Word fan! 27

Coupe de France 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 8
 Speeldag 6
15/10 15:00 Les Ulis Les Ulis 3-0 Claye Souilly Sports Claye Souilly Sports
15/10 15:30 US Biachoise 0-4 Beauvais Beauvais
15/10 16:00 SC Origny En Thierache SC Origny En Thierache 0-4 Escaudain USF
15/10 16:00 Muzillac Olympic Sport Muzillac Olympic Sport 1-5 Plabennec
15/10 17:00 Bethune P5-2 Grande Synthe
15/10 17:00 Poissy 1-0 Sainte Genevieve
15/10 17:00 Morteau Montlebon 0-2 Gueugnon Gueugnon
15/10 17:00 FC Lyon FC Lyon 0-1 Bourgoin Jallieu
15/10 17:00 Vergeze Vergeze 4-6P Union Saint Esteve EPMM
15/10 17:00 Aubussonnais Aubussonnais 0-2 Boe Bon Encontre Boe Bon Encontre
15/10 17:30 Billy Montigny 1-3 Cambrai
15/10 17:45 Libourne 4-5P Stade Poitevin
15/10 18:00 US Villejuif 1-2 Drancy
15/10 18:00 US Ivry 1-3 FC Fleury 91
15/10 18:00 Grigny US Grigny US 1-2 CM Aubervilliers CM Aubervilliers
15/10 18:00 CA Neuville 5-7P Trelissac
15/10 18:00 Jura Dolois 6-0 Dijon USC Dijon USC
15/10 18:00 Jura Sud Jura Sud 4-0 Grandvillars FC
15/10 18:00 Cosne UCS Football 4-0 Bresse Jura
15/10 18:00 Aurillac Arpajon 3-4P Chamalieres
15/10 18:00 Cournon d'Auvergne Cournon d'Auvergne P4-3 Moulins Yzeure
15/10 18:00 Chambery P6-5 GOAL FC
15/10 18:00 Ain Sud Foot 0-1 Venissieux FC
15/10 18:00 Lyon La Duchere 2-0 Thonon Evian Grand Geneve
15/10 18:00 Vierzon FC 2-0 Romorantin
15/10 18:00 Angouleme 3-2 FC des Portes FC des Portes
15/10 18:00 FA Illkirch Graffenstaden 0-1 Saint Louis Neuweg
15/10 18:00 US Granvillaise 2-0 Rouen Rouen
15/10 18:00 AG Caen 1-2 Alencon
15/10 18:00 Ducey Ducey 1-4 Grand-Quevilly FC Grand-Quevilly FC
15/10 18:00 ES Cannet Rocheville 4-6P Aubagne
15/10 18:00 AS Brestoise AS Brestoise 0-5 St Malo
15/10 18:00 Montauban FCTG P6-5 Balma Balma
15/10 18:00 Toulouse Metropole 0-3 Agde Agde
15/10 18:00 Avenir Foot Lozere Avenir Foot Lozere 7-8P Olympique Ales
15/10 18:00 Biars Bretenoux Biars Bretenoux P5-4 Carcassonne Carcassonne
15/10 18:00 US Colomiers 1-0 Canet Roussillon
15/10 18:00 US Corbie US Corbie 2-6 Marcquois
15/10 18:30 Aviron Bayonnais FC 0-2 Bergerac Perigord
15/10 18:30 La Ferte La Ferte 0-3 Avranches
15/10 18:30 RC Pays de Grasse RC Pays de Grasse 5-1 Marseille Ardziv Marseille Ardziv
15/10 19:00 Savigneux-Montbrison Savigneux-Montbrison P8-7 CS De Volvic CS De Volvic
15/10 19:00 Sud Lyonnais F2013 Sud Lyonnais F2013 0-4 St Priest
15/10 19:00 Tarentaise 1-0 La Tour Saint-Clair
15/10 19:00 Lege Cap Ferret P5-4 US Chauvigny
15/10 19:00 Geispolsheim Geispolsheim P6-4 Sarrebourg
