Word fan! 27

Download kalender Coupe de France 2022/2023

Download alle wedstrijden van Coupe de France naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂĽpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

4 Rivieres 70 FC 4 Rivieres 70 FC AC Basse Goulaine AC Basse Goulaine AF Virois AF Virois Afa FA Afa FA AG Caen AG Caen Agde Agde AGL Drapeau Fougeres AGL Drapeau Fougeres Aiglon Aiglon Ain Sud Foot Ain Sud Foot Ajaccio Ajaccio Alberes Argeles Alberes Argeles Alencon Alencon Amiens Amiens Amiens AC Amiens AC Andrezieux Boutheon Andrezieux Boutheon Angers Angers Angers NDC Angers NDC Angouleme Angouleme Annecy FC Annecy FC Argenteuil Argenteuil Armentieres Armentieres AS Brestoise AS Brestoise AS Grand Santi AS Grand Santi AS Hautmont AS Hautmont AS Huningue AS Huningue AS Illzach-Modenheim AS Illzach-Modenheim AS Sautron AS Sautron AS St Apollinaire AS St Apollinaire ASM Belfort ASM Belfort Aubagne Aubagne Aubussonnais Aubussonnais Auray Auray Aurillac Arpajon Aurillac Arpajon Auxerre Auxerre Avenir Cote Foot Avenir Cote Foot Avenir Foot Lozere Avenir Foot Lozere Avenir Sportif de Roiffieux Avenir Sportif de Roiffieux Aviron Bayonnais FC Aviron Bayonnais FC Avoine Chinon Avoine Chinon Avranches Avranches Balma Balma Bassin Piennois Bassin Piennois Bastia Bastia Beauvais Beauvais Beglais Beglais Bergerac Perigord Bergerac Perigord Bethune Bethune Beuvry-la-Foret FC Beuvry-la-Foret FC Biars Bretenoux Biars Bretenoux Biesloise Biesloise Billy Montigny Billy Montigny Blagnac Blagnac Boe Bon Encontre Boe Bon Encontre Bogny Bogny Bondues FC Bondues FC Bordeaux Bordeaux Boulogne Boulogne Bourg en Bresse Peronnas Bourg en Bresse Peronnas Bourges Foot 18 Bourges Foot 18 Bourgoin Jallieu Bourgoin Jallieu Bresse Jura Bresse Jura CA Eperlecques CA Eperlecques CA Lisieux PA CA Lisieux PA CA Neuville CA Neuville Caen Caen Cambrai Cambrai Canet Roussillon Canet Roussillon Carcassonne Carcassonne CEP Lorient CEP Lorient Chamalieres Chamalieres Chambery Chambery Chambly Chambly Chartres De Bretagne Chartres De Bretagne Chataigneraie Chataigneraie Chateauneuf sur Loire Chateauneuf sur Loire Châteauroux Châteauroux Chatellerault Chatellerault Chaumont Chaumont Chauray Chauray Cholet Cholet Claye Souilly Sports Claye Souilly Sports Clermont FC Clermont FC CM Aubervilliers CM Aubervilliers CMS Oissel CMS Oissel Concarneau Concarneau Cormontreuil Cormontreuil COS Villers les Nancy COS Villers les Nancy Cosne UCS Football Cosne UCS Football Coteaux du Vignoble Coteaux du Vignoble Cournon d'Auvergne Cournon d'Auvergne Creil Creil Creteil Creteil CS Chaumontois CS Chaumontois CS De Volvic CS De Volvic Dahlenheim Dahlenheim Diables Noirs de Combani Diables Noirs de Combani Dijon Dijon Dijon USC Dijon USC Douarnenez Douarnenez Drancy Drancy Ducey Ducey Dunkerque Dunkerque Elan de Gorges Elan de Gorges Epinal Epinal Ergue Gaberic PD Ergue Gaberic PD ES Beaumonteleger ES Beaumonteleger ES Blain ES Blain ES Cannet Rocheville ES Cannet Rocheville ES Gandrange ES Gandrange ES Paulhan Pezenas ES Paulhan Pezenas ES Valois Multien ES Valois Multien ES Villerupt ES Villerupt Escaudain USF Escaudain USF Etoile de Morne-a-l-Eau Etoile de Morne-a-l-Eau Etoile Frejus Saint-Raphael Etoile Frejus Saint-Raphael Evreux Evreux FA Illkirch Graffenstaden FA Illkirch Graffenstaden FC Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo FC Beauregard Rennes FC Beauregard Rennes FC Bruz FC Bruz FC Chabeuil FC Chabeuil FC Charente Limousine FC Charente Limousine FC de Limonest FC de Limonest FC des Portes FC des Portes FC Fleury 91 FC Fleury 91 FC Lyon FC Lyon FC Marpent FC Marpent FC Parlan Rouget FC Parlan Rouget FC Roche St Genest FC Roche St Genest FCO Strasbourg Koenigshoffen FCO Strasbourg Koenigshoffen FCSR Haguenau FCSR Haguenau Feignies Aulnoye Feignies Aulnoye Feurs Feurs FU Narbonne FU Narbonne Gallia CL Gallia CL Gamaches AS Gamaches AS Geispolsheim Geispolsheim Gerland FC Gerland FC GFA Rumilly Vallieres GFA Rumilly Vallieres Ginglin Cesson Saint Brieuc Ginglin Cesson Saint Brieuc GOAL FC GOAL FC Golden Lion de Saint Joseph Golden Lion de Saint Joseph Golfech St Paul d Espy Golfech St Paul d Espy Grand Calais Pascal Grand Calais Pascal Grand-Quevilly FC Grand-Quevilly FC Grande Synthe Grande Synthe Grandvillars FC Grandvillars FC Grenoble Grenoble Grigny US Grigny US Gueugnon Gueugnon Guingamp Guingamp Havre Caucriauville Havre Caucriauville Heillecourt Heillecourt Hienghene Sport Hienghene Sport Hombourg Haut Hombourg Haut HW Racing 96 HW Racing 96 Hyeres Hyeres Issoire Issoire J. Unie Plougonven J. Unie Plougonven J3S Amilly J3S Amilly Jonzac St Germain Jonzac St Germain JS Ecourt St. Quentin JS Ecourt St. Quentin JSC Bellevue Nantes JSC Bellevue Nantes Jura Dolois Jura Dolois Jura Sud Jura Sud La Ferte La Ferte La Tour Saint-Clair La Tour Saint-Clair Lannion Lannion Laval Laval Le Geldar de Kourou Le Geldar de Kourou Le Havre Le Havre Le Mans Le Mans Le Portel Le Portel Le Puy Le Puy Lege Cap Ferret Lege Cap Ferret Les Herbiers Les Herbiers Les Sables FCOC Les Sables FCOC Les Ulis Les Ulis Lescar Lescar Liancourt rantigny Liancourt rantigny Libourne Libourne Lille OSC Lille OSC Linas Montlhery Linas Montlhery Longeville Longeville Longvic Longvic Loon Plage Loon Plage Lorient Lorient Loudeac Loudeac Louhans Cuiseaux Louhans Cuiseaux Ludres Ludres Lyon Lyon Lyon La Duchere Lyon La Duchere Marcoussis Nozay VDB Marcoussis Nozay VDB Marcquois Marcquois Mareuil SC Mareuil SC Marnaval Marnaval Marsannay Marsannay Marseille Marseille Marseille Ardziv Marseille Ardziv MB Noyal-Pontivy MB Noyal-Pontivy Merignac Merignac Merignac Arlac Merignac Arlac Merpins Merpins Metz Metz Miniac Morvan Miniac Morvan Monaco Monaco Montauban FCTG Montauban FCTG Montenay Montenay Montpellier Montpellier Morteau Montlebon Morteau Montlebon Moulins Yzeure Moulins Yzeure Muzillac Olympic Sport Muzillac Olympic Sport Nancy Nancy Nice Nice Nîmes Olympique Nîmes Olympique Niort Niort Nord Lozere Foot Nord Lozere Foot Occitane Occitane Ohlungen Ohlungen Olivet Olivet Olympique Ales Olympique Ales Olympique de Cleon Olympique de Cleon Olympique Saumur Olympique Saumur Onet le Chateau Onet le Chateau Orléans Orléans Orvault Sports Orvault Sports Paris 13 Atletico Paris 13 Atletico Paris 15 AC Paris 15 AC Paris FC Paris FC Parthenay Viennay Parthenay Viennay Pau Pau Pays d'Aix FC Pays d'Aix FC Peronne CAFC Peronne CAFC Plabennec Plabennec Plougastel FC Plougastel FC Plouvorn Plouvorn Poissy Poissy Pont Ste Maxence Pont Ste Maxence Pornic Foot Pornic Foot Prix-les-Mezieres Prix-les-Mezieres PSG PSG Quevilly Quevilly Racing Besancon Racing Besancon Raon L Etape Raon L Etape RC Caudebecais RC Caudebecais RC Lens RC Lens RC Pays de Grasse RC Pays de Grasse RC Roeulx RC Roeulx Red Star 93 Red Star 93 Reims Reims Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne Rennes Rennes Rhone Vallee FC Rhone Vallee FC Riantec Riantec Rodez Rodez Romorantin Romorantin Rosselange Vitry Rosselange Vitry Rouen Rouen SA Thiers SA Thiers Sable FC Sable FC Saint Doulchard Saint Doulchard Saint Louis Neuweg Saint Louis Neuweg Saint-Etienne Saint-Etienne Saint-Julien Petit Quevilly Saint-Julien Petit Quevilly Saint-Quentin Saint-Quentin Sainte Genevieve Sainte Genevieve Salies Mane Salies Mane Salon Bel Air Salon Bel Air Sarcelles AAS Sarcelles AAS Sarre-Union Sarre-Union Sarrebourg Sarrebourg Sarreguemines FC Sarreguemines FC Savigneux-Montbrison Savigneux-Montbrison SC Origny En Thierache SC Origny En Thierache SC Toulon SC Toulon Sedan Sedan Selles Selles Sene FC Sene FC Sochaux Sochaux Spay Spay Sportive Gueretoise Sportive Gueretoise St Julien Divatte St Julien Divatte St Malo St Malo St Meziery St Meziery St Paul SF St Paul SF St Pierroise JS St Pierroise JS St Pontivyen St Pontivyen St Priest St Priest St-Pryve St-Hilaire St-Pryve St-Hilaire Stade Bordelais Stade Bordelais Stade Brestois Stade Brestois Stade Briochin Stade Briochin Stade Poitevin Stade Poitevin Stade Tamponnaise Stade Tamponnaise Strasbourg Strasbourg Sud Sud Sud Lyonnais F2013 Sud Lyonnais F2013 Suresnes Suresnes Tarentaise Tarentaise Thaon Thaon Thonon Evian Grand Geneve Thonon Evian Grand Geneve Toulouse Toulouse Toulouse Metropole Toulouse Metropole Trelissac Trelissac Troyes Troyes Uckange Uckange UF Maconnais UF Maconnais Union Saint Esteve EPMM Union Saint Esteve EPMM US Baie-Mahault US Baie-Mahault US Biachoise US Biachoise US Chauvigny US Chauvigny US Colomiers US Colomiers US Corbie US Corbie US Granvillaise US Granvillaise US Gregorienne 35 US Gregorienne 35 US Ivry US Ivry US Oberschaeffolheim US Oberschaeffolheim US Pays de Cassel US Pays de Cassel US Provin US Provin US Reipertswiller US Reipertswiller US Saint Andre US Saint Andre US Salinieres Aigues Mortes US Salinieres Aigues Mortes US Teteghem US Teteghem US Villejuif US Villejuif US Vimy US Vimy USCA USCA Valenciennes Valenciennes Vannes Vannes Vaulx-en-Velin Vaulx-en-Velin Velay Velay Venissieux FC Venissieux FC Venus Venus Vergeze Vergeze VGA Saint-Maur VGA Saint-Maur Vieillevigne Vieillevigne Vierzon FC Vierzon FC Villefranche Beaujolais Villefranche Beaujolais Vitre Vitre Voltigeurs de Chateaubriant Voltigeurs de Chateaubriant Wasquehal Wasquehal Wintzfelden Osenbach Wintzfelden Osenbach

Kalender Coupe de France 2022/2023

 Speeldag 8
18/11 19:00 Lyon La Duchere 2-3 Annecy FC
18/11 20:00 Bergerac Perigord 4-5P Niort Niort
19/11 13:30 Marnaval Marnaval 0-3 Bastia Bastia
19/11 13:30 Linas Montlhery 2-1 Paris 13 Atletico
19/11 14:00 CMS Oissel 4-6P Loon Plage
19/11 14:30 Orvault Sports Orvault Sports 0-1 Chataigneraie Chataigneraie
19/11 14:30 US Granvillaise 6-0 Etoile de Morne-a-l-Eau Etoile de Morne-a-l-Eau
19/11 15:00 Feignies Aulnoye 0-3 Valenciennes Valenciennes
19/11 15:00 Montauban FCTG 0-4 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
19/11 15:00 Grenoble Grenoble 2-0 Villefranche Beaujolais
19/11 16:00 FCSR Haguenau 1-2 ASM Belfort
19/11 17:00 Chambery 2-1 GFA Rumilly Vallieres
19/11 17:00 Jura Sud Jura Sud 2-3 FF FC de Limonest
19/11 17:00 Boe Bon Encontre Boe Bon Encontre 1-4 Aubagne
19/11 17:00 Alencon 3-5P St Pontivyen St Pontivyen
19/11 17:00 Chamalieres 4-1 UF Maconnais
19/11 17:00 Amiens Amiens 10-0 Aiglon Aiglon
19/11 17:00 SA Thiers SA Thiers 2-3 Le Puy Le Puy
19/11 17:00 Cosne UCS Football 0-2 Paris FC Paris FC
19/11 17:00 Thaon Thaon P5-3 Sochaux Sochaux
19/11 17:00 Epinal Epinal 0-1 Metz Metz
19/11 18:00 Ergue Gaberic PD 1-2 Plabennec
19/11 18:00 Onet le Chateau 0-1 RC Pays de Grasse RC Pays de Grasse
19/11 18:00 Bourges Foot 18 P4-2 St-Pryve St-Hilaire St-Pryve St-Hilaire
19/11 18:00 US Colomiers 0-1 Pau Pau
19/11 18:00 Les Herbiers Les Herbiers P6-5 Guingamp Guingamp
19/11 18:00 AGL Drapeau Fougeres 0-1 Avranches
19/11 18:00 Bethune 0-4 Dunkerque Dunkerque
19/11 18:00 FC Roche St Genest 0-1 Rodez Rodez
19/11 19:00 Lege Cap Ferret 1-4 Châteauroux Châteauroux
19/11 19:00 Chatellerault Chatellerault 0-1 Avoine Chinon Avoine Chinon
19/11 19:30 AS Grand Santi 0-3 Evreux
19/11 20:00 Trelissac 2-3 Bordeaux Bordeaux
20/11 12:00 Stade Tamponnaise Stade Tamponnaise 1-0 CM Aubervilliers CM Aubervilliers
20/11 13:30 JSC Bellevue Nantes JSC Bellevue Nantes 6-7P Lannion
20/11 13:30 US Pays de Cassel US Pays de Cassel P4-3 Drancy
20/11 13:30 Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne 3-0 FF Wasquehal
20/11 14:00 Plouvorn 3-4P Vannes
20/11 14:00 Marcoussis Nozay VDB Marcoussis Nozay VDB 0-6 Vierzon FC
20/11 14:00 FCO Strasbourg Koenigshoffen 2-1 Louhans Cuiseaux
20/11 14:00 ES Villerupt 3-1 US Reipertswiller
20/11 14:30 Union Saint Esteve EPMM 3-5P Hyeres Hyeres
20/11 15:00 Marcquois 0-1 Saint-Quentin
30/11 20:00 Jura Sud Jura Sud P5-3 FC de Limonest
17/12 18:00 AF Virois ...-... Caen Caen