Word fan! 36

Seizoen 2019 - 2020 KNVB Beker


17/08 14:00 Hoogland Hoogland 1-3 Jodan Boys Jodan Boys
17/08 14:30 Dovo Dovo 2-4 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
17/08 14:30 Ter Leede Ter Leede 1-4 Fortuna Wormerveer Fortuna Wormerveer
17/08 14:30 Huizen Huizen 2-3 Goes Goes
17/08 14:30 ODIN '59 ODIN '59 3-1 Gemert Gemert
17/08 14:30 Achilles Veen Achilles Veen 6-0 USV Hercules USV Hercules
17/08 14:30 DVS '33 DVS '33 1-1P HV & CV Quick HV & CV Quick
17/08 14:30 VVOG VVOG 3-0 Minor Minor
17/08 14:30 Vroomshoopse Boys Vroomshoopse Boys 0-4 EVV EVV
17/08 14:30 Barendrecht Barendrecht 6-0 Wittenhorst Wittenhorst
17/08 14:30 VVSB VVSB 2-4 Harkemase Boys Harkemase Boys
17/08 14:30 Rijnvogels Rijnvogels 0-4 OSS '20 OSS '20
17/08 14:30 FC 's-Gravenzande FC 's-Gravenzande 2-0 Heeze Heeze
17/08 14:30 FC Lisse FC Lisse 1-2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
17/08 15:00 VEV '67 VEV '67 0-3 Silvolde Silvolde
17/08 15:00 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3-2 UNA UNA
17/08 15:00 Excelsior 31 Excelsior 31 2-1 DEM DEM
17/08 16:00 SDO SDO 1-0 ARC ARC
17/08 16:00 ROHDA Raalte ROHDA Raalte 1-2 DUNO DUNO
17/08 17:00 Westlandia Westlandia 2-0 Zuidvogels Zuidvogels
17/08 17:00 Drachtster Boys Drachtster Boys 0-0 Dongen Dongen
17/08 17:00 Kloetinge Kloetinge 1-0 Lienden Lienden
17/08 18:00 HSC '21/Carparc HSC '21/Carparc 2-4 SteDoCo SteDoCo
17/08 18:00 Mierlo-Hout Mierlo-Hout 2-3 Flevo Boys Flevo Boys
17/08 18:00 Groene Ster Groene Ster 5-0 Winsum Winsum
17/08 18:00 TOP Oss Amateurs TOP Oss Amateurs 2-6 HSV Hoek HSV Hoek
17/08 19:00 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 2-1 Sliedrecht Sliedrecht
28/08 20:00 ADO '20 ADO '20 3-0 ONS Sneek ONS Sneek
24/09 18:45 Quick Boys Quick Boys 2-3* Katwijk Katwijk
24/09 20:00 Achilles Veen Achilles Veen P1-1 Hardenberg Hardenberg
24/09 20:00 VVOG VVOG 0-2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
24/09 20:00 GVVV GVVV 2-1 Kozakken Boys Kozakken Boys
24/09 20:00 ASWH ASWH 5-1 TEC TEC
24/09 20:00 Scheveningen Scheveningen 0-1 Harkemase Boys Harkemase Boys
24/09 20:00 ODIN '59 ODIN '59 4-3* Barendrecht Barendrecht
24/09 20:00 Noordwijk Noordwijk 1-3* Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
25/09 20:00 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0-1 De Treffers Kegro De Treffers Kegro
25/09 20:00 Westlandia Westlandia 2-2P OFC Oostzaan OFC Oostzaan
25/09 20:00 Spakenburg Spakenburg 2-0 SDO SDO
25/09 20:00 OSS '20 OSS '20 5-1 Jodan Boys Jodan Boys
25/09 20:00 Groene Ster Groene Ster 2-0 Kloetinge Kloetinge
25/09 20:00 Dongen Dongen 1-2 Excelsior 31 Excelsior 31
25/09 20:00 DUNO DUNO 2-3 HV & CV Quick HV & CV Quick
25/09 20:00 EVV EVV 0-0P Flevo Boys Flevo Boys
25/09 20:00 ADO '20 ADO '20 0-2 Fortuna Wormerveer Fortuna Wormerveer
25/09 20:00 Silvolde Silvolde 2-3 Goes Goes
 Ronde 1
19/10 14:30 FC 's-Gravenzande FC 's-Gravenzande 1-3 SteDoCo SteDoCo
29/10 18:30 Vitesse Vitesse 2-0 De Graafschap De Graafschap
29/10 19:45 GVVV GVVV 2-1 Helmond Sport Helmond Sport
29/10 19:45 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys 0-4 Eindhoven Eindhoven
29/10 19:45 Achilles Veen Achilles Veen 0-2 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
29/10 19:45 Goes Goes 0-5 Cambuur Cambuur
29/10 19:45 Flevo Boys Flevo Boys 0-3 Katwijk Katwijk
29/10 19:45 OSS '20 OSS '20 1-2 FC Oss FC Oss
29/10 19:45 Dordrecht Dordrecht 3-1 MVV MVV
