Vriendschappelijk Vriendschappelijk

Word fan van Vriendschappelijk!
Facebook
RSS Feed van Vriendschappelijk Download kalender van Vriendschappelijk

Algemeen

  Aantal ploegen: 156
  Aantal matchen: 274
  Aantal gespeelde matchen: 215
  Aantal doelpunten: 501 (304 - 197)
  Aantal owngoals: 8
  Aantal gele kaarten: 197 (79 - 118)
  Aantal rode kaarten: 7 (4 - 3)
  Aantal toeschouwers: 3239278

Statistieken:

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Roemenië Roemenië 4
2. Peru Peru 4
3. Noorwegen Noorwegen 4
4. Iran Iran 4
5. Oostenrijk Oostenrijk 4

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. Iran Iran 4
2. Roemenië Roemenië 3
3. Mexico Mexico 3
4. Zuid-Korea Zuid-Korea 3
5. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 3

Meest gelijk gespeeld

  Ploeg Totaal
1. Senegal Senegal 3
2. Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina 3
3. Montenegro Montenegro 3
4. Turkije Turkije 3
5. Moldavië Moldavië 3

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 5
2. Algerije Algerije 4
3. Zuid-Korea Zuid-Korea 4
4. Japan Japan 3
5. Uzbekistan Uzbekistan 3

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. Frankrijk Frankrijk 11
2. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 11
3. Peru Peru 10
4. Zuid-Korea Zuid-Korea 10
5. Oostenrijk Oostenrijk 10

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 16
2. Zuid-Korea Zuid-Korea 12
3. Algerije Algerije 11
4. IJsland IJsland 11
5. Bolivia Bolivia 10

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. Peru Peru 9
2. Zwitserland Zwitserland 9
3. Brazilië Brazilië 9
4. Maleisië Maleisië 8
5. Spanje Spanje 6

Meeste penalty's voor

  Ploeg Totaal
1. Uruguay Uruguay 1
2. Senegal Senegal 1
3. Peru Peru 1
4. Frankrijk Frankrijk 1
5. Ghana Ghana 1

Meeste penalty's tegen

  Ploeg Totaal
1. Japan Japan 2
2. Uzbekistan Uzbekistan 1
3. Tunesië Tunesië 1
4. Italië Italië 1
5. Montenegro Montenegro 1

Meeste gele kaarten gekregen

  Ploeg Totaal
1. Tunesië Tunesië 7
2. Roemenië Roemenië 7
3. Senegal Senegal 7
4. Verenigde Staten Verenigde Staten 7
5. Egypte Egypte 6

Meeste gele kaarten voor tegenstander

  Ploeg Totaal
1. Finland Finland 6
2. Frankrijk Frankrijk 6
3. Chili Chili 6
4. Kroatië Kroatië 6
5. Spanje Spanje 5

Meeste rode kaarten gekregen

  Ploeg Totaal
1. Turkije Turkije 2
2. Uzbekistan Uzbekistan 1
3. Peru Peru 1
4. Italië Italië 1
5. Chili Chili 1

Meeste rode kaarten voor tegenstander

  Ploeg Totaal
1. Uruguay Uruguay 1
2. Tunesië Tunesië 1
3. Roemenië Roemenië 1
4. Nederland Nederland 1
5. Kroatië Kroatië 1

