Word fan! 0

Virsliga 2020 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 27
 Speeldag 1
15/06 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - Liepāja Liepāja
15/06 17:00 RFS RFS - FK Ventspils FK Ventspils
15/06 19:15 Riga FC Riga FC - Valmiera FC Valmiera FC
16/06 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - Spartaks Spartaks
16/06 18:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 2
20/06 15:00 FK Ventspils FK Ventspils - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
20/06 17:00 FK Jelgava FK Jelgava - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
20/06 19:00 Valmiera FC Valmiera FC - RFS RFS
21/06 17:00 Spartaks Spartaks - Riga FC Riga FC
21/06 19:00 Liepāja Liepāja - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
 Speeldag 3
25/06 17:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
25/06 17:00 FK Ventspils FK Ventspils - Valmiera FC Valmiera FC
25/06 18:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - FK Jelgava FK Jelgava
25/06 19:00 RFS RFS - Spartaks Spartaks
26/06 17:00 Riga FC Riga FC - Liepāja Liepāja
 Speeldag 4
29/06 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
29/06 17:00 Spartaks Spartaks - FK Ventspils FK Ventspils
29/06 19:00 Valmiera FC Valmiera FC - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
30/06 17:00 FK Jelgava FK Jelgava - Riga FC Riga FC
30/06 19:00 Liepāja Liepāja - RFS RFS
 Speeldag 5
03/07 17:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
03/07 19:00 Valmiera FC Valmiera FC - Spartaks Spartaks
04/07 15:00 FK Ventspils FK Ventspils - Liepāja Liepāja
04/07 17:00 Riga FC Riga FC - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
04/07 19:00 RFS RFS - FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 6
07/07 17:00 Spartaks Spartaks - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
08/07 17:00 Riga FC Riga FC - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
08/07 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - RFS RFS
08/07 19:00 Liepāja Liepāja - Valmiera FC Valmiera FC
09/07 17:00 FK Jelgava FK Jelgava - FK Ventspils FK Ventspils
 Speeldag 7
12/07 15:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - Riga FC Riga FC
12/07 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - RFS RFS
13/07 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - FK Ventspils FK Ventspils
13/07 18:00 FK Jelgava FK Jelgava - Valmiera FC Valmiera FC
 Speeldag 8
16/07 17:00 Liepāja Liepāja - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
17/07 17:00 FK Ventspils FK Ventspils - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
17/07 19:00 Valmiera FC Valmiera FC - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
17/07 19:00 RFS RFS - Riga FC Riga FC
18/07 17:00 Spartaks Spartaks - FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 9
21/07 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - Valmiera FC Valmiera FC
21/07 17:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - RFS RFS
21/07 19:00 Riga FC Riga FC - FK Ventspils FK Ventspils
22/07 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - Spartaks Spartaks
22/07 18:00 FK Jelgava FK Jelgava - Liepāja Liepāja
 Speeldag 10
25/07 17:00 FK Ventspils FK Ventspils - RFS RFS
25/07 19:00 Valmiera FC Valmiera FC - Riga FC Riga FC
26/07 15:00 FK Jelgava FK Jelgava - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
26/07 17:00 Spartaks Spartaks - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
26/07 18:00 Liepāja Liepāja - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 Speeldag 11
29/07 17:00 RFS RFS - Valmiera FC Valmiera FC
30/07 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - Liepāja Liepāja
30/07 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - FK Jelgava FK Jelgava
30/07 17:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - FK Ventspils FK Ventspils
30/07 19:00 Riga FC Riga FC - Spartaks Spartaks
 Speeldag 12
03/08 17:00 Spartaks Spartaks - RFS RFS
03/08 17:00 FK Jelgava FK Jelgava - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
03/08 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
03/08 18:00 Valmiera FC Valmiera FC - FK Ventspils FK Ventspils
03/08 19:00 Liepāja Liepāja - Riga FC Riga FC
 Speeldag 13
07/08 17:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - Valmiera FC Valmiera FC
07/08 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
07/08 19:00 Riga FC Riga FC - FK Jelgava FK Jelgava
08/08 17:00 FK Ventspils FK Ventspils - Spartaks Spartaks
08/08 19:00 RFS RFS - Liepāja Liepāja
 Speeldag 14
11/08 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
11/08 17:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - Riga FC Riga FC
12/08 17:00 FK Jelgava FK Jelgava - RFS RFS
12/08 17:00 Spartaks Spartaks - Valmiera FC Valmiera FC
12/08 19:00 Liepāja Liepāja - FK Ventspils FK Ventspils
 Speeldag 15
16/08 15:00 FK Ventspils FK Ventspils - FK Jelgava FK Jelgava
16/08 17:00 Valmiera FC Valmiera FC - Liepāja Liepāja
16/08 19:00 RFS RFS - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
17/08 17:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - Spartaks Spartaks
 Speeldag 16
21/08 19:00 RFS RFS - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
22/08 16:00 Spartaks Spartaks - Liepāja Liepāja
23/08 14:00 Riga FC Riga FC - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
23/08 16:00 FK Ventspils FK Ventspils - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
23/08 17:00 Valmiera FC Valmiera FC - FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 15
26/08 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - Riga FC Riga FC
 Speeldag 28
28/08 16:30 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - Spartaks Spartaks
28/08 18:30 Liepāja Liepāja - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 Speeldag 17
29/08 14:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - Liepāja Liepāja
 Speeldag 28
29/08 14:00 FK Jelgava FK Jelgava - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 17
29/08 16:00 FK Jelgava FK Jelgava - Spartaks Spartaks
 Speeldag 28
29/08 16:00 FK Ventspils FK Ventspils - RFS RFS
29/08 18:00 Valmiera FC Valmiera FC - Riga FC Riga FC
 Speeldag 17
30/08 14:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - FK Ventspils FK Ventspils
30/08 16:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - Valmiera FC Valmiera FC
30/08 18:00 Riga FC Riga FC - RFS RFS
 Speeldag 18
12/09 15:00 FK Ventspils FK Ventspils - Riga FC Riga FC
12/09 15:00 Spartaks Spartaks - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 Speeldag 29
12/09 15:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - FK Ventspils FK Ventspils
 Speeldag 18
12/09 17:00 Liepāja Liepāja - FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 29
12/09 17:00 Riga FC Riga FC - Spartaks Spartaks
12/09 19:00 RFS RFS - Valmiera FC Valmiera FC
13/09 13:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 18
13/09 15:00 Valmiera FC Valmiera FC - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
13/09 17:00 RFS RFS - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 29
13/09 18:00 Liepāja Liepāja - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
 Speeldag 7
16/09 18:00 Liepāja Liepāja - Spartaks Spartaks
 Speeldag 30
19/09 14:00 Spartaks Spartaks - RFS RFS
19/09 16:00 Valmiera FC Valmiera FC - FK Ventspils FK Ventspils
19/09 18:00 Liepāja Liepāja - Riga FC Riga FC
20/09 13:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 19
20/09 14:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - FK Jelgava FK Jelgava
20/09 14:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils - Liepāja Liepāja
20/09 14:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - Spartaks Spartaks
 Speeldag 30
20/09 15:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 19
20/09 16:00 RFS RFS - FK Ventspils FK Ventspils
20/09 18:00 Riga FC Riga FC - Valmiera FC Valmiera FC
 Speeldag 20
27/09 13:00 FK Jelgava FK Jelgava - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
27/09 14:00 FK Ventspils FK Ventspils - FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 31
27/09 14:00 FK Jelgava FK Jelgava - Riga FC Riga FC
 Speeldag 20
27/09 15:00 Spartaks Spartaks - Riga FC Riga FC
 Speeldag 31
27/09 15:00 FK Ventspils FK Ventspils - Spartaks Spartaks
 Speeldag 20
27/09 16:00 Valmiera FC Valmiera FC - RFS RFS
 Speeldag 31
27/09 16:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 - Valmiera FC Valmiera FC
27/09 18:00 RFS RFS - Liepāja Liepāja
 Speeldag 20
28/09 17:00 Liepāja Liepāja - Metta/LU Riga Metta/LU Riga
 Speeldag 31
28/09 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga - BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 Speeldag 32
02/10 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga ...-... FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
02/10 18:00 Liepāja Liepāja ...-... FK Ventspils FK Ventspils
03/10 13:00 Spartaks Spartaks ...-... Valmiera FC Valmiera FC
 Speeldag 21
03/10 14:00 FK Ventspils FK Ventspils ...-... Valmiera FC Valmiera FC
 Speeldag 32
03/10 14:00 FK Jelgava FK Jelgava ...-... RFS RFS
03/10 14:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils ...-... Riga FC Riga FC
 Speeldag 21
