Word fan! 26

Serie B 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Finale (T)
 Speeldag 1
20/08 20:30 Frosinone Frosinone 2-2 Parma Parma
21/08 18:00 Pordenone Pordenone 0-1 Perugia Perugia
21/08 20:30 Cittadella Cittadella 1-0 Vicenza Vicenza
22/08 18:00 Reggina Reggina 0-0 Monza Monza
22/08 18:00 Ternana Ternana 0-2 Brescia Brescia
22/08 20:30 Ascoli Ascoli 1-0 Cosenza Cosenza
22/08 20:30 Benevento Benevento 4-3 Alessandria Alessandria
22/08 20:30 Cremonese Cremonese 3-0 Lecce Lecce
22/08 20:30 Crotone Crotone 2-2 Como Como
22/08 20:30 Pisa Pisa 1-0 SPAL SPAL
 Speeldag 2
27/08 18:00 Pisa Pisa 2-0 Alessandria Alessandria
27/08 20:30 Brescia Brescia 5-1 Cosenza Cosenza
28/08 18:00 Vicenza Vicenza 0-2 Frosinone Frosinone
28/08 20:30 Perugia Perugia 2-3 Ascoli Ascoli
29/08 18:00 Cittadella Cittadella 4-2 Crotone Crotone
29/08 20:30 Parma Parma 1-0 Benevento Benevento
29/08 20:30 Reggina Reggina 3-2 Ternana Ternana
29/08 20:30 SPAL SPAL 5-0 Pordenone Pordenone
29/08 20:30 Lecce Lecce 1-1 Como Como
29/08 20:30 Monza Monza 1-0 Cremonese Cremonese
 Speeldag 3
10/09 20:30 Benevento Benevento 0-0 Lecce Lecce
11/09 14:00 Alessandria Alessandria 1-3 Brescia Brescia
11/09 14:00 Como Como 0-1 Ascoli Ascoli
11/09 14:00 Frosinone Frosinone 0-0 Perugia Perugia
11/09 14:00 SPAL SPAL 1-1 Monza Monza
11/09 16:15 Ternana Ternana 1-4 Pisa Pisa
11/09 18:30 Crotone Crotone 1-1 Reggina Reggina
12/09 14:00 Cosenza Cosenza 2-1 Vicenza Vicenza
12/09 16:15 Cremonese Cremonese 2-0 Cittadella Cittadella
12/09 20:30 Pordenone Pordenone 0-4 Parma Parma
 Speeldag 4
17/09 18:00 Como Como 0-2 Frosinone Frosinone
17/09 20:30 Brescia Brescia 2-2 Crotone Crotone
18/09 14:00 Ascoli Ascoli 0-2 Benevento Benevento
18/09 14:00 Lecce Lecce 3-2 Alessandria Alessandria
18/09 14:00 Monza Monza 1-1 Ternana Ternana
18/09 14:00 Reggina Reggina 2-1 SPAL SPAL
18/09 14:00 Perugia Perugia 1-1 Cosenza Cosenza
18/09 16:15 Vicenza Vicenza 1-3 Pisa Pisa
18/09 18:30 Cittadella Cittadella 1-0 Pordenone Pordenone
19/09 20:30 Parma Parma 1-2 Cremonese Cremonese
 Speeldag 5
20/09 20:30 Frosinone Frosinone 2-2 Brescia Brescia
21/09 18:00 Alessandria Alessandria 1-3 Ascoli Ascoli
21/09 18:00 Benevento Benevento 4-1 Cittadella Cittadella
21/09 20:30 Crotone Crotone 0-3 Lecce Lecce
21/09 20:30 Pisa Pisa 2-1 Monza Monza
21/09 20:30 Pordenone Pordenone 1-1 Reggina Reggina
21/09 20:30 SPAL SPAL 3-2 Vicenza Vicenza
21/09 20:30 Cosenza Cosenza 2-0 Como Como
22/09 18:00 Ternana Ternana 3-1 Parma Parma