Meeste aanvallen

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 52.1667

Meeste gevaarlijke aanvallen

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 26.1667

Meeste corners

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 2.5

Meeste fouten

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 11.3333

Meeste balbezit

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 47.5

Meeste schoten geblokkeerd

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 0.8333

Meeste schoten naast doel

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 3.8333

Meeste schoten op doel

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 1.3333

Meeste schoten op het doelhout

  Ploeg Totaal
1. Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 0.1667

Meest gespeelde minuten

Meest gespeelde wedstrijden

Meeste gele kaarten

Kalender / Voetbaluitslagen
06/06 20:45 België België 3-0 Egypte Egypte België - Egypte
11/06 20:45 België België 4-1 Costa Rica Costa Rica België - Costa Rica
16/06 18:00 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne 0-10 KV Mechelen KV Mechelen Groen Rood Katelijne - KV Mechelen
20/06 19:30 KSK Heist KSK Heist 2-3 KV Mechelen KV Mechelen KSK Heist - KV Mechelen
22/06 18:00 RWDM RWDM 0-1 Anderlecht Anderlecht RWDM - Anderlecht
22/06 19:00 KFC Heist KFC Heist 0-11 Club Brugge Club Brugge KFC Heist - Club Brugge
22/06 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-8 AA Gent AA Gent Racing Club Gent - AA Gent
23/06 17:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 AA Gent AA Gent KVE Drongen - AA Gent
23/06 18:00 Eppegem FC Eppegem FC 0-7 KV Mechelen KV Mechelen Eppegem FC - KV Mechelen
23/06 19:00 Vrasene Vrasene 0-4 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Vrasene - Waasland-Beveren
23/06 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-5 Antwerp Antwerp Hoogstraten - Antwerp
23/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Anderlecht Anderlecht KSK Heist - Anderlecht
23/06 19:00 Sprimont CS Sprimont CS 2-5 Standard Standard Sprimont CS - Standard
23/06 19:00 Bissegem Bissegem 1-9 KV Kortrijk KV Kortrijk Bissegem - KV Kortrijk
23/06 19:00? Wellen Wellen 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Wellen - Sint-Truiden
24/06 19:00? Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen Dottignies - Moeskroen
26/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Geannuleerd Zulte Waregem Zulte Waregem KRC Harelbeke - Zulte Waregem
26/06 19:00 Mandel United Mandel United 0-2 KV Kortrijk KV Kortrijk Mandel United - KV Kortrijk
26/06 19:00? Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden
26/06 19:30 Lochristi Lochristi 1-9 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lochristi - Sporting Lokeren
27/06 19:00 Waremme Waremme 3-3 Standard Standard Waremme - Standard
27/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 KV Mechelen KV Mechelen Cercle Brugge - KV Mechelen
27/06 19:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 1-4 Antwerp Antwerp Brasschaat KFC - Antwerp
27/06 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden
27/06 19:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Oostende KV Oostende Zwevezele - KV Oostende
27/06 19:00? Bregel Sport Bregel Sport 0-10 KRC Genk KRC Genk Bregel Sport - KRC Genk
27/06 19:30 Sprimont CS Sprimont CS 1-2 Eupen Eupen Sprimont CS - Eupen
27/06 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-6 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Svelta Melsele - Waasland-Beveren
29/06 18:00 Anderlecht Anderlecht 2-2 PAOK PAOK Anderlecht - PAOK
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Avanti Stekene - Sporting Lokeren
29/06 19:00? Dikkelvenne Dikkelvenne 0-4 AA Gent AA Gent Dikkelvenne - AA Gent
29/06 19:30 Mandel United Mandel United 0-5 KV Oostende KV Oostende Mandel United - KV Oostende
30/06 15:00 Hechtel Hechtel 0-12 Lommel SK Lommel SK Hechtel - Lommel SK
30/06 16:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 7-0 Nielse SV Nielse SV KFCO Beerschot-Wilrijk - Nielse SV
30/06 16:00 Geluwe Geluwe 1-11 KV Kortrijk KV Kortrijk Geluwe - KV Kortrijk
30/06 17:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-4 AA Gent AA Gent KFC Merelbeke - AA Gent
30/06 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-2 Charleroi Charleroi Cercle Brugge - Charleroi
30/06 18:00 Houtvenne Houtvenne 0-5 Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
30/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-5 KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
30/06 19:00 KM Torhout KM Torhout 0-6 Club Brugge Club Brugge KM Torhout - Club Brugge
30/06 19:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem Petegem S. - Zulte Waregem