03/10 16:00 RFS RFS ...-... Spartaks Spartaks
04/10 14:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 ...-... BFC Daugavpils BFC Daugavpils
04/10 14:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga ...-... FK Jelgava FK Jelgava
04/10 17:00 Riga FC Riga FC ...-... Liepāja Liepāja
 Speeldag 22
17/10 12:00 FK Jelgava FK Jelgava ...-... Riga FC Riga FC
 Speeldag 33
17/10 13:00 FK Ventspils FK Ventspils ...-... FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 22
17/10 14:00 Spartaks Spartaks ...-... FK Ventspils FK Ventspils
17/10 14:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils ...-... Metta/LU Riga Metta/LU Riga
17/10 15:00 Valmiera FC Valmiera FC ...-... FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 33
17/10 15:00 Riga FC Riga FC ...-... Metta/LU Riga Metta/LU Riga
 Speeldag 22
17/10 17:00 Liepāja Liepāja ...-... RFS RFS
 Speeldag 33
17/10 17:00 Valmiera FC Valmiera FC ...-... Liepāja Liepāja
18/10 13:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 ...-... Spartaks Spartaks
18/10 15:00 RFS RFS ...-... BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 Speeldag 23
25/10 12:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 ...-... Metta/LU Riga Metta/LU Riga
25/10 13:00 FK Ventspils FK Ventspils ...-... Liepāja Liepāja
 Speeldag 34
25/10 13:00 Spartaks Spartaks ...-... Liepāja Liepāja
25/10 13:00 FK Ventspils FK Ventspils ...-... BFC Daugavpils BFC Daugavpils
 Speeldag 23
25/10 15:00 Riga FC Riga FC ...-... BFC Daugavpils BFC Daugavpils
25/10 15:00 Valmiera FC Valmiera FC ...-... Spartaks Spartaks
 Speeldag 34
25/10 15:00 Riga FC Riga FC ...-... FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 23
25/10 17:00 RFS RFS ...-... FK Jelgava FK Jelgava
 Speeldag 34
26/10 17:00 Valmiera FC Valmiera FC ...-... FK Jelgava FK Jelgava
26/10 17:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga ...-... RFS RFS
 Speeldag 24
01/11 12:00 Spartaks Spartaks ...-... FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
01/11 12:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils ...-... RFS RFS
01/11 12:00 FK Jelgava FK Jelgava ...-... FK Ventspils FK Ventspils
 Speeldag 35
01/11 12:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 ...-... Liepāja Liepāja
01/11 12:00 Riga FC Riga FC ...-... RFS RFS
01/11 12:00 FK Jelgava FK Jelgava ...-... Spartaks Spartaks
01/11 12:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga ...-... FK Ventspils FK Ventspils
01/11 12:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils ...-... Valmiera FC Valmiera FC
 Speeldag 24
01/11 13:00 Riga FC Riga FC ...-... Metta/LU Riga Metta/LU Riga
 Speeldag 25
04/11 12:00 BFC Daugavpils BFC Daugavpils ...-... FK Ventspils FK Ventspils
04/11 13:00 Liepāja Liepāja ...-... Spartaks Spartaks
07/11 12:00 Metta/LU Riga Metta/LU Riga ...-... RFS RFS
07/11 12:00 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 ...-... Riga FC Riga FC
 Speeldag 36
07/11 12:00 Valmiera FC Valmiera FC ...-... Metta/LU Riga Metta/LU Riga
07/11 12:00 FK Ventspils FK Ventspils ...-... Riga FC Riga FC
07/11 12:00 Spartaks Spartaks ...-... BFC Daugavpils BFC Daugavpils
07/11 12:00 Liepāja Liepāja ...-... FK Jelgava FK Jelgava
07/11 12:00 RFS RFS ...-... FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 22
20/11 12:00 Liepāja Liepāja ...-... RFS RFS
 Speeldag 25
20/11 12:00 FK Jelgava FK Jelgava ...-... Valmiera FC Valmiera FC
 Speeldag 24
23/11 12:00 Liepāja Liepāja ...-... Valmiera FC Valmiera FC
 Speeldag 26
26/11 12:00 Spartaks Spartaks ...-... FK Jelgava FK Jelgava
26/11 12:00 FK Ventspils FK Ventspils ...-... Metta/LU Riga Metta/LU Riga
26/11 12:00 Valmiera FC Valmiera FC ...-... BFC Daugavpils BFC Daugavpils
26/11 12:00 RFS RFS ...-... Riga FC Riga FC
26/11 12:00 Liepāja Liepāja ...-... FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
 Speeldag 27
29/11 11:30 FK Jelgava FK Jelgava ...-... Liepāja Liepāja
29/11 11:30 Riga FC Riga FC ...-... FK Ventspils FK Ventspils
29/11 11:30 Metta/LU Riga Metta/LU Riga ...-... Valmiera FC Valmiera FC
29/11 11:30 BFC Daugavpils BFC Daugavpils ...-... Spartaks Spartaks
29/11 11:30 FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 ...-... RFS RFS

Download alle wedstrijden van Virsliga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Liepāja Liepāja 0 0
2. FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 0 0
3. Metta/LU Riga Metta/LU Riga 0 0
4. FK Ventspils FK Ventspils 0 0
5. BFC Daugavpils BFC Daugavpils 0 0
6. Valmiera FC Valmiera FC 0 0
7. RFS RFS 0 0
8. Spartaks Spartaks 0 0
9. Riga FC Riga FC 0 0
10. FK Jelgava FK Jelgava 0 0