22/09 20:30 Cremonese Cremonese 0-3 Perugia Perugia
 Speeldag 6
25/09 14:00 Ascoli Ascoli 2-3 Brescia Brescia
25/09 14:00 Cittadella Cittadella 1-2 Lecce Lecce
25/09 14:00 Como Como 1-1 Benevento Benevento
25/09 14:00 Monza Monza 3-1 Pordenone Pordenone
25/09 16:15 Reggina Reggina 0-0 Frosinone Frosinone
25/09 18:30 Cosenza Cosenza 1-0 Crotone Crotone
26/09 14:00 Perugia Perugia 1-1 Alessandria Alessandria
26/09 16:15 Parma Parma 1-1 Pisa Pisa
26/09 20:30 Vicenza Vicenza 0-1 Cremonese Cremonese
26/09 20:30 Ternana Ternana 1-0 SPAL SPAL
 Speeldag 7
01/10 20:30 Lecce Lecce 3-0 Monza Monza
02/10 14:00 Cremonese Cremonese 2-0 Ternana Ternana
02/10 14:00 Crotone Crotone 2-2 Ascoli Ascoli
02/10 14:00 Frosinone Frosinone 0-1 Cittadella Cittadella
02/10 14:00 Alessandria Alessandria 1-0 Cosenza Cosenza
02/10 16:15 Pisa Pisa 2-0 Reggina Reggina
02/10 18:30 SPAL SPAL 2-2 Parma Parma
03/10 14:00 Brescia Brescia 2-4 Como Como
03/10 16:15 Pordenone Pordenone 2-4 Vicenza Vicenza
03/10 20:30 Benevento Benevento 0-0 Perugia Perugia
 Speeldag 8
16/10 14:00 Ascoli Ascoli 1-1 Lecce Lecce
16/10 14:00 Crotone Crotone 2-1 Pisa Pisa
16/10 14:00 Vicenza Vicenza 0-1 Reggina Reggina
16/10 14:00 Pordenone Pordenone 1-3 Ternana Ternana
16/10 16:15 Perugia Perugia 1-0 Brescia Brescia
16/10 16:15 Cosenza Cosenza 1-1 Frosinone Frosinone
16/10 18:30 Como Como 2-0 Alessandria Alessandria
17/10 14:00 Cremonese Cremonese 1-1 Benevento Benevento
17/10 16:15 Parma Parma 0-0 Monza Monza
17/10 20:30 Cittadella Cittadella 0-0 SPAL SPAL
 Speeldag 9
22/10 20:30 Alessandria Alessandria 1-0 Crotone Crotone
23/10 14:00 Lecce Lecce 0-0 Perugia Perugia
23/10 14:00 Monza Monza 1-0 Cittadella Cittadella
23/10 14:00 Ternana Ternana 5-0 Vicenza Vicenza
23/10 14:00 Benevento Benevento 3-0 Cosenza Cosenza
23/10 16:15 Frosinone Frosinone 2-1 Ascoli Ascoli
23/10 18:30 Brescia Brescia 1-0 Cremonese Cremonese
24/10 14:00 Pisa Pisa 1-1 Pordenone Pordenone
24/10 16:15 Reggina Reggina 2-1 Parma Parma
24/10 20:30 SPAL SPAL 1-1 Como Como
 Speeldag 10
27/10 18:00 Cosenza Cosenza 3-1 Ternana Ternana
27/10 20:30 Vicenza Vicenza 1-1 Monza Monza
28/10 18:00 Alessandria Alessandria 1-1 Frosinone Frosinone
28/10 18:00 Ascoli Ascoli 0-1 SPAL SPAL
28/10 18:00 Brescia Brescia 1-1 Lecce Lecce
28/10 20:30 Cittadella Cittadella 1-2 Parma Parma
28/10 20:30 Como Como 1-0 Pordenone Pordenone
28/10 20:30 Cremonese Cremonese 1-1 Pisa Pisa
28/10 20:30 Crotone Crotone 0-2 Benevento Benevento
28/10 20:30 Perugia Perugia 0-2 Reggina Reggina
 Speeldag 11
01/11 12:30 Benevento Benevento 0-1 Brescia Brescia
01/11 15:00 Frosinone Frosinone 2-1 Crotone Crotone
01/11 15:00 Monza Monza 1-0 Alessandria Alessandria
01/11 15:00 Reggina Reggina 0-1 Cittadella Cittadella
01/11 15:00 SPAL SPAL 1-2 Perugia Perugia
01/11 15:00 Ternana Ternana 1-2 Como Como
01/11 15:00 Lecce Lecce 3-1 Cosenza Cosenza
01/11 18:00 Parma Parma 1-0 Vicenza Vicenza
01/11 18:00 Pisa Pisa 1-1 Ascoli Ascoli
01/11 18:00 Pordenone Pordenone 2-2 Cremonese Cremonese
 Speeldag 12
05/11 20:30 Cosenza Cosenza 0-1 Reggina Reggina
06/11 14:00 Alessandria Alessandria 0-2 Ternana Ternana
06/11 14:00 Ascoli Ascoli 2-1 Vicenza Vicenza
06/11 14:00 Como Como 4-1 Perugia Perugia
06/11 14:00 Cremonese Cremonese 1-1 SPAL SPAL
06/11 16:15 Brescia Brescia 1-0 Pordenone Pordenone
06/11 18:30 Benevento Benevento 1-4 Frosinone Frosinone
07/11 14:00 Lecce Lecce 4-0 Parma Parma
07/11 16:15 Crotone Crotone 1-1 Monza Monza
07/11 20:30 Cittadella Cittadella 2-0 Pisa Pisa
 Speeldag 13
20/11 14:00 Frosinone Frosinone 0-0 Lecce Lecce
20/11 14:00 Pordenone Pordenone 0-1 Ascoli Ascoli
20/11 14:00 SPAL SPAL 2-3 Alessandria Alessandria
20/11 14:00 Ternana Ternana 1-1 Cittadella Cittadella
20/11 16:15 Perugia Perugia 2-0 Crotone Crotone
20/11 18:30 Vicenza Vicenza 2-3 Brescia Brescia
21/11 14:00 Reggina Reggina 1-2 Cremonese Cremonese
21/11 14:00 Parma Parma 1-1 Cosenza Cosenza
21/11 16:15 Monza Monza 3-2 Como Como
21/11 20:30 Pisa Pisa 1-0 Benevento Benevento
 Speeldag 14
26/11 18:00 Crotone Crotone 0-1 Vicenza Vicenza
26/11 20:30 Lecce Lecce 3-3 Ternana Ternana
27/11 14:00 Cosenza Cosenza 0-1 SPAL SPAL
27/11 14:00 Alessandria Alessandria 1-0 Cremonese Cremonese
27/11 14:00 Ascoli Ascoli 1-1 Monza Monza
27/11 14:00 Benevento Benevento 4-0 Reggina Reggina
27/11 14:00 Frosinone Frosinone 2-2 Pordenone Pordenone
27/11 16:15 Brescia Brescia 0-1 Pisa Pisa
27/11 18:30 Perugia Perugia 1-1 Cittadella Cittadella
28/11 20:30 Como Como 1-1 Parma Parma
 Speeldag 15
29/11 20:30 Ternana Ternana 1-0 Crotone Crotone
30/11 18:00 Pisa Pisa 1-1 Perugia Perugia
30/11 18:00 Cremonese Cremonese 1-1 Frosinone Frosinone
30/11 20:30 Pordenone Pordenone 2-0 Alessandria Alessandria
30/11 20:30 Monza Monza 4-1 Cosenza Cosenza
30/11 20:30 Reggina Reggina 1-2 Ascoli Ascoli
30/11 20:30 SPAL SPAL 1-3 Lecce Lecce
30/11 20:30 Vicenza Vicenza 2-3 Benevento Benevento
01/12 18:00 Parma Parma 0-1 Brescia Brescia
01/12 20:30 Cittadella Cittadella 2-2 Como Como
 Speeldag 16
