II Divisao

Word fan van II Divisao!
Facebook
RSS Feed van II Divisao Download kalender van II Divisao

Kalender / Voetbaluitslagen

16/02 16:00 Montalegre Montalegre 2-1 Gil Vicente Gil Vicente Montalegre - Gil Vicente
17/02 12:00 Redondense Redondense 1-2 SC Angrense SC Angrense Redondense - SC Angrense
17/02 12:00 Casa Pia AC Casa Pia AC 0-2 SC Praiense SC Praiense Casa Pia AC - SC Praiense
17/02 16:00 Santa Iria Santa Iria 1-2 Anadia FC Anadia FC Santa Iria - Anadia FC
17/02 16:00 SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro 1-3 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa SU 1. Dezembro - Clube Oriental Lisboa
17/02 16:00 Olhanense Olhanense 3-1 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo Olhanense - Olímpico do Montijo
17/02 16:00 Moura Moura 0-0 Louletano DC Louletano DC Moura - Louletano DC
17/02 16:00 Mação Mação 2-1 AD Nogueirense AD Nogueirense Mação - AD Nogueirense
17/02 16:00 Armacenenses Armacenenses 1-1 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira Armacenenses - Vasco da Gama Vidigueira
17/02 16:00 Maria da Fonte Maria da Fonte 2-0 AD Limianos AD Limianos Maria da Fonte - AD Limianos
17/02 16:00 GD Peniche GD Peniche 0-1 Oleiros Oleiros GD Peniche - Oleiros
17/02 16:00 Amora Amora 2-1 CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense Amora - CD Pinhalnovense
17/02 16:00 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa 2-2 SC Coimbroes SC Coimbroes Lusitania FC Lourosa - SC Coimbroes
17/02 16:00 Merelinense FC Merelinense FC 1-0 Mirandês Mirandês Merelinense FC - Mirandês
17/02 16:00 Alcains Alcains 0-0 Caldas SC Caldas SC Alcains - Caldas SC
17/02 16:00 Ferreiras Ferreiras 0-1 Sacavenense Sacavenense Ferreiras - Sacavenense
17/02 16:00 Loures Loures 0-1 Vilafranquense Vilafranquense Loures - Vilafranquense
17/02 16:00 Sertanense FC Sertanense FC 0-1 União de Leiria União de Leiria Sertanense FC - União de Leiria
17/02 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 0-0 Alverca Alverca Benfica Castelo Branco - Alverca
17/02 16:00 AD Fafe AD Fafe 2-1 AR São Martinho AR São Martinho AD Fafe - AR São Martinho
17/02 16:00 FC Vizela FC Vizela 3-1 AD Oliveirense AD Oliveirense FC Vizela - AD Oliveirense
17/02 16:00 SC Mirandela SC Mirandela 1-0 Chaves II Chaves II SC Mirandela - Chaves II
17/02 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 2-1 Cac. Taipas Cac. Taipas Pedras Salgadas - Cac. Taipas
17/02 16:00 Torcatense Torcatense 0-2 Trofense Trofense Torcatense - Trofense
17/02 16:00 Leca FC Leca FC 1-2 RD Agueda RD Agueda Leca FC - RD Agueda
17/02 16:00 SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo 1-1 Gondomar Gondomar SC Penalva do Castelo - Gondomar
17/02 16:00 USC Paredes USC Paredes 5-1 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira USC Paredes - CF Uniao Madeira
17/02 16:00 SC Espinho SC Espinho 1-0 Pedras Rubras Pedras Rubras SC Espinho - Pedras Rubras
17/02 16:00 FC Cesarense FC Cesarense 0-1 Gafanha Gafanha FC Cesarense - Gafanha
17/02 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes 0-3 AD Sanjoanense AD Sanjoanense CD Cinfaes - AD Sanjoanense
17/02 16:00 Amarante FC Amarante FC 2-0 Sporting Mêda Sporting Mêda Amarante FC - Sporting Mêda
17/02 16:00 Fátima Fátima 1-2 SCU Torreense SCU Torreense Fátima - SCU Torreense
17/02 16:00 Oliv. Hospital Oliv. Hospital 4-0 SU Sintrense SU Sintrense Oliv. Hospital - SU Sintrense
17/02 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 2-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Felgueiras 1932 - Vilaverdense FC
