Word fan! 1
Nations League C - Speeldag 1 (2022 - 2023)
Speeldag 1 | ||||
---|---|---|---|---|
02/06 18:00 | Bulgarije | 1-1 | Noord-Macedoniƫ | |
Kiril Despodov 13' | 1-0 | |||
1-1 | 50' Milan Ristovski | |||
02/06 18:00 | Georgiƫ | 4-0 | Gibraltar | |
Khvicha Kvaratskhelia 12' | 1-0 | |||
Guram Kashia 33' | 2-0 | |||
Georges Mikautadze 87' | 3-0 | |||
Valeri Kazaishvili 88' | 4-0 | |||
02/06 18:00 | Cyprus | 0-2 | Kosovo | |
0-1 | 65' Valon Berisha | |||
0-2 | 78' Edon Zhegrova | |||
02/06 20:45 | Noord-Ierland | 0-1 | Griekenland | |
0-1 | 39' Anastasios Bakasetas | |||
03/06 16:00 | Kazachstan | 2-0 | Azerbeidzjan | |
Abat Aimbetov 50' | 1-0 | |||
Abat Aimbetov 57' | 2-0 | |||
04/06 18:00 | Litouwen | 0-2 | Luxemburg | |
0-1 | 44' Daniel Sinani | |||
0-2 | 78' Daniel Sinani | |||
04/06 20:45 | Turkije | 4-0 | Faroƫr Eilanden | |
Cengiz Ćnder 37' | 1-0 | |||
Ibrahim Halil Dervisoglu 47' | 2-0 | |||
Serdar Dursun 82' | 3-0 | |||
Merih Demiral 85' | 4-0 | |||
25/09 18:00 | Slovakije | 1-1 | Wit-Rusland | |
0-1 | 45' Ivan Bakhar | |||
Adam ZreÄ¾Ć”k 65' | 1-1 |
Statistieken
Speeldag 1 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 8/8 | |
Aantal doelpunten: | 19 | 12-7 |
Penalty's: | 0 | 0-0 |
Aantal owngoals: | 0 | |
Aantal gele kaarten: | 32 | 14-18 |
Aantal rode kaarten: | 0 | 0-0 |
Toeschouwers: | 103085 |
Download kalender Nations League C
Download alle wedstrijden van Nations League C naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.
Groep 1 | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Turkije | 6 | 13 |
2. | Luxemburg | 6 | 11 |
3. | Faroƫr Eilanden | 6 | 8 |
4. | Azerbeidzjan | 1 | 3 |
5. | Slovakije | 2 | 3 |
6. | Litouwen | 6 | 1 |
7. | Wit-Rusland | 1 | 0 |
Groep 2 | G | P | |
1. | Griekenland | 6 | 15 |
2. | Georgiƫ | 3 | 9 |
3. | Kosovo | 5 | 6 |
4. | Noord-Macedoniƫ | 3 | 4 |
5. | Noord-Ierland | 5 | 4 |
6. | Cyprus | 4 | 4 |
7. | Bulgarije | 3 | 2 |
8. | Gibraltar | 3 | 1 |
Groep 3 | G | P | |
1. | Kazachstan | 6 | 13 |
2. | Azerbeidzjan | 5 | 7 |
3. | Slovakije | 4 | 4 |
4. | Kosovo | 1 | 3 |
5. | Wit-Rusland | 5 | 3 |
6. | Noord-Ierland | 1 | 1 |
7. | Cyprus | 2 | 1 |
Groep 4 | G | P | |
1. | Bulgarije | 3 | 7 |
2. | Georgiƫ | 3 | 7 |
3. | Noord-Macedoniƫ | 3 | 3 |
4. | Gibraltar | 3 | 0 |