Word fan! 32

Coppa 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: 1/16 Finales
 Speeldag 1
30/07 18:00 Sudtirol 1-3 FeralpiSalo
31/07 20:30 Modena Modena 3-1 Catanzaro Catanzaro
31/07 21:00 Bari Bari 3-0 Calcio Padova Calcio Padova
31/07 21:00 Palermo Palermo 3-2 Reggiana Reggiana
 1/32 Finales
05/08 17:45 Cagliari Cagliari 3-2 Perugia Perugia
05/08 18:00 Udinese Udinese 2-1 FeralpiSalo
05/08 21:00 Lecce Lecce 1-2* Cittadella Cittadella
05/08 21:15 Sampdoria Sampdoria 1-0 Reggina Reggina
06/08 17:45 Pisa Pisa 1-4 Brescia Brescia
06/08 18:00 Spezia Spezia 5-1 Como Como
06/08 21:00 Empoli Empoli 1-2 SPAL SPAL
06/08 21:15 Torino Torino 3-0 Palermo Palermo
07/08 17:45 Venezia Venezia 2-3 Ascoli Ascoli
07/08 18:00 Hellas Verona Hellas Verona 1-4 Bari Bari
07/08 21:00 Salernitana Salernitana 0-2 Parma Parma
07/08 21:15 Monza Monza 3-2 Frosinone Frosinone
08/08 17:45 Genoa Genoa 3-2 Benevento Benevento
08/08 18:00 Modena Modena 3-2 Sassuolo Sassuolo
08/08 21:00 Cremonese Cremonese 3-2 Ternana Ternana
08/08 21:15 Bologna Bologna 1-0 Cosenza Cosenza
 1/16 Finales
18/10 18:00 Genoa Genoa 1-0 SPAL SPAL
18/10 21:00 Torino Torino 4-0 Cittadella Cittadella
19/10 15:00 Spezia Spezia 3-1 Brescia Brescia
19/10 18:00 Parma Parma 1-0 Bari Bari
19/10 21:00 Udinese Udinese 2-3 Monza Monza
20/10 15:00 Cremonese Cremonese 4-2 Modena Modena
20/10 18:00 Sampdoria Sampdoria P1-1 Ascoli Ascoli
20/10 21:00 Bologna Bologna 1-0 Cagliari Cagliari
 1/8 Finales
10/01 21:00 Inter Milaan Inter Milaan ...-... Parma Parma
11/01 21:00 AC Milan AC Milan ...-... Torino Torino
12/01 18:00 Fiorentina Fiorentina ...-... Sampdoria Sampdoria
12/01 21:00 AS Roma AS Roma ...-... Genoa Genoa
17/01 21:00 Napoli Napoli ...-... Cremonese Cremonese
19/01 15:00 Atalanta Atalanta ...-... Spezia Spezia
19/01 18:00 Lazio Lazio ...-... Bologna Bologna
19/01 21:00 Juventus Juventus ...-... Monza Monza
 Vriendschappelijk
01/02 18:00 Bari/Parma Calcio 1913/Inter ...-... Atalanta/Spezia/Brescia
01/02 18:00 Bologna/Cagliari/Lazio ...-... Monza/Udinese/Juventus
01/02 18:00 Sampdoria/Ascoli Calcio 1898 FC/Fiorentina ...-... AC Milan/Cittadella/Torino
01/02 18:00 SSC Napoli/Modena/Cremonese ...-... Roma/SPAL 2013/Genoa
 Halve Finales (H)
05/04 18:00 Winner QF 1 Winner QF 1 ...-... Winner QF 2 Winner QF 2
05/04 18:00 Winner QF 3 Winner QF 3 ...-... Winner QF 4 Winner QF 4
 Halve Finales (T)
26/04 18:00 Winner QF 2 Winner QF 2 ...-... Winner QF 1 Winner QF 1
26/04 18:00 Winner QF 4 Winner QF 4 ...-... Winner QF 3 Winner QF 3
 Finale
24/05 18:00 Winner SF 1 Winner SF 1 ...-... Winner SF 2 Winner SF 2

Download alle wedstrijden van Coppa naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.