II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Stand 2014 - 2015

Speeldag 13

14/12/2014 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Mortágua Mortágua 1-0
14/12/2014 16:00 Tourizense Tourizense SC Pombal SC Pombal 0-1
14/12/2014 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 3-1
14/12/2014 16:00 Gafanha Gafanha Anadia FC Anadia FC 1-0
14/12/2014 16:00 CD Mafra CD Mafra Alcanenense Alcanenense 1-1
14/12/2014 16:00 Caldas SC Caldas SC SCU Torreense SCU Torreense 0-1
14/12/2014 16:00 CDR Quarteirense CDR Quarteirense Louletano DC Louletano DC 0-1
14/12/2014 16:00 Moura Moura CD Operario CD Operario 0-1
14/12/2014 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-0
14/12/2014 16:00 Vieira SC Vieira SC AD Fafe AD Fafe 0-1
14/12/2014 16:00 Gouveia Gouveia Estarreja Estarreja 1-1
14/12/2014 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Sacavenense Sacavenense 1-0
14/12/2014 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV SC Joao Ver SC Joao Ver 2-1
14/12/2014 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Pedras Rubras Pedras Rubras 0-4
14/12/2014 16:00 SC Vila Real SC Vila Real FC Tirsense FC Tirsense 0-0
13/12/2014 16:00 GD Ribeirao GD Ribeirao FC Famalicao FC Famalicao 0-1
13/12/2014 16:00 Santa Maria FC Santa Maria FC SC Mirandela SC Mirandela 1-0
13/12/2014 16:00 Atlético Ouriense Atlético Ouriense Fátima Fátima 2-1

Speeldag 12

07/12/2014 16:00 Varzim Varzim Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 3-0
07/12/2014 16:00 FC Famalicao FC Famalicao Amarante FC Amarante FC 3-0
07/12/2014 16:00 FC Tirsense FC Tirsense GD Ribeirao GD Ribeirao 1-0
07/12/2014 16:00 Santa Eulália Santa Eulália FC Vizela FC Vizela 1-1
07/12/2014 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Lusitano FCV Lusitano FCV 0-0
07/12/2014 16:00 Estarreja Estarreja Marítimo III Marítimo III 1-1
07/12/2014 16:00 Anadia FC Anadia FC Gouveia Gouveia 0-1
07/12/2014 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense AD Camacha AD Camacha 0-1
07/12/2014 16:00 SC Joao Ver SC Joao Ver Gafanha Gafanha 1-1
07/12/2014 16:00 Sacavenense Sacavenense Atlético Malveira Atlético Malveira 0-0
07/12/2014 16:00 SC Vianense SC Vianense Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-4
07/12/2014 16:00 Sousense Sousense Moimenta da Beira Moimenta da Beira 2-1
07/12/2014 16:00 Salgueiros Salgueiros Gondomar Gondomar 1-2
07/12/2014 16:00 Sobrado Sobrado Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1
07/12/2014 16:00 Louletano DC Louletano DC SC Angrense SC Angrense 1-0
07/12/2014 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SU Sintrense SU Sintrense 2-0
07/12/2014 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Tourizense Tourizense 2-2

Speeldag 3

07/12/2014 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 2-0

Speeldag 12

07/12/2014 16:00 AD Fafe AD Fafe Santa Maria FC Santa Maria FC 2-1
07/12/2014 16:00 Montemor Montemor Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0
07/12/2014 16:00 SC Pombal SC Pombal AD Nogueirense AD Nogueirense 0-1
07/12/2014 16:00 Electrico FC Electrico FC CD Mafra CD Mafra 1-1
07/12/2014 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Atlético Ouriense Atlético Ouriense 2-1
07/12/2014 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Cerveira Cerveira 3-1
07/12/2014 16:00 AD Limianos AD Limianos Vieira SC Vieira SC 1-0
07/12/2014 16:00 Ferreiras Ferreiras Moura Moura 0-0
07/12/2014 16:00 SC Espinho SC Espinho SC Coimbroes SC Coimbroes 0-2
07/12/2014 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Caldas SC Caldas SC 0-1
07/12/2014 16:00 CD Operario CD Operario Lusitano VRSA Lusitano VRSA 4-0
07/12/2014 16:00 GD Braganca GD Braganca Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-3
07/12/2014 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense CDR Quarteirense CDR Quarteirense 1-1
07/12/2014 16:00 SC Praiense SC Praiense ASC Reguengos ASC Reguengos 3-2
07/12/2014 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras CD Cinfaes CD Cinfaes 1-1
07/12/2014 16:00 Fátima Fátima União de Leiria União de Leiria 2-2
07/12/2014 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco FC Pampilhosa FC Pampilhosa 3-0
07/12/2014 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense SC Vila Real SC Vila Real 2-3
07/12/2014 16:00 Alcanenense Alcanenense Atlético Riachense Atlético Riachense 4-0
07/12/2014 16:00 Loures Loures CD Cova Piedade CD Cova Piedade 3-0
07/12/2014 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio GD Sourense GD Sourense 2-0
07/12/2014 16:00 Mortágua Mortágua Vitória de Sernache Vitória de Sernache 2-3