03/12 20:30 Perugia Perugia 1-0 Vicenza Vicenza
04/12 14:00 Cosenza Cosenza 0-2 Cremonese Cremonese
04/12 14:00 Benevento Benevento 2-1 Pordenone Pordenone
04/12 14:00 Crotone Crotone 1-2 SPAL SPAL
04/12 14:00 Frosinone Frosinone 1-1 Ternana Ternana
04/12 16:15 Lecce Lecce 2-0 Reggina Reggina
05/12 14:00 Ascoli Ascoli 0-0 Parma Parma
05/12 14:00 Como Como 0-1 Pisa Pisa
05/12 16:15 Brescia Brescia 0-2 Monza Monza
05/12 20:30 Alessandria Alessandria 0-1 Cittadella Cittadella
 Speeldag 17
10/12 18:00 Cremonese Cremonese 3-2 Crotone Crotone
10/12 20:30 Ternana Ternana 0-2 Benevento Benevento
11/12 14:00 Pordenone Pordenone 1-1 Cosenza Cosenza
11/12 14:00 Cittadella Cittadella 2-0 Ascoli Ascoli
11/12 14:00 Monza Monza 3-2 Frosinone Frosinone
11/12 14:00 SPAL SPAL 0-2 Brescia Brescia
11/12 16:15 Pisa Pisa 1-0 Lecce Lecce
12/12 14:00 Parma Parma 1-1 Perugia Perugia
12/12 16:15 Vicenza Vicenza 0-1 Como Como
12/12 20:30 Reggina Reggina 0-4 Alessandria Alessandria
 Speeldag 18
18/12 14:00 Cosenza Cosenza 0-2 Pisa Pisa
18/12 14:00 Ascoli Ascoli 1-4 Cremonese Cremonese
18/12 14:00 Como Como 1-1 Reggina Reggina
18/12 14:00 Crotone Crotone 4-1 Pordenone Pordenone
18/12 16:15 Frosinone Frosinone 4-0 SPAL SPAL
19/12 14:00 Alessandria Alessandria 0-2 Parma Parma
19/12 14:00 Brescia Brescia 1-1 Cittadella Cittadella
19/12 16:15 Perugia Perugia 1-1 Ternana Ternana
13/01 20:30 Benevento Benevento 3-1 Monza Monza
 Speeldag 19
14/01 20:30 Ternana Ternana 2-4 Ascoli Ascoli
15/01 14:00 Cremonese Cremonese 2-0 Como Como
15/01 14:00 Reggina Reggina 0-2 Brescia Brescia
15/01 16:15 Pisa Pisa 1-3 Frosinone Frosinone
16/01 16:15 Monza Monza 2-2 Perugia Perugia
16/01 16:15 Pordenone Pordenone 0-1 Lecce Lecce
16/01 16:15 SPAL SPAL 1-1 Benevento Benevento
 Speeldag 20
21/01 20:30 Parma Parma 0-1 Frosinone Frosinone
22/01 14:00 Cosenza Cosenza 1-3 Ascoli Ascoli
22/01 14:00 Alessandria Alessandria 2-0 Benevento Benevento
22/01 14:00 Brescia Brescia 1-1 Ternana Ternana
22/01 14:00 Como Como 1-1 Crotone Crotone
22/01 14:00 Monza Monza 1-0 Reggina Reggina
22/01 14:00 SPAL SPAL 0-0 Pisa Pisa
22/01 16:15 Perugia Perugia 0-1 Pordenone Pordenone
23/01 16:15 Vicenza Vicenza 3-3 Cittadella Cittadella
23/01 18:30 Lecce Lecce 2-1 Cremonese Cremonese
 Speeldag 18
26/01 20:00 Lecce Lecce 2-1 Vicenza Vicenza
 Speeldag 19
30/01 14:30 Cittadella Cittadella 1-1 Cosenza Cosenza
30/01 14:30 Vicenza Vicenza 2-1 Alessandria Alessandria
30/01 14:30 Parma Parma 1-1 Crotone Crotone
 Speeldag 21
05/02 14:00 Cosenza Cosenza 0-0 Brescia Brescia
