Word fan! 3

Super League 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 20
 Speeldag 1
19/08 20:30 NFC Volos NFC Volos 3-3 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20/08 19:00 Atromitos Atromitos 3-1 OFI Kreta OFI Kreta
20/08 20:30 Lamia Lamia 0-3 AEK Athene AEK Athene
20/08 20:45 PAOK PAOK 1-0 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
21/08 19:00 Panathinaikos Panathinaikos 1-0 Ionikos Ionikos
21/08 19:30 Aris Saloniki Aris Saloniki 3-0 Levadiakos
21/08 21:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2-0 Giannina Giannina
 Speeldag 2
26/08 20:30 Ionikos Ionikos 0-0 Levadiakos
27/08 19:00 Giannina Giannina 1-1 Lamia Lamia
27/08 20:30 AEK Athene AEK Athene 0-1 NFC Volos NFC Volos
28/08 18:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 3-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
28/08 20:00 OFI Kreta OFI Kreta 0-2 Panathinaikos Panathinaikos
28/08 20:45 PAOK PAOK 2-1 Atromitos Atromitos
29/08 18:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 0-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
 Speeldag 3
03/09 16:45 Lamia Lamia 0-0 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
03/09 18:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 3-1 Ionikos Ionikos
03/09 19:30 Panathinaikos Panathinaikos 1-0 Levadiakos
04/09 17:30 Atromitos Atromitos 1-1 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
04/09 18:00 NFC Volos NFC Volos 0-1 OFI Kreta OFI Kreta
04/09 20:30 Aris Saloniki Aris Saloniki 0-0 PAOK PAOK
04/09 20:30 AEK Athene AEK Athene 2-0 Giannina Giannina
 Speeldag 4
10/09 17:30 OFI Kreta OFI Kreta 1-2 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
10/09 18:15 Giannina Giannina 2-1 Levadiakos
10/09 20:30 Ionikos Ionikos 1-4 Atromitos Atromitos
11/09 17:30 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-1 NFC Volos NFC Volos
11/09 20:30 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 0-2 Aris Saloniki Aris Saloniki
11/09 20:30 Panathinaikos Panathinaikos 2-1 AEK Athene AEK Athene
12/09 18:00 PAOK PAOK 1-0 Lamia Lamia
 Speeldag 5
17/09 19:00 Atromitos Atromitos 0-0 Lamia Lamia
17/09 19:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 0-2 AEK Athene AEK Athene
17/09 20:30 Panathinaikos Panathinaikos 3-0 Giannina Giannina
18/09 17:00 Levadiakos 1-1 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
18/09 18:00 OFI Kreta OFI Kreta 1-1 PAOK PAOK
18/09 19:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 2-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
18/09 20:00 NFC Volos NFC Volos 2-0 Ionikos Ionikos
 Speeldag 6
01/10 18:30 Lamia Lamia 1-0 Levadiakos
02/10 14:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 2-0 OFI Kreta OFI Kreta
02/10 15:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2-0 Atromitos Atromitos
02/10 18:30 NFC Volos NFC Volos 2-0 Aris Saloniki Aris Saloniki
02/10 20:30 PAOK PAOK 1-2 Panathinaikos Panathinaikos
03/10 17:00 Giannina Giannina 1-4 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
03/10 19:00 AEK Athene AEK Athene 4-1 Ionikos Ionikos
 Speeldag 7
08/10 16:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 2-3 NFC Volos NFC Volos
08/10 18:30 Ionikos Ionikos 1-1 Lamia Lamia
09/10 15:00 OFI Kreta OFI Kreta 1-2 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
09/10 15:30 Levadiakos 1-1 PAOK PAOK
09/10 18:30 Panathinaikos Panathinaikos 1-0 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
09/10 20:15 Aris Saloniki Aris Saloniki 0-2 AEK Athene AEK Athene
10/10 17:00 Atromitos Atromitos 2-1 Giannina Giannina
 Speeldag 8
15/10 16:00 NFC Volos NFC Volos 2-1 Levadiakos
15/10 19:30 Aris Saloniki Aris Saloniki 2-1 Ionikos Ionikos
16/10 15:00 AEK Athene AEK Athene 1-0 Atromitos Atromitos
16/10 17:00 Giannina Giannina 2-2 OFI Kreta OFI Kreta
16/10 18:30 Lamia Lamia 0-2 Panathinaikos Panathinaikos
16/10 19:30 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 0-0 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
17/10 19:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-2 PAOK PAOK
 Speeldag 9
22/10 18:00 Atromitos Atromitos 0-2 NFC Volos NFC Volos
22/10 18:30 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 0-2 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
23/10 15:00 Ionikos Ionikos 2-2 Giannina Giannina
23/10 18:30 PAOK PAOK 2-2 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
23/10 18:30 Panathinaikos Panathinaikos 1-0 Aris Saloniki Aris Saloniki
24/10 17:00 Levadiakos 0-2 AEK Athene AEK Athene
24/10 19:00 OFI Kreta OFI Kreta 0-0 Lamia Lamia
 Speeldag 10
29/10 16:00 Ionikos Ionikos 1-1 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
29/10 18:30 NFC Volos NFC Volos 1-5 Panathinaikos Panathinaikos
30/10 15:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2-0 Lamia Lamia
30/10 15:30 Levadiakos 2-1 Atromitos Atromitos
30/10 18:30 AEK Athene AEK Athene 2-0 PAOK PAOK
30/10 19:30 Aris Saloniki Aris Saloniki 1-1 OFI Kreta OFI Kreta
31/10 17:00 Giannina Giannina 2-1 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
 Speeldag 11
05/11 14:45 Lamia Lamia 2-2 NFC Volos NFC Volos
05/11 17:30 OFI Kreta OFI Kreta 0-2 Ionikos Ionikos
05/11 18:00 Atromitos Atromitos 0-0 Aris Saloniki Aris Saloniki
05/11 20:00 PAOK PAOK 2-0 Giannina Giannina
06/11 15:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 0-0 Levadiakos
06/11 18:30 Panathinaikos Panathinaikos 1-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
06/11 19:30 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 1-1 AEK Athene AEK Athene
 Speeldag 12
08/11 19:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 5-0 Lamia Lamia
09/11 16:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 0-1 Panathinaikos Panathinaikos
09/11 17:00 Atromitos Atromitos 2-0 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
09/11 19:00 Levadiakos 0-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
09/11 19:00 AEK Athene AEK Athene 3-0 OFI Kreta OFI Kreta
10/11 18:00 NFC Volos NFC Volos 2-1 Giannina Giannina
10/11 20:30 Ionikos Ionikos 0-3 PAOK PAOK
 Speeldag 13
13/11 15:00 Giannina Giannina 0-4 Aris Saloniki Aris Saloniki
13/11 16:15 Panathinaikos Panathinaikos 2-0 Atromitos Atromitos
13/11 17:00 Lamia Lamia 1-3 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
13/11 18:30 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 0-0 AEK Athene AEK Athene
13/11 20:30 PAOK PAOK 3-0 NFC Volos NFC Volos
14/11 17:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 1-0 Ionikos Ionikos
14/11 18:30 OFI Kreta OFI Kreta 2-1 Levadiakos
 Speeldag 14
21/12 14:00 Levadiakos 1-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
21/12 16:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 0-0 NFC Volos NFC Volos
21/12 16:00 AEK Athene AEK Athene 3-0 Lamia Lamia
21/12 19:00 Giannina Giannina 2-2 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
21/12 20:30 Ionikos Ionikos 1-1 Panathinaikos Panathinaikos
22/12 16:00 OFI Kreta OFI Kreta 0-1 Atromitos Atromitos
22/12 18:30 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 0-2 PAOK PAOK
 Speeldag 15
28/12 16:00 Levadiakos 1-0 Ionikos Ionikos
28/12 17:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 5-0 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
28/12 18:30 NFC Volos NFC Volos 0-4 AEK Athene AEK Athene
28/12 19:00 Atromitos Atromitos 1-1 PAOK PAOK
28/12 20:30 Panathinaikos Panathinaikos 1-1 OFI Kreta OFI Kreta
29/12 17:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 1-0 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
29/12 17:30 Lamia Lamia 1-1 Giannina Giannina
 Speeldag 16
03/01 15:30 OFI Kreta OFI Kreta 0-0 NFC Volos NFC Volos
03/01 16:00 Levadiakos 0-1 Panathinaikos Panathinaikos
03/01 19:00 Giannina Giannina 2-1 AEK Athene AEK Athene
03/01 20:30 Ionikos Ionikos 0-2 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
04/01 16:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 3-0 Lamia Lamia
04/01 17:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 2-0 Atromitos Atromitos
04/01 19:00 PAOK PAOK 1-0 Aris Saloniki Aris Saloniki
 Speeldag 17
07/01 16:30 Levadiakos 1-3 Giannina Giannina
07/01 18:30 Lamia Lamia 0-3 PAOK PAOK
08/01 15:00 NFC Volos NFC Volos 0-4 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
08/01 16:00 Atromitos Atromitos 2-0 Ionikos Ionikos
08/01 18:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 3-0 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
08/01 18:30 AEK Athene AEK Athene 1-0 Panathinaikos Panathinaikos
09/01 16:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 0-4 OFI Kreta OFI Kreta
 Speeldag 18
14/01 16:00 Lamia Lamia 1-1 Atromitos Atromitos
14/01 19:00 PAOK PAOK 0-0 OFI Kreta OFI Kreta
15/01 15:00 AEK Athene AEK Athene 4-1 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
15/01 16:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 0-0 Levadiakos
15/01 18:30 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
15/01 19:30 Giannina Giannina 0-1 Panathinaikos Panathinaikos
16/01 18:30 Ionikos Ionikos 0-1 NFC Volos NFC Volos
 Speeldag 19
20/01 19:30 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 1-1 Giannina Giannina