Speeldag 11

30/11/2014 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Loures Loures 1-1
30/11/2014 16:00 União de Leiria União de Leiria CD Mafra CD Mafra 0-1
30/11/2014 16:00 Cerveira Cerveira AD Fafe AD Fafe 0-1
30/11/2014 16:00 GD Sourense GD Sourense Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2-3
30/11/2014 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Pedras Salgadas Pedras Salgadas 1-0
30/11/2014 16:00 Atlético Riachense Atlético Riachense Electrico FC Electrico FC 1-1
30/11/2014 16:00 Santa Maria FC Santa Maria FC AD Limianos AD Limianos 2-1
30/11/2014 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Montemor Montemor 1-0
30/11/2014 16:00 SC Vila Real SC Vila Real GD Ribeirao GD Ribeirao 1-1
30/11/2014 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Varzim Varzim 3-2
30/11/2014 16:00 SC Angrense SC Angrense SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-0
30/11/2014 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Pedras Rubras Pedras Rubras 2-0
30/11/2014 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Santa Eulália Santa Eulália 1-0
30/11/2014 16:00 SU Sintrense SU Sintrense SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-2
30/11/2014 16:00 Gondomar Gondomar SC Espinho SC Espinho 3-1
30/11/2014 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Salgueiros Salgueiros 0-0
30/11/2014 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira CD Cinfaes CD Cinfaes 0-0
30/11/2014 16:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Mortágua Mortágua 2-1
30/11/2014 16:00 Tourizense Tourizense AD Nogueirense AD Nogueirense 4-0
30/11/2014 16:00 Ferreiras Ferreiras SC Praiense SC Praiense 1-2
30/11/2014 16:00 Sousense Sousense Sobrado Sobrado 2-3
30/11/2014 16:00 Caldas SC Caldas SC Alcanenense Alcanenense 5-1
30/11/2014 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 3-0
30/11/2014 16:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade Sacavenense Sacavenense 1-0
30/11/2014 16:00 FC Vizela FC Vizela FC Famalicao FC Famalicao 0-1
30/11/2014 16:00 Gouveia Gouveia SC Joao Ver SC Joao Ver 3-0
30/11/2014 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Estarreja Estarreja 2-2
30/11/2014 16:00 Gafanha Gafanha FC Cesarense FC Cesarense 0-1
30/11/2014 16:00 Amarante FC Amarante FC FC Tirsense FC Tirsense 2-0
30/11/2014 16:00 Vieira SC Vieira SC SC Vianense SC Vianense 1-1
30/11/2014 16:00 GD Braganca GD Braganca SC Mirandela SC Mirandela 2-3
30/11/2014 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache SC Pombal SC Pombal 3-0
30/11/2014 16:00 Atlético Ouriense Atlético Ouriense Sertanense FC Sertanense FC 1-3
30/11/2014 16:00 ASC Reguengos ASC Reguengos Louletano DC Louletano DC 0-0
30/11/2014 16:00 CDR Quarteirense CDR Quarteirense CD Operario CD Operario 0-1
30/11/2014 16:00 Moura Moura Lusitano VRSA Lusitano VRSA 1-2
30/11/2014 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 1-0
29/11/2014 16:00 Fátima Fátima SCU Torreense SCU Torreense 0-0
29/11/2014 12:00 Marítimo III Marítimo III Anadia FC Anadia FC 1-0
29/11/2014 12:00 AD Camacha AD Camacha Lusitano FCV Lusitano FCV 0-1

Speeldag 8

23/11/2014 17:00 AD Camacha AD Camacha Anadia FC Anadia FC 0-0
23/11/2014 17:00 Marítimo III Marítimo III Lusitano FCV Lusitano FCV 1-1

Speeldag 15

23/11/2014 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Montemor Montemor 1-4
23/11/2014 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA SC Praiense SC Praiense 1-0

Speeldag 10

16/11/2014 16:00 Sacavenense Sacavenense Casa Pia AC Casa Pia AC 1-0
16/11/2014 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-0

Speeldag 1

16/11/2014 16:00 Atlético Ouriense Atlético Ouriense Alcanenense Alcanenense 1-5

Speeldag 10

16/11/2014 16:00 Varzim Varzim SC Vila Real SC Vila Real 3-2

Speeldag 1

16/11/2014 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Santa Eulália Santa Eulália 0-0

Speeldag 10

16/11/2014 16:00 FC Famalicao FC Famalicao Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 0-1
16/11/2014 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA CDR Quarteirense CDR Quarteirense 1-0
16/11/2014 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense ASC Reguengos ASC Reguengos 3-1

Speeldag 1

16/11/2014 16:00 Cerveira Cerveira AD Limianos AD Limianos 3-0

Speeldag 10

16/11/2014 16:00 FC Tirsense FC Tirsense FC Vizela FC Vizela 1-1
16/11/2014 16:00 GD Ribeirao GD Ribeirao Amarante FC Amarante FC 1-3
16/11/2014 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1-2
16/11/2014 16:00 SC Vianense SC Vianense Santa Maria FC Santa Maria FC 1-1
16/11/2014 16:00 Sobrado Sobrado Moimenta da Beira Moimenta da Beira 2-2
16/11/2014 16:00 Salgueiros Salgueiros Sousense Sousense 1-0
16/11/2014 16:00 SC Espinho SC Espinho Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-1
16/11/2014 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes SC Coimbroes SC Coimbroes 1-1
16/11/2014 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar Gondomar 0-0
16/11/2014 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Vitória de Sernache Vitória de Sernache 2-0
16/11/2014 16:00 SC Praiense SC Praiense Moura Moura 2-0
16/11/2014 16:00 AD Fafe AD Fafe GD Braganca GD Braganca 0-0
16/11/2014 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Tourizense Tourizense 0-2
16/11/2014 16:00 CD Mafra CD Mafra Atlético Riachense Atlético Riachense 2-0
16/11/2014 16:00 Estarreja Estarreja AD Camacha AD Camacha 2-2
16/11/2014 16:00 SCU Torreense SCU Torreense União de Leiria União de Leiria 2-1
16/11/2014 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Fátima Fátima 1-0
16/11/2014 16:00 SC Joao Ver SC Joao Ver Marítimo III Marítimo III 0-4
16/11/2014 16:00 Mortágua Mortágua GD Sourense GD Sourense 1-0
16/11/2014 16:00 Anadia FC Anadia FC AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0
16/11/2014 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Vieira SC Vieira SC 1-1
16/11/2014 16:00 SC Pombal SC Pombal FC Pampilhosa FC Pampilhosa 1-1
16/11/2014 16:00 CD Operario CD Operario SC Angrense SC Angrense 5-0
16/11/2014 16:00 Loures Loures CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-1
16/11/2014 16:00 Electrico FC Electrico FC Caldas SC Caldas SC 1-0
16/11/2014 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Oliv. Hospital Oliv. Hospital 5-0
16/11/2014 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Atlético Malveira Atlético Malveira 0-1
16/11/2014 16:00 Montemor Montemor SU Sintrense SU Sintrense 1-2
16/11/2014 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Gafanha Gafanha 3-0
16/11/2014 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Gouveia Gouveia 2-0
16/11/2014 16:00 Louletano DC Louletano DC Ferreiras Ferreiras 4-2

Speeldag 9

09/11/2014 16:00 SC Vianense SC Vianense Cerveira Cerveira 2-1
09/11/2014 16:00 AD Limianos AD Limianos GD Braganca GD Braganca 2-1
09/11/2014 16:00 CDR Quarteirense CDR Quarteirense Moura Moura 0-1
09/11/2014 16:00 Sertanense FC Sertanense FC SCU Torreense SCU Torreense 2-2
09/11/2014 16:00 GD Ribeirao GD Ribeirao FC Vizela FC Vizela 0-3
09/11/2014 16:00 Atlético Riachense Atlético Riachense União de Leiria União de Leiria 2-3
09/11/2014 16:00 SC Joao Ver SC Joao Ver AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-1
09/11/2014 16:00 Gafanha Gafanha AD Camacha AD Camacha 0-1
09/11/2014 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Marítimo III Marítimo III 2-1
09/11/2014 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Gouveia Gouveia 4-1
09/11/2014 16:00 Anadia FC Anadia FC Estarreja Estarreja 1-0
09/11/2014 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Ferreiras Ferreiras 1-1
09/11/2014 16:00 CD Mafra CD Mafra Caldas SC Caldas SC 1-2
09/11/2014 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro CD Cova Piedade CD Cova Piedade 0-0
09/11/2014 16:00 Alcanenense Alcanenense Fátima Fátima 1-0
09/11/2014 16:00 AD Fafe AD Fafe SC Mirandela SC Mirandela 2-0
09/11/2014 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA SC Angrense SC Angrense 2-2
09/11/2014 16:00 FC Tirsense FC Tirsense Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1
09/11/2014 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 1-0
09/11/2014 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Moimenta da Beira Moimenta da Beira 2-3
09/11/2014 16:00 SC Espinho SC Espinho Sousense Sousense 1-2
09/11/2014 16:00 Salgueiros Salgueiros Sobrado Sobrado 0-0
09/11/2014 16:00 FC Famalicao FC Famalicao AD Oliveirense AD Oliveirense 1-2
09/11/2014 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Tourizense Tourizense 2-0
09/11/2014 16:00 CD Operario CD Operario ASC Reguengos ASC Reguengos 0-0
09/11/2014 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira SU Sintrense SU Sintrense 0-1
09/11/2014 16:00 Louletano DC Louletano DC SC Praiense SC Praiense 3-0
09/11/2014 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Gondomar Gondomar 3-0
09/11/2014 16:00 Electrico FC Electrico FC Atlético Ouriense Atlético Ouriense 3-0
09/11/2014 16:00 Santa Eulália Santa Eulália Varzim Varzim 1-5
09/11/2014 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 2-0
09/11/2014 16:00 Sacavenense Sacavenense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-0
09/11/2014 16:00 Amarante FC Amarante FC SC Vila Real SC Vila Real 3-0
09/11/2014 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Casa Pia AC Casa Pia AC 1-2
09/11/2014 16:00 SC Pombal SC Pombal GD Sourense GD Sourense 3-1
09/11/2014 16:00 Vieira SC Vieira SC Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2-0
09/11/2014 16:00 Loures Loures Montemor Montemor 1-0
09/11/2014 16:00 Mortágua Mortágua Oliv. Hospital Oliv. Hospital 1-2
09/11/2014 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense FC Pampilhosa FC Pampilhosa 3-0
08/11/2014 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Santa Maria FC Santa Maria FC 1-0

Speeldag 3

05/11/2014 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA CD Operario CD Operario 2-1

Speeldag 8

02/11/2014 19:00 Gouveia Gouveia Gafanha Gafanha 1-2
02/11/2014 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 GD Ribeirao GD Ribeirao 5-3
02/11/2014 16:00 GD Sourense GD Sourense AD Nogueirense AD Nogueirense 3-1
02/11/2014 16:00 Gondomar Gondomar SC Coimbroes SC Coimbroes 2-2
02/11/2014 16:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Vitória de Sernache Vitória de Sernache 0-1
02/11/2014 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Loures Loures 2-0
02/11/2014 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa CD Cinfaes CD Cinfaes 0-1
02/11/2014 16:00 GD Braganca GD Braganca SC Vianense SC Vianense 1-1
02/11/2014 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital SC Pombal SC Pombal 3-0
02/11/2014 16:00 SC Angrense SC Angrense CDR Quarteirense CDR Quarteirense 1-1
02/11/2014 16:00 Montemor Montemor Sacavenense Sacavenense 0-2
02/11/2014 16:00 Sousense Sousense Pedras Rubras Pedras Rubras 3-0
02/11/2014 16:00 ASC Reguengos ASC Reguengos Lusitano VRSA Lusitano VRSA 1-2
02/11/2014 16:00 FC Vizela FC Vizela Amarante FC Amarante FC 2-0
02/11/2014 16:00 Moura Moura Louletano DC Louletano DC 0-1
02/11/2014 16:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade Atlético Malveira Atlético Malveira 2-0
02/11/2014 16:00 Caldas SC Caldas SC Atlético Riachense Atlético Riachense 2-1
02/11/2014 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-3
02/11/2014 16:00 Tourizense Tourizense Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-1
02/11/2014 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Salgueiros Salgueiros 0-1
02/11/2014 16:00 Sobrado Sobrado SC Espinho SC Espinho 2-1
02/11/2014 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC AD Fafe AD Fafe 1-1
02/11/2014 16:00 Santa Maria FC Santa Maria FC Vieira SC Vieira SC 2-2
02/11/2014 16:00 Varzim Varzim FC Famalicao FC Famalicao 2-0
02/11/2014 16:00 SC Mirandela SC Mirandela AD Limianos AD Limianos 1-0
02/11/2014 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Alcanenense Alcanenense 3-1
02/11/2014 16:00 Ferreiras Ferreiras CD Operario CD Operario 1-2
02/11/2014 16:00 Fátima Fátima Electrico FC Electrico FC 1-1
02/11/2014 16:00 União de Leiria União de Leiria Sertanense FC Sertanense FC 2-1
02/11/2014 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 0-0
02/11/2014 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense FC Cesarense FC Cesarense 1-3
02/11/2014 16:00 Estarreja Estarreja SC Joao Ver SC Joao Ver 2-0
02/11/2014 16:00 SC Praiense SC Praiense SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 1-0
02/11/2014 16:00 SC Vila Real SC Vila Real Santa Eulália Santa Eulália 1-1
02/11/2014 16:00 Cerveira Cerveira Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1
02/11/2014 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Mortágua Mortágua 3-0
01/11/2014 16:00 Atlético Ouriense Atlético Ouriense CD Mafra CD Mafra 0-1
01/11/2014 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense FC Tirsense FC Tirsense 0-0

Speeldag 7

26/10/2014 17:00 AD Camacha AD Camacha Gouveia Gouveia 3-0
26/10/2014 16:00 Atlético Riachense Atlético Riachense Atlético Ouriense Atlético Ouriense 0-0
26/10/2014 16:00 FC Tirsense FC Tirsense Varzim Varzim 0-0
26/10/2014 16:00 Tourizense Tourizense FC Pampilhosa FC Pampilhosa 1-1
26/10/2014 16:00 União de Leiria União de Leiria Caldas SC Caldas SC 1-3
26/10/2014 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas GD Braganca GD Braganca 1-0
26/10/2014 16:00 SC Vila Real SC Vila Real FC Vizela FC Vizela 0-2
26/10/2014 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-0
26/10/2014 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Ferreiras Ferreiras 2-1
26/10/2014 16:00 Alcanenense Alcanenense Sertanense FC Sertanense FC 1-2
26/10/2014 16:00 CD Operario CD Operario SC Praiense SC Praiense 5-1
26/10/2014 16:00 Sacavenense Sacavenense Loures Loures 3-2
26/10/2014 16:00 CDR Quarteirense CDR Quarteirense ASC Reguengos ASC Reguengos 1-2
26/10/2014 16:00 SC Vianense SC Vianense SC Mirandela SC Mirandela 0-1
26/10/2014 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Casa Pia AC Casa Pia AC 1-2
26/10/2014 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Louletano DC Louletano DC 0-3
26/10/2014 16:00 Moura Moura SC Angrense SC Angrense 4-1
26/10/2014 16:00 SC Joao Ver SC Joao Ver Anadia FC Anadia FC 0-3
26/10/2014 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Estarreja Estarreja 2-1
26/10/2014 16:00 Vieira SC Vieira SC Cerveira Cerveira 1-2
26/10/2014 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-0
26/10/2014 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Gondomar Gondomar 1-0
26/10/2014 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Sousense Sousense 2-1
26/10/2014 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Sobrado Sobrado 0-0
26/10/2014 16:00 SC Espinho SC Espinho Salgueiros Salgueiros 0-2
26/10/2014 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0
26/10/2014 16:00 AD Limianos AD Limianos AD Fafe AD Fafe 0-2
26/10/2014 16:00 Mortágua Mortágua Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-2
26/10/2014 16:00 CD Mafra CD Mafra Fátima Fátima 4-1
26/10/2014 16:00 GD Ribeirao GD Ribeirao AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2
26/10/2014 16:00 FC Famalicao FC Famalicao Santa Eulália Santa Eulália 2-1
26/10/2014 16:00 Gafanha Gafanha Marítimo III Marítimo III 1-2
26/10/2014 16:00 Electrico FC Electrico FC SCU Torreense SCU Torreense 0-0
26/10/2014 16:00 SC Pombal SC Pombal Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 0-2
26/10/2014 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Santa Maria FC Santa Maria FC 0-0
26/10/2014 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 4-0
26/10/2014 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Montemor Montemor 1-4
26/10/2014 16:00 SU Sintrense SU Sintrense CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1-1
26/10/2014 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache GD Sourense GD Sourense 0-0
26/10/2014 16:00 Amarante FC Amarante FC Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1

