Seizoen 2017 - 2018


19/08 14:30 VVOG VVOG 2-0 Gemert Gemert
19/08 14:30 Capelle Capelle 6-0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
19/08 14:30 DVS '33 DVS '33 1-2 Quick Boys Quick Boys
19/08 15:00 Dongen Dongen 5-2 Dovo Dovo
19/08 15:00 ACV ACV 0-3 USV Hercules USV Hercules
19/08 15:00 ASWH ASWH 1-3 HSV Hoek HSV Hoek
19/08 17:00 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 3-1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
19/08 17:00 ADO '20 ADO '20 1-1P Spakenburg Spakenburg
19/08 17:30 Chevremont Chevremont 1-3 Swift Swift
19/08 18:00 Groene Ster Groene Ster 1-2 Scheveningen Scheveningen
19/08 18:00 JVC Cuyk JVC Cuyk 0-0 SDCP SDCP
19/08 18:00 AchillesĀ“29 AchillesĀ“29 3-2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
19/08 19:00 TEC TEC 1-3 extra_time_short Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
20/08 14:00 HFC Haarlem HFC Haarlem 4-0 Westlandia Westlandia
20/08 14:30 AFC AFC 0-2 ASV De Dijk ASV De Dijk
22/08 18:00 Scheveningen Scheveningen P0-0 Spijkenisse Spijkenisse
22/08 20:00 HSC '21/Carparc HSC '21/Carparc 0-1 Zwaluwen Zwaluwen
22/08 20:00 Barendrecht Barendrecht 1-0 VVOG VVOG
22/08 20:00 Harkemase Boys Harkemase Boys 0-0P Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
22/08 20:15 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3-2 Spakenburg Spakenburg
23/08 18:00 USV Hercules USV Hercules 4-2 extra_time_short Dongen Dongen
23/08 18:00 DFS DFS 1-2 ONS Sneek ONS Sneek
23/08 18:00 Swift Swift 3-0 HBS Craeyenhout HBS Craeyenhout
23/08 19:30 VVSB VVSB 4-3 extra_time_short EVV EVV
23/08 19:30 Lienden Lienden 0-1 Hardenberg Hardenberg
23/08 20:00 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2-1 extra_time_short Be Quick 1887 Be Quick 1887
23/08 20:00 HV & CV Quick HV & CV Quick 2-3 Ter Leede Ter Leede
23/08 20:00 Noordwijk Noordwijk 3-2 IJsselmeervogels IJsselmeervogels
23/08 20:00 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 1-1P FC Lisse FC Lisse
23/08 20:00 De Meern (Zon) De Meern (Zon) P1-1 Vlissingen Vlissingen
23/08 20:00 GVVV GVVV 7-0 Magreb '90 Magreb '90
23/08 20:00 Quick 20 Quick 20 0-1 Apeldoorn CSV Apeldoorn CSV
23/08 20:00 UNA UNA 1-2 extra_time_short Staphorst Staphorst
23/08 20:15 ODIN '59 ODIN '59 1-3 SDCP SDCP
 Ronde 1
19/09 17:00 Zwaluwen Zwaluwen 2-3 Den Bosch Den Bosch
19/09 18:30 RKC RKC 1-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
19/09 19:45 FC Oss FC Oss 0-2 Almere City Almere City
19/09 19:45 Helmond Sport Helmond Sport 1-5 Cambuur Cambuur
19/09 19:45 Noordwijk Noordwijk 0-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
19/09 19:45 Barendrecht Barendrecht 1-3 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
19/09 19:45 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 0-2 Heracles Heracles
19/09 19:45 Emmen Emmen 1-3 NEC NEC
19/09 19:45 Kozakken Boys Kozakken Boys P1-1 De Graafschap De Graafschap
19/09 19:45 GVVV GVVV 1-0 Dordrecht Dordrecht
19/09 19:45 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 0-1 Eindhoven Eindhoven
19/09 19:45 SC Genemuiden SC Genemuiden 1-3 De Treffers Kegro De Treffers Kegro
19/09 19:45 Quick Boys Quick Boys 1-3 FC Volendam FC Volendam
