Info

Naam: Di Francesco
Voornaam: Eusebio
Nationaliteit: Italië
Geboortedatum: 08/09/1969

Trainer

23/06/2008 27/01/2009 Virtus Lanciano Trainer
12/01/2010 22/06/2011 Pescara Trainer
24/06/2011 05/12/2011 Lecce Trainer
19/06/2012 28/01/2014 Sassuolo Trainer
03/03/2014 ... Sassuolo Trainer