Word fan! 36

Seizoen 2018 - 2019 KNVB Beker


18/08 14:30 ASWH ASWH 5-0 MASV MASV
18/08 14:30 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 3-1 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
18/08 14:30 DZC '68 DZC '68 0-2 Scheveningen Scheveningen
18/08 14:30 Dovo Dovo 3-0 Quick Boys Quick Boys
18/08 14:30 DFS DFS 2-1* Barendrecht Barendrecht
18/08 14:30 FC 's-Gravenzande FC 's-Gravenzande 3-2 HV & CV Quick HV & CV Quick
18/08 15:00 Eemdijk Eemdijk 3-0 Vlissingen Vlissingen
18/08 16:00 Spakenburg Spakenburg 4-1 Wittenhorst Wittenhorst
18/08 17:00 Goes Goes 0-4 Staphorst Staphorst
18/08 17:00 Alverna Alverna 0-2 ODIN '59 ODIN '59
18/08 17:00 EVV EVV 7-0 Brielle Brielle
18/08 17:00 Zaanlandia Zaanlandia 1-1P AchillesĀ“29 AchillesĀ“29
18/08 17:00 Urk Urk P2-2 SDO SDO
18/08 17:00 Harkemase Boys Harkemase Boys 2-1 ASV De Dijk ASV De Dijk
18/08 17:00 HSV Hoek HSV Hoek 3-0 ADO '20 ADO '20
18/08 17:00 OSS '20 OSS '20 2-4* Noordwijk Noordwijk
18/08 17:00 Quick 20 Quick 20 2-6 DVS '33 DVS '33
18/08 17:00 Sportlust '46 Sportlust '46 1-4 HBS Craeyenhout HBS Craeyenhout
18/08 18:00 JVC Cuyk JVC Cuyk 2-3 HFC Haarlem HFC Haarlem
19/08 14:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 1-2* Westlandia Westlandia
19/08 14:30 RKSV Bekkerveld RKSV Bekkerveld 2-4 USV Hercules USV Hercules
21/08 20:00 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 2-3* Noordwijk Noordwijk
21/08 20:00 Alcides Alcides 2-0 VVOG VVOG
21/08 20:00 FC 's-Gravenzande FC 's-Gravenzande 1-2 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
21/08 20:00 GVVV GVVV 0-3 TEC TEC
22/08 18:00 USV Hercules USV Hercules 0-4 ASWH ASWH
22/08 20:00 UNA UNA 2-4 Eemdijk Eemdijk
22/08 20:00 HBS Craeyenhout HBS Craeyenhout 2-3 ONS Sneek ONS Sneek
22/08 20:00 Westlandia Westlandia 2-1 SteDoCo SteDoCo
22/08 20:00 Gemert Gemert P1-1 HSV Hoek HSV Hoek
22/08 20:00 AchillesĀ“29 AchillesĀ“29 1-6 Harkemase Boys Harkemase Boys
22/08 20:00 De Treffers Kegro De Treffers Kegro 1-2* DVS '33 DVS '33
22/08 20:00 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0-1 Urk Urk
22/08 20:00 RKAV Volendam RKAV Volendam 0-0 EVV EVV
22/08 20:00 Groene Ster Groene Ster 2-1 Lienden Lienden
22/08 20:00 Staphorst Staphorst 2-1* HSC '21/Carparc HSC '21/Carparc
22/08 20:00 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 0-2 FC Lisse FC Lisse
22/08 20:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 4-1* Flevo Boys Flevo Boys
22/08 20:00 ODIN '59 ODIN '59 1-0 Dongen Dongen
22/08 20:00 Hardenberg Hardenberg 0-3 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
22/08 20:00 Uno Animo Uno Animo 1-6 VVSB VVSB
25/08 14:30 HVV Te Werve HVV Te Werve 3-1* Marvilde Marvilde
 Ronde 1
25/09 17:00 AFC AFC 5-0 Telstar Telstar
25/09 18:30 RKC RKC 2-0 NAC NAC
25/09 19:45 Helmond Sport Helmond Sport 0-5 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
25/09 19:45 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-0 Eindhoven Eindhoven
25/09 19:45 Almere City Almere City 1-0 Dordrecht Dordrecht
25/09 19:45 ODIN '59 ODIN '59 1-0 FC Lisse FC Lisse
25/09 19:45 FC Volendam FC Volendam 1-2 Willem II Willem II
25/09 19:45 Westlandia Westlandia 0-3 VVV-Venlo VVV-Venlo
25/09 19:45 Spakenburg Spakenburg 3-0 DFS DFS
25/09 19:45 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 1-1P FC Oss FC Oss