17/02 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal 1-0 Lusitano FCV Lusitano FCV Martimo Funchal - Lusitano FCV
17/02 17:00 Ideal Ideal 1-2 Real SC Real SC Ideal - Real SC
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/03 16:00 Chaves II Chaves II - AR São Martinho AR São Martinho Chaves II - AR São Martinho
24/03 16:00 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Loures Loures Benfica Castelo Branco - Loures
24/03 16:00 SU Sintrense SU Sintrense - Anadia FC Anadia FC SU Sintrense - Anadia FC
24/03 16:00 Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense Olhanense Vasco da Gama Vidigueira - Olhanense
24/03 16:00 Clube Oriental Lisboa Clube Oriental Lisboa - Moura Moura Clube Oriental Lisboa - Moura
24/03 16:00 Olímpico do Montijo Olímpico do Montijo - Louletano DC Louletano DC Olímpico do Montijo - Louletano DC
24/03 16:00 Oleiros Oleiros - Sertanense FC Sertanense FC Oleiros - Sertanense FC
24/03 16:00 Ferreiras Ferreiras - SU 1. Dezembro SU 1. Dezembro Ferreiras - SU 1. Dezembro
24/03 16:00 Sporting Mêda Sporting Mêda - FC Cesarense FC Cesarense Sporting Mêda - FC Cesarense
24/03 16:00 Armacenenses Armacenenses - Redondense Redondense Armacenenses - Redondense
24/03 16:00 Gil Vicente Gil Vicente - Mirandês Mirandês Gil Vicente - Mirandês
24/03 16:00 GD Peniche GD Peniche - Fátima Fátima GD Peniche - Fátima
24/03 16:00 Caldas SC Caldas SC - Alverca Alverca Caldas SC - Alverca
24/03 16:00 SCU Torreense SCU Torreense - Santa Iria Santa Iria SCU Torreense - Santa Iria
24/03 16:00 Mação Mação - Alcains Alcains Mação - Alcains
24/03 16:00 AD Nogueirense AD Nogueirense - Oliv. Hospital Oliv. Hospital AD Nogueirense - Oliv. Hospital
24/03 16:00 Vilafranquense Vilafranquense - União de Leiria União de Leiria Vilafranquense - União de Leiria
24/03 16:00 AD Limianos AD Limianos - Torcatense Torcatense AD Limianos - Torcatense
24/03 16:00 Merelinense FC Merelinense FC - SC Mirandela SC Mirandela Merelinense FC - SC Mirandela
24/03 16:00 Vilaverdense FC Vilaverdense FC - Trofense Trofense Vilaverdense FC - Trofense
24/03 16:00 FC Vizela FC Vizela - Maria da Fonte Maria da Fonte FC Vizela - Maria da Fonte
24/03 16:00 Pedras Salgadas Pedras Salgadas - Montalegre Montalegre Pedras Salgadas - Montalegre
24/03 16:00 AD Oliveirense AD Oliveirense - AD Fafe AD Fafe AD Oliveirense - AD Fafe
24/03 16:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense - Gafanha Gafanha AD Sanjoanense - Gafanha
24/03 16:00 Amarante FC Amarante FC - Leca FC Leca FC Amarante FC - Leca FC
24/03 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - USC Paredes USC Paredes Lusitano FCV - USC Paredes
24/03 16:00 SC Espinho SC Espinho - CD Cinfaes CD Cinfaes SC Espinho - CD Cinfaes
24/03 16:00 RD Agueda RD Agueda - Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa RD Agueda - Lusitania FC Lourosa
24/03 16:00 Gondomar Gondomar - Pedras Rubras Pedras Rubras Gondomar - Pedras Rubras
24/03 16:00 Cac. Taipas Cac. Taipas - Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Cac. Taipas - Felgueiras 1932
24/03 17:00 Ideal Ideal - Casa Pia AC Casa Pia AC Ideal - Casa Pia AC
24/03 17:00 SC Praiense SC Praiense - CD Pinhalnovense CD Pinhalnovense SC Praiense - CD Pinhalnovense
24/03 17:00 Martimo Funchal Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo SC Penalva do Castelo Martimo Funchal - SC Penalva do Castelo
24/03 17:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira - SC Coimbroes SC Coimbroes CF Uniao Madeira - SC Coimbroes
24/03 17:00 SC Angrense SC Angrense - Real SC Real SC SC Angrense - Real SC
25/03 17:00 Sacavenense Sacavenense - Amora Amora Sacavenense - Amora