05/02 14:00 Crotone Crotone 0-0 Cittadella Cittadella
05/02 14:00 Ternana Ternana 2-0 Reggina Reggina
05/02 14:00 Alessandria Alessandria 1-1 Pisa Pisa
05/02 14:00 Benevento Benevento 0-0 Parma Parma
05/02 14:00 Como Como 1-1 Lecce Lecce
05/02 16:15 Frosinone Frosinone 2-0 Vicenza Vicenza
05/02 18:30 Ascoli Ascoli 0-1 Perugia Perugia
06/02 16:15 Cremonese Cremonese 3-2 Monza Monza
06/02 16:15 Pordenone Pordenone 1-1 SPAL SPAL
 Speeldag 22
12/02 14:00 Vicenza Vicenza 0-0 Cosenza Cosenza
12/02 14:00 Cittadella Cittadella 0-2 Cremonese Cremonese
12/02 14:00 Monza Monza 4-0 SPAL SPAL
12/02 14:00 Parma Parma 4-1 Pordenone Pordenone
12/02 14:00 Pisa Pisa 0-0 Ternana Ternana
12/02 16:15 Perugia Perugia 3-0 Frosinone Frosinone
12/02 16:15 Reggina Reggina 1-0 Crotone Crotone
13/02 15:30 Ascoli Ascoli 1-1 Como Como
13/02 15:30 Brescia Brescia 1-1 Alessandria Alessandria
13/02 15:30 Lecce Lecce 1-1 Benevento Benevento
 Speeldag 23
15/02 18:30 Cosenza Cosenza 1-2 Perugia Perugia
15/02 18:30 Cremonese Cremonese 3-1 Parma Parma
15/02 18:30 Pisa Pisa 2-2 Vicenza Vicenza
15/02 18:30 Pordenone Pordenone 0-1 Cittadella Cittadella
15/02 18:30 SPAL SPAL 1-3 Reggina Reggina
15/02 18:30 Ternana Ternana 0-1 Monza Monza
16/02 18:30 Alessandria Alessandria 1-1 Lecce Lecce
16/02 18:30 Benevento Benevento 0-2 Ascoli Ascoli
16/02 18:30 Crotone Crotone 0-1 Brescia Brescia
16/02 18:30 Frosinone Frosinone 1-2 Como Como
 Speeldag 24
19/02 14:00 Ascoli Ascoli 3-0 Alessandria Alessandria
19/02 14:00 Vicenza Vicenza 1-1 SPAL SPAL
19/02 14:00 Monza Monza 1-2 Pisa Pisa
19/02 14:00 Parma Parma 2-3 Ternana Ternana
19/02 14:00 Reggina Reggina 2-0 Pordenone Pordenone
19/02 16:15 Perugia Perugia 0-0 Cremonese Cremonese
20/02 15:30 Como Como 2-1 Cosenza Cosenza
20/02 15:30 Brescia Brescia 2-2 Frosinone Frosinone
20/02 15:30 Cittadella Cittadella 0-1 Benevento Benevento
20/02 15:30 Lecce Lecce 3-0 Crotone Crotone
 Speeldag 25
22/02 18:30 Alessandria Alessandria 1-2 Perugia Perugia
22/02 18:30 Cremonese Cremonese 0-0 Vicenza Vicenza
22/02 18:30 Pisa Pisa 0-0 Parma Parma
22/02 18:30 Pordenone Pordenone 1-4 Monza Monza
22/02 18:30 SPAL SPAL 5-1 Ternana Ternana
23/02 18:30 Crotone Crotone 3-3 Cosenza Cosenza
23/02 18:30 Benevento Benevento 5-0 Como Como
23/02 18:30 Brescia Brescia 2-0 Ascoli Ascoli
23/02 18:30 Frosinone Frosinone 3-0 Reggina Reggina
23/02 18:30 Lecce Lecce 1-2 Cittadella Cittadella
 Speeldag 26
26/02 14:00 Como Como 1-1 Brescia Brescia