15/10 19:15 CA Lisieux PA CA Lisieux PA 1-5 CMS Oissel
15/10 19:30 Cormontreuil Cormontreuil 0-1 ES Villerupt
15/10 20:00 Issoire Issoire 0-2 Le Puy Le Puy
15/10 20:00 Lescar Lescar P4-2 St Paul SF St Paul SF
15/10 20:00 Parthenay Viennay Parthenay Viennay 0-1 Stade Bordelais
15/10 20:00 Jonzac St Germain Jonzac St Germain 2-3 Chatellerault Chatellerault
15/10 20:00 Chauray Chauray 3-0 FC Charente Limousine FC Charente Limousine
15/10 20:00 CS Chaumontois CS Chaumontois P5-2 Boulogne Boulogne
15/10 20:00 Salies Mane Salies Mane 0-3 Alberes Argeles
15/10 20:00 Onet le Chateau 2-1 Blagnac
16/10 14:30 Longvic Longvic 0-6 Louhans Cuiseaux
16/10 14:30 4 Rivieres 70 FC 4 Rivieres 70 FC 2-3 UF Maconnais
16/10 14:30 Marsannay Marsannay 0-5 AS St Apollinaire
16/10 14:30 Afa FA Afa FA 1-4 FC Bastia-Borgo
16/10 14:30 Sud Sud 0-3 Gallia CL
16/10 14:30 Selles Selles 0-2 Saint Doulchard Saint Doulchard
16/10 14:30 Bourges Foot 18 5-1 Chateauneuf sur Loire
16/10 14:30 J3S Amilly 1-5 Châteauroux Châteauroux
16/10 14:30 Avoine Chinon Avoine Chinon P9-8 Orléans Orléans
16/10 14:30 Olivet Olivet 1-5 St-Pryve St-Hilaire St-Pryve St-Hilaire
16/10 14:30 Versailles Versailles 5-6P Red Star 93 Red Star 93
16/10 14:30 Paris 15 AC Paris 15 AC 2-1 Creteil
16/10 14:30 Marcoussis Nozay VDB Marcoussis Nozay VDB P7-6 Suresnes
16/10 14:30 VGA Saint-Maur 0-2 Paris 13 Atletico
16/10 14:45 Merignac Arlac 3-0 Sportive Gueretoise
16/10 15:00 AS Hautmont AS Hautmont 0-5 US Pays de Cassel US Pays de Cassel
16/10 15:00 US Saint Andre US Saint Andre 0-1 Loon Plage
16/10 15:00 Beuvry-la-Foret FC 1-5 Saint-Quentin
16/10 15:00 JS Ecourt St. Quentin JS Ecourt St. Quentin 0-2 ES Valois Multien
16/10 15:00 Creil Creil P9-7 Pont Ste Maxence Pont Ste Maxence
16/10 15:00 Armentieres Armentieres 2-0 US Provin US Provin
16/10 15:00 CA Eperlecques CA Eperlecques 2-1 Amiens AC
16/10 15:00 Le Portel Le Portel 4-5P Chambly Chambly
16/10 15:00 ES Blain ES Blain 1-3 Chataigneraie Chataigneraie
16/10 15:00 Liancourt rantigny Liancourt rantigny 1-0 US Vimy US Vimy
16/10 15:00 Montenay Montenay 0-2 Orvault Sports Orvault Sports
16/10 15:00 RC Roeulx RC Roeulx 0-1 US Teteghem US Teteghem
16/10 15:00 Pornic Foot Pornic Foot 4-5P JSC Bellevue Nantes JSC Bellevue Nantes
16/10 15:00 Bondues FC Bondues FC P5-4 Gamaches AS Gamaches AS
16/10 15:00 Coteaux du Vignoble Coteaux du Vignoble 1-4 Les Herbiers Les Herbiers
16/10 15:00 US Salinieres Aigues Mortes 2-1 Golfech St Paul d Espy Golfech St Paul d Espy
16/10 15:00 FC Chabeuil FC Chabeuil 0-5 FC de Limonest