30/06 19:00 SK Ronse SK Ronse 0-2 Moeskroen Moeskroen SK Ronse - Moeskroen
30/06 19:00 Standard Standard 1-2 Nancy Nancy Standard - Nancy
30/06 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-6 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KVV Zelzate - Sporting Lokeren
03/07 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 2-3 FC Nordsjælland FC Nordsjælland KFCO Beerschot-Wilrijk - FC Nordsjælland
03/07 19:00 Westerlo Westerlo 2-1 Charleroi Charleroi Westerlo - Charleroi
04/07 18:00 Zeeuwse selectie Zeeuwse selectie 0-0 KV Oostende KV Oostende Zeeuwse selectie - KV Oostende
04/07 18:00 MSV Duisburg MSV Duisburg 1-2 Antwerp Antwerp MSV Duisburg - Antwerp
04/07 18:00 Ross County FC Ross County FC 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Ross County FC - Sint-Truiden
04/07 18:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Club Brugge Club Brugge Steaua Boekarest - Club Brugge
04/07 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-2 Lommel SK Lommel SK KSK Heist - Lommel SK
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge - Sporting Lokeren
06/07 15:00 Roeselare Roeselare 1-1 Anderlecht Anderlecht Roeselare - Anderlecht
06/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-2 Cercle Brugge Cercle Brugge Waasland-Beveren - Cercle Brugge
06/07 18:00 VV Bruse Boys VV Bruse Boys 0-14 KV Oostende KV Oostende VV Bruse Boys - KV Oostende
06/07 18:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 AA Gent AA Gent SV Oudenaarde - AA Gent
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Sint-Truiden Sint-Truiden OH Leuven - Sint-Truiden
06/07 19:00? Tubeke Tubeke 1-1 Charleroi Charleroi Tubeke - Charleroi
06/07 19:00? Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-0 Moeskroen Moeskroen Waasland-Beveren - Moeskroen
07/07 16:00 Anderlecht Anderlecht 5-3 PSV PSV Anderlecht - PSV
07/07 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-6 AA Gent AA Gent RFC Wetteren - AA Gent
07/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Club Brugge - Verenigde Arabische Emiraten
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem - Sporting Lokeren
07/07 19:00 Hamme VW Hamme VW 0-3 KV Mechelen KV Mechelen Hamme VW - KV Mechelen
07/07 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-5 Lommel SK Lommel SK Spouwen-Mopertingen - Lommel SK
07/07 19:30 Eupen Eupen 1-0 Alemannia Aachen Alemannia Aachen Eupen - Alemannia Aachen
08/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-0 Standard Standard KFCO Beerschot-Wilrijk - Standard
08/07 18:00 Osnabrück U19 Osnabrück U19 0-1 Antwerp Antwerp Osnabrück U19 - Antwerp
08/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 4-1 Valenciennes Valenciennes KRC Genk - Valenciennes
10/07 15:00 Eupen Eupen 1-1 Köln II Köln II Eupen - Köln II
10/07 17:00 RKC RKC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem RKC - Zulte Waregem
10/07 18:00 Al Kharitiyath Al Kharitiyath 0-1 Westerlo Westerlo Al Kharitiyath - Westerlo
11/07 16:00 Charleroi Charleroi 1-0 Valenciennes Valenciennes Charleroi - Valenciennes
11/07 18:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Bor. Mönchengladbach - Cercle Brugge
11/07 19:00 Hamme VW Hamme VW Geannuleerd Moeskroen Moeskroen Hamme VW - Moeskroen
11/07 19:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-2 KV Oostende KV Oostende Hapoel Haifa - KV Oostende
11/07 19:00 Westerlo Westerlo Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren Westerlo - Sporting Lokeren
11/07 19:00? Union SG Union SG 0-2 KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
12/07 18:00 AA Gent AA Gent 1-1 PAOK PAOK AA Gent - PAOK
12/07 18:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-8 Sint-Truiden Sint-Truiden Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden
12/07 19:00 Roeselare Roeselare 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk Roeselare - KV Kortrijk
13/07 16:00 FC Saarbrücken FC Saarbrücken 1-0 Tubeke Tubeke FC Saarbrücken - Tubeke
13/07 19:30 Ajax Ajax 1-3 Anderlecht Anderlecht Ajax - Anderlecht
14/07 14:30 AA Gent AA Gent 1-1 Willem II Willem II AA Gent - Willem II
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren AZ Alkmaar - Sporting Lokeren
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Moeskroen Moeskroen KRC Genk - Moeskroen
14/07 16:00 SK Deinze SK Deinze 1-2 KV Mechelen KV Mechelen SK Deinze - KV Mechelen
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-1 Standard Standard Celtic Glasgow - Standard
14/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Monaco Monaco Cercle Brugge - Monaco
14/07 18:30 Club Brugge Club Brugge 3-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Club Brugge - Hapoel Haifa
14/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 KV Oostende KV Oostende Zulte Waregem - KV Oostende