26/02 14:00 Vicenza Vicenza 1-0 Pordenone Pordenone
26/02 14:00 Parma Parma 4-0 SPAL SPAL
26/02 14:00 Ternana Ternana 1-2 Cremonese Cremonese
26/02 14:05 Cosenza Cosenza 2-1 Alessandria Alessandria
26/02 16:15 Perugia Perugia 0-1 Benevento Benevento
27/02 15:30 Ascoli Ascoli 2-1 Crotone Crotone
27/02 15:30 Cittadella Cittadella 3-0 Frosinone Frosinone
27/02 15:30 Monza Monza 0-1 Lecce Lecce
27/02 15:30 Reggina Reggina 1-0 Pisa Pisa
 Speeldag 27
01/03 18:30 Benevento Benevento 1-1 Cremonese Cremonese
01/03 18:30 Brescia Brescia 2-1 Perugia Perugia
01/03 18:30 Ternana Ternana 1-0 Pordenone Pordenone
01/03 20:30 Alessandria Alessandria 1-1 Como Como
02/03 18:30 Frosinone Frosinone 1-0 Cosenza Cosenza
02/03 18:30 Lecce Lecce 3-1 Ascoli Ascoli
02/03 18:30 Monza Monza 1-1 Parma Parma
02/03 18:30 Pisa Pisa 3-2 Crotone Crotone
02/03 18:30 Reggina Reggina 3-1 Vicenza Vicenza
02/03 18:30 SPAL SPAL 0-0 Cittadella Cittadella
 Speeldag 28
05/03 14:00 Cittadella Cittadella 1-2 Monza Monza
05/03 14:00 Como Como 0-2 SPAL SPAL
05/03 14:00 Parma Parma 1-1 Reggina Reggina
05/03 14:00 Pordenone Pordenone 0-1 Pisa Pisa
05/03 16:15 Cremonese Cremonese 2-1 Brescia Brescia
06/03 15:30 Ascoli Ascoli 1-1 Frosinone Frosinone
06/03 15:30 Crotone Crotone 0-0 Alessandria Alessandria
06/03 15:30 Vicenza Vicenza 3-1 Ternana Ternana
06/03 15:30 Perugia Perugia 1-1 Lecce Lecce
 Speeldag 29
11/03 20:30 Parma Parma 1-1 Cittadella Cittadella
12/03 14:00 Reggina Reggina 0-1 Perugia Perugia
12/03 14:00 Ternana Ternana 2-0 Cosenza Cosenza
12/03 14:00 Lecce Lecce 1-1 Brescia Brescia
12/03 16:15 Pordenone Pordenone 1-1 Como Como
12/03 16:15 SPAL SPAL 1-2 Ascoli Ascoli
12/03 16:15 Benevento Benevento 3-1 Crotone Crotone
12/03 16:15 Frosinone Frosinone 3-0 Alessandria Alessandria
12/03 16:15 Monza Monza 4-0 Vicenza Vicenza
13/03 15:30 Pisa Pisa 3-0 Cremonese Cremonese
 Speeldag 30
15/03 18:30 Brescia Brescia 2-2 Benevento Benevento
15/03 18:30 Cittadella Cittadella 0-0 Reggina Reggina
15/03 18:30 Como Como 1-1 Ternana Ternana
15/03 18:30 Crotone Crotone 2-0 Frosinone Frosinone
15/03 18:30 Vicenza Vicenza 0-1 Parma Parma
15/03 18:30 Cosenza Cosenza 2-2 Lecce Lecce
15/03 20:30 Alessandria Alessandria 0-3 Monza Monza
16/03 18:30 Ascoli Ascoli 2-0 Pisa Pisa
16/03 18:30 Cremonese Cremonese 2-1 Pordenone Pordenone
16/03 18:30 Perugia Perugia 1-1 SPAL SPAL
 Speeldag 31
19/03 14:00 Monza Monza 1-0 Crotone Crotone
19/03 14:00 Parma Parma 0-0 Lecce Lecce
19/03 14:00 Reggina Reggina 1-0 Cosenza Cosenza
