Beker van Luxemburg

Word fan van Beker van Luxemburg!
Facebook
RSS Feed van Beker van Luxemburg Download kalender van Beker van Luxemburg

Laatste nieuws uit Beker van Luxemburg

 

Geen nieuws gevonden.

Supporters

1. La Roche La Roche
2. Arlon Arlon
3. Bercheux Bercheux
4. Amonines Amonines
5. Assenois Assenois
6. Athus Athus
7. Aubange Aubange
8. Autelbas Autelbas
9. Aye Aye
10. Bastogne Bastogne
11. Tintifontaine Tintifontaine
12. Berismenil Berismenil
13. Bomal Bomal
14. Bouillon Bouillon
15. Bourcy Bourcy
16. Bourdon Bourdon
17. Champlon Champlon
18. Chaumont Chaumont
19. Neufchateau Neufchateau
20. Erezée Erezée
21. Durbuy Durbuy
22. Ethe Ethe
23. Forrières Forrières
24. Fouches Fouches
25. Freylange Freylange
26. Gouvy Gouvy
27. Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
28. Halanzy Halanzy
29. Halthier Halthier
30. Harre-Manhay Harre-Manhay
31. Haut-Fays Haut-Fays
32. Heyd Heyd
33. Hotton Hotton
34. Houffalize Houffalize
35. Libin Libin
36. Libramont Libramont
37. Lierneux Lierneux
38. Longlier Longlier
39. Louftemont Louftemont
40. Manhay Manhay
41. Marbehan Marbehan
42. Marche Marche
43. Marloie Marloie
44. Martelange Martelange
45. Meix DT Virton Meix DT Virton
46. Mellier Mellier
47. Melreux Melreux
48. Messancy Messancy
49. Mormont Mormont
50. Muno Muno
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
10/08 19:00 Nothomb Post Nothomb Post 2-2 Les Bulles Les Bulles Nothomb Post - Les Bulles
10/08 19:00 Sibret Sibret 0-0 Roy Roy Sibret - Roy
10/08 19:30 Izier Izier 3-1 Winaloise Winaloise Izier - Winaloise
11/08 19:00 Neufchateau Neufchateau 1-1 Sainte-Marie Sainte-Marie Neufchateau - Sainte-Marie
11/08 19:00 Chatillon Chatillon 3-1 Warmifontaine Warmifontaine Chatillon - Warmifontaine
11/08 19:00 Namoussart Namoussart 0-8 Etalle Etalle Namoussart - Etalle
11/08 19:00 Meix-le-Tige Meix-le-Tige 2-6 Jéhonville Jéhonville Meix-le-Tige - Jéhonville
11/08 19:00 Gouvy Gouvy 7-0 ST-Hubert ST-Hubert Gouvy - ST-Hubert
11/08 19:00 Sugny Sugny 1-2 Vance Vance Sugny - Vance
11/08 19:00 Mageret Mageret 2-3 Hargimont Hargimont Mageret - Hargimont
11/08 19:00 Autelbas Autelbas 4-9 Grandvoir Grandvoir Autelbas - Grandvoir
11/08 19:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 1-4 Tavigny Tavigny Harre-Manhay - Tavigny
11/08 19:00 Lierneux Lierneux 6-2 Haut-Fays Haut-Fays Lierneux - Haut-Fays
11/08 19:00 Odeigne Odeigne 1-4 Halthier Halthier Odeigne - Halthier
11/08 19:00 Neuvillers Neuvillers 1-0 Muno Muno Neuvillers - Muno
11/08 19:00 Tontelange Tontelange 2-3 Torgny-Rouvroy Torgny-Rouvroy Tontelange - Torgny-Rouvroy
11/08 19:00 Toernich Toernich 1-4 Louftemont Louftemont Toernich - Louftemont
11/08 19:00 Carlsbourg Carlsbourg 1-5 Tintigny Tintigny Carlsbourg - Tintigny
11/08 19:00 Mellier Mellier 2-3 Waltzing Waltzing Mellier - Waltzing
11/08 19:00 Bra Bra 2-2 Bourdon Bourdon Bra - Bourdon
11/08 19:00 Vesqueville Vesqueville 1-6 Cobreville Cobreville Vesqueville - Cobreville
11/08 19:00 ST Pierre ST Pierre 1-1 Athus Athus ST Pierre - Athus
11/08 19:00 Poupehan Poupehan 0-1 Messancy Messancy Poupehan - Messancy
11/08 19:00 Bras Bras 5-1 Berismenil Berismenil Bras - Berismenil
11/08 19:00 Martelange Martelange 1-0 Ochamps Ochamps Martelange - Ochamps
11/08 19:00 Longlier Longlier 1-1 Freylange Freylange Longlier - Freylange
