2e amateurliga A 2e amateurliga A

Word fan van 2e amateurliga A!
Facebook
RSS Feed van 2e amateurliga A Download kalender van 2e amateurliga A

Algemeen

  Aantal ploegen: 16
  Aantal matchen: 240
  Aantal gespeelde matchen: 31
  Aantal doelpunten: 81 (45 - 36)
  Aantal owngoals: 0
  Aantal gele kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal rode kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal toeschouwers: 0

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Sp. Petegem Sp. Petegem 3
2. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 3
3. KM Torhout KM Torhout 2
4. Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2
5. Gent Zeehaven Gent Zeehaven 2

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. KM Torhout KM Torhout 2
2. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2
3. Bornem Bornem 2
4. KRC Harelbeke KRC Harelbeke 1
5. Sp. Petegem Sp. Petegem 1

Meest gelijk gespeeld

  Ploeg Totaal
1. Olsa Brakel Olsa Brakel 2
2. Izegem Izegem 2
3. KVK Westhoek KVK Westhoek 2
4. KRC Harelbeke KRC Harelbeke 1
5. Sp. Petegem Sp. Petegem 1

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. KSK Halle KSK Halle 3
2. KSCT Menen KSCT Menen 3
3. FC Gullegem FC Gullegem 3
4. KRC Harelbeke KRC Harelbeke 2
5. Olsa Brakel Olsa Brakel 2

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. Sp. Petegem Sp. Petegem 8
2. Izegem Izegem 8
3. Eendracht Aalst Eendracht Aalst 7
4. Gent Zeehaven Gent Zeehaven 7
5. FC Gullegem FC Gullegem 6

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. FC Gullegem FC Gullegem 10
2. Olsa Brakel Olsa Brakel 8
3. KSK Halle KSK Halle 7
4. KSCT Menen KSCT Menen 7
5. SV Temse SV Temse 6

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. Izegem Izegem 5
2. Sp. Petegem Sp. Petegem 4
3. Gent Zeehaven Gent Zeehaven 3
4. KM Torhout KM Torhout 2
5. Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2
Kalender / Voetbaluitslagen
24/09 20:00 SV Temse SV Temse 0-0 KM Torhout KM Torhout SV Temse - KM Torhout
25/09 15:00 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 3-1 FC Gullegem FC Gullegem SK Sint-Niklaas - FC Gullegem
25/09 15:00 Knokke Knokke 1-3 Sp. Petegem Sp. Petegem Knokke - Sp. Petegem
25/09 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-0 KVK Westhoek KVK Westhoek Sint-Eloois-Winkel - KVK Westhoek
25/09 15:00 Izegem Izegem 4-0 Olsa Brakel Olsa Brakel Izegem - Olsa Brakel
25/09 15:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 3-0 KSCT Menen KSCT Menen KRC Harelbeke - KSCT Menen
25/09 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-3 Gent Zeehaven Gent Zeehaven Eendracht Aalst - Gent Zeehaven
25/09 15:00 Bornem Bornem 2-1 KSK Halle KSK Halle Bornem - KSK Halle
Stand
  Ploeg G P
1. Sp. Petegem Sp. Petegem 4 10
2. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 4 9
3. Izegem Izegem 4 8
4. Gent Zeehaven Gent Zeehaven 3 7
5. Eendracht Aalst Eendracht Aalst 4 7
6. KM Torhout KM Torhout 4 7
7. Bornem Bornem 4 7
8. KVK Westhoek KVK Westhoek 4 5
Topschutters

Geen doelpunten