Word fan! 1
Nations League C - Speeldag 5 (2022 - 2023)
Speeldag 5 | ||||
---|---|---|---|---|
22/09 16:00 | Kazachstan | 2-1 | Wit-Rusland | |
Mikhail Gabyshev 29' | 1-0 | |||
1-1 | 45+5' | |||
Baktiyor Zainutdinov 79' | 2-1 | |||
22/09 20:45 | Litouwen | 1-1 | Faroër Eilanden | |
0-1 | 22' | |||
Vykintas Slivka 44' | 1-1 | |||
22/09 20:45 | Turkije | 3-3 | Luxemburg | |
0-1 | 8' Marvin Santos | |||
Cengiz Ünder (pen) 16' | 1-1 | |||
1-2 | 37' Daniel Sinani | |||
Maxime Chanot 39' | 2-2 | |||
2-3 | 69' Gerson Rodrigues Correia Leal | |||
87' | 3-3 | |||
22/09 20:45 | Slovakije | 1-2 | Azerbeidzjan | |
0-1 | 44' Renat Dadaşov | |||
Erik Jirka (pen) 90+3' | 1-1 | |||
1-2 | 90+5' | |||
23/09 18:00 | Georgië | 2-0 | Noord-Macedonië | |
Bojan Miovski 35' | 1-0 | |||
Khvicha Kvaratskhelia 64' | 2-0 | |||
23/09 20:45 | Bulgarije | 5-1 | Gibraltar | |
Valentin Antov 23' | 1-0 | |||
1-1 | 26' Roy Chipolina | |||
Kiril Despodov 36' | 2-1 | |||
Radoslav Kirilov 52' | 3-1 | |||
55' | 4-1 | |||
81' | 5-1 | |||
24/09 18:00 | Noord-Ierland | 2-1 | Kosovo | |
0-1 | 58' Vedat Muriqi | |||
Gavin Whyte 82' | 1-1 | |||
Josh Magennis 90+2' | 2-1 | |||
24/09 20:45 | Cyprus | 1-0 | Griekenland | |
Marinos Tzionis 18' | 1-0 |
Statistieken
Speeldag 5 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 8/8 | |
Aantal doelpunten: | 26 | 17-9 |
Penalty's: | 0 | 0-0 |
Aantal owngoals: | 0 | |
Aantal gele kaarten: | 20 | 11-9 |
Aantal rode kaarten: | 1 | 1-0 |
Toeschouwers: | 125032 |
Download kalender Nations League C
Download alle wedstrijden van Nations League C naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Groep 1 | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Turkije | 6 | 13 |
2. | Luxemburg | 6 | 11 |
3. | Faroër Eilanden | 6 | 8 |
4. | Azerbeidzjan | 1 | 3 |
5. | Slovakije | 2 | 3 |
6. | Litouwen | 6 | 1 |
7. | Wit-Rusland | 1 | 0 |
Groep 2 | G | P | |
1. | Griekenland | 6 | 15 |
2. | Georgië | 3 | 9 |
3. | Kosovo | 5 | 6 |
4. | Noord-Macedonië | 3 | 4 |
5. | Noord-Ierland | 5 | 4 |
6. | Cyprus | 4 | 4 |
7. | Bulgarije | 3 | 2 |
8. | Gibraltar | 3 | 1 |
Groep 3 | G | P | |
1. | Kazachstan | 6 | 13 |
2. | Azerbeidzjan | 5 | 7 |
3. | Slovakije | 4 | 4 |
4. | Kosovo | 1 | 3 |
5. | Wit-Rusland | 5 | 3 |
6. | Noord-Ierland | 1 | 1 |
7. | Cyprus | 2 | 1 |
Groep 4 | G | P | |
1. | Bulgarije | 3 | 7 |
2. | Georgië | 3 | 7 |
3. | Noord-Macedonië | 3 | 3 |
4. | Gibraltar | 3 | 0 |