19/03 14:00 Ternana Ternana 3-0 Alessandria Alessandria
19/03 16:15 Frosinone Frosinone 2-0 Benevento Benevento
20/03 14:00 Vicenza Vicenza 2-0 Ascoli Ascoli
20/03 14:00 Perugia Perugia 0-1 Como Como
20/03 14:00 Pisa Pisa 1-0 Cittadella Cittadella
20/03 16:15 Pordenone Pordenone 1-1 Brescia Brescia
20/03 16:15 SPAL SPAL 0-2 Cremonese Cremonese
 Speeldag 32
02/04 14:00 Cosenza Cosenza 1-3 Parma Parma
02/04 14:00 Alessandria Alessandria 2-2 SPAL SPAL
02/04 14:00 Ascoli Ascoli 1-0 Pordenone Pordenone
02/04 14:00 Cittadella Cittadella 1-2 Ternana Ternana
02/04 14:00 Cremonese Cremonese 1-1 Reggina Reggina
02/04 14:00 Lecce Lecce 1-0 Frosinone Frosinone
02/04 16:15 Benevento Benevento 5-1 Pisa Pisa
03/04 15:30 Brescia Brescia 2-0 Vicenza Vicenza
03/04 15:30 Como Como 2-0 Monza Monza
03/04 15:30 Crotone Crotone 1-1 Perugia Perugia
 Speeldag 33
05/04 19:00 SPAL SPAL 2-2 Cosenza Cosenza
05/04 19:00 Cremonese Cremonese 2-1 Alessandria Alessandria
05/04 19:00 Pordenone Pordenone 2-0 Frosinone Frosinone
05/04 19:00 Reggina Reggina 0-3 Benevento Benevento
05/04 19:00 Ternana Ternana 1-4 Lecce Lecce
06/04 14:00 Parma Parma 4-3 Como Como
06/04 19:00 Cittadella Cittadella 0-0 Perugia Perugia
06/04 19:00 Vicenza Vicenza 1-1 Crotone Crotone
06/04 19:00 Monza Monza 2-0 Ascoli Ascoli
06/04 19:00 Pisa Pisa 0-0 Brescia Brescia
 Speeldag 34
09/04 14:00 Alessandria Alessandria 2-0 Pordenone Pordenone
09/04 14:00 Como Como 1-2 Cittadella Cittadella
09/04 14:00 Lecce Lecce 1-0 SPAL SPAL
09/04 16:15 Frosinone Frosinone 2-1 Cremonese Cremonese
10/04 14:30 Benevento Benevento 1-0 Vicenza Vicenza
10/04 15:30 Cosenza Cosenza 0-2 Monza Monza
10/04 15:30 Ascoli Ascoli 2-0 Reggina Reggina
10/04 15:30 Crotone Crotone 1-2 Ternana Ternana
10/04 18:00 Perugia Perugia 1-1 Pisa Pisa
11/04 20:30 Brescia Brescia 1-0 Parma Parma
 Speeldag 28
14/04 20:00 Cosenza Cosenza 1-0 Benevento Benevento
 Speeldag 35
18/04 12:30 SPAL SPAL 1-1 Crotone Crotone
18/04 15:00 Cremonese Cremonese 3-1 Cosenza Cosenza
18/04 15:00 Vicenza Vicenza 1-2 Perugia Perugia
18/04 15:00 Pordenone Pordenone 1-4 Benevento Benevento
18/04 15:00 Reggina Reggina 1-0 Lecce Lecce
18/04 18:00 Cittadella Cittadella 1-2 Alessandria Alessandria
18/04 18:00 Parma Parma 0-1 Ascoli Ascoli
18/04 18:00 Pisa Pisa 3-1 Como Como
18/04 18:00 Ternana Ternana 4-4 Frosinone Frosinone
18/04 20:30 Monza Monza 1-1 Brescia Brescia
 Speeldag 36
25/04 12:30 Ascoli Ascoli 0-0 Cittadella Cittadella
25/04 15:00 Cosenza Cosenza 3-1 Pordenone Pordenone