11/08 19:00 Awenne Awenne 0-8 Bande Bande Awenne - Bande
11/08 19:00 Waha Waha 2-4 Melreux Melreux Waha - Melreux
11/08 19:00 Compogne Compogne 4-5 Nassogne Nassogne Compogne - Nassogne
11/08 19:00 Vielsalm Vielsalm 1-0 Bonnerue Bonnerue Vielsalm - Bonnerue
11/08 19:00 STE Ode STE Ode 0-3 Montleban Montleban STE Ode - Montleban
11/08 20:00 Libin Libin 6-2 Bomal Bomal Libin - Bomal
11/08 20:00 Gerouville Gerouville 3-5 Aubange Aubange Gerouville - Aubange
11/08 20:00 Marche Marche 1-5 RUS On RUS On Marche - RUS On
11/08 20:00 Bovigny Bovigny 3-2 Ortho Ortho Bovigny - Ortho
11/08 20:00 Vaux-sur-Sure Vaux-sur-Sure 1-0 Hotton Hotton Vaux-sur-Sure - Hotton
11/08 20:00 Chaumont Chaumont 3-1 Vecmont Vecmont Chaumont - Vecmont
11/08 20:00 Bure Bure 0-1 Villance Villance Bure - Villance
11/08 20:00 Rendeux Rendeux 1-4 Bourcy Bourcy Rendeux - Bourcy
11/08 20:00 Regné Regné 5-0 Forrières Forrières Regné - Forrières
11/08 20:00 Tellin Tellin 2-1 Manhay Manhay Tellin - Manhay
11/08 20:00 Rossart Rossart 6-1 ST-Médard ST-Médard Rossart - ST-Médard
11/08 20:00 Orgeo Orgeo 4-0 Assenois Assenois Orgeo - Assenois
11/08 20:00 Rossignol Rossignol 0-1 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve Rossignol - Habay-la-Neuve
11/08 20:00 Bouillon Bouillon 2-5 Arlon Arlon Bouillon - Arlon
11/08 20:00 Florenville Florenville 6-1 Jamoigne Jamoigne Florenville - Jamoigne
11/08 20:00 Wellin Wellin 1-0 Oppagne Oppagne Wellin - Oppagne
11/08 20:00 Salmchateau Salmchateau 2-1 Houffalize Houffalize Salmchateau - Houffalize
11/08 20:00 Heyd Heyd 1-2 Bastogne Bastogne Heyd - Bastogne
11/08 20:00 Champlon Champlon 6-0 Aye Aye Champlon - Aye
11/08 20:00 Marloie Marloie 2-1 ES Vaux ES Vaux Marloie - ES Vaux
11/08 20:00 Signeulx Signeulx 0-6 Léglise Léglise Signeulx - Léglise
11/08 20:00 Libramont Libramont 5-1 Paliseul Paliseul Libramont - Paliseul
11/08 20:00 FC Musson FC Musson 2-3 Villers-dt-Orval Villers-dt-Orval FC Musson - Villers-dt-Orval
11/08 20:00 Rachecourt Rachecourt 1-1 Tintifontaine Tintifontaine Rachecourt - Tintifontaine
11/08 20:00 Halanzy Halanzy 1-3 US STE Marie-Semois US STE Marie-Semois Halanzy - US STE Marie-Semois
11/08 20:00 Marbehan Marbehan 9-0 Witry Witry Marbehan - Witry
11/08 20:00 Opont Opont 0-2 Petitvoir Petitvoir Opont - Petitvoir
11/08 20:00 ST Mard ST Mard 3-0 Fouches Fouches ST Mard - Fouches
11/08 20:30 Bercheux Bercheux 2-1 ST Léger ST Léger Bercheux - ST Léger
12/08 19:00 Amonines Amonines 1-2 Tenneville Tenneville Amonines - Tenneville
12/08 20:00 Sart Sart 5-2 Erezée Erezée Sart - Erezée
13/08 19:00 Transinne Transinne 2-0 Houmart Houmart Transinne - Houmart
13/08 20:00 Durbuy Durbuy 2-1 Petit-Han Petit-Han Durbuy - Petit-Han
13/08 20:30 STE Cécile STE Cécile 4-2 Corbion Corbion STE Cécile - Corbion
13/08 20:30 La Roche La Roche 2-2 Mormont Mormont La Roche - Mormont
15/08 18:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 1-1 Ethe Ethe Meix DT Virton - Ethe
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Libramont Libramont 4 10
2. Arlon Arlon 4 8
3. Rossignol Rossignol 4 7
4. Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 4 7
5. ST Pierre ST Pierre 4 5
6. Bouillon Bouillon 4 4
7. Athus Athus 4 4
8. Ochamps Ochamps 4 4
9. Paliseul Paliseul 4 3
10. Martelange Martelange 4 3
  Groep B G P
1. Ethe Ethe 4 10