Speeldag 6

12/10/2014 17:00 FC Famalicao FC Famalicao SC Vila Real SC Vila Real 5-0
12/10/2014 17:00 Ferreiras Ferreiras CDR Quarteirense CDR Quarteirense 1-2
12/10/2014 16:00 Anadia FC Anadia FC FC Cesarense FC Cesarense 1-1
12/10/2014 16:00 Mortágua Mortágua Tourizense Tourizense 2-1
12/10/2014 16:00 SC Praiense SC Praiense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 4-1
12/10/2014 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Gafanha Gafanha 2-1
12/10/2014 16:00 SC Joao Ver SC Joao Ver AD Camacha AD Camacha 1-0
12/10/2014 16:00 Atlético Ouriense Atlético Ouriense Caldas SC Caldas SC 0-4
12/10/2014 16:00 GD Sourense GD Sourense FC Pampilhosa FC Pampilhosa 1-0
12/10/2014 16:00 SCU Torreense SCU Torreense CD Mafra CD Mafra 0-1
12/10/2014 16:00 Loures Loures GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 2-0
12/10/2014 16:00 Alcanenense Alcanenense União de Leiria União de Leiria 1-2
12/10/2014 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Moura Moura 1-1
12/10/2014 16:00 ASC Reguengos ASC Reguengos SC Angrense SC Angrense 1-2
12/10/2014 16:00 GD Braganca GD Braganca Vieira SC Vieira SC 2-2
12/10/2014 16:00 Casa Pia AC Casa Pia AC CD Cova Piedade CD Cova Piedade 0-1
12/10/2014 16:00 Estarreja Estarreja Lusitano FCV Lusitano FCV 2-1
12/10/2014 16:00 Louletano DC Louletano DC CD Operario CD Operario 2-4
12/10/2014 16:00 Cerveira Cerveira Santa Maria FC Santa Maria FC 0-2
12/10/2014 16:00 Santa Eulália Santa Eulália FC Tirsense FC Tirsense 0-0
12/10/2014 16:00 Sousense Sousense SC Coimbroes SC Coimbroes 3-1
12/10/2014 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco SC Pombal SC Pombal 1-1
12/10/2014 16:00 Sacavenense Sacavenense SU Sintrense SU Sintrense 1-2
12/10/2014 16:00 Varzim Varzim GD Ribeirao GD Ribeirao 3-0
12/10/2014 16:00 Montemor Montemor SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-1
12/10/2014 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 FC Vizela FC Vizela 0-1
12/10/2014 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Gondomar Gondomar 1-0
12/10/2014 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio AD Nogueirense AD Nogueirense 2-0
12/10/2014 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Atlético Malveira Atlético Malveira 0-1
12/10/2014 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Amarante FC Amarante FC 0-0
12/10/2014 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-0
12/10/2014 16:00 Sobrado Sobrado CD Cinfaes CD Cinfaes 1-2
12/10/2014 16:00 Salgueiros Salgueiros Pedras Rubras Pedras Rubras 3-0
12/10/2014 16:00 AD Fafe AD Fafe SC Vianense SC Vianense 1-2
12/10/2014 16:00 AD Limianos AD Limianos Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-1
12/10/2014 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Electrico FC Electrico FC 1-2
12/10/2014 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Vitória de Sernache Vitória de Sernache 2-2
12/10/2014 16:00 Fátima Fátima Atlético Riachense Atlético Riachense 3-3
12/10/2014 16:00 SC Espinho SC Espinho Moimenta da Beira Moimenta da Beira 2-1
12/10/2014 12:00 Marítimo III Marítimo III Gouveia Gouveia 2-1

Speeldag 5

05/10/2014 17:00 AD Camacha AD Camacha Marítimo III Marítimo III 0-1
05/10/2014 16:00 Atlético Riachense Atlético Riachense SCU Torreense SCU Torreense 1-2
05/10/2014 16:00 CD Mafra CD Mafra Sertanense FC Sertanense FC 1-1
05/10/2014 16:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-1
05/10/2014 16:00 SC Angrense SC Angrense Ferreiras Ferreiras 1-2
05/10/2014 16:00 SC Vianense SC Vianense AD Limianos AD Limianos 1-1
05/10/2014 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Loures Loures 2-1
05/10/2014 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Cerveira Cerveira 2-2
05/10/2014 16:00 União de Leiria União de Leiria Atlético Ouriense Atlético Ouriense 2-0
05/10/2014 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 2-3
05/10/2014 16:00 Caldas SC Caldas SC Fátima Fátima 1-0
05/10/2014 16:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Louletano DC Louletano DC 0-4
05/10/2014 16:00 Vieira SC Vieira SC SC Mirandela SC Mirandela 0-3
05/10/2014 16:00 SC Pombal SC Pombal Mortágua Mortágua 1-1
05/10/2014 16:00 Amarante FC Amarante FC Varzim Varzim 0-2
05/10/2014 16:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 1-1
05/10/2014 16:00 CD Operario CD Operario SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 4-2
05/10/2014 16:00 FC Cesarense FC Cesarense SC Joao Ver SC Joao Ver 0-0
05/10/2014 16:00 Gafanha Gafanha Estarreja Estarreja 1-2
05/10/2014 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV Anadia FC Anadia FC 2-0
05/10/2014 16:00 SU Sintrense SU Sintrense Casa Pia AC Casa Pia AC 0-2
05/10/2014 16:00 Moura Moura ASC Reguengos ASC Reguengos 1-0
05/10/2014 16:00 SC Vila Real SC Vila Real Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1
05/10/2014 16:00 CDR Quarteirense CDR Quarteirense SC Praiense SC Praiense 1-2
05/10/2014 16:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Montemor Montemor 4-0
05/10/2014 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Sobrado Sobrado 0-0
05/10/2014 16:00 FC Vizela FC Vizela AD Oliveirense AD Oliveirense 2-0
05/10/2014 16:00 GD Ribeirao GD Ribeirao Santa Eulália Santa Eulália 2-3
05/10/2014 16:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-1
05/10/2014 16:00 Gondomar Gondomar Sousense Sousense 0-2
05/10/2014 16:00 Santa Maria FC Santa Maria FC GD Braganca GD Braganca 0-1
05/10/2014 16:00 FC Tirsense FC Tirsense FC Famalicao FC Famalicao 2-2
05/10/2014 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas AD Fafe AD Fafe 1-1
05/10/2014 16:00 Electrico FC Electrico FC Alcanenense Alcanenense 2-1
05/10/2014 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Salgueiros Salgueiros 1-1
05/10/2014 16:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-0
05/10/2014 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras SC Espinho SC Espinho 1-0
05/10/2014 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Sacavenense Sacavenense 1-3
05/10/2014 16:00 Gouveia Gouveia AD Sanjoanense AD Sanjoanense 2-1
05/10/2014 16:00 Tourizense Tourizense GD Sourense GD Sourense 1-2

Speeldag 4

21/09/2014 18:00 Varzim Varzim FC Vizela FC Vizela 1-1
21/09/2014 16:00 SCU Torreense SCU Torreense Caldas SC Caldas SC 0-0
21/09/2014 16:00 Estarreja Estarreja Gouveia Gouveia 2-1
21/09/2014 16:00 Alcanenense Alcanenense CD Mafra CD Mafra 1-0
21/09/2014 16:00 SC Vianense SC Vianense Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-2
21/09/2014 16:00 FC Famalicao FC Famalicao GD Ribeirao GD Ribeirao 4-2
21/09/2014 16:00 Salgueiros Salgueiros SC Coimbroes SC Coimbroes 4-0
21/09/2014 16:00 Anadia FC Anadia FC Gafanha Gafanha 1-1
21/09/2014 16:00 Sobrado Sobrado Gondomar Gondomar 1-1
21/09/2014 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Moimenta da Beira Moimenta da Beira 2-1
21/09/2014 16:00 Montemor Montemor CD Cova Piedade CD Cova Piedade 0-1
21/09/2014 16:00 AD Limianos AD Limianos Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-3
21/09/2014 16:00 Sousense Sousense Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-1
21/09/2014 16:00 GD Braganca GD Braganca Cerveira Cerveira 0-0
21/09/2014 16:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Casa Pia AC Casa Pia AC 0-2
21/09/2014 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco Vitória de Sernache Vitória de Sernache 1-1
21/09/2014 16:00 Sacavenense Sacavenense SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 2-2
21/09/2014 16:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio FC Pampilhosa FC Pampilhosa 0-1
21/09/2014 16:00 Electrico FC Electrico FC União de Leiria União de Leiria 0-1
21/09/2014 16:00 FC Cesarense FC Cesarense AD Camacha AD Camacha 5-2
21/09/2014 16:00 SC Joao Ver SC Joao Ver Lusitano FCV Lusitano FCV 1-0
21/09/2014 16:00 SC Pombal SC Pombal Tourizense Tourizense 0-1
21/09/2014 16:00 Loures Loures Atlético Malveira Atlético Malveira 1-2
21/09/2014 16:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro SU Sintrense SU Sintrense 3-1
21/09/2014 16:00 Mortágua Mortágua AD Nogueirense AD Nogueirense 0-3
21/09/2014 16:00 AD Fafe AD Fafe Vieira SC Vieira SC 5-0
21/09/2014 16:00 Sertanense FC Sertanense FC Atlético Riachense Atlético Riachense 1-0
21/09/2014 16:00 Fátima Fátima Atlético Ouriense Atlético Ouriense 3-1
21/09/2014 16:00 FC Tirsense FC Tirsense SC Vila Real SC Vila Real 3-0
21/09/2014 16:00 Louletano DC Louletano DC CDR Quarteirense CDR Quarteirense 1-0
21/09/2014 16:00 Ferreiras Ferreiras ASC Reguengos ASC Reguengos 1-1
21/09/2014 16:00 Santa Eulália Santa Eulália Amarante FC Amarante FC 0-2
21/09/2014 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-2
21/09/2014 16:00 SC Mirandela SC Mirandela Santa Maria FC Santa Maria FC 0-1
21/09/2014 16:00 SC Praiense SC Praiense SC Angrense SC Angrense 0-1
21/09/2014 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital GD Sourense GD Sourense 0-0
21/09/2014 16:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 2-0
21/09/2014 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Marítimo III Marítimo III 1-0
20/09/2014 18:00 SC Espinho SC Espinho CD Cinfaes CD Cinfaes 0-0
20/09/2014 16:00 CD Operario CD Operario Moura Moura 1-0

