Word fan! 0

1. CFL 2020/2021 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 36
 Speeldag 1
14/08 20:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi - Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
15/08 17:30 Jezero Jezero - Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
15/08 20:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci - FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
15/08 20:00 Sutjeska Sutjeska - Petrovac Petrovac
15/08 20:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica - OFK Titograd
 Speeldag 2
22/08 17:30 Jezero Jezero - FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
23/08 18:30 Petrovac Petrovac - Mladost Podgorica Mladost Podgorica
23/08 18:30 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica - Sutjeska Sutjeska
23/08 18:30 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad - FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
23/08 18:30 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja - OFK Titograd
 Speeldag 3
29/08 20:00 OFK Titograd - Petrovac Petrovac
29/08 20:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica - Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
29/08 20:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi - Jezero Jezero
 Speeldag 4
12/09 17:15 Jezero Jezero - Sutjeska Sutjeska
12/09 18:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad - Mladost Podgorica Mladost Podgorica
12/09 18:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja - Petrovac Petrovac
12/09 20:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica - OFK Titograd
12/09 20:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci - FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
 Speeldag 3
16/09 19:00 Sutjeska Sutjeska - FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
16/09 19:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
 Speeldag 5
20/09 18:00 Sutjeska Sutjeska - FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
20/09 19:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica - Jezero Jezero
20/09 20:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi - Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
20/09 20:00 OFK Titograd - FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
 Speeldag 6
26/09 15:30 Jezero Jezero - OFK Titograd
27/09 17:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja - Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
27/09 18:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi - Sutjeska Sutjeska
27/09 18:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad - Petrovac Petrovac
27/09 19:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci - Mladost Podgorica Mladost Podgorica
 Speeldag 7
30/09 15:30 Petrovac Petrovac ...-... Jezero Jezero
30/09 16:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
30/09 17:00 OFK Titograd ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
30/09 18:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
30/09 19:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
 Speeldag 8
04/10 15:00 Jezero Jezero ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
04/10 16:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
04/10 16:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
04/10 18:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Petrovac Petrovac
04/10 20:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... OFK Titograd
 Speeldag 9
17/10 15:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
17/10 15:00 Petrovac Petrovac ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
17/10 16:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
17/10 17:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Jezero Jezero
17/10 18:00 OFK Titograd ...-... Sutjeska Sutjeska
 Speeldag 10
25/10 13:30 Petrovac Petrovac ...-... Sutjeska Sutjeska
25/10 14:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Jezero Jezero
25/10 16:00 OFK Titograd ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
25/10 17:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
25/10 19:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
 Speeldag 11
31/10 15:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Petrovac Petrovac
31/10 16:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Jezero Jezero
31/10 16:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
31/10 17:00 OFK Titograd ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
31/10 18:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
 Speeldag 12
04/11 14:00 Jezero Jezero ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
04/11 14:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
04/11 15:00 Petrovac Petrovac ...-... OFK Titograd
04/11 16:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
04/11 17:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Sutjeska Sutjeska
 Speeldag 13
08/11 15:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Jezero Jezero
08/11 15:00 Petrovac Petrovac ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
08/11 15:30 OFK Titograd ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
08/11 17:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
08/11 18:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
 Speeldag 14
21/11 13:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
21/11 14:00 Jezero Jezero ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
21/11 15:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Sutjeska Sutjeska
21/11 15:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... OFK Titograd
21/11 16:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Petrovac Petrovac
 Speeldag 15
29/11 13:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
29/11 13:00 Sutjeska Sutjeska ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
29/11 13:00 OFK Titograd ...-... Jezero Jezero
29/11 14:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
29/11 14:00 Petrovac Petrovac ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
 Speeldag 16
02/12 13:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Sutjeska Sutjeska
02/12 13:00 Jezero Jezero ...-... Petrovac Petrovac
02/12 14:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
02/12 15:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... OFK Titograd
02/12 15:45 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
 Speeldag 17
06/12 13:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Jezero Jezero
06/12 13:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
06/12 14:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Sutjeska Sutjeska
06/12 14:30 Petrovac Petrovac ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
06/12 15:30 OFK Titograd ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
 Speeldag 18
09/12 13:00 Jezero Jezero ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
09/12 13:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
09/12 13:30 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Petrovac Petrovac
09/12 13:30 Sutjeska Sutjeska ...-... OFK Titograd
09/12 14:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
 Speeldag 19
13/12 13:00 Jezero Jezero ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
13/12 13:30 Sutjeska Sutjeska ...-... Petrovac Petrovac
13/12 14:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
13/12 14:30 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
13/12 15:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... OFK Titograd
 Speeldag 5
17/12 14:00 Petrovac Petrovac ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
 Speeldag 20
19/02 13:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... OFK Titograd
19/02 14:00 Jezero Jezero ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
19/02 14:00 Petrovac Petrovac ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
19/02 15:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
19/02 18:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Sutjeska Sutjeska
 Speeldag 21
23/02 13:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
23/02 14:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Jezero Jezero
23/02 15:00 Sutjeska Sutjeska ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
23/02 16:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
23/02 17:00 OFK Titograd ...-... Petrovac Petrovac
 Speeldag 22
28/02 13:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Petrovac Petrovac
28/02 14:00 Jezero Jezero ...-... Sutjeska Sutjeska
28/02 15:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
28/02 16:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
28/02 17:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... OFK Titograd
 Speeldag 23
06/03 13:00 Sutjeska Sutjeska ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
06/03 14:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
06/03 15:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Jezero Jezero
06/03 16:00 OFK Titograd ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
06/03 17:00 Petrovac Petrovac ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
 Speeldag 24
10/03 14:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
10/03 15:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Petrovac Petrovac
10/03 16:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Sutjeska Sutjeska
10/03 17:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
 Speeldag 25
14/03 13:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
14/03 14:00 Petrovac Petrovac ...-... Jezero Jezero
14/03 15:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
14/03 16:00 OFK Titograd ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
14/03 17:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
 Speeldag 26
20/03 13:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Petrovac Petrovac
20/03 14:00 Jezero Jezero ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
20/03 14:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
20/03 15:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
20/03 16:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... OFK Titograd
 Speeldag 27
03/04 13:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
03/04 15:00 Petrovac Petrovac ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
03/04 16:00 OFK Titograd ...-... Sutjeska Sutjeska
03/04 17:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Jezero Jezero
03/04 18:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
 Speeldag 28
07/04 13:00 Petrovac Petrovac ...-... Sutjeska Sutjeska
07/04 14:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Jezero Jezero
07/04 15:00 OFK Titograd ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
07/04 16:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
07/04 17:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
 Speeldag 29
11/04 13:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Jezero Jezero
11/04 14:00 OFK Titograd ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
11/04 15:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Petrovac Petrovac
11/04 16:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
11/04 17:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
 Speeldag 30
17/04 14:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
17/04 14:00 Jezero Jezero ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
17/04 16:00 Petrovac Petrovac ...-... OFK Titograd
17/04 17:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Sutjeska Sutjeska
17/04 18:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
 Speeldag 24
21/04 15:00 Jezero Jezero ...-... OFK Titograd
 Speeldag 31
25/04 14:00 Petrovac Petrovac ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
25/04 16:00 Sutjeska Sutjeska ...-... Jezero Jezero
25/04 17:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
25/04 18:00 OFK Titograd ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
25/04 19:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
 Speeldag 32
01/05 14:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
01/05 15:00 Jezero Jezero ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
01/05 16:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... OFK Titograd
01/05 18:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Sutjeska Sutjeska
01/05 19:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Petrovac Petrovac
 Speeldag 33
09/05 18:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
09/05 18:00 OFK Titograd ...-... Jezero Jezero
09/05 19:00 Petrovac Petrovac ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
09/05 19:00 Sutjeska Sutjeska ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
09/05 20:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
 Speeldag 34
14/05 20:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... OFK Titograd
14/05 20:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
14/05 20:00 Jezero Jezero ...-... Petrovac Petrovac
14/05 20:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
14/05 20:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Sutjeska Sutjeska
 Speeldag 35
19/05 20:00 OFK Titograd ...-... FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
19/05 20:00 FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad ...-... Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
19/05 20:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica ...-... Jezero Jezero
19/05 20:00 Petrovac Petrovac ...-... FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci
19/05 20:00 Mladost Podgorica Mladost Podgorica ...-... Sutjeska Sutjeska
 Speeldag 36
25/05 20:00 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja ...-... Mladost Podgorica Mladost Podgorica
25/05 20:00 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi ...-... Petrovac Petrovac
25/05 20:00 FK Zeta Golubovci FK Zeta Golubovci ...-... Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
25/05 20:00 Jezero Jezero ...-... FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
25/05 20:00 Sutjeska Sutjeska ...-... OFK Titograd

Download alle wedstrijden van 1. CFL naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.