II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

11/08 18:00 Gondomar Gondomar 2-1 Amarante FC Amarante FC Gondomar - Amarante FC
11/08 18:00 Vilafranquense Vilafranquense 7-0 Oleiros Oleiros Vilafranquense - Oleiros
11/08 21:00 AD Fafe AD Fafe 3-2 Montalegre Montalegre AD Fafe - Montalegre
12/08 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 1-2 Lusitano FCV Lusitano FCV CF Uniao Madeira - Lusitano FCV
12/08 18:00 Caldas SC Caldas SC 0-0 GD Peniche GD Peniche Caldas SC - GD Peniche
12/08 18:00 SU Sintrense SU Sintrense 3-1 AD Nogueirense AD Nogueirense SU Sintrense - AD Nogueirense
12/08 18:00 Anadia FC Anadia FC 1-0 Loures Loures Anadia FC - Loures
12/08 18:00 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense 2-0 Olhanense Olhanense CD Pinhalnovense - Olhanense
12/08 18:00 SCU Torreense SCU Torreense 1-1 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco SCU Torreense - Benfica Castelo Branco
12/08 18:00 Moura Moura 1-2 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Moura - SU 1. Dezembro
12/08 18:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa 0-0 Ideal Ideal Clube Oriental Lisboa - Ideal
12/08 18:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo 4-0 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Olímpico do Montijo - Vasco da Gama Vidigueira
12/08 18:00 Alverca Alverca 1-2 Mação Mação Alverca - Mação
12/08 18:00 Real SC Real SC 1-0 Armacenenses Armacenenses Real SC - Armacenenses
12/08 18:00 Louletano DC Louletano DC 1-0 Casa Pia AC Casa Pia AC Louletano DC - Casa Pia AC
12/08 18:00 Torcatense Torcatense 3-1 Maria da Fonte Maria da Fonte Torcatense - Maria da Fonte
12/08 18:00 Sertanense FC Sertanense FC 1-0 Alcains Alcains Sertanense FC - Alcains
12/08 18:00 Pedras Rubras Pedras Rubras 1-1 Martimo Funchal Martimo Funchal Pedras Rubras - Martimo Funchal
12/08 18:00 AR São Martinho AR São Martinho 3-1 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 AR São Martinho - Felgueiras 1932
12/08 18:00 Trofense Trofense 0-0 SC Mirandela SC Mirandela Trofense - SC Mirandela
12/08 18:00 Gil Vicente Gil Vicente 1-0 FC Vizela FC Vizela Gil Vicente - FC Vizela
12/08 18:00 Chaves II Chaves II 2-1 AD Oliveirense AD Oliveirense Chaves II - AD Oliveirense
12/08 18:00 Mirandês Mirandês 0-0 Pedras Salgadas Pedras Salgadas Mirandês - Pedras Salgadas
12/08 18:00 AD Limianos AD Limianos 1-1 Merelinense FC Merelinense FC AD Limianos - Merelinense FC
12/08 18:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC 0-3 Cac. Taipas Cac. Taipas Vilaverdense FC - Cac. Taipas
12/08 18:00 FC Cesarense FC Cesarense 3-1 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo FC Cesarense - SC Penalva do Castelo
12/08 18:00 Gafanha Gafanha 1-1 USC Paredes USC Paredes Gafanha - USC Paredes
12/08 18:00 SC Coimbroes SC Coimbroes 1-0 CD Cinfaes CD Cinfaes SC Coimbroes - CD Cinfaes
12/08 18:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 3-0 Leca FC Leca FC Lusitania FC Lourosa - Leca FC
12/08 18:00 RD Agueda RD Agueda 0-0 SC Espinho SC Espinho RD Agueda - SC Espinho
12/08 18:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 1-0 Sporting Mêda Sporting Mêda AD Sanjoanense - Sporting Mêda
12/08 18:00 Amora Amora 4-0 Redondense Redondense Amora - Redondense
12/09 18:00 SC Praiense SC Praiense 1-0 Sacavenense Sacavenense SC Praiense - Sacavenense
25/11 16:00 Santa Iria Santa Iria 2-1 Fátima Fátima Santa Iria - Fátima
25/11 16:00 SC Angrense SC Angrense 2-0 Ferreiras Ferreiras SC Angrense - Ferreiras
20/01 16:00 União de Leiria União de Leiria 0-0 Oliv. Hospital Oliv. Hospital União de Leiria - Oliv. Hospital
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II - AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense - Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo - Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros - Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses - Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente - Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche - Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC - Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense - Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação - Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense - União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos - Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC - SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC - Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela - Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC - Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho - CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar - Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal - Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira - SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense - Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/03 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora