Word fan! 26

Kalender Coupe de France

 Vriendschappelijk
06/11 20:00 Moulien Moulien 0-2 Jeunesse Evolution Jeunesse Evolution
0-1 45+7'
- 65' Djonael Noyon
06/11 20:00 Golden Star Golden Star 0-1 Club Franciscain Club Franciscain
- 26'
08/11 20:00 Saint-Georges Saint-Georges 2-1 CSC Cayenne CSC Cayenne
- 21' Raymond Jean-Jacques
Warren Rino 44' -
Warren Rino 88' -
15/11 20:00 Le Havre Le Havre 1-3 Dunkerque Dunkerque
- 27' Randi Goteni
Romain Basque 37' -
- 66' Mohamed Bayo
- 83' Mohamed Bayo
15/11 20:00 Bourg-PĂ©ronnas Bourg-PĂ©ronnas 1-0 Troyes Troyes
Marcellin Achille Anani 45' -
16/11 14:00 Charitoise Charitoise 0-4 Auxerre Auxerre
- 3' Yanis Merdji
- 40' Dejan Sorgic
- 54' Axel N'Gando
- 90'
16/11 14:00 Auch Auch 0-5 Rodez Rodez
- 27' Dorian Caddy
- 34' Dorian Caddy
- 37' Ayoub Ouhafsa
- 62' Ayoub Ouhafsa
- 88'
16/11 14:00 Gennevilliers Gennevilliers 0-2 Le Mans Le Mans
- 40' Hamza Hafidi
- 56' Frank Julienne
16/11 14:00 Belfort Belfort 1-0 Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio
Thomas Regnier 71' -
16/11 14:00 NĹ“ux-les-Mines NĹ“ux-les-Mines 0-2 Bastia-Borgo Bastia-Borgo
- 50' Alexandre Cropanese
- 77' Cedric Odzoumo
16/11 14:00 Saint-Flour Saint-Flour 3-1 Ajaccio Ajaccio
Tony Coutarel 10' -
- 20' Yohann Cavalli
SĂ©bastien Jusserandot 62' -
Jean-Christophe Raoul 90+4' -
16/11 14:00 Fabrègues Fabrègues 3-1* Agde Agde
- 24'
Yanis Derrar 40' -
Messi Yagousseti Essomba 97' -
Moustapha Ouabi 103' -
16/11 14:30 Bergerac Bergerac 1-0 Clermont FC Clermont FC
Leo Fichten 18' -
16/11 15:00 Ardziv Marseille Ardziv Marseille 0-1 Le Puy Le Puy
0-1 78' Jérémie Clément
16/11 15:00 Châteauroux Châteauroux 1-1P Niort Niort
- 14' Antoine Baroan
Romain Grange (pen) 36' -
16/11 15:00 Epinal Epinal 2-0 Sochaux Sochaux
Mickaël Biron 27' -
Alpha Kubota 82' -
16/11 16:00 Jura Sud Jura Sud 0-1 Saint-Pierroise Saint-Pierroise
- 19' Jean-Michel Fontaine
16/11 16:30 Theix Theix 2-3 Red Star 93 Red Star 93
- 21' Mayingila Nzuzi Mata
- 41' SaĂŻd Arab
Maxime Jaffrès 54' -
- 76' Mayingila Nzuzi Mata
Maxime Jaffrès 84' -
16/11 17:00 Vauban Strasbourg Vauban Strasbourg 3-1 Hienghène Sport Hienghène Sport
David Oliveira Malucha 38' 1-0
1-1 54' Joseph Athale
Karim Bellahcéne 84' 2-1
Herman Samuel Kekambus 90+1' 3-1
16/11 17:00 Tours Tours 2-0 Chauray Chauray
Alhassane Camara 6' -
Alhassane Camara 19' -
16/11 17:00 Amnéville Amnéville 0-2 Paris FC Paris FC
- 17' Mohamed Mara
- 74' Mohamed Lamine Diaby
16/11 17:00 Sarre-Union Sarre-Union 0-2 Créteil Créteil
- 28' Ryad Habbas
- 80' Fábio André Soares Pereira
16/11 17:00 RC Lens RC Lens 3-1* Boulogne Boulogne
Manuel Perez 54' -
- 76' Said Id Azza
Abdoulaye Jules Keita 108' -
Abdoulaye Jules Keita 110' -
16/11 17:00 Fréjus St-Raphaël Fréjus St-Raphaël 2-1 Grenoble Grenoble
Karim Tlili 22' 1-0
Karim Tlili 48' 2-0
2-1 54' Jessy Benet (pen)
16/11 17:30 Lorient Lorient 3-0 Guingamp Guingamp
Umut Bozok 6' -
Armand Lauriente 50' -
Christophe Kerbrat 82' -
16/11 18:00 Challans Challans 3-0 Le Poiré-sur-Vie Le Poiré-sur-Vie
Antoine Le Tapissier 18' -
Rami Chebbi 43' -
Privat N'Guessan 73' -
16/11 18:00 Gonfreville Gonfreville 1-0 Le Touquet Le Touquet
Mouhadi Thioubou 56' -
16/11 18:00 Grasse Grasse 2-0 Marseille Endoume Marseille Endoume
Herman Ako 54' -
David Artheron 58' -
16/11 18:00 La Baule-Le Pouliguen La Baule-Le Pouliguen 0-1 Angouleme CFC Angouleme CFC
- 81'
16/11 18:00 Cambrai Cambrai    0-1 Quevilly Quevilly
0-1 59' Alexis Araujo
16/11 18:00 Montceau Montceau 4-2* Geispolsheim 01 Geispolsheim 01
0-1 41' Cyril Bagnon
Alex Rougeot 51' 1-1
Chris Gauthier Moreau 77' 2-1
2-2 79' Bryan Comtesse
Anthony De Oliveira Maia 113' 3-2
Alex Rougeot 120' 4-2
16/11 18:00 Yzeure Yzeure 1-2 St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire
- 22' Carnejy Antoine
- 35' Carnejy Antoine
Quentin Deniaud (pen) 84' -
16/11 18:00 FC Lyon FC Lyon 0-1 Consolat Marseille Consolat Marseille
- 36' Pape Ibnou Bâ
16/11 18:00 Voltigeurs Voltigeurs 4-0 La Tour d Auvergne Rennes La Tour d Auvergne Rennes
David Vernet 57' 1-0
Babacar Leye 76' 2-0
Fobida Danso 81' 3-0
Djibril Bangoura 90+2' -
16/11 18:00 Chilly Chilly 1-0 Hauts Lyonnais Hauts Lyonnais
Thomas Roulier 57' -
16/11 18:00 RC La Fleche RC La Fleche 2-3 Linas-Montlhery Linas-Montlhery
Didier Bouanga 6' -
- 15'
- 29' Idrissa Kanouté
Didier Bouanga 78' -
- 85' Pascal Leno
16/11 18:00 Alberes Argelès Alberes Argelès 0-1 Pau Pau
0-1 7'
16/11 18:00 Mûrs-Erigné Mûrs-Erigné 0-6 Caen Caen
- 8' Hugo Vandermersch
- 11' Nicholas Gioacchini
- 18' Jessy Pi (pen)
- 68' Jonathan Rivierez
- 83' Yoel Armougom
- 86' Djibril Diaw el Hadj
16/11 18:00 Trélissac Trélissac 2-0 Mont-de-Marsan Mont-de-Marsan
Christopher Fourmy (pen) 8' -
Abdoulaye Diaby 90+2' -
16/11 18:00 Betton Betton 0-6 Concarneau Concarneau
- 26'
- 33' (pen)
- 62' Abdourahim Moina Afia Alidi
- 63' Abdourahim Moina Afia Alidi
- 79' Youssef Benali
- 84' Youssef Benali
16/11 18:00 Lons Lons 1-2 Annecy Annecy
- 35' Mehdi Kadi
- 46' Jean-Jacques Rocchi
Mohamed Rachedi 56' -
16/11 18:00 Ancienne Château-Gontier Ancienne Château-Gontier 0-1 C' Chartres C' Chartres
- 90+1' Arnaud Archimbaud
16/11 18:00 Granville Granville 2-0 AG Caennaise AG Caennaise
Jordan Blondel 22' 1-0
Christopher Ibayi 88' 2-0
16/11 18:00 Montagnarde Montagnarde 1-2* Stade Briochin Stade Briochin
Rahmane Barry 32' 1-0
1-1 47' Birame NDiaye
1-2 93' Yoann Le Méhauté
16/11 19:00 Bourges Foot Bourges Foot 1-1P Sablé Sablé
Ibrahima Mboup 28' -
- 45+1' Mohamed Claver Sylla
16/11 19:00 Sireuil Sireuil 1-7 Les Herbiers Les Herbiers
- 13' Jeffrey Assoumin
- 21' Franck Hery
Mehdi Chaoua 25' -
- 31' Oumar Pouye
- 40'
- 58' Anthony Schuster
- 68' Oumar Pouye
- 83' Oumar Pouye
16/11 19:00 Marssac SRDT Marssac SRDT 2-1 Saint-MĂ©dard-en-Jalles Saint-MĂ©dard-en-Jalles
- 14' Wilfrid Joseph Julisson
Jonathan Lacourt 78' -
Quentin Michel 83' -
16/11 19:00 Ales Ales 1-0 Lattes Lattes
53' -
16/11 19:00 Villemomble Sports Villemomble Sports 1-5 Orléans Orléans
0-1 24' Joris Correa
0-2 55' Alex Marchadier
Abdelmalek Adnaouene 65' 1-2
1-3 69' Aurélien Scheidler
1-4 76' Aurélien Scheidler (pen)
1-5 87' Mohamed Amine Talal
16/11 20:00 Beauvais Beauvais 1-4 Chambly Chambly
- 15' Gadji Celi Carmen J. Tallo (pen)
- 44' Benjamin Santelli
- 45' Jonathan Bervoet
- 53' Mehdy Guezoui
Drissa Traoré 60' -
17/11 14:00 Boulay Boulay 2-1 Meaux Academy Football Meaux Academy Football
- 17' Fodie Camara
75' -
Yannick Stuber 90+3' -
17/11 14:00 Hombourg-Haut Hombourg-Haut 1-0 Forbach Forbach
El Hassane M'Barki 81' -
17/11 14:00 4 Rivières 70 4 Rivières 70 3-1 Chassieu Decines Chassieu Decines
- 36' Pierre Boulanger
Samuel Linotte 47' -
Romain Dupoisot 71' -
Robin Barthelet 81' -
17/11 14:00 Annecy-le-Vieux Annecy-le-Vieux 0-4 Limonest Limonest
0-1 45' Serge Simon
0-2 75' Serge Simon
0-3 79' Serge Simon
0-4 90+2' Serge Simon
17/11 14:00 Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne P0-0 MJEP Cormontreuil MJEP Cormontreuil
17/11 14:00 St Liguaire Niort St Liguaire Niort 1-3 Fontenay Fontenay
- 11' Clément Godet
- 35' Fode Diawara
- 78' Martin Garot
Ndongo Camara 90+1' -
17/11 14:00 CEP Lorient CEP Lorient 1-3 Stade Plabennec Stade Plabennec
25' -
- 60' Ahmed Fekir
- 62' Steven Coat
- 83' Ahmed Fekir
17/11 14:00 Guichen Guichen 2-1* Saint-Pierre Milizac Saint-Pierre Milizac
- 45' Florian Kerzil
Victor Rousseau 74' -
Victor Rousseau 108' -
17/11 14:00 Nanterre Nanterre 2-0 Laval Laval
Ahmadou Sylla 36' -
Ahmadou Sylla 88' -
17/11 14:00 Le Rheu Le Rheu 4-3* Paimpol Paimpol
Romain Ricavy 43' -
- 56' Florian Callac
Benjamin L'Honore 59' -
- 77' Florian Callac
Ephrem Junior Ambassa 107' -
Erwan Lardoux 118' -
- 119' Benjamin Guyomard
17/11 14:00 Poitiers Poitiers 5-0 Nueillaubiers Nueillaubiers
Sofiane Choubani 7' -
CĂ©dric Jean-Etienne 26' -
Jordan Cuvier 34' -
Jordan Cuvier 42' -
Vincent Cambrone 67' -
17/11 14:00 Nancy Nancy 2-1 Belfort Sud Belfort Sud
Ande Dona N'Doh 19' -
- 27' Dylan Saoudi (pen)
90+7' -
17/11 14:00 Saint-Maximin Saint-Maximin 0-2 Valenciennes Valenciennes
0-1 60' Teddy Chevalier
0-2 80' Aymen Boutoutaou
17/11 14:00 Sundhoffen Sundhoffen 0-3 FC Mulhouse FC Mulhouse
- 11' Olávio Fernandes Pinho Gomes
- 17' Reda Taqtak
- 47' Samir Kecha
17/11 14:00 Vandœuvre Vandœuvre 2-0 Lunéville Lunéville
Ayoub el Guerrab 41' -
Ayoub el Guerrab (pen) 45+1' -
17/11 14:00 Verton Verton 0-3 Le Portel Le Portel
- 65'
- 81' Xavier Lerat
- 88' Theo Flahaut
17/11 14:00 Tourcoing Tourcoing 5-0 Grand Calais Pascal Grand Calais Pascal
Julien De Araujo 38' -
Pierre-Laurent Petit 64' -
Ismaël Lounas 71' -
Julien De Araujo 72' -
Athman Halipre 87' -
17/11 14:00 Pont Saintte-Maxence Pont Saintte-Maxence 1-2 Senlis Senlis
Anderson Ganga 21' -
- 41' Alpha Kaba
- 90+1' Damien Gonzalez
17/11 14:00 Olympique Lumbrois Olympique Lumbrois 3-3P Grande-Synthe Grande-Synthe
Cyril Caron 12' -
- 23' Jean IsmaĂŻla Niang
- 34' Florian Cosyn
Sullyvan Ferlin 87' -
- 98' Ell Habibe Mlowa
Mathieu Rufin 119' -
17/11 14:00 Olympique Adamois Olympique Adamois 2-3* Saint-Quentin  Saint-Quentin
John Ruberecht 41' -
- 88' Billy Modeste
- 100' Youssef Sylla
Abdoulaye Sakho 112' -
- 115' Michel Gaye
17/11 14:00 Prix-lès-Mézières Prix-lès-Mézières 2-0 ES Wasquehal ES Wasquehal
3' -
Matthieu Houlot 85' -
17/11 14:00 Mozac Mozac 2-3 Cournon Cournon
Anthony Lelion 8' -
Mathis Ducrotoy 29' -
- 46' Pierre Guittard
- 55' Paul Berot
- 67' Paul Berot (pen)
17/11 14:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean 0-1 Bayonne Bayonne
- 74' Thomas Dos Santos (pen)
17/11 14:00 Gravelines Gravelines 2-3* Rouen Rouen
- 30' Kevin Sainte-Luce
Mateus N'Hanga Joveta 31' -
(pen) 38' -
- 90+3' Abdeljalil Sahloune
- 100' Abdaramane Diop
17/11 14:00 Saint-Galmier-Chambœuf Saint-Galmier-Chambœuf 0-0P Côte Chaude Côte Chaude
17/11 14:00 Évreux Évreux 3-0 Mtsapere Mtsapere
Jean-Paul N'djoli 48' 1-0
Brian Landini (pen) 89' 2-0
Brian Landini 90+4' 3-0
17/11 14:00 Saint-Omer Saint-Omer 0-1 Dieppe Dieppe
- 45+3' Jimmy Garnier
17/11 15:00 Oberschaeffolsheim Oberschaeffolsheim 1-3 Raon L'Etape Raon L'Etape
0-1 5' Imad Merbah
0-2 67' Pierre-Ange Omombé
74' 1-2
1-3 85' Omar Hassidou (pen)
17/11 15:00 Vénus Vénus 1-4 Besançon Besançon
- 48' Mehdi Boudiba
- 53' Mehdi Boudiba
Kevin Barbe 63' -
- 67' Danny Chi
- 84' Aissa Mazeghrane
17/11 15:00 Marcq-en-Baroeul Marcq-en-Baroeul 0-1 Iris Club de Croix Iris Club de Croix
- 59' Tibo Christiaens
17/11 15:00 Erstein Erstein 0-2 Thaon Thaon
- 7' Remy Ulrich
- 89' Mohamed Comara
17/11 15:30 Sainte-Marienne Sainte-Marienne 2-3 Versailles Versailles
Henri Gladison 43' -
- 57' Johanne Akassou
Florent Ichiza 65' -
- 77' Bandjigou Fofana
- 90+3' Johanne Akassou
19/11 20:00 Bourgoin-Jallieu Bourgoin-Jallieu 0-2 Villefranche Villefranche
- 19' Ottman Dadoune
- 60' Remi Sergio (pen)
19/11 20:00 Rodéo FC Toulouse Rodéo FC Toulouse 0-1 Colomiers Colomiers
- 45+2' Yanel Temmar
23/11 18:00 Montlouis Montlouis 1-2 Vire Vire
Anthony Ferron 17' -
- 59' Arthur Dallois
- 90+2' Stanley Boucaud
23/11 18:00 Dinan-LĂ©hon Dinan-LĂ©hon 0-1 Stade Pontivy Stade Pontivy
0-1 69' Malo Rolland
23/11 18:00 Sainte-Geneviève Sainte-Geneviève 0-1 Sannois-Saint-Gratien Sannois-Saint-Gratien
- 3' Amath André Diedhiou
24/11 14:00 Olympique de Valence Olympique de Valence 3-1 Thonon Évian Thonon Évian
- 12' Mohamed Salah Chaibi
42' -
Marwane Benhmida 53' -
Emilien Cettier 90+3' -
07/12 13:30 4 Rivières 70 4 Rivières 70 0-2 Bourg-Péronnas Bourg-Péronnas
- 42' Jimmy Nirlo
- 47' Marcellin Achille Anani
07/12 13:30 CĂ´te Chaude CĂ´te Chaude 0-1 Le Puy Le Puy
- 7'
07/12 13:30 Prix-lès-Mézières Prix-lès-Mézières 3-1 Quevilly Quevilly
Samy Lamine 45+1' -
- 72' Moussa Guel
Michaël Hervé (pen) 85' -
89' -
07/12 13:30 Vandœuvre Vandœuvre 2-3* Red Star 93 Red Star 93
- 4' Jimmy Roye
Kevin Rolland 13' -
- 23' Seybou Koita
Dorian Konowrocki 63' -
- 112' Nicolas Verdier
07/12 14:00 Annecy Annecy 1-2 Chambly Chambly
- 55' Joachim Eickmayer
Anthony Le Tallec (pen) 65' -
- 69' Thibault Jacques (pen)
07/12 14:15 Stade Pontivy Stade Pontivy 0-1 Lorient Lorient
- 50' Umut Bozok
07/12 14:15 C' Chartres C' Chartres 0-1 Caen Caen
- 26' Anthony Gonçalves
07/12 15:00 Tours Tours 2-1* Club Franciscain Club Franciscain
- 9'
Guillaume Dugain 53' -
Mehdi Jaki 113' -
07/12 15:00 Hombourg-Haut Hombourg-Haut 2-1 Auxerre Auxerre
El Hassane M'Barki 7' -
- 58' Mickaël Le Bihan
Khalid Benichou 76' -
07/12 15:00 St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire 6-0 Saint-Georges Saint-Georges
Fulgency Kimbembé 20' -
Thierry Lemaitre 42' -
Carnejy Antoine 46' -
Fulgency Kimbembé 50' -
Carnejy Antoine 66' -
Carnejy Antoine 89' -
07/12 15:00 Cournon Cournon 0-2 Niort Niort
- 20' Zoumana Koné
- 59' Zoumana Koné
07/12 16:00 Guichen Guichen 2-1 Le Rheu Le Rheu
9' -
- 73' Maximilien Grabowski
LĂ©ry Huet 90+3' -
07/12 16:30 Raon L'Etape Raon L'Etape 6-2 Boulay Boulay
Mamadou Bah 6' -
Romain GĂ©hin 9' -
- 21'
Imad Merbah 34' -
Kevin Duminy 35' -
Omar Hassidou 54' -
Pierre-Ange Omombé 69' -
- 72'
07/12 17:00 Chilly Chilly 0-0 Fabrègues Fabrègues
- 94' Messi Yagousseti Essomba
07/12 17:00 Saint-Quentin Saint-Quentin  1-3 Grande-Synthe Grande-Synthe
Karim Touré 71' -
- 73' Abdelmalik Bellaredj
- 86' Anthony Janeszko
- 90+5' Anthony Janeszko
07/12 17:00 FC Mulhouse FC Mulhouse 2-3 Epinal Epinal
- 5' Jean-Philippe Krasso
- 9' Christopher Sorrene Makengo
Idrissa Soumah 21' -
- 45' Mickaël Biron
Idrissa Soumah 71' -
07/12 17:00 Poitiers Poitiers 1-3 Rodez Rodez
CĂ©sar Neto 18' -
- 46' Dorian Caddy
- 53' Dorian Caddy
- 74' David Douline
07/12 18:00 Sablé Sablé 2-0 Concarneau Concarneau
Baptiste NaĂŻs 34' -
Baptiste NaĂŻs 70' -
07/12 18:00 Voltigeurs Voltigeurs 0-0P Stade Briochin Stade Briochin
07/12 18:00 Stade Plabennec Stade Plabennec 0-2 Granville Granville
- 40' Gustave Akueson
- 55' Jad Mouaddib
07/12 18:00 Rouen Rouen 1-0 Orléans Orléans
Anthony Rogie (pen) 84' -
07/12 18:00 Gonfreville Gonfreville 5-2* Créteil Créteil
Stive Mendy 7' -
- 9' Mohammed Bouhmidi
Mansour Diallo 97' -
- 111' Mohammed Bouhmidi
Stive Mendy 112' -
Stive Mendy 116' -
Mouhadi Thioubou 119' -
07/12 18:00 Bayonne Bayonne 4-1 Fontenay Fontenay
Romain Escarpit 6' -
- 25'
Romain Escarpit 55' -
Lilian Laplace-Palette 68' -
Matthieu Hirigoyen 85' -
07/12 18:00 Grasse Grasse 1-2 Consolat Marseille Consolat Marseille
- 2' Mehdi Nagui
- 54' Mohamed Nehari
Antoni Saffour 76' -
07/12 18:00 Limonest Limonest 2-1* Villefranche Villefranche
Evan Rouvière 98' -
- 111' KĂ©vin Renaut
Evan Rouvière 112' -
07/12 18:00 Jeunesse Evolution Jeunesse Evolution 0-2 Belfort Belfort
- 63' Jason Ranneaud
- 87' Thomas Regnier
07/12 18:00 Iris Club de Croix Iris Club de Croix 0-1 Sannois-Saint-Gratien Sannois-Saint-Gratien
- 74'
07/12 18:00 Angouleme CFC Angouleme CFC 5-1 Saint-Flour Saint-Flour
Mourad Alouache 26' -
Mourad Alouache 35' -
Gaëtan Lacroix 52' -
Cédric Gonçalves 65' -
Kevin Mondziaou Zinga 80' -
- 89' Fraty Miezi Kembolo
07/12 18:00 Bergerac Bergerac 0-0P Trélissac Trélissac
07/12 18:00 Montceau Montceau 3-0 Besançon Besançon
Maxence Renoud 36' -
Anthony De Oliveira Maia 73' -
Alexis Brelier 90+2' -
07/12 18:00 Challans Challans P1-1 Colomiers Colomiers
- 4' KĂ©vin Cardinali (pen)
Jeffrey Quarshie 55' -
07/12 18:30 Fréjus St-Raphaël Fréjus St-Raphaël P1-1 Ales Ales
SĂ©bastien Da Silva 30' -
- 72' Bastien Laffaille
07/12 19:00 Marssac SRDT Marssac SRDT 1-4 Pau Pau
- 7' Moulaye Idrissa Ba
- 26'
- 30' Mamadou Lamine Gueye
Jonathan Lacourt 50' -
- 81' Romain Bayard
08/12 13:30 Linas-Montlhery Linas-Montlhery 3-1 Évreux Évreux
- 42' Ousmane Diallo
Idrissa Kanouté 49' -
Issa Cisse 51' -
Issa Cisse 57' -
08/12 13:30 Nanterre Nanterre 1-2 Bastia-Borgo Bastia-Borgo
- 2' Cedric Odzoumo
- 58' Jean-François Grimaldi (pen)
Ahmadou Sylla 90+2' -
08/12 13:30 Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne 1-0 Dunkerque Dunkerque
Jordan Mansouri 85' -
08/12 13:30 Senlis Senlis 0-1 Le Portel Le Portel
- 53' Steven Spetebroot
08/12 13:45 Dieppe Dieppe 2-1 RC Lens RC Lens
Alain Nken Etamé 3' -
Brice Henoc 7' -
- 61' Benjamin Moukandjo Bile
08/12 14:00 Olympique de Valence Olympique de Valence 0-0 Paris FC Paris FC
- 98' Florian Martin
08/12 14:30 Vire Vire 0-3 Versailles Versailles
- 7' Johanne Akassou
- 25' Johanne Akassou
- 67' Johanne Akassou
08/12 15:00 Tourcoing Tourcoing 1-2 Valenciennes Valenciennes
- 6' Baptiste Guillaume
- 13' Teddy Chevalier
Amadou Fall 90+2' -
08/12 15:00 Les Herbiers Les Herbiers 1-2* Le Mans Le Mans
0-1 26' Vincent Kevin Créhin (pen)
Anthony Schuster (pen) 36' 1-1
1-2 107' Harisson Manzala Tusumgama (pen)
08/12 15:00 Vauban Strasbourg Vauban Strasbourg 1-3 Nancy Nancy
- 35' Ande Dona N'Doh
- 36' Pirabassi
- 87' Serge Yao N’Guessan
Malik Kahla 90' -
08/12 15:30 Saint-Pierroise Saint-Pierroise P1-1 Thaon Thaon
Ali Djamali Nasur Souefou 40' -
- 90+1' Mohamed Comara (pen)
04/01 13:00 Bayonne Bayonne ...-... Nantes Nantes
04/01 13:00 Versailles Versailles ...-... Granville Granville
04/01 13:00 Fabrègues Fabrègues ...-... Paris FC Paris FC
04/01 13:00 Niort Niort ...-... Saint-Pierroise Saint-Pierroise
04/01 13:00 Guichen Guichen ...-... Caen Caen
04/01 15:00 Stade Briochin Stade Briochin ...-... Gonfreville Gonfreville
04/01 15:00 Le Portel Le Portel ...-... Strasbourg Strasbourg
04/01 15:00 Tours Tours ...-... Nîmes Olympique Nîmes Olympique
04/01 15:00 Monaco Monaco ...-... Reims Reims
04/01 18:00 Sablé Sablé ...-... Pau Pau
04/01 18:00 Angouleme CFC Angouleme CFC ...-... Challans Challans
04/01 18:00 Red Star 93 Red Star 93 ...-... Chambly Chambly
04/01 18:00 Rennes Rennes ...-... Amiens Amiens
04/01 18:00 Consolat Marseille Consolat Marseille ...-... Rodez Rodez
04/01 18:00 St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire ...-... Toulouse Toulouse
04/01 18:00 Belfort Belfort ...-... Montceau Montceau
05/01 13:30 Linas-Montlhery Linas-Montlhery Uitg PSG PSG
05/01 13:30 Bourg-PĂ©ronnas Bourg-PĂ©ronnas Uitg Lyon Lyon
05/01 14:15 Bastia-Borgo Bastia-Borgo ...-... Saint-Etienne Saint-Etienne
05/01 14:15 Lorient Lorient ...-... Stade Brestois Stade Brestois
05/01 14:15 Raon L'Etape Raon L'Etape ...-... Lille OSC Lille OSC
05/01 14:15 Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne ...-... Montpellier Montpellier
05/01 14:15 Trélissac Trélissac ...-... Marseille Marseille
05/01 17:15 Limonest Limonest ...-... Le Puy Le Puy
05/01 17:15 Fréjus St-Raphaël Fréjus St-Raphaël ...-... Nice Nice
05/01 17:15 Dieppe Dieppe ...-... Angers Angers
05/01 17:15 Valenciennes Valenciennes ...-... Dijon Dijon
05/01 17:15 Sannois-Saint-Gratien Sannois-Saint-Gratien ...-... Epinal Epinal
05/01 17:15 Hombourg-Haut Hombourg-Haut ...-... Prix-lès-Mézières Prix-lès-Mézières
05/01 17:15 Grande-Synthe Grande-Synthe ...-... Nancy Nancy
06/01 20:55 Rouen Rouen ...-... Metz Metz
06/01 20:55 Bordeaux Bordeaux Uitg Le Mans Le Mans

Download kalender Coupe de France

Download alle wedstrijden van Coupe de France naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂĽpdatet worden.