Word fan! 33

Coppa - Ronde 2 (2019 - 2020)

 Ronde 2
10/08 18:30 Ascoli Ascoli 5-1 Pro Vercelli Pro Vercelli
Riccardo Brosco 7' 1-0
Alessio Da Cruz 20' 2-0
2-1 33' Paulo Daniel Dentello Azzi
Matteo Ardemagni (pen) 54' 3-1
Gianluca Scamacca 72' 4-1
Gianluca Scamacca 87' 5-1
11/08 18:00 Spezia Spezia 5-0 Pro Patria Pro Patria
Emanuel Quartsin Gyasi 15' 1-0
Sveinn Aron Gudjohnsen 24' 2-0
Federico Ricci 54' 3-0
Matteo Ricci 64' 4-0
Delano Burgzorg 90+3' 5-0
11/08 18:30 Chievo Chievo P1-1 Ravenna Ravenna
Mariusz Stepinski 21' 1-0
1-1 62' Simone Raffini
11/08 19:00 Venezia Venezia 2-1 Catania Catania
Franco Zuculini 3' 1-0
1-1 42' Tommaso Silvestri
Mattia Aramu 56' 2-1
11/08 20:30 Frosinone Frosinone 4-0 Carrarese Carrarese
Camillo Ciano 10' 1-0
Luca Paganini 44' 2-0
Lorenzo Ariaudo 48' 3-0
Alessio Tribuzzi 81' 4-0
11/08 20:30 ASD Trapani Calcio ASD Trapani Calcio 3-1 Piacenza Piacenza
0-1 11' Daniele Cacia
Felice Evacuo 43' 1-1
Felice Evacuo 59' 2-1
Mbala N'Zola 82' 3-1
11/08 20:30 ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella 1-2 FC Südtirol FC Südtirol
0-1 8' Daniele Casiraghi
Andrea Paolucci 26' 1-1
1-2 83' Tommaso Morosini
11/08 20:30 Empoli Empoli 2-1 Reggina Reggina
Leonardo Mancuso 22' 1-0
1-1 28' Simone Corazza
Luca Antonelli 72' 2-1
11/08 20:30 Pordenone Pordenone 1-2 FeralpiSalò FeralpiSalò
0-1 30' Tommaso Ceccarelli
Tommaso Pobega 44' 1-1
1-2 50' Fabio Scarsella
11/08 20:30 Benevento Benevento 3-4 Monza Monza
0-1 4' Giuseppe Bellusci
0-2 17'
0-3 49' Simone Iocolano
Andrés Felipe Tello Muñoz 51' 1-3
Andrés Felipe Tello Muñoz 83' 2-3
2-4 88'
Benito Nicolas Viola (pen) 90+5' 3-4
11/08 20:30 Pescara Pescara 3-2 Mantova Mantova
Marco Tumminello (pen) 13' 1-0
1-1 50' Filippo Guccione
Andrea Di Grazia 79' 2-1
2-2 90' Giuseppe Francesco D'Iglio
Cristian Ventola 90+1' 3-2
11/08 20:30 Perugia Perugia 1-0 Triestina Triestina
Filippo Sgarbi 28' 1-0
11/08 20:30 Cittadella Cittadella 3-0 Calcio Padova Calcio Padova
Manuel Iori (pen) 25' 1-0
Davide Diaw 28' 2-0
Žan Celar 86' 3-0
11/08 20:30 Cremonese Cremonese 4-0 Virtus Francavilla Virtus Francavilla
M Claiton 41' 1-0
44' 2-0
Palombi Simone 58' 3-0
Palombi Simone 66' 4-0
11/08 20:30 Monopoli Monopoli 1-0 Cosenza Cosenza
Ettore Mendicino (pen) 89' 1-0
11/08 20:45 Pisa Pisa 3-0 Rossoblu Potenza Rossoblu Potenza
Michele Marconi 43' 1-0
Gaetano Masucci 53' 2-0
Ramzi Aya 71' 3-0
11/08 20:45 Juve Stabia Juve Stabia 1-1P Imolese Imolese
Massimiliano Carlini (pen) 60' 1-0
1-1 66' Dardan Vuthaj
11/08 20:45 Salernitana Salernitana 3-1 Catanzaro Catanzaro
Sofian Kiyine (pen) 22' 1-0
Niccolo Giannetti 45' 2-0
Niccolo Giannetti 73' 3-0
3-1 79' Doudou Mangni
11/08 20:45 Crotone Crotone 4-3 Arezzo Arezzo
Andrea Barberis 2' 1-0
Simeon Tochukwu 7' 2-0
2-1 10' Diego Borghini
2-2 17' Niccolò Belloni (pen)
2-3 23'
Vladimir Golemić 33' 3-3
Zak Ruggiero 75' 4-3
11/08 20:45 Livorno Livorno 0-1 Carpi Carpi
0-1 69'

Statistieken

Ronde 2   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 20/20  
Aantal doelpunten: 71 50-21
Penalty's: 8 7-1
Aantal owngoals: 0  
Aantal gele kaarten: 83 37-46
Aantal rode kaarten: 6 3-3
Toeschouwers: 60989  

Download kalender Coppa

Download alle wedstrijden van Coppa naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.