Word fan! 0

Ligat Ha'Al 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
28/08 17:45 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
28/08 18:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 1-1 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
28/08 19:30 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 2-1 Ashdod FC Ashdod FC
29/08 19:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 3-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
29/08 19:30 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
29/08 19:45 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 0-2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
30/08 19:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 0-0 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
 Speeldag 2
11/09 17:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 0-2 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
11/09 18:00 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1-3 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
11/09 18:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-1 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
11/09 19:30 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-1 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
12/09 18:00 Ashdod FC Ashdod FC 1-3 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
12/09 19:15 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-2 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
13/09 19:30 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 0-3 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
 Speeldag 3
18/09 18:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 2-0 Ashdod FC Ashdod FC
18/09 18:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 0-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
18/09 19:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 1-1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
18/09 19:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 2-1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
19/09 18:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0-0 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
19/09 18:30 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-0 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
19/09 19:15 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 1-1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
 Speeldag 4
25/09 16:45 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 0-0 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
25/09 18:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 1-0 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
25/09 19:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 0-2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
25/09 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
26/09 18:00 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0-2 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
26/09 18:30 Ashdod FC Ashdod FC 2-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
26/09 19:15 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-0 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
 Speeldag 5
02/10 17:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 2-2 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
02/10 18:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 2-0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
02/10 19:30 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 1-1 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
02/10 20:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 1-3 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
03/10 18:00 Ashdod FC Ashdod FC 1-2 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
03/10 19:15 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-0 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
03/10 19:45 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1-2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
 Speeldag 6
16/10 17:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 1-4 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
16/10 17:45 Ashdod FC Ashdod FC 0-1 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
16/10 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 3-1 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
16/10 19:30 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 4-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
17/10 18:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 0-1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
17/10 19:15 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-0 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
18/10 19:45 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
 Speeldag 7
23/10 17:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0-3 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
23/10 17:45 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 0-3 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
23/10 18:30 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 4-0 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
23/10 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-1 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
24/10 19:15 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 2-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
25/10 19:15 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 0-2 Ashdod FC Ashdod FC
25/10 19:45 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
 Speeldag 8
30/10 16:30 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 1-3 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
30/10 18:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 1-0 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
30/10 19:00 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
30/10 19:30 Ashdod FC Ashdod FC 2-2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
31/10 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 3-0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
31/10 19:15 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 0-3 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
01/11 19:15 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 1-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
 Speeldag 9
06/11 14:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 2-1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
06/11 16:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-1 Ashdod FC Ashdod FC
06/11 17:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 2-2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
06/11 18:50 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 0-3 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
07/11 18:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0-0 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
07/11 19:15 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4-0 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
07/11 19:45 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
 Speeldag 10
27/11 14:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 1-2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
27/11 16:15 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 1-2 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
27/11 16:30 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 2-0 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
27/11 18:30 Ashdod FC Ashdod FC 1-0 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
27/11 18:50 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 0-0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
28/11 19:15 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-3 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
28/11 19:45 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1-4 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
 Speeldag 11
30/11 18:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 1-1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
30/11 18:30 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0-1 Ashdod FC Ashdod FC
30/11 19:15 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 2-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
01/12 18:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 0-1 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
01/12 18:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-1 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
01/12 19:15 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
02/12 19:30 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 5-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
 Speeldag 12
04/12 14:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 2-1 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
04/12 16:30 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 0-1 Ashdod FC Ashdod FC
04/12 18:50 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 2-1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
05/12 18:30 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1-1 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
05/12 19:15 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 0-4 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
05/12 19:45 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 1-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
06/12 19:15 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
 Speeldag 13
11/12 14:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 1-0 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
11/12 16:30 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 1-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
11/12 18:00 Ashdod FC Ashdod FC 0-2 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
11/12 18:50 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1-1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
12/12 19:15 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-0 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
13/12 19:15 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