16/10 15:00 Beglais Beglais 1-3 Merignac Merignac
16/10 15:00 Spay Spay 6-7P AC Basse Goulaine AC Basse Goulaine
16/10 15:00 Sable FC 4-0 AS Sautron
16/10 15:00 Vieillevigne Vieillevigne 0-1 Voltigeurs de Chateaubriant
16/10 15:00 Mareuil SC Mareuil SC 2-0 St Julien Divatte St Julien Divatte
16/10 15:00 Les Sables FCOC 1-3 Cholet
16/10 15:00 Angers NDC Angers NDC 2-1 Elan de Gorges
16/10 15:00 Olympique Saumur 0-4 Le Mans Le Mans
16/10 15:00 Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne 5-1 Sedan
16/10 15:00 Heillecourt Heillecourt 3-1 Uckange Uckange
16/10 15:00 Prix-les-Mezieres 2-0 Bogny Bogny
16/10 15:00 Biesloise Biesloise 0-2 Marnaval Marnaval
16/10 15:00 St Meziery 0-1 Epinal Epinal
16/10 15:00 Bassin Piennois Bassin Piennois 0-4 ES Gandrange
16/10 15:00 HW Racing 96 HW Racing 96 0-5 FCSR Haguenau
16/10 15:00 Ohlungen Ohlungen 0-6 Nancy Nancy
16/10 15:00 AS Huningue 0-2 Raon L Etape
16/10 15:00 Dahlenheim Dahlenheim 0-3 Sarre-Union Sarre-Union
16/10 15:00 Longeville Longeville 1-4 Hombourg Haut
16/10 15:00 AS Illzach-Modenheim 3-1 Wintzfelden Osenbach Wintzfelden Osenbach
16/10 15:00 Ginglin Cesson Saint Brieuc 3-4P Vitre
16/10 15:00 St Pontivyen St Pontivyen P4-2 Miniac Morvan Miniac Morvan
16/10 15:00 Ergue Gaberic PD 5-0 FC Bruz FC Bruz
16/10 15:00 Auray 3-1 CEP Lorient CEP Lorient
16/10 15:00 J. Unie Plougonven J. Unie Plougonven 0-6 Lannion
16/10 15:00 Loudeac Loudeac 1-2 Chartres De Bretagne Chartres De Bretagne
16/10 15:00 FC Beauregard Rennes FC Beauregard Rennes 1-4 Vannes
16/10 15:00 Plouvorn 3-1 Douarnenez Douarnenez
16/10 15:00 MB Noyal-Pontivy MB Noyal-Pontivy 0-2 US Gregorienne 35 US Gregorienne 35
16/10 15:00 AGL Drapeau Fougeres 6-0 Plougastel FC
16/10 15:00 Sene FC Sene FC 4-0 Riantec Riantec
16/10 15:00 ES Paulhan Pezenas 0-1 FU Narbonne
16/10 15:00 Saint-Julien Petit Quevilly 1-2 Havre Caucriauville Havre Caucriauville
16/10 15:00 RC Caudebecais RC Caudebecais 0-3 Evreux
16/10 15:00 Pays d'Aix FC 0-5 SC Toulon SC Toulon
16/10 15:00 Olympique de Cleon Olympique de Cleon 1-7 AF Virois
16/10 15:00 Salon Bel Air Salon Bel Air 1-6 Etoile Frejus Saint-Raphael Etoile Frejus Saint-Raphael
16/10 15:00 USCA USCA 0-4 Hyeres Hyeres
16/10 15:00 Racing Besancon 1-4 ASM Belfort
16/10 15:00 FC Parlan Rouget FC Parlan Rouget 0-3 FC Roche St Genest
16/10 15:00 ES Beaumonteleger ES Beaumonteleger 1-2 Andrezieux Boutheon
16/10 15:00 Gerland FC Gerland FC 0-2 GFA Rumilly Vallieres
16/10 15:00 Avenir Sportif de Roiffieux Avenir Sportif de Roiffieux 2-7 Velay