29/10 19:45 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 3-0 Den Bosch Den Bosch
29/10 19:45 HFC Haarlem HFC Haarlem 1-2 Telstar Telstar
29/10 19:45 HSV Hoek HSV Hoek 0-3 Zwolle Zwolle
29/10 19:45 Almere City Almere City 1-3 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
29/10 19:45 Excelsior Excelsior 4-2* NEC NEC
29/10 20:45 NAC NAC 3-2 Emmen Emmen
30/10 18:30 Heracles Heracles 4-3 RKC RKC
30/10 19:45 AFC AFC 3-3P ODIN '59 ODIN '59
30/10 19:45 Harkemase Boys Harkemase Boys 1-2 FC Groningen FC Groningen
30/10 19:45 Groene Ster Groene Ster P2-2 VVV-Venlo VVV-Venlo
30/10 19:45 HV & CV Quick HV & CV Quick 0-4 Willem II Willem II
30/10 19:45 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 5-2 Fortuna Wormerveer Fortuna Wormerveer
30/10 19:45 Spakenburg Spakenburg 2-0 ASWH ASWH
30/10 19:45 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2-2P OFC Oostzaan OFC Oostzaan
30/10 19:45 De Treffers Kegro De Treffers Kegro 0-2 FC Twente FC Twente
30/10 19:45 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis 0-3 Heerenveen Heerenveen
30/10 20:45 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1-0 FC Volendam FC Volendam
31/10 18:30 Excelsior 31 Excelsior 31 1-4 Utrecht Utrecht
31/10 20:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3-0 ADO Den Haag ADO Den Haag
 Ronde 2
17/12 18:30 FC Twente FC Twente 2-5 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
17/12 19:45 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 1-0 SteDoCo SteDoCo
17/12 19:45 Heerenveen Heerenveen 2-0 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
17/12 19:45 Vitesse Vitesse 4-0 ODIN '59 ODIN '59
17/12 19:45 Katwijk Katwijk 0-0P FC Oss FC Oss
17/12 19:45 Excelsior Excelsior 0-2 Eindhoven Eindhoven
17/12 20:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3-0 Zwolle Zwolle
18/12 18:30 Telstar Telstar 3-4 Ajax Ajax
18/12 19:45 Heracles Heracles 3-0 Dordrecht Dordrecht
18/12 19:45 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 0-0P Spakenburg Spakenburg
18/12 19:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-0 Groene Ster Groene Ster
18/12 19:45 Willem II Willem II 3-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
18/12 19:45 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 0-0 NAC NAC
18/12 20:45 GVVV GVVV 1-2* PSV PSV
19/12 18:30 FC Groningen FC Groningen 0-1 Utrecht Utrecht
19/12 20:45 Cambuur Cambuur 1-2 Feyenoord Feyenoord
 1/8 Finales
21/01 18:30 FC Oss FC Oss 0-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
21/01 20:45 Eindhoven Eindhoven 1-2* Utrecht Utrecht
22/01 18:30 Heracles Heracles 0-2 Vitesse Vitesse
22/01 20:45 Ajax Ajax 7-0 Spakenburg Spakenburg
22/01 20:45 Heerenveen Heerenveen P2-2 Willem II Willem II
23/01 18:30 IJsselmeervogels IJsselmeervogels 1-1P Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
23/01 20:45 NAC NAC 2-0 PSV PSV
28/01 20:00 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1-2* Feyenoord Feyenoord
 Kwart Finales
12/02 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-3 NAC NAC
12/02 20:45 Vitesse Vitesse 0-3 Ajax Ajax
13/02 18:30 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-4 Utrecht Utrecht
13/02 20:45 Heerenveen Heerenveen 0-1 Feyenoord Feyenoord
 Halve Finales
04/03 20:45 Utrecht Utrecht 2-0 Ajax Ajax
05/03 20:45 Feyenoord Feyenoord 7-1 NAC NAC
 Finale
19/04 18:00 Utrecht Utrecht Uitg Feyenoord Feyenoord