2. Longlier Longlier 4 7
3. Messancy Messancy 4 7
4. Florenville Florenville 4 6
5. Bercheux Bercheux 4 6
6. Meix DT Virton Meix DT Virton 4 6
7. ST Léger ST Léger 4 4
8. Freylange Freylange 4 4
9. Poupehan Poupehan 4 3
10. Jamoigne Jamoigne 4 3
  Groep C G P
1. Sart Sart 4 12
2. Wellin Wellin 4 9
3. Bastogne Bastogne 4 9
4. Oppagne Oppagne 4 6
5. Compogne Compogne 4 6
6. Nassogne Nassogne 4 6
7. Salmchateau Salmchateau 4 6
8. Heyd Heyd 4 3
9. Erezée Erezée 4 3
10. Houffalize Houffalize 4 0
  Groep D G P
1. Marloie Marloie 4 12
2. Mormont Mormont 4 10
3. ES Vaux ES Vaux 4 9
4. Champlon Champlon 4 9
5. La Roche La Roche 4 7
6. Montleban Montleban 4 6
7. Melreux Melreux 4 3
8. Aye Aye 4 1
9. STE Ode STE Ode 4 1
10. Waha Waha 4 0
  Groep E G P
1. Mussy Mussy 4 12
2. Vance Vance 4 12
3. Léglise Léglise 4 9
4. Waltzing Waltzing 4 7
5. Sugny Sugny 4 1
6. Mellier Mellier 4 0
7. Signeulx Signeulx 4 0
  Groep F G P
1. Chatillon Chatillon 4 12
2. STE Cécile STE Cécile 4 9
3. Warmifontaine Warmifontaine 4 7
4. Jéhonville Jéhonville 4 6
5. Meix-le-Tige Meix-le-Tige 4 5
6. Neufchateau Neufchateau 4 4
7. Sainte-Marie Sainte-Marie 4 2
8. Corbion Corbion 4 0
  Groep G G P
1. Marbehan Marbehan 4 12
2. Rachecourt Rachecourt 4 10
3. Grandvoir Grandvoir 4 6
4. Opont Opont 4 6
5. Petitvoir Petitvoir 4 6
6. Bellefontaine Bellefontaine 4 4
7. Autelbas Autelbas 4 3
8. Witry Witry 4 0
  Groep H G P
1. US STE Marie-Semois US STE Marie-Semois 4 12
2. Neuvillers Neuvillers 4 9
3. Muno Muno 4 7
4. Halanzy Halanzy 4 6
5. ST Mard ST Mard 4 5
6. Villers-dt-Orval Villers-dt-Orval 4 4
7. Fouches Fouches 4 3
8. FC Musson FC Musson 4 0
  Groep I G P
1. Louftemont Louftemont 4 12
2. Torgny-Rouvroy Torgny-Rouvroy 4 12
3. Tintigny Tintigny 4 9
4. Assenois Assenois 4 9
5. Orgeo Orgeo 4 6
6. Toernich Toernich 4 0
7. Tontelange Tontelange 4 0
8. Carlsbourg Carlsbourg 4 0
  Groep J G P
1. Aubange Aubange 4 12
2. Etalle Etalle 4 10
3. Les Bulles Les Bulles 4 10
4. Nothomb Post Nothomb Post 4 5
5. Rossart Rossart 4 3
6. Gerouville Gerouville 4 3
7. Namoussart Namoussart 4 3
8. ST-Médard ST-Médard 4 0
  Groep K G P
1. Bourcy Bourcy 4 12
2. Villance Villance 4 8
3. Durbuy Durbuy 4 7
4. Petit-Han Petit-Han 4 6
5. Izier Izier 4 6
6. Bure Bure 4 3
7. Rendeux Rendeux 4 2
8. Winaloise Winaloise 4 1
  Groep L G P
1. Tavigny Tavigny 4 12
2. Halthier Halthier 4 10
3. Hargimont Hargimont 4 7
4. Harre Harre 4 7
5. Lierneux Lierneux 4 4
6. Mageret Mageret 4 3
7. Haut-Fays Haut-Fays 4 3
8. Odeigne Odeigne 4 0
  Groep M G P
1. Libin Libin 4 12
2. Gouvy Gouvy 4 10
3. Bomal Bomal 4 7
4. ST-Hubert ST-Hubert 4 6
5. Bourdon Bourdon 4 4
6. Bra Bra 4 4
7. Cobreville Cobreville 4 3
8. Vesqueville Vesqueville 4 0
  Groep N G P
1. Sibret Sibret 4 10
2. Roy Roy 4 10
3. Regné Regné 4 7
4. Vielsalm Vielsalm 4 7
5. Chaumont Chaumont 4 6
6. Bonnerue Bonnerue 4 4
7. Vecmont Vecmont 4 1
8. Forrières Forrières 4 0
  Groep O G P
1. Tellin Tellin 4 8
2. Bande Bande 4 7
3. Manhay Manhay 4 6
4. Houmart Houmart 4 6
5. Amonines Amonines 4 6
6. Transinne Transinne 4 6
7. Tenneville Tenneville 4 5
8. Awenne Awenne 4 1
  Groep P G P
1. Vaux-sur-Sure Vaux-sur-Sure 4 12
2. RUS On RUS On 4 9
3. Bovigny Bovigny 4 9
4. Bras Bras 4 7
5. Hotton Hotton 4 4
6. Ortho Ortho 4 3
7. Berismenil Berismenil 4 3
8. Marche Marche 4 0
Topschutters Betfirst