Word fan! 1

Nations League C 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 6
 Speeldag 1
02/06 18:00 Bulgarije Bulgarije 1-1 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
02/06 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 4-0 Gibraltar Gibraltar
02/06 18:00 Cyprus Cyprus 0-2 Kosovo Kosovo
02/06 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 0-1 Griekenland Griekenland
03/06 16:00 Kazachstan Kazachstan 2-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 Speeldag 6
03/06 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-1 Slovakije Slovakije
 Speeldag 1
04/06 18:00 Litouwen Litouwen 0-2 Luxemburg Luxemburg
04/06 20:45 Turkije Turkije 4-0 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
 Speeldag 2
05/06 18:00 Cyprus Cyprus 0-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
05/06 18:00 Gibraltar Gibraltar 0-2 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
05/06 20:45 Kosovo Kosovo 0-1 Griekenland Griekenland
05/06 20:45 Bulgarije Bulgarije 2-5 Georgiƫ Georgiƫ
06/06 20:45 Slovakije Slovakije 0-1 Kazachstan Kazachstan
06/06 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
07/06 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 0-1 Luxemburg Luxemburg
07/06 20:45 Litouwen Litouwen 0-6 Turkije Turkije
 Speeldag 3
09/06 20:45 Griekenland Griekenland 3-0 Cyprus Cyprus
09/06 20:45 Kosovo Kosovo 3-2 Noord-Ierland Noord-Ierland
09/06 20:45 Gibraltar Gibraltar 1-1 Bulgarije Bulgarije
09/06 20:45 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 0-3 Georgiƫ Georgiƫ
10/06 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-1 Slovakije Slovakije
10/06 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland 1-1 Kazachstan Kazachstan
11/06 18:00 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 2-1 Litouwen Litouwen
11/06 20:45 Luxemburg Luxemburg 0-2 Turkije Turkije
 Speeldag 4
12/06 15:00 Noord-Ierland Noord-Ierland 2-2 Cyprus Cyprus
12/06 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 0-0 Bulgarije Bulgarije
12/06 18:00 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 4-0 Gibraltar Gibraltar
12/06 20:45 Griekenland Griekenland 2-0 Kosovo Kosovo
13/06 16:00 Kazachstan Kazachstan 2-1 Slovakije Slovakije
13/06 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 2-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
14/06 20:45 Luxemburg Luxemburg 2-2 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
14/06 20:45 Turkije Turkije 2-0 Litouwen Litouwen
 Speeldag 5
22/09 16:00 Kazachstan Kazachstan 2-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
22/09 20:45 Litouwen Litouwen 1-1 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden
22/09 20:45 Turkije Turkije 3-3 Luxemburg Luxemburg
22/09 20:45 Slovakije Slovakije 1-2 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
23/09 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 2-0 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ
23/09 20:45 Bulgarije Bulgarije 5-1 Gibraltar Gibraltar
24/09 18:00 Noord-Ierland Noord-Ierland 2-1 Kosovo Kosovo
24/09 20:45 Cyprus Cyprus 1-0 Griekenland Griekenland
 Speeldag 1
25/09 18:00 Slovakije Slovakije 1-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
 Speeldag 6
25/09 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 3-0 Kazachstan Kazachstan
25/09 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 2-1 Turkije Turkije
25/09 20:45 Luxemburg Luxemburg 1-0 Litouwen Litouwen
26/09 20:45 Gibraltar Gibraltar 1-2 Georgiƫ Georgiƫ
26/09 20:45 Noord-Macedoniƫ Noord-Macedoniƫ 0-1 Bulgarije Bulgarije
27/09 20:45 Griekenland Griekenland 3-1 Noord-Ierland Noord-Ierland
27/09 20:45 Kosovo Kosovo 5-1 Cyprus Cyprus

Download alle wedstrijden van Nations League C naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.