Speeldag 3

14/09/2014 18:00 Atlético Malveira Atlético Malveira Sacavenense Sacavenense 0-0
14/09/2014 18:00 Caldas SC Caldas SC Sertanense FC Sertanense FC 1-1
14/09/2014 18:00 União de Leiria União de Leiria Fátima Fátima 2-0
14/09/2014 18:00 GD Ribeirao GD Ribeirao FC Tirsense FC Tirsense 0-0
14/09/2014 18:00 SC Vila Real SC Vila Real AD Oliveirense AD Oliveirense 1-2
14/09/2014 18:00 Santa Maria FC Santa Maria FC AD Fafe AD Fafe 2-3
14/09/2014 18:00 FC Vizela FC Vizela Santa Eulália Santa Eulália 3-0
14/09/2014 18:00 GD Sourense GD Sourense Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 3-1
14/09/2014 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Montemor Montemor 1-0
14/09/2014 18:00 CDR Quarteirense CDR Quarteirense SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 2-0
14/09/2014 18:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-1
14/09/2014 18:00 Gafanha Gafanha SC Joao Ver SC Joao Ver 1-0
14/09/2014 18:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade Loures Loures 0-1
14/09/2014 18:00 Gouveia Gouveia Anadia FC Anadia FC 0-2
14/09/2014 18:00 Moura Moura Ferreiras Ferreiras 1-2
14/09/2014 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV FC Cesarense FC Cesarense 3-1
14/09/2014 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas SC Vianense SC Vianense 2-2
14/09/2014 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC GD Braganca GD Braganca 0-1
14/09/2014 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Varzim Varzim 1-0
14/09/2014 18:00 SU Sintrense SU Sintrense CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 0-1

Speeldag 12

14/09/2014 18:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-2

Speeldag 3

14/09/2014 18:00 Atlético Riachense Atlético Riachense Alcanenense Alcanenense 0-2
14/09/2014 18:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Sousense Sousense 1-4
14/09/2014 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa Sobrado Sobrado 2-1
14/09/2014 18:00 Gondomar Gondomar Salgueiros Salgueiros 0-0
14/09/2014 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Pedras Rubras Pedras Rubras 3-1
14/09/2014 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes SC Espinho SC Espinho 2-0
14/09/2014 18:00 Vieira SC Vieira SC AD Limianos AD Limianos 0-2
14/09/2014 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense SC Pombal SC Pombal 1-3
14/09/2014 18:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache Mortágua Mortágua 0-0
14/09/2014 18:00 Amarante FC Amarante FC FC Famalicao FC Famalicao 0-3
14/09/2014 18:00 CD Mafra CD Mafra Electrico FC Electrico FC 2-1
14/09/2014 18:00 Atlético Ouriense Atlético Ouriense SCU Torreense SCU Torreense 0-0
14/09/2014 18:00 Cerveira Cerveira SC Mirandela SC Mirandela 1-1
14/09/2014 17:00 AD Camacha AD Camacha AD Sanjoanense AD Sanjoanense 0-0
14/09/2014 16:00 SC Angrense SC Angrense Louletano DC Louletano DC 2-1
14/09/2014 12:00 Marítimo III Marítimo III Estarreja Estarreja 0-1
13/09/2014 18:00 ASC Reguengos ASC Reguengos SC Praiense SC Praiense 0-1
13/09/2014 18:00 Tourizense Tourizense Oliv. Hospital Oliv. Hospital 2-0

Speeldag 1

10/09/2014 19:00 Fátima Fátima Sertanense FC Sertanense FC 1-1

Speeldag 2

07/09/2014 18:00 Anadia FC Anadia FC Marítimo III Marítimo III 1-2
31/08/2014 18:00 SC Mirandela SC Mirandela GD Braganca GD Braganca 1-1
31/08/2014 18:00 SCU Torreense SCU Torreense Fátima Fátima 0-0
31/08/2014 18:00 CD Mafra CD Mafra União de Leiria União de Leiria 3-1
31/08/2014 18:00 AD Fafe AD Fafe Cerveira Cerveira 4-0
31/08/2014 18:00 Sobrado Sobrado Sousense Sousense 1-1
31/08/2014 18:00 Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio Oliv. Hospital Oliv. Hospital 0-1
31/08/2014 18:00 FC Cesarense FC Cesarense Gafanha Gafanha 1-0
31/08/2014 18:00 Estarreja Estarreja AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-3
31/08/2014 18:00 Lusitano FCV Lusitano FCV AD Camacha AD Camacha 1-1
31/08/2014 18:00 SC Joao Ver SC Joao Ver Gouveia Gouveia 0-1
31/08/2014 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras SC Coimbroes SC Coimbroes 2-3
31/08/2014 18:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Moimenta da Beira Moimenta da Beira 3-0
31/08/2014 18:00 Salgueiros Salgueiros Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-1
31/08/2014 18:00 GD Ribeirao GD Ribeirao SC Vila Real SC Vila Real 2-1
31/08/2014 18:00 FC Famalicao FC Famalicao FC Vizela FC Vizela 1-0
31/08/2014 18:00 FC Tirsense FC Tirsense Amarante FC Amarante FC 0-0
31/08/2014 18:00 Santa Eulália Santa Eulália Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 1-1
31/08/2014 18:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco GD Sourense GD Sourense 1-0
31/08/2014 18:00 AD Nogueirense AD Nogueirense Tourizense Tourizense 2-1
31/08/2014 18:00 Lusitano VRSA Lusitano VRSA Moura Moura 0-0
31/08/2014 18:00 SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense SC Angrense SC Angrense 0-3
31/08/2014 18:00 Louletano DC Louletano DC ASC Reguengos ASC Reguengos 2-1
31/08/2014 18:00 Loures Loures Casa Pia AC Casa Pia AC 0-0
31/08/2014 18:00 Montemor Montemor CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1-0
31/08/2014 18:00 GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro Atlético Malveira Atlético Malveira 2-0
31/08/2014 18:00 Sacavenense Sacavenense CD Cova Piedade CD Cova Piedade 0-0
31/08/2014 18:00 Electrico FC Electrico FC Atlético Riachense Atlético Riachense 4-0
31/08/2014 18:00 Alcanenense Alcanenense Caldas SC Caldas SC 2-2
31/08/2014 18:00 Sertanense FC Sertanense FC Atlético Ouriense Atlético Ouriense 4-2
31/08/2014 18:00 SC Pombal SC Pombal Vitória de Sernache Vitória de Sernache 2-1
31/08/2014 18:00 Mortágua Mortágua FC Pampilhosa FC Pampilhosa 0-1
31/08/2014 18:00 SC Espinho SC Espinho Gondomar Gondomar 0-1
31/08/2014 18:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro SU Sintrense SU Sintrense 4-1
31/08/2014 18:00 AD Limianos AD Limianos Santa Maria FC Santa Maria FC 0-0
31/08/2014 18:00 SC Vianense SC Vianense Vieira SC Vieira SC 1-0
31/08/2014 18:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Vilaverdense FC Vilaverdense FC 1-1
31/08/2014 18:00 Varzim Varzim AD Oliveirense AD Oliveirense 3-1
31/08/2014 16:00 SC Praiense SC Praiense Ferreiras Ferreiras 3-2
31/08/2014 16:00 CD Operario CD Operario CDR Quarteirense CDR Quarteirense 1-0

Speeldag 1

24/08/2014 18:00 SU Sintrense SU Sintrense Montemor Montemor 2-3
24/08/2014 18:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade GD Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 3-0

Speeldag 10

24/08/2014 18:00 Alcanenense Alcanenense Atlético Ouriense Atlético Ouriense 3-2

Speeldag 1

24/08/2014 18:00 Caldas SC Caldas SC Electrico FC Electrico FC 2-2
24/08/2014 18:00 GD Sourense GD Sourense Mortágua Mortágua 1-0
24/08/2014 18:00 FC Pampilhosa FC Pampilhosa SC Pombal SC Pombal 1-0
24/08/2014 18:00 União de Leiria União de Leiria SCU Torreense SCU Torreense 2-0
24/08/2014 18:00 Atlético Malveira Atlético Malveira SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 0-0
24/08/2014 18:00 Casa Pia AC Casa Pia AC Sacavenense Sacavenense 3-0
24/08/2014 18:00 Moura Moura SC Praiense SC Praiense 2-0
24/08/2014 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Loures Loures 0-0
24/08/2014 18:00 Ferreiras Ferreiras Louletano DC Louletano DC 2-0
24/08/2014 18:00 CDR Quarteirense CDR Quarteirense Lusitano VRSA Lusitano VRSA 1-0
24/08/2014 18:00 ASC Reguengos ASC Reguengos SC Mineiro Aljustrelense SC Mineiro Aljustrelense 3-0
24/08/2014 18:00 Atlético Riachense Atlético Riachense CD Mafra CD Mafra 0-1
24/08/2014 18:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0
24/08/2014 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes CD Cinfaes CD Cinfaes 3-2
24/08/2014 18:00 GD Braganca GD Braganca AD Fafe AD Fafe 0-0
24/08/2014 18:00 Vieira SC Vieira SC Pedras Salgadas Pedras Salgadas 0-2

Speeldag 10

24/08/2014 18:00 AD Limianos AD Limianos Cerveira Cerveira 2-3

Speeldag 1

24/08/2014 18:00 SC Vila Real SC Vila Real Varzim Varzim 0-3
24/08/2014 18:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 FC Famalicao FC Famalicao 0-0
24/08/2014 18:00 FC Vizela FC Vizela FC Tirsense FC Tirsense 2-0
24/08/2014 18:00 Amarante FC Amarante FC GD Ribeirao GD Ribeirao 1-3

Speeldag 10

24/08/2014 18:00 Santa Eulália Santa Eulália AD Oliveirense AD Oliveirense 2-2

Speeldag 1

24/08/2014 18:00 Moimenta da Beira Moimenta da Beira Sobrado Sobrado 2-7
24/08/2014 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC SC Mirandela SC Mirandela 0-2
24/08/2014 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa SC Espinho SC Espinho 1-0
24/08/2014 18:00 Sousense Sousense Salgueiros Salgueiros 0-1
24/08/2014 18:00 Tourizense Tourizense Naval 1º de Maio Naval 1º de Maio 0-0
24/08/2014 18:00 Vitória de Sernache Vitória de Sernache AD Nogueirense AD Nogueirense 0-0
24/08/2014 18:00 Gafanha Gafanha Lusitano FCV Lusitano FCV 1-1
24/08/2014 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Anadia FC Anadia FC 2-1
24/08/2014 18:00 Santa Maria FC Santa Maria FC SC Vianense SC Vianense 2-3
24/08/2014 18:00 Gouveia Gouveia FC Cesarense FC Cesarense 0-4
24/08/2014 18:00 Gondomar Gondomar Pedras Rubras Pedras Rubras 3-1
24/08/2014 17:00 Marítimo III Marítimo III SC Joao Ver SC Joao Ver 0-1
24/08/2014 17:00 AD Camacha AD Camacha Estarreja Estarreja 0-1
24/08/2014 16:00 SC Angrense SC Angrense CD Operario CD Operario 2-0

Archief