21/01 16:00 OFI Kreta OFI Kreta 1-0 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
21/01 19:00 Aris Saloniki Aris Saloniki 3-0 NFC Volos NFC Volos
22/01 15:00 Ionikos Ionikos 1-2 AEK Athene AEK Athene
22/01 16:00 Levadiakos 0-0 Lamia Lamia
22/01 18:30 Panathinaikos Panathinaikos 0-3 PAOK PAOK
22/01 19:30 Atromitos Atromitos 1-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
 Speeldag 20
28/01 18:30 NFC Volos NFC Volos ...-... Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
28/01 19:00 Giannina Giannina ...-... Atromitos Atromitos
29/01 15:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus ...-... OFI Kreta OFI Kreta
29/01 18:30 AEK Athene AEK Athene ...-... Aris Saloniki Aris Saloniki
30/01 17:00 PAOK PAOK ...-... Levadiakos
30/01 18:30 Lamia Lamia ...-... Ionikos Ionikos
30/01 20:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis ...-... Panathinaikos Panathinaikos
 Speeldag 21
04/02 16:00 OFI Kreta OFI Kreta ...-... Giannina Giannina
04/02 18:00 Ionikos Ionikos ...-... Aris Saloniki Aris Saloniki
05/02 16:00 Panathinaikos Panathinaikos ...-... Lamia Lamia
05/02 16:30 Atromitos Atromitos ...-... AEK Athene AEK Athene
05/02 19:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio ...-... Asteras Tripolis Asteras Tripolis
05/02 19:30 PAOK PAOK ...-... Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
06/02 15:00 Levadiakos ...-... NFC Volos NFC Volos
 Speeldag 22
11/02 19:00 Giannina Giannina ...-... Ionikos Ionikos
12/02 15:00 NFC Volos NFC Volos ...-... Atromitos Atromitos
12/02 19:00 Aris Saloniki Aris Saloniki ...-... Panathinaikos Panathinaikos
13/02 16:00 Lamia Lamia ...-... OFI Kreta OFI Kreta
13/02 17:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis ...-... PAOK PAOK
13/02 17:30 AEK Athene AEK Athene ...-... Levadiakos
13/02 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus ...-... Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
 Speeldag 23
18/02 16:00 Panathinaikos Panathinaikos ...-... NFC Volos NFC Volos
18/02 18:30 OFI Kreta OFI Kreta ...-... Aris Saloniki Aris Saloniki
18/02 19:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis ...-... Giannina Giannina
19/02 15:00 Lamia Lamia ...-... Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
19/02 18:30 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio ...-... Ionikos Ionikos
19/02 19:30 PAOK PAOK ...-... AEK Athene AEK Athene
20/02 17:00 Atromitos Atromitos ...-... Levadiakos
 Speeldag 24
24/02 19:00 NFC Volos NFC Volos ...-... Lamia Lamia
25/02 16:30 AEK Athene AEK Athene ...-... Asteras Tripolis Asteras Tripolis
25/02 18:00 Giannina Giannina ...-... PAOK PAOK
25/02 19:30 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus ...-... Panathinaikos Panathinaikos
26/02 15:00 Ionikos Ionikos ...-... OFI Kreta OFI Kreta
26/02 15:00 Levadiakos ...-... Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
26/02 18:30 Aris Saloniki Aris Saloniki ...-... Atromitos Atromitos
 Speeldag 25
04/03 16:00 Lamia Lamia ...-... Aris Saloniki Aris Saloniki
04/03 19:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis ...-... Atromitos Atromitos
05/03 15:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus ...-... Levadiakos
05/03 16:00 Giannina Giannina ...-... NFC Volos NFC Volos
05/03 18:30 OFI Kreta OFI Kreta ...-... AEK Athene AEK Athene
05/03 19:30 PAOK PAOK ...-... Ionikos Ionikos
06/03 18:30 Panathinaikos Panathinaikos ...-... Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio
 Speeldag 26
12/03 18:00 Atromitos Atromitos ...-... Panathinaikos Panathinaikos
12/03 18:00 Aris Saloniki Aris Saloniki ...-... Giannina Giannina
12/03 18:00 AEK Athene AEK Athene ...-... Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
12/03 18:00 NFC Volos NFC Volos ...-... PAOK PAOK
12/03 18:00 Ionikos Ionikos ...-... Asteras Tripolis Asteras Tripolis
12/03 18:00 Levadiakos ...-... OFI Kreta OFI Kreta
12/03 18:00 Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio ...-... Lamia Lamia

Download alle wedstrijden van Super League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Panathinaikos Panathinaikos 19 45
2. AEK Athene AEK Athene 19 44
3. PAOK PAOK 19 39
4. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 19 37
5. Aris Saloniki Aris Saloniki 19 32
6. NFC Volos NFC Volos 19 29
7. Atromitos Atromitos 19 24
8. Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 19 20
9. OFI Kreta OFI Kreta 19 19
10. Giannina Giannina 19 18
11. Asteras Tripolis Asteras Tripolis 19 18
12. Levadiakos Levadiakos 19 13
13. Lamia Lamia 19 12
14. Ionikos Ionikos 19 8