25/04 15:00 Alessandria Alessandria 0-0 Reggina Reggina
25/04 15:00 Crotone Crotone 3-1 Cremonese Cremonese
25/04 15:00 Frosinone Frosinone 4-1 Monza Monza
25/04 15:00 Lecce Lecce 2-0 Pisa Pisa
25/04 18:00 Benevento Benevento 1-2 Ternana Ternana
25/04 18:00 Brescia Brescia 1-1 SPAL SPAL
25/04 18:00 Como Como 0-2 Vicenza Vicenza
25/04 20:30 Perugia Perugia 2-1 Parma Parma
 Speeldag 37
30/04 14:00 Pisa Pisa 1-1 Cosenza Cosenza
30/04 14:00 Cittadella Cittadella 1-0 Brescia Brescia
30/04 14:00 Cremonese Cremonese 1-1 Ascoli Ascoli
30/04 14:00 Vicenza Vicenza 2-1 Lecce Lecce
30/04 14:00 Monza Monza 3-0 Benevento Benevento
30/04 14:00 Parma Parma 2-2 Alessandria Alessandria
30/04 14:00 Pordenone Pordenone 3-3 Crotone Crotone
30/04 14:00 SPAL SPAL 3-0 Frosinone Frosinone
30/04 14:00 Ternana Ternana 1-0 Perugia Perugia
30/04 16:15 Reggina Reggina 1-4 Como Como
 Speeldag 38
06/05 18:15 Crotone Crotone 0-1 Parma Parma
06/05 20:30 Cosenza Cosenza 1-0 Cittadella Cittadella
06/05 20:30 Alessandria Alessandria 0-1 Vicenza Vicenza
06/05 20:30 Ascoli Ascoli 4-1 Ternana Ternana
06/05 20:30 Benevento Benevento 1-2 SPAL SPAL
06/05 20:30 Brescia Brescia 3-0 Reggina Reggina
06/05 20:30 Como Como 1-2 Cremonese Cremonese
06/05 20:30 Frosinone Frosinone 1-2 Pisa Pisa
06/05 20:30 Lecce Lecce 1-0 Pordenone Pordenone
06/05 20:30 Perugia Perugia 1-0 Monza Monza
 Finale (H)
12/05 20:30 Vicenza Vicenza 1-0 Cosenza Cosenza
 Vriendschappelijk
13/05 20:30 Ascoli Ascoli 0-1 Benevento Benevento
14/05 18:00 Brescia Brescia 2-1* Perugia Perugia
 Halve Finales (H)
17/05 20:30 Benevento Benevento 1-0 Pisa Pisa
18/05 20:00 Brescia Brescia 1-2 Monza Monza
 Finale (T)
20/05 20:30 Cosenza Cosenza 2-0 Vicenza Vicenza
 Halve Finales (T)
21/05 18:00 Pisa Pisa 1-0 Benevento Benevento
22/05 21:00 Monza Monza 2-1 Brescia Brescia
 Finale (H)
26/05 20:30 Monza Monza 2-1 Pisa Pisa
 Finale (T)
29/05 20:30 Pisa Pisa 3-4 Monza Monza

Download alle wedstrijden van Serie B naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Monza Monza 42 79
2. Lecce Lecce 38 71
3. Cremonese Cremonese 38 70
4. Pisa Pisa 42 70
5. Benevento Benevento 41 69
6. Brescia Brescia 41 69
7. Ascoli Ascoli 39 63
8. Frosinone Frosinone 38 58
9. Perugia Perugia 39 58
10. Ternana Ternana 38 54
11. Cittadella Cittadella 38 52
12. Parma Parma 38 49
13. Reggina Reggina 38 48
14. Como Como 38 47
15. SPAL SPAL 38 42
16. Cosenza Cosenza 40 38
17. Vicenza Vicenza 40 37
18. Alessandria Alessandria 38 34
19. Crotone Crotone 38 26
20. Pordenone Pordenone 38 18