13/12 19:45 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-1 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
 Speeldag 14
21/12 18:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 3-1 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
21/12 18:15 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1-0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
21/12 18:45 Ashdod FC Ashdod FC 1-4 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
21/12 19:30 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1-0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
22/12 18:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 1-0 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
22/12 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-1 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
22/12 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-1 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
 Speeldag 15
25/12 14:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 2-1 Ashdod FC Ashdod FC
25/12 16:30 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 2-0 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
25/12 17:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 0-1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
25/12 18:50 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 0-6 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
26/12 19:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 1-2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
26/12 19:30 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 3-0 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
27/12 19:30 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 1-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
 Speeldag 16
01/01 14:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 2-1 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
01/01 16:30 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 2-2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
01/01 17:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 1-1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
01/01 18:50 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
02/01 18:00 Ashdod FC Ashdod FC 3-0 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
02/01 19:15 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-0 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
03/01 19:30 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
 Speeldag 17
08/01 14:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-2 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
08/01 16:30 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 2-6 Hapoel Shmona Hapoel Shmona
08/01 16:45 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva 0-4 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
08/01 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
09/01 18:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 1-1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
09/01 19:15 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 0-2 Ashdod FC Ashdod FC
10/01 19:15 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin 2-1 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
 Speeldag 18
15/01 14:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 2-2 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
15/01 16:30 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 2-2 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
15/01 18:50 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 1-3 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
16/01 18:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 2-1 Ashdod FC Ashdod FC
16/01 19:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona 2-2 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
17/01 19:00 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1-0 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
17/01 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
 Speeldag 19
22/01 14:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit ...-... Hapoel Haifa Hapoel Haifa
22/01 16:20 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv ...-... Maccabi Netanya Maccabi Netanya
22/01 17:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera ...-... Hapoel Shmona Hapoel Shmona
22/01 18:50 Maccabi Haifa Maccabi Haifa ...-... Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
23/01 11:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin ...-... Ashdod FC Ashdod FC
23/01 19:15 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva ...-... Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
24/01 19:30 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem ...-... Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
 Speeldag 20
29/01 14:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem ...-... Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
29/01 16:30 Ashdod FC Ashdod FC ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
29/01 17:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit ...-... Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
29/01 18:50 Hapoel Haifa Hapoel Haifa ...-... Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
30/01 19:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv ...-... Hapoel Hadera Hapoel Hadera
30/01 19:30 Maccabi Netanya Maccabi Netanya ...-... Maccabi Haifa Maccabi Haifa
31/01 19:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona ...-... Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
 Speeldag 21
05/02 14:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin ...-... Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
05/02 16:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv ...-... Hapoel Shmona Hapoel Shmona
05/02 17:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva ...-... Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
05/02 18:50 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva ...-... Maccabi Netanya Maccabi Netanya
06/02 18:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera ...-... Hapoel Haifa Hapoel Haifa
06/02 19:15 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem ...-... Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
07/02 19:30 Maccabi Haifa Maccabi Haifa ...-... Ashdod FC Ashdod FC
 Speeldag 22
12/02 14:00 Maccabi Netanya Maccabi Netanya ...-... Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
12/02 16:30 Ashdod FC Ashdod FC ...-... Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
12/02 17:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit ...-... Hapoel Hadera Hapoel Hadera
12/02 19:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
13/02 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa ...-... Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
13/02 19:15 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem ...-... Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
14/02 19:15 Hapoel Shmona Hapoel Shmona ...-... Maccabi Haifa Maccabi Haifa
 Speeldag 23
19/02 14:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva ...-... Maccabi Netanya Maccabi Netanya
19/02 16:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva ...-... Hapoel Shmona Hapoel Shmona
19/02 17:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem ...-... Ashdod FC Ashdod FC
19/02 18:50 Hapoel Hadera Hapoel Hadera ...-... Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
20/02 18:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin ...-... Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
20/02 19:15 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv ...-... Hapoel Haifa Hapoel Haifa
21/02 19:30 Maccabi Haifa Maccabi Haifa ...-... Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
 Speeldag 24
26/02 18:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona ...-... Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
26/02 18:00 Ashdod FC Ashdod FC ...-... Maccabi Netanya Maccabi Netanya
26/02 18:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera ...-... Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
26/02 18:00 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem ...-... Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
26/02 18:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
26/02 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa ...-... Maccabi Haifa Maccabi Haifa
26/02 18:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv ...-... Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
 Speeldag 25
05/03 18:00 Ashdod FC Ashdod FC ...-... Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
05/03 18:00 Maccabi Netanya Maccabi Netanya ...-... Hapoel Shmona Hapoel Shmona
05/03 18:00 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem ...-... Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
05/03 18:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva ...-... Hapoel Haifa Hapoel Haifa
05/03 18:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa ...-... Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit
05/03 18:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv ...-... Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
05/03 18:00 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin ...-... Hapoel Hadera Hapoel Hadera
 Speeldag 26
12/03 18:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva ...-... Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
12/03 18:00 Hapoel Hadera Hapoel Hadera ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
12/03 18:00 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem ...-... Maccabi Haifa Maccabi Haifa
12/03 18:00 Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit ...-... Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
12/03 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa ...-... Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
12/03 18:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv ...-... Maccabi Netanya Maccabi Netanya
12/03 18:00 Hapoel Shmona Hapoel Shmona ...-... Ashdod FC Ashdod FC

Download kalender Ligat Ha'Al

Download alle wedstrijden van Ligat Ha'Al naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.