Word fan! 45

Vriendschappelijk - Kalender 2019-2020

 Vriendschappelijk
28/01 02:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 3-0 Panama Panama
Christian Ramírez 89' -
02/02 21:30 Verenigde Staten Verenigde Staten 2-0 Costa Rica Costa Rica
Sebastian Francisco Lletget 80' 1-0
Paul Joseph Arriola Hendricks 88' 2-0
21/02 15:00 Kazachstan Kazachstan 1-0 Moldavië Moldavië
27/02 20:00 Cuba Cuba 5-0 Bermuda Bermuda
Arichel Hernández Mora 38' -
Arichel Hernández Mora (pen) 45+1' -
Aníbal Álvarez 82' 1-0
Aníbal Álvarez 82' -
Sandy Sanchez Mustelier (pen) 90+6' -
03/03 22:00 Bolivia Bolivia 2-2 Nicaragua Nicaragua
0-1 28' Saúl Torres Rojas
39' 1-1
07/03 04:30 El Salvador El Salvador 3-1 Guatemala Guatemala
Bryan Tamacas 67' -
09/03 12:30 Cambodia Cambodia 0-1 Bangladesh Bangladesh
17/03 00:00 Bahamas Bahamas 6-1 Turks and Caicos Islands Turks and Caicos Islands
Ricardo Rivaldo Jade McPhee 1' 1-0
Ricardo Rivaldo Jade McPhee 8' 2-0
Ricardo Rivaldo Jade McPhee 40' 3-0
61' 4-0
Jaime Thompson 77' 5-0
5-1 80' Mario
86' 6-1
18/03 06:00 Solomon-eilanden Solomon-eilanden 3-1 Vanuatu Vanuatu
18/03 08:30 Fiji Fiji 3-0 New Caledonia New Caledonia
19/03 12:30 Myanmar Myanmar 0-0 China Tapei China Tapei
20/03 16:00 Irak Irak 1-0 Syrië Syrië
20/03 20:45 Wales Wales 1-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
Ben Woodburn 90+2' 1-0
20/03 20:45 Duitsland Duitsland 1-1 Servië Servië
0-1 12' Luka Jovic
Leon Goretzka 69' 1-1
21/03 14:45 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 2-1 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië
0-1 18' Abdulfattah Mohamed Adam
Bandar Mohammed Mohammed Saeed Mahdi 54' 1-1
Ali Ahmed Mabkhout Mohsen Omran Al Hajeri 63' 2-1
21/03 16:30 Koeweit Koeweit 0-0 Nepal Nepal
21/03 19:00 Kosovo Kosovo 2-2 Denemarken Denemarken
Amir Rrahmani 42' 1-0
1-1 63' Christian Eriksen (pen)
Bersant Celina 66' 2-1
2-2 90+1' Pierre Emil Højbjerg
22/03 01:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-0 Ecuador Ecuador
Gyasi Zardes 81' 1-0
22/03 11:20 Japan Japan 0-1 Colombia Colombia
0-1 64' Radamel Falcao (pen)
22/03 12:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 1-0 Bolivia Bolivia
Chung-Yong Lee 86' 1-0
22/03 21:00 Argentinië Argentinië 1-3 Venezuela Venezuela
0-1 6' José Salomón Rondón Giménez
0-2 44' Jhon Eduard Murillo Romaña
Lautaro Javier Martínez 59' 1-2
1-3 75' Josef Alexander Martínez (pen)
23/03 01:00 Peru Peru 1-0 Paraguay Paraguay
Christian Alberto Cueva Bravo 4' 1-0
23/03 02:00 Guatemala Guatemala 1-0 Costa Rica Costa Rica
Stefano Cincotta 31' 1-0
23/03 03:15 Mexico Mexico 3-1 Chili Chili
Raúl Alonso Jiménez Rodríguez (pen) 52' 1-0
Héctor Moreno 64' 2-0
Hirving Rodrigo Lozano Bahena 65' 3-0
3-1 69' Nicolás Castillo
23/03 16:00 Jordan Jordan 0-1 Syrië Syrië
23/03 18:00 Brazilië Brazilië 1-1 Panama Panama
32' 1-0
1-1 36' Adolfo Abdiel Machado
24/03 04:00 Fiji Fiji 1-0 Mauritius Mauritius
24/03 11:00 China Tapei China Tapei 0-1 Solomon-eilanden Solomon-eilanden
25/03 12:30 Myanmar Myanmar 0-2 Indonesië Indonesië
0-1 41' Gregory Junior Nwokolo
0-2 85' Ilija Spasojevic (pen)
25/03 15:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-0 Litouwen Litouwen
25/03 16:45 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 3-2 Equatorial Guinea Equatorial Guinea
Abdullah Abdulkarim Al Shamekh (pen) 4' 1-0
Abdulfattah Mohamed Adam 13' 2-0
2-1 32' Emilio Nsue López (pen)
Mohammed Al Khabrani (pen) 57' 3-1
3-2 71' Emilio Nsue López (pen)
26/03 11:30 Japan Japan 1-0 Bolivia Bolivia
Shoya Nakajima 76' 1-0
26/03 12:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 2-1 Colombia Colombia
Heung-Min Son 16' 1-0
1-1 48'
Jae-Sung Lee 58' 2-1
26/03 14:45 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 0-0 Syrië Syrië
26/03 16:00 Irak Irak 3-2 Jordan Jordan
26/03 18:00 Nigeria Nigeria 1-0 Egypte Egypte
Paul Onuachu 1' 1-0
26/03 18:00 Ivoorkust Ivoorkust 1-0 Liberië Liberië
Jonathan Kodjia (pen) 90+1' 1-0
26/03 18:00 Senegal Senegal 2-1 Mali Mali
0-1 72' Adama Traoré
Sadio Mané 87' 1-1
Moussa Konaté 90+2' 2-1
26/03 20:00 Marokko Marokko 0-1 Argentinië Argentinië
0-1 83' Ángel Correa
26/03 20:45 Gibraltar Gibraltar 0-1 Estland Estland
0-1 53' Konstantin Vassiljev
26/03 20:45 Algerije Algerije 1-0 Tunesië Tunesië
Baghdad Bounedjah (pen) 70' 1-0
26/03 20:45 Tsjechië Tsjechië 1-3 Brazilië Brazilië
David Pavelka 37' 1-0
1-1 49' Roberto Firmino
1-2 83' Gabriel Fernando de Jesus
1-3 90' Gabriel Fernando de Jesus
27/03 00:55 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-1 Chili Chili
Christian Pulisic 4' 1-0
1-1 9' Óscar Mauricio Opazo Lara
27/03 01:00 Peru Peru 0-2 El Salvador El Salvador
0-1 61' Miguel Ángel Trauco Saavedra
0-2 90+1' Óscar Elías Cerén Delgado
27/03 01:00 Honduras Honduras 0-0 Ecuador Ecuador
27/03 03:00 Costa Rica Costa Rica 1-0 Jamaica Jamaica
Keysher Fuller Spence 28' 1-0
27/03 03:00 Mexico Mexico 4-2 Paraguay Paraguay
Jonathan dos Santos Ramírez 6' 1-0
Gustavo Raúl Gómez Portillo 9' 2-0
Chicharito 24' 3-0
3-1 59' Hernán Pérez
3-2 84' Derlis Alberto González Galeano
Luis Arturo Montes Jiménez 90+1' 4-2
28/05 13:30 Laos Laos 2-1 Sri Lanka Sri Lanka
30/05 20:00 Turkije Turkije 2-1 Griekenland Griekenland
Cengiz Ünder 11' 1-0