25/09 19:45 HFC Haarlem HFC Haarlem 4-0 Harkemase Boys Harkemase Boys
25/09 19:45 DVS '33 DVS '33 0-6 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
25/09 19:45 Noordwijk Noordwijk 3-2 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
25/09 19:45 Den Bosch Den Bosch 1-2 Heracles Heracles
25/09 19:45 VVSB VVSB 3-3P De Graafschap De Graafschap
25/09 19:45 Scheveningen Scheveningen 2-3* Cambuur Cambuur
25/09 20:00 Kozakken Boys Kozakken Boys 3-1 ONS Sneek ONS Sneek
25/09 20:45 Excelsior Excelsior 2-3* NEC NEC
26/09 17:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0-6 ADO Den Haag ADO Den Haag
26/09 18:30 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 0-4 PSV PSV
26/09 19:45 Groene Ster Groene Ster 2-1 TEC TEC
26/09 19:45 RKAV Volendam RKAV Volendam 1-2 Vitesse Vitesse
26/09 19:45 Katwijk Katwijk 0-0 Heerenveen Heerenveen
26/09 19:45 Dovo Dovo 2-2P Urk Urk
26/09 19:45 Eemdijk Eemdijk 1-4 ASWH ASWH
26/09 19:45 Staphorst Staphorst 0-1 Zwolle Zwolle
26/09 20:45 HVV Te Werve HVV Te Werve 0-7 Ajax Ajax
27/09 17:00 Alcides Alcides 0-6 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
27/09 17:00 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 1-3 Emmen Emmen
27/09 18:30 FC Groningen FC Groningen 0-2 FC Twente FC Twente
27/09 19:45 Utrecht Utrecht 2-0 MVV MVV
27/09 20:45 Gemert Gemert 0-4 Feyenoord Feyenoord
 Ronde 2
30/10 18:30 PSV PSV 2-3* RKC RKC
30/10 19:00 AFC AFC 1-0 FC Oss FC Oss
30/10 19:45 Kozakken Boys Kozakken Boys 2-1 Almere City Almere City
30/10 19:45 Urk Urk 0-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
30/10 19:45 Cambuur Cambuur 2-1 HFC Haarlem HFC Haarlem
30/10 19:45 FC Twente FC Twente 4-2 Noordwijk Noordwijk
30/10 20:45 De Graafschap De Graafschap 2-5 Zwolle Zwolle
31/10 18:30 Heracles Heracles 0-2 Vitesse Vitesse
31/10 19:45 Willem II Willem II 5-0 Spakenburg Spakenburg
31/10 19:45 Emmen Emmen 1-3 ODIN '59 ODIN '59
31/10 19:45 Utrecht Utrecht 5-1 ASWH ASWH
31/10 19:45 Groene Ster Groene Ster 1-3 Heerenveen Heerenveen
31/10 19:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 VVV-Venlo VVV-Venlo
31/10 20:45 Ajax Ajax 3-0 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
01/11 18:30 NEC NEC 2-3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
01/11 20:45 Feyenoord Feyenoord 5-1 ADO Den Haag ADO Den Haag
 1/8 Finales
18/12 18:30 Willem II Willem II 3-0 AFC AFC
18/12 19:45 FC Twente FC Twente 2-0 RKC RKC
18/12 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5-0 Zwolle Zwolle
19/12 18:30 ODIN '59 ODIN '59 1-3 Heerenveen Heerenveen
19/12 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2-1 Cambuur Cambuur
19/12 20:45 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-1P Ajax Ajax
20/12 18:30 Kozakken Boys Kozakken Boys 1-2 Vitesse Vitesse
20/12 20:45 Feyenoord Feyenoord 1-0 Utrecht Utrecht
 Kwart Finales
22/01 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Vitesse Vitesse
23/01 18:30 FC Twente FC Twente 2-3 Willem II Willem II
23/01 20:45 Feyenoord Feyenoord 4-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
24/01 20:45 Ajax Ajax 3-1 Heerenveen Heerenveen
 Halve Finales
27/02 20:45 Feyenoord Feyenoord 0-3 Ajax Ajax
28/02 20:45 Willem II Willem II P1-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 Finale
05/05 18:00 Willem II Willem II 0-4 Ajax Ajax