Beker van Schotland

Word fan van Beker van Schotland!
Facebook
RSS Feed van Beker van Schotland Download kalender van Beker van Schotland

Laatste nieuws uit Beker van Schotland

 

Supporters

1. Saint Mirren Saint Mirren
2. Stenhousemuir Stenhousemuir
3. Linlithgow Rose Linlithgow Rose
4. Dunfermline Dunfermline
5. Livingston Livingston
6. Queen of the South Queen of the South
7. Raith Rovers Raith Rovers
8. Clyde Clyde
9. Stirling Albion Stirling Albion
10. Cowdenbeath Cowdenbeath
11. Airdrie United Airdrie United
12. East Fife East Fife
13. Dumbarton Dumbarton
14. Brechin City Brechin City
15. Alloa Athletic Alloa Athletic
16. Ayr United Ayr United
17. Elgin City Elgin City
18. Montrose Montrose
19. Arbroath Arbroath
20. Annan Athletic Annan Athletic
21. Forfar Athletic Forfar Athletic
22. Albion Rovers Albion Rovers
23. Peterhead Peterhead
24. Berwick Rangers Berwick Rangers
25. Stranraer Stranraer
26. Queen's Park Queen's Park
27. East Stirlingshire East Stirlingshire
28. Golspie Sutherland Golspie Sutherland
29. Fort William Fort William
30. Rothes Rothes
31. Nairn County Nairn County
32. Civil Service Strollers Civil Service Strollers
33. Edinburgh City Edinburgh City
34. Clachnacuddin Clachnacuddin
35. Glasgow University Glasgow University
36. Burntisland Shipyard Burntisland Shipyard
37. Coldstream Coldstream
38. Forres Mechanics Forres Mechanics
39. Fraserburgh Fraserburgh
40. St Cuthbert Wanderers St Cuthbert Wanderers
41. Hawick Royal Albert Hawick Royal Albert
42. Dalbeattie Star Dalbeattie Star
43. Newton Stewart FC Newton Stewart FC
44. Preston Athletic Preston Athletic
45. Brora Rangers Brora Rangers
46. Deveronvale Deveronvale
47. Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works
48. Lossiemouth Lossiemouth
49. Whitehill Welfare Whitehill Welfare
50. Vale of Leithen Vale of Leithen
Kalender / Voetbaluitslagen
13/10 20:45 Edinburgh City Edinburgh City 0-1 Stenhousemuir Stenhousemuir Edinburgh City - Stenhousemuir
14/10 16:00 Banks O' Dee Banks O' Dee 2-0 Selkirk Selkirk Banks O' Dee - Selkirk
14/10 16:00 Elgin City Elgin City 3-1 Edusport Academy Edusport Academy Elgin City - Edusport Academy
14/10 16:00 Stirling Albion Stirling Albion 3-5 Lothian Hutchison Lothian Hutchison Stirling Albion - Lothian Hutchison
14/10 16:00 Spartans Spartans 5-0 Clachnacuddin Clachnacuddin Spartans - Clachnacuddin
14/10 16:00 Peterhead Peterhead 9-0 Colville Park Colville Park Peterhead - Colville Park
14/10 16:00 Nairn County Nairn County 1-2 Cove Rangers Cove Rangers Nairn County - Cove Rangers
14/10 16:00 Keith Keith 0-3 Clyde Clyde Keith - Clyde
14/10 16:00 Formartine United Formartine United 4-0 East Stirlingshire East Stirlingshire Formartine United - East Stirlingshire
14/10 16:00 Edinburgh University Edinburgh University 0-2 Fraserburgh Fraserburgh Edinburgh University - Fraserburgh
14/10 16:00 Deveronvale Deveronvale 0-2 Onbekend Deveronvale - Onbekend
14/10 16:00 Cowdenbeath Cowdenbeath 0-1 East Kilbride East Kilbride Cowdenbeath - East Kilbride
14/10 16:00 Civil Service Strollers Civil Service Strollers 0-5 Brora Rangers Brora Rangers Civil Service Strollers - Brora Rangers
14/10 16:00 Buckie Thistle Buckie Thistle 6-2 BSC Glasgow BSC Glasgow Buckie Thistle - BSC Glasgow
14/10 16:00 Berwick Rangers Berwick Rangers 1-0 Annan Athletic Annan Athletic Berwick Rangers - Annan Athletic
14/10 16:00 Montrose Montrose 4-1 Stirling University Stirling University Montrose - Stirling University
Topschutters
  Speler Goals
1. Peterhead McAllister 5
2. Buckie Thistle McLeod 3
3. Brora Rangers Graham 2
4. Fraserburgh West 2
5. Montrose Johnston 2
6. Spartans Greenhill 2
7. Spartans Dishington 2
8. Formartine United Barbour 2
9. BSC Glasgow Murray 1
10. Lothian Hutchison Hare 1