Word fan! 6

Beker van Schotland 2019/2020 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Kwart Finales
10/08 15:30 Linlithgow Rose Linlithgow Rose 2-1 Preston Athletic Preston Athletic
10/08 16:00 Banks O' Dee Banks O' Dee 5-0 Glasgow University Glasgow University
10/08 16:00 Broxburn Athletic Broxburn Athletic 2-0 Tynecastle Tynecastle
10/08 16:00 Camelon Juniors Camelon Juniors 4-0 Newton Stewart FC Newton Stewart FC
10/08 16:00 Coldstream Coldstream 1-9 Jeanfield Swifts Jeanfield Swifts
10/08 16:00 Dundonald Bluebell Dundonald Bluebell 2-2 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
10/08 16:00 Easthouses Lily Easthouses Lily 1-6 Penicuik Athletic Penicuik Athletic
10/08 16:00 Hawick Royal Albert Hawick Royal Albert 1-6 Threave Rovers Threave Rovers
10/08 16:00 Hill Of Beath Hawthorn Hill Of Beath Hawthorn 2-0 Blackburn United Blackburn United
10/08 16:00 Lochee United Lochee United 7-0 Burntisland Shipyard Burntisland Shipyard
10/08 16:00 St Cuthbert Wanderers St Cuthbert Wanderers 1-7 Girvan FC Girvan FC
17/08 16:00 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot 6-1 Dundonald Bluebell Dundonald Bluebell
17/08 17:00 Lothian Hutchison Lothian Hutchison 5-0 Wigtown & Bladnoch FC Wigtown & Bladnoch FC
18/08 15:00 Colville Park Colville Park 0-4 Whitehill Welfare Whitehill Welfare
31/08 15:30 Whitehill Welfare Whitehill Welfare 0-1 Penicuik Athletic Penicuik Athletic
31/08 16:00 Camelon Juniors Camelon Juniors 0-2 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
31/08 16:00 Banks O' Dee Banks O' Dee 2-0 Golspie Sutherland Golspie Sutherland
31/08 16:00 Threave Rovers Threave Rovers 0-2 Hill Of Beath Hawthorn Hill Of Beath Hawthorn
31/08 16:00 Girvan FC Girvan FC 0-1 Broxburn Athletic Broxburn Athletic
31/08 16:00 Lochee United Lochee United 5-2 Lothian Hutchison Lothian Hutchison
07/09 16:00 Jeanfield Swifts Jeanfield Swifts 2-5 Linlithgow Rose Linlithgow Rose
 Ronde 1
20/09 20:05 Kelty Hearts Kelty Hearts 0-3 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
21/09 16:00 Buckie Thistle Buckie Thistle 4-1 Civil Service Strollers Civil Service Strollers
21/09 16:00 Edusport Academy Edusport Academy 3-4 Rothes Rothes
21/09 16:00 Cumbernauld Colts Cumbernauld Colts 1-5 Penicuik Athletic Penicuik Athletic
21/09 16:00 Dalbeattie Star Dalbeattie Star 1-3 Gala Fairydean Gala Fairydean
21/09 16:00 Edinburgh University Edinburgh University 1-3 Lochee United Lochee United
21/09 16:00 Forres Mechanics Forres Mechanics 1-4 Banks O' Dee Banks O' Dee
21/09 16:00 Fort William Fort William 5-0 Vale of Leithen Vale of Leithen
21/09 16:00 Fraserburgh Fraserburgh 0-1 Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic
21/09 16:00 Gretna 2008 Gretna 2008 1-0 Hill Of Beath Hawthorn Hill Of Beath Hawthorn
21/09 16:00 Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works 3-2 Wick Academy Wick Academy
21/09 16:00 Keith Keith 2-3 Stirling University Stirling University
21/09 16:00 Nairn County Nairn County 0-0 Clachnacuddin Clachnacuddin
21/09 16:00 Spartans Spartans 1-1 Deveronvale Deveronvale
21/09 16:00 Strathspey Thistle Strathspey Thistle 2-1 Lossiemouth Lossiemouth
21/09 16:00 Turriff United Turriff United 1-5 Formartine United Formartine United
21/09 16:00 Linlithgow Rose Linlithgow Rose 1-0 Huntly Huntly
21/09 16:00 Broxburn Athletic Broxburn Athletic 3-2 East Stirlingshire East Stirlingshire
 Ronde 1 (R)
28/09 16:00 Clachnacuddin Clachnacuddin 2-1 Nairn County Nairn County
30/09 21:00 Deveronvale Deveronvale 1-2 Spartans Spartans
 Ronde 2
18/10 20:05 Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic 2-0 Buckie Thistle Buckie Thistle
18/10 20:30 Edinburgh City Edinburgh City 3-1 Banks O' Dee Banks O' Dee
19/10 15:30 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot 1-0 Cove Rangers Cove Rangers
19/10 16:00 Clachnacuddin Clachnacuddin 0-7 Brora Rangers Brora Rangers
19/10 16:00 Spartans Spartans 0-2 Queen's Park Queen's Park
19/10 16:00 Stirling Albion Stirling Albion 2-0 Strathspey Thistle Strathspey Thistle
19/10 16:00 Lochee United Lochee United 1-1 BSC Glasgow BSC Glasgow
19/10 16:00 Annan Athletic Annan Athletic 2-2 Brechin City Brechin City
19/10 16:00 Formartine United Formartine United 2-2 Gala Fairydean Gala Fairydean
19/10 16:00 Elgin City Elgin City 3-1 Berwick Rangers Berwick Rangers
19/10 16:00 Rothes Rothes 1-3 Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works
19/10 16:00 Cowdenbeath Cowdenbeath 1-1 Broxburn Athletic Broxburn Athletic
19/10 16:00 East Kilbride East Kilbride 3-1 Gretna 2008 Gretna 2008
19/10 16:00 Albion Rovers Albion Rovers 1-1 Fort William Fort William
20/10 16:00 Stirling University Stirling University 0-2 Linlithgow Rose Linlithgow Rose
26/10 15:30 Penicuik Athletic Penicuik Athletic 3-0 Stenhousemuir Stenhousemuir
 Ronde 2 (R)
26/10 16:00 Brechin City Brechin City 0-2 Annan Athletic Annan Athletic
26/10 16:00 Broxburn Athletic Broxburn Athletic 3-0 Cowdenbeath Cowdenbeath
26/10 16:00 Fort William Fort William 0-5 Albion Rovers Albion Rovers
26/10 16:00 Gala Fairydean Gala Fairydean 1-2 Formartine United Formartine United
27/10 16:30 BSC Glasgow BSC Glasgow 2-1 Lochee United Lochee United
 Ronde 3
22/11 20:05 Linlithgow Rose Linlithgow Rose 1-4 Falkirk Falkirk
23/11 14:45 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot 1-1 Arbroath Arbroath
23/11 16:00 Stirling Albion Stirling Albion 0-2 Clyde Clyde
23/11 16:00 Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic 2-1 Montrose Montrose
23/11 16:00 Raith Rovers Raith Rovers 1-0 Peterhead Peterhead
23/11 16:00 Formartine United Formartine United 0-4 East Kilbride East Kilbride
23/11 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 1-0 Penicuik Athletic Penicuik Athletic
23/11 16:00 Albion Rovers Albion Rovers 1-4 Airdrie United Airdrie United
23/11 16:00 Edinburgh City Edinburgh City 4-3 Annan Athletic Annan Athletic
23/11 16:00 Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works 0-1 Broxburn Athletic Broxburn Athletic
23/11 16:00 East Fife East Fife 3-4 BSC Glasgow BSC Glasgow
23/11 16:00 Stranraer Stranraer 1-0 Dunfermline Dunfermline
23/11 16:00 Dumbarton Dumbarton 3-1 Forfar Athletic Forfar Athletic
23/11 16:00 Elgin City Elgin City 1-3 Alloa Athletic Alloa Athletic
23/11 16:00 Greenock Morton FC Greenock Morton FC 1-1 Brora Rangers Brora Rangers
23/11 16:00 Queen of the South Queen of the South 1-2 Queen's Park Queen's Park
 Ronde 3 (R)
27/11 20:45 Arbroath Arbroath 3-0 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
03/12 20:45 Brora Rangers Brora Rangers 1-3 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
 Ronde 4
17/01 20:45 Rangers FC Rangers FC 2-0 Stranraer Stranraer
18/01 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 3-0 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
18/01 16:00 Aberdeen Aberdeen 1-0 Dumbarton Dumbarton
18/01 16:00 Alloa Athletic Alloa Athletic 2-3 Inverness C.T. Inverness C.T.
18/01 16:00 Arbroath Arbroath 0-0 Falkirk Falkirk
18/01 16:00 Ayr United Ayr United 1-0 Ross County FC Ross County FC
18/01 16:00 Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic 0-1 Clyde Clyde
18/01 16:00 East Kilbride East Kilbride 1-3 BSC Glasgow BSC Glasgow
18/01 16:00 Hamilton Academical Hamilton Academical 5-0 Edinburgh City Edinburgh City
18/01 16:00 Hearts Hearts 5-0 Airdrie United Airdrie United
18/01 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 6-0 Queen's Park Queen's Park
18/01 16:00 Livingston Livingston 3-1 Raith Rovers Raith Rovers
18/01 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 3-0 Broxburn Athletic Broxburn Athletic
18/01 18:30 Partick Thistle Partick Thistle 1-2 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
18/01 20:20 Dundee Dundee 0-3 Motherwell Motherwell
19/01 16:00 Dundee United Dundee United 2-2 Hibernian Hibernian
 Ronde 4 (R)
28/01 20:45 Falkirk Falkirk 2-0 Arbroath Arbroath
28/01 20:45 Hibernian Hibernian 4-2 Dundee United Dundee United
 Ronde 5
08/02 13:30 Hamilton Academical Hamilton Academical 1-4 Rangers FC Rangers FC
08/02 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. 1-0 Livingston Livingston
08/02 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 1-1 Motherwell Motherwell
08/02 16:00 Ayr United Ayr United 1-2 St Johnstone FC St Johnstone FC
08/02 16:00 Aberdeen Aberdeen 0-0 Kilmarnock Kilmarnock
08/02 20:20 Falkirk Falkirk 0-1 Hearts Hearts
09/02 13:00 BSC Glasgow BSC Glasgow 1-4 Hibernian Hibernian
09/02 15:00 Clyde Clyde 0-3 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
 Ronde 5 (R)
18/02 20:45 Motherwell Motherwell 4-4P Saint Mirren Saint Mirren
19/02 20:45 Kilmarnock Kilmarnock 3-4* Aberdeen Aberdeen
 Kwart Finales
28/02 20:45 Hibernian Hibernian 5-2 Inverness C.T. Inverness C.T.
29/02 18:30 Hearts Hearts 1-0 Rangers FC Rangers FC
29/02 20:20 Saint Mirren Saint Mirren 0-2 Aberdeen Aberdeen
01/03 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 0-1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
 Halve Finales
11/04 13:15 Hearts Hearts Uitg Hibernian Hibernian
12/04 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Uitg Aberdeen Aberdeen

Download alle wedstrijden van Beker van Schotland naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.