14/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Olympiakos Olympiakos KRC Genk - Olympiakos
14/07 19:00? Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Geannuleerd Westerlo Westerlo Roda JC Kerkrade - Westerlo
14/07 19:00? Lommel SK Lommel SK 0-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Lommel SK - Sint-Truiden
15/07 12:00 Eupen Eupen 3-2 Olympiakos Olympiakos Eupen - Olympiakos
15/07 12:00 Antwerp Antwerp 3-1 PAOK PAOK Antwerp - PAOK
15/07 13:00 KRC Genk KRC Genk 6-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen KRC Genk - Spouwen-Mopertingen
15/07 13:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren KFCO Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren
17/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem - Hapoel Haifa Hapoel Haifa Zulte Waregem - Hapoel Haifa
17/07 19:30 KV Oostende KV Oostende - Roeselare Roeselare KV Oostende - Roeselare
18/07 18:30 Olympiakos Olympiakos - Sint-Truiden Sint-Truiden Olympiakos - Sint-Truiden
18/07 19:00 Tubeke Tubeke - Standard Standard Tubeke - Standard
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lommel SK - Sporting Lokeren
18/07 19:00? Club Brugge Club Brugge - KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge - KV Mechelen
18/07 19:00? Union SG Union SG - Sint-Truiden Sint-Truiden Union SG - Sint-Truiden
18/07 19:00? Dessel Sport Dessel Sport - Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
18/07 19:30 Rupel Boom Rupel Boom - KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Rupel Boom - KFCO Beerschot-Wilrijk
19/07 19:00? SV Oudenaarde SV Oudenaarde - Moeskroen Moeskroen SV Oudenaarde - Moeskroen
19/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk KV Kortrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk
20/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Boulogne Boulogne Cercle Brugge - Boulogne
20/07 19:30 Westerlo Westerlo - Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
21/07 16:00 KV Oostende KV Oostende - OFI Kreta OFI Kreta KV Oostende - OFI Kreta
21/07 16:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Reims Reims Cercle Brugge - Reims
21/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren - KV Mechelen KV Mechelen Waasland-Beveren - KV Mechelen
21/07 18:00 Anderlecht Anderlecht - Rennes Rennes Anderlecht - Rennes
21/07 18:00 Charleroi Charleroi - Nice Nice Charleroi - Nice
21/07 19:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK Lommel SK Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK
21/07 19:00? Oosterzonen Oosterzonen - Westerlo Westerlo Oosterzonen - Westerlo
21/07 19:00? FCV Dender EH FCV Dender EH - Union SG Union SG FCV Dender EH - Union SG
21/07 19:00? Knokke Knokke - Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
21/07 19:00? OH Leuven OH Leuven - AA Gent AA Gent OH Leuven - AA Gent
21/07 19:30 Eupen Eupen - Tubeke Tubeke Eupen - Tubeke
22/07 16:00 Panathinaikos Panathinaikos - Antwerp Antwerp Panathinaikos - Antwerp
22/07 19:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar - Zulte Waregem Zulte Waregem AZ Alkmaar - Zulte Waregem
23/07 20:30 AA Gent AA Gent - Strasbourg Strasbourg AA Gent - Strasbourg
24/07 00:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke - KV Kortrijk KV Kortrijk KRC Harelbeke - KV Kortrijk
25/07 18:30 Al Nasr Al Nasr - KV Mechelen KV Mechelen Al Nasr - KV Mechelen
25/07 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH - OH Leuven OH Leuven FCV Dender EH - OH Leuven
26/07 19:00? Sprimont CS Sprimont CS - Charleroi Charleroi Sprimont CS - Charleroi
27/07 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK Lommel SK Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK
27/07 19:00? Olympic Charleroi Olympic Charleroi - Union SG Union SG Olympic Charleroi - Union SG
27/07 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst - OH Leuven OH Leuven Eendracht Aalst - OH Leuven
28/07 16:00 Crawley Town Crawley Town - Roeselare Roeselare Crawley Town - Roeselare
28/07 18:00 NAC NAC - Lommel SK Lommel SK NAC - Lommel SK
28/07 18:00? OH Leuven OH Leuven - Standard Standard OH Leuven - Standard
28/07 19:00? Havelse Havelse - Union SG Union SG Havelse - Union SG
28/07 19:00? KV Mechelen KV Mechelen - Willem II Willem II KV Mechelen - Willem II
30/07 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Thes Sport Tessenderlo - KFCO Beerschot-Wilrijk
31/07 19:00 SK Londerzeel SK Londerzeel - KV Mechelen KV Mechelen SK Londerzeel - KV Mechelen
Topschutters
  Speler Goals
1. Istanbul BB Višća 3
2. Shanghai SIPG Wu 3
3. Monaco Mbappe Lottin 3
4. Everton Tosun 3
5. Barcelona Messi 3
6. Bayern München Lewandowski 3
7. Newcastle United Mitrovic 3
8. Heerenveen Zeneli 2
9. West Ham Utd Yarmolenko 2
10. Flamengo Guerrero 2