19/09 20:45 MVV MVV 2-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
20/09 17:00 Swift Swift P0-0 Vitesse Vitesse
20/09 17:00 Capelle Capelle 0-5 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
20/09 18:30 Scheveningen Scheveningen 1-5 Ajax Ajax
20/09 19:45 Apeldoorn CSV Apeldoorn CSV 2-4 Willem II Willem II
20/09 19:45 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 0-6 Utrecht Utrecht
20/09 19:45 Katwijk Katwijk 4-0 Ter Leede Ter Leede
20/09 19:45 AchillesĀ“29 AchillesĀ“29 4-3 NAC NAC
20/09 19:45 ASV De Dijk ASV De Dijk 2-1 Hardenberg Hardenberg
20/09 19:45 VVSB VVSB 4-1 Telstar Telstar
20/09 19:45 Excelsior Excelsior 1-2 Heerenveen Heerenveen
20/09 19:45 Staphorst Staphorst 2-3 HFC Haarlem HFC Haarlem
20/09 19:45 ONS Sneek ONS Sneek 1-3 FC Twente FC Twente
20/09 20:45 Feyenoord Feyenoord 2-0 ADO Den Haag ADO Den Haag
21/09 17:00 De Meern (Zon) De Meern (Zon) 0-5 Zwolle Zwolle
21/09 18:30 USV Hercules USV Hercules 2-4 FC Groningen FC Groningen
21/09 19:45 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0-3 VVV-Venlo VVV-Venlo
21/09 20:45 SDCP SDCP 0-4 PSV PSV
11/10 21:00 FC Lisse FC Lisse 2-2P HSV Hoek HSV Hoek
 Ronde 2
24/10 18:30 NEC NEC 3-0 AchillesĀ“29 AchillesĀ“29
24/10 19:45 RKC RKC 7-0 De Treffers Kegro De Treffers Kegro
24/10 19:45 GVVV GVVV 1-0 HFC Haarlem HFC Haarlem
24/10 19:45 Katwijk Katwijk 1-2 VVSB VVSB
24/10 19:45 Zwolle Zwolle 3-2 extra_time_short Kozakken Boys Kozakken Boys
24/10 19:45 Den Bosch Den Bosch 0-2 Cambuur Cambuur
24/10 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3-0 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
24/10 20:45 FC Twente FC Twente 3-0 Eindhoven Eindhoven
25/10 18:30 VVV-Venlo VVV-Venlo 3-1 Utrecht Utrecht
25/10 18:30 Heracles Heracles 3-1 HSV Hoek HSV Hoek
25/10 18:30 ASV De Dijk ASV De Dijk 1-4 Ajax Ajax
25/10 19:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-1 FC Groningen FC Groningen
25/10 19:45 Willem II Willem II 2-1 Heerenveen Heerenveen
25/10 20:45 Feyenoord Feyenoord 4-1 Swift Swift
26/10 18:30 FC Volendam FC Volendam 0-0 PSV PSV
26/10 20:45 Almere City Almere City 0-4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 1/8 Finales
19/12 18:30 Zwolle Zwolle 2-0 NEC NEC
19/12 19:45 Cambuur Cambuur 3-0 GVVV GVVV
19/12 20:45 Willem II Willem II 3-0 RKC RKC
20/12 18:30 PSV PSV 4-1 VVV-Venlo VVV-Venlo
20/12 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2-4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
20/12 20:45 FC Twente FC Twente P1-1 Ajax Ajax
21/12 18:30 VVSB VVSB 0-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
21/12 20:45 Feyenoord Feyenoord 3-1 Heracles Heracles
 Kwart Finales
30/01 20:45 FC Twente FC Twente 3-1 Cambuur Cambuur
31/01 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-1 Zwolle Zwolle
31/01 20:45 Feyenoord Feyenoord 2-0 PSV PSV
01/02 20:45 Willem II Willem II P2-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
 Halve Finales
28/02 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-0 FC Twente FC Twente
28/02 20:45 Feyenoord Feyenoord 3-0 Willem II Willem II
 Finale
22/04 18:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-3 Feyenoord Feyenoord