Kalender

 Voorbereiding
16/06 16:00 Zelzate FC Zelzate FC 0-2 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
21/06 19:30 Racing Club Gent Racing Club Gent ...-... KAA Gent KAA Gent
22/06 14:00 Zelzate FC Zelzate FC ...-... KAA Gent KAA Gent
22/06 18:00 RWD Molenbeek RWD Molenbeek ...-... Anderlecht Anderlecht
22/06 18:00 Katelijne-Waver Katelijne-Waver ...-... KV Mechelen KV Mechelen
22/06 19:01 RCS Brainois RCS Brainois ...-... Standard Standard
23/06 11:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC ...-... Antwerp Antwerp
23/06 18:00 KFC Heist KFC Heist ...-... Club Brugge Club Brugge
25/06 19:00 Petegem S. Petegem S. ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
26/06 19:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde ...-... Moeskroen Moeskroen
26/06 19:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten ...-... Eupen Eupen
26/06 19:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... Lommel SK Lommel SK
26/06 19:00 RWD Molenbeek RWD Molenbeek ...-... Cercle Brugge Cercle Brugge
26/06 19:01 KSK Heist KSK Heist ...-... Antwerp Antwerp
26/06 19:01 Zwevezele Zwevezele ...-... KV Oostende KV Oostende
26/06 20:00 Eppegem FC Eppegem FC ...-... KV Mechelen KV Mechelen
27/06 19:00 Kontich FC Kontich FC ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
28/06 19:00 Lutlommel VV Lutlommel VV ...-... Lommel SK Lommel SK
28/06 19:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke ...-... KAA Gent KAA Gent
29/06 15:00 Dikkelvenne Dikkelvenne ...-... KAA Gent KAA Gent
29/06 16:00 Eendracht Termien Eendracht Termien ...-... KRC Genk KRC Genk
29/06 17:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde ...-... Anderlecht Anderlecht
29/06 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... OH Leuven OH Leuven
29/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo ...-... KV Mechelen KV Mechelen
29/06 18:00 Torhout Torhout ...-... Club Brugge Club Brugge
29/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge ...-... KV Oostende KV Oostende
29/06 19:00 Houtvenne Houtvenne ...-... Westerlo Westerlo
29/06 19:01 Namen UR Namen UR ...-... Standard Standard
29/06 19:01 ASV Geel ASV Geel ...-... Union SG Union SG
30/06 19:00 RVC Hoboken RVC Hoboken ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
30/06 19:01 Maccabi Haifa Maccabi Haifa ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
02/07 19:00 ASV Geel ASV Geel ...-... Lommel SK Lommel SK
02/07 19:00 Eupen Eupen ...-... Victoria Rosport Victoria Rosport
03/07 18:30 Bregel Sport Bregel Sport ...-... KRC Genk KRC Genk
03/07 18:30 Heracles Heracles ...-... Club Brugge Club Brugge
03/07 19:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
03/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
03/07 19:01 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
03/07 19:30 KSK Heist KSK Heist ...-... KV Mechelen KV Mechelen
05/07 19:00 KV Kortrijk KV Kortrijk ...-... OH Leuven OH Leuven
06/07 15:00 Willem II Willem II ...-... KV Oostende KV Oostende
06/07 16:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar ...-... Club Brugge Club Brugge
06/07 17:00 Beringen Beringen ...-... KRC Genk KRC Genk
06/07 17:00 Eupen Eupen ...-... Victoria Victoria
06/07 19:00 FC Duffel FC Duffel ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
06/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge ...-... Monaco Monaco
06/07 19:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
06/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Eindhoven Eindhoven
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven ...-... KV Mechelen KV Mechelen
07/07 17:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren ...-... Monaco Monaco
10/07 19:00 OH Leuven OH Leuven ...-... Eupen Eupen
10/07 19:01 Lommel SK Lommel SK ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
10/07 21:30 SL Benfica SL Benfica ...-... Anderlecht Anderlecht
11/07 19:00 KRC Genk KRC Genk ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
12/07 16:00 RKC RKC ...-... KV Mechelen KV Mechelen
12/07 19:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
12/07 19:01 Zwolle Zwolle ...-... KAA Gent KAA Gent
13/07 19:00 Heerenveen Heerenveen ...-... KV Mechelen KV Mechelen
13/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Sporting Lokeren Sporting Lokeren
13/07 19:00 KV Oostende KV Oostende ...-... Moeskroen Moeskroen
13/07 19:00 MVV MVV ...-... Lommel SK Lommel SK
13/07 19:01 Sint-Truiden Sint-Truiden ...-... KAA Gent KAA Gent
13/07 19:01 Standard Standard ...-... Strasbourg Strasbourg
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk ...-... Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
15/07 19:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Union SG Union SG
16/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... KV Oostende KV Oostende
16/07 19:01 Metz Metz ...-... Charleroi Charleroi
17/07 19:00 Sint-Truiden Sint-Truiden ...-... Lommel SK Lommel SK
17/07 19:00 Beerschot VAC Beerschot VAC ...-... Panachaiki Panachaiki
17/07 19:30 KSK Heist KSK Heist ...-... Westerlo Westerlo
18/07 19:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade ...-... KV Mechelen KV Mechelen
19/07 19:01 Club Brugge Club Brugge ...-... Sporting Lissabon Sporting Lissabon
19/07 19:01 Troyes Troyes ...-... Charleroi Charleroi
20/07 14:30 FC Twente FC Twente ...-... OH Leuven OH Leuven
20/07 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Willem II Willem II
20/07 19:00 Beerschot VAC Beerschot VAC ...-... Panathinaikos Panathinaikos
20/07 19:00 Cappellen Cappellen ...-... Lommel SK Lommel SK
21/07 15:00 Standard Standard ...-... Nice Nice
21/07 16:00 Westerlo Westerlo ...-... KRC Genk KRC Genk
21/07 19:00 KV Oostende KV Oostende ...-... OFI Kreta OFI Kreta
23/07 19:00 Rupel Boom Rupel Boom ...-... Beerschot VAC Beerschot VAC
24/07 19:01 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Westerlo Westerlo
26/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
27/07 19:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen

Download kalender

Download alle wedstrijden van Vriendschappelijk naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.