 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-0 Mura Mura
18/07 20:00 Mura Mura 2-3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Luka Bobi─Źanec 6' 1-0
1-1 32' Muhamad Awad
1-2 35' Yuval Ashkenazi
1-3 76' Yuval Ashkenazi
Klemen Šturm 81' 2-3
  Shkupi Shkupi 4-5 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
11/07 15:30 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 3-3 Shkupi Shkupi
18/07 20:30 Shkupi Shkupi 1-2 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
0-1 7' Artak Yedigaryan
0-2 31' Artur Miranyan
Marin Jurina 82' 1-2
  Kilmarnock Kilmarnock 2-3 Connah's Quay Connah's Quay
11/07 20:00 Connah's Quay Connah's Quay 1-2 Kilmarnock Kilmarnock
18/07 20:45 Kilmarnock Kilmarnock 0-2 Connah's Quay Connah's Quay
0-1 50' Callum Morris
0-2 79' Callum Morris (pen)
  Rangers FC Rangers FC 10-0 St Joseph's St Joseph's
09/07 17:55 St Joseph's St Joseph's 0-4 Rangers FC Rangers FC
18/07 20:45 Rangers FC Rangers FC 6-0 St Joseph's St Joseph's
Joe Aribo 3' 1-0
Alfredo Jos├ę Morelos Avil├ęz 45+1' 2-0
Alfredo Jos├ę Morelos Avil├ęz (pen) 57' 3-0
Alfredo Jos├ę Morelos Avil├ęz 66' 4-0
Jermain Defoe 77' 5-0
Jermain Defoe 86' 6-0
  Spartak Trnava Spartak Trnava 2-2 Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
11/07 19:00 Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina 2-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
18/07 20:45 Spartak Trnava Spartak Trnava P2-0 Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
Alex Sobczyk 10' 1-0
Kristian Mihálek 87' 2-0
  Radnicki Nis Radnicki Nis 2-4 Flora Tallin Flora Tallin
11/07 18:00 Flora Tallin Flora Tallin 2-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
18/07 20:45 Radnicki Nis Radnicki Nis 2-2 Flora Tallin Flora Tallin
Stefan Mihajlovi─ç 68' 1-0
1-1 80' Henrik P├╝rg
Nikola ─îumi─ç 84' 2-1
2-2 90+3' Mark Anders Lepik
  Ballymena United Ballymena United 0-11 Malm├ FF Malm├ FF
11/07 19:00 Malm├ FF Malm├ FF 7-0 Ballymena United Ballymena United
18/07 20:45 Ballymena United Ballymena United 0-4 Malm├ FF Malm├ FF
0-1 27' Behrang Safari
0-2 52' Guillermo Molins
0-3 68' Erdal Rakip
0-4 79' Romain Gall (pen)
  KR Reykjavik KR Reykjavik 1-7 Molde FK Molde FK
11/07 19:00 Molde FK Molde FK 7-1 KR Reykjavik KR Reykjavik
18/07 21:00 KR Reykjavik KR Reykjavik 0-0 Molde FK Molde FK
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 4-3 Brann Brann
11/07 19:00 Brann Brann 2-2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
18/07 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2-1 Brann Brann
0-1 57' Daouda Karamoko Bamba
Jack Byrne 76' 1-1
Gary O'Neil 87' 2-1
  Legia Warschau Legia Warschau 3-0 College Europa College Europa
11/07 20:30 College Europa College Europa 0-0 Legia Warschau Legia Warschau
18/07 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 3-0 College Europa College Europa
Carlos Daniel L├│pez Huesca 7' 1-0
Sandro Kulenovic 13' 2-0
Carlos Daniel L├│pez Huesca 60' 3-0

Statistieken

Eerste voorronde (Terug)   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 47/47  
Aantal doelpunten: 130 63-67
Penalty's: 0 0-0
Aantal owngoals: 0  
Aantal gele kaarten: 0 0-0
Aantal rode kaarten: 0 0-0
Toeschouwers: 241351  

Download kalender Europa League

Download alle wedstrijden van Europa League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge├╝pdatet worden.