16/10 15:00 Nord Lozere Foot Nord Lozere Foot 0-2 Feurs
16/10 15:00 Avenir Cote Foot Avenir Cote Foot 0-4 SA Thiers SA Thiers
16/10 15:00 Occitane Occitane 0-3 Merpins Merpins
16/10 15:00 Feignies Aulnoye 2-1 FC Marpent FC Marpent
16/10 15:00 Grand Calais Pascal Grand Calais Pascal 0-2 Dunkerque Dunkerque
16/10 15:00 Peronne CAFC Peronne CAFC 0-4 Wasquehal
16/10 15:30 Sarcelles AAS Sarcelles AAS 5-6P Linas Montlhery
16/10 15:30 Ludres Ludres 1-5 Thaon Thaon
16/10 16:00 COS Villers les Nancy P9-8 Rosselange Vitry
16/10 16:00 FCO Strasbourg Koenigshoffen 5-0 Sarreguemines FC Sarreguemines FC
16/10 16:00 US Reipertswiller 5-2 US Oberschaeffolheim US Oberschaeffolheim
16/10 17:00 Concarneau Concarneau 2-0 Stade Briochin Stade Briochin
16/10 18:00 Vaulx-en-Velin 2-1 Bourg en Bresse Peronnas
 Speeldag 7
28/10 19:30 Stade Poitevin 0-1 Châteauroux Châteauroux
28/10 20:00 Angouleme 4-5P Trelissac
28/10 20:00 Le Puy Le Puy 2-0 Andrezieux Boutheon
29/10 14:00 Merignac Arlac 0-1 Niort Niort
29/10 14:00 Sochaux Sochaux 3-0 Hombourg Haut
29/10 14:00 Les Ulis Les Ulis 1-3 Paris FC Paris FC
29/10 14:00 Velay 2-3 UF Maconnais
29/10 14:00 CMS Oissel P7-6 Poissy
29/10 14:00 Gallia CL 0-1 Drancy
29/10 14:00 Saint-Quentin 2-1 Hienghene Sport Hienghene Sport
29/10 15:00 AS Illzach-Modenheim 1-4 Grenoble Grenoble
29/10 15:00 US Salinieres Aigues Mortes 0-3 Pau Pau
29/10 15:00 US Reipertswiller 3-2 Nancy Nancy
29/10 15:00 Liancourt rantigny Liancourt rantigny 0-5 Paris 13 Atletico
29/10 15:00 Saint-Etienne Saint-Etienne 3-4P Rodez Rodez
29/10 15:00 Orvault Sports Orvault Sports P7-6 Laval Laval
29/10 15:30 Chartres De Bretagne Chartres De Bretagne 0-2 Avranches
29/10 15:30 Golden Lion de Saint Joseph 1-2 Aiglon Aiglon
29/10 16:00 Prix-les-Mezieres 2-4P Bastia Bastia
29/10 16:00 SC Toulon SC Toulon 4-5P Aubagne
29/10 16:00 St-Pryve St-Hilaire St-Pryve St-Hilaire P1-3 Dijon Dijon
29/10 16:00 CM Aubervilliers CM Aubervilliers P5-2 Quevilly Quevilly
29/10 16:00 Annecy FC 8-1 Diables Noirs de Combani Diables Noirs de Combani
29/10 17:00 Chambery P5-4 Bourgoin Jallieu
29/10 17:00 FCSR Haguenau 1-0 Jura Dolois
29/10 17:00 Vannes P7-6 Concarneau Concarneau
29/10 17:00 Vitre 3-5P Ergue Gaberic PD
 Speeldag 6
29/10 18:00 Rhone Vallee FC 2-3 Villefranche Beaujolais
 Speeldag 7
29/10 18:00 Valenciennes Valenciennes P4-2 Red Star 93 Red Star 93
29/10 18:00 St Priest 0-1 Lyon La Duchere
29/10 18:00 Jura Sud Jura Sud 3-1 Vaulx-en-Velin
29/10 18:00 Montauban FCTG P8-7 Olympique Ales
29/10 18:00 Geispolsheim Geispolsheim 2-5 Louhans Cuiseaux
29/10 18:00 Sarre-Union Sarre-Union 0-3 Thaon Thaon
29/10 18:00 Bourges Foot 18 P4-2 AS St Apollinaire
29/10 18:00 Voltigeurs de Chateaubriant 5-6P Lannion
29/10 18:00 Angers NDC Angers NDC 2-4 US Granvillaise
29/10 18:00 Evreux 1-0 Grand-Quevilly FC Grand-Quevilly FC
29/10 18:00 St Malo 5-6P Caen Caen
29/10 18:00 AGL Drapeau Fougeres P10-9 Le Mans Le Mans
29/10 18:00 Alencon P8-6 Le Havre Le Havre
29/10 18:00 Chamalieres P7-6 Gueugnon Gueugnon
29/10 18:00 SA Thiers SA Thiers 2-0 Etoile Frejus Saint-Raphael Etoile Frejus Saint-Raphael
29/10 18:00 FC Roche St Genest 2-1 Savigneux-Montbrison Savigneux-Montbrison
29/10 18:00 Cournon d'Auvergne Cournon d'Auvergne 0-2 RC Pays de Grasse RC Pays de Grasse
29/10 18:00 Onet le Chateau 2-1 Feurs
29/10 18:00 Beauvais Beauvais 0-3 Dunkerque Dunkerque
29/10 18:00 CA Eperlecques CA Eperlecques 0-1 Bethune
29/10 18:00 US Gregorienne 35 US Gregorienne 35 0-1 St Pontivyen St Pontivyen
29/10 18:30 Mareuil SC Mareuil SC 1-6 Les Herbiers Les Herbiers
29/10 18:30 Plabennec 1-0 Cholet
29/10 19:00 Biars Bretenoux Biars Bretenoux 1-2 Bergerac Perigord
29/10 19:00 Chatellerault Chatellerault 4-2 Merignac Merignac
29/10 19:00 Chauray Chauray 0-1 Avoine Chinon Avoine Chinon
29/10 19:00 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3-0 FC Bastia-Borgo
29/10 19:00 US Pays de Cassel US Pays de Cassel 2-1 CS Chaumontois CS Chaumontois
29/10 20:00 Stade Bordelais 0-3 Bordeaux Bordeaux
29/10 20:00 Lescar Lescar 0-2 Boe Bon Encontre Boe Bon Encontre
30/10 06:00 Venus 0-3 ASM Belfort
30/10 13:00 St Pierroise JS 4-5P Stade Tamponnaise Stade Tamponnaise
30/10 14:00 Merpins Merpins 3-5P Lege Cap Ferret
30/10 14:00 Armentieres Armentieres 0-2 Marnaval Marnaval
30/10 14:00 FC Fleury 91 3-4P Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne
30/10 14:00 Bondues FC Bondues FC 0-2 Wasquehal
30/10 14:00 Feignies Aulnoye 2-1 Escaudain USF
30/10 14:00 Venissieux FC 0-2 FC de Limonest
30/10 14:00 Agde Agde 2-3 US Colomiers
30/10 14:00 ES Villerupt 3-1 COS Villers les Nancy
30/10 14:00 FCO Strasbourg Koenigshoffen 1-0 ES Gandrange
30/10 14:00 Saint Doulchard Saint Doulchard 1-3 Cosne UCS Football
30/10 14:00 Paris 15 AC Paris 15 AC 3-5P Linas Montlhery
30/10 14:00 Pont Ste Maxence Pont Ste Maxence 0-2 Vierzon FC
30/10 14:00 Auray 0-2 Guingamp Guingamp
30/10 14:00 Marcoussis Nozay VDB Marcoussis Nozay VDB 3-2 ES Valois Multien
30/10 14:00 Havre Caucriauville Havre Caucriauville 0-4 AF Virois
30/10 14:00 JSC Bellevue Nantes JSC Bellevue Nantes 2-0 AC Basse Goulaine AC Basse Goulaine
30/10 14:00 Union Saint Esteve EPMM 3-1 FU Narbonne
30/10 14:00 Heillecourt Heillecourt 0-4 Epinal Epinal
30/10 14:30 GFA Rumilly Vallieres 3-0 Saint Louis Neuweg
30/10 14:30 Plouvorn P5-4 Sable FC
30/10 14:30 Chambly Chambly 4-6P Amiens Amiens
30/10 15:00 Hyeres Hyeres P6-4 Alberes Argeles
30/10 15:00 Sene FC Sene FC 0-3 Chataigneraie Chataigneraie
30/10 15:00 US Teteghem US Teteghem 1-4 Loon Plage
30/10 16:00 Marcquois 3-1 Cambrai
30/10 19:30 Le Geldar de Kourou Le Geldar de Kourou 7-8P AS Grand Santi
30/10 21:00 Etoile de Morne-a-l-Eau Etoile de Morne-a-l-Eau P6-5 US Baie-Mahault US Baie-Mahault
01/11 13:30 Tarentaise 0-5 Villefranche Beaujolais
01/11 18:00 Raon L Etape 1-2 Metz Metz
 Speeldag 8
18/11 19:00 Lyon La Duchere 2-3 Annecy FC
18/11 20:00 Bergerac Perigord 4-5P Niort Niort
19/11 13:30 Marnaval Marnaval 0-3 Bastia Bastia
19/11 13:30 Linas Montlhery 2-1 Paris 13 Atletico
19/11 14:00 CMS Oissel 4-6P Loon Plage
19/11 14:30 Orvault Sports Orvault Sports 0-1 Chataigneraie Chataigneraie
19/11 14:30 US Granvillaise 6-0 Etoile de Morne-a-l-Eau Etoile de Morne-a-l-Eau
19/11 15:00 Feignies Aulnoye 0-3 Valenciennes Valenciennes
19/11 15:00 Montauban FCTG 0-4 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
19/11 15:00 Grenoble Grenoble 2-0 Villefranche Beaujolais
19/11 16:00 FCSR Haguenau 1-2 ASM Belfort
19/11 17:00 Chambery 2-1 GFA Rumilly Vallieres
19/11 17:00 Jura Sud Jura Sud 2-3 FF FC de Limonest
19/11 17:00 Boe Bon Encontre Boe Bon Encontre 1-4 Aubagne
19/11 17:00 Alencon 3-5P St Pontivyen St Pontivyen
19/11 17:00 Chamalieres 4-1 UF Maconnais
19/11 17:00 Amiens Amiens 10-0 Aiglon Aiglon
19/11 17:00 SA Thiers SA Thiers 2-3 Le Puy Le Puy
19/11 17:00 Cosne UCS Football 0-2 Paris FC Paris FC
19/11 17:00 Thaon Thaon P5-3 Sochaux Sochaux
19/11 17:00 Epinal Epinal 0-1 Metz Metz
19/11 18:00 Ergue Gaberic PD 1-2 Plabennec
19/11 18:00 Onet le Chateau 0-1 RC Pays de Grasse RC Pays de Grasse
19/11 18:00 Bourges Foot 18 P4-2 St-Pryve St-Hilaire St-Pryve St-Hilaire
19/11 18:00 US Colomiers 0-1 Pau Pau
19/11 18:00 Les Herbiers Les Herbiers P6-5 Guingamp Guingamp
19/11 18:00 AGL Drapeau Fougeres 0-1 Avranches
19/11 18:00 Bethune 0-4 Dunkerque Dunkerque
19/11 18:00 FC Roche St Genest 0-1 Rodez Rodez
19/11 19:00 Lege Cap Ferret 1-4 Châteauroux Châteauroux
19/11 19:00 Chatellerault Chatellerault 0-1 Avoine Chinon Avoine Chinon
19/11 19:30 AS Grand Santi 0-3 Evreux
19/11 20:00 Trelissac 2-3 Bordeaux Bordeaux
20/11 12:00 Stade Tamponnaise Stade Tamponnaise 1-0 CM Aubervilliers CM Aubervilliers
20/11 13:30 JSC Bellevue Nantes JSC Bellevue Nantes 6-7P Lannion
20/11 13:30 US Pays de Cassel US Pays de Cassel P4-3 Drancy
20/11 13:30 Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne 3-0 FF Wasquehal
20/11 14:00 Plouvorn 3-4P Vannes
20/11 14:00 Marcoussis Nozay VDB Marcoussis Nozay VDB 0-6 Vierzon FC
20/11 14:00 FCO Strasbourg Koenigshoffen 2-1 Louhans Cuiseaux
20/11 14:00 ES Villerupt 3-1 US Reipertswiller
20/11 14:30 Union Saint Esteve EPMM 3-5P Hyeres Hyeres
20/11 15:00 Marcquois 0-1 Saint-Quentin
30/11 20:00 Jura Sud Jura Sud P5-3 FC de Limonest
17/12 18:00 AF Virois ...-... Caen Caen
 1/32 Finales
06/01 18:00 Grenoble Grenoble ...-... Nîmes Olympique Nîmes Olympique
06/01 18:00 Pau Pau ...-... Montpellier Montpellier
06/01 18:00 Paris FC Paris FC ...-... Valenciennes Valenciennes
06/01 18:00 Strasbourg Strasbourg ...-... Angers Angers
06/01 21:00 Châteauroux Châteauroux ...-... PSG PSG
07/01 13:00 RC Pays de Grasse RC Pays de Grasse ...-... Stade Tamponnaise Stade Tamponnaise
07/01 13:00 Evreux ...-... Bastia Bastia
07/01 15:30 Hyeres Hyeres ...-... Marseille Marseille
07/01 15:30 Avranches ...-... Stade Brestois Stade Brestois
07/01 15:30 Linas Montlhery ...-... RC Lens RC Lens
07/01 15:30 FCO Strasbourg Koenigshoffen ...-... Clermont FC Clermont FC
07/01 15:30 Lyon Lyon ...-... Metz Metz
07/01 18:00 ES Villerupt ...-... Annecy FC
07/01 18:00 Monaco Monaco ...-... Rodez Rodez
07/01 18:00 Le Puy Le Puy ...-... Nice Nice
07/01 18:00 Plabennec ...-... Vannes
07/01 18:00 US Granvillaise ...-... Niort Niort
07/01 18:00 Thaon Thaon ...-... Amiens Amiens
07/01 20:45 Bordeaux Bordeaux ...-... Rennes Rennes
08/01 15:30 Chamalieres ...-... Bourges Foot 18
08/01 15:30 Jura Sud Jura Sud ...-... Ajaccio Ajaccio
08/01 15:30 Chataigneraie Chataigneraie ...-... Lorient Lorient
08/01 15:30 ASM Belfort ...-... Saint-Quentin
08/01 15:30 Loon Plage ...-... Reims Reims
08/01 16:00 US Pays de Cassel US Pays de Cassel ...-... Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne
08/01 18:00 Aubagne ...-... Chambery
08/01 18:00 Lannion ...-... Toulouse Toulouse
08/01 18:00 St Pontivyen St Pontivyen ...-... Les Herbiers Les Herbiers
08/01 18:00 Dunkerque Dunkerque ...-... Auxerre Auxerre
08/01 18:00 Avoine Chinon Avoine Chinon ...-... Vierzon FC
08/01 20:45 Lille OSC Lille OSC ...-... Troyes Troyes

Download alle wedstrijden van Coupe de France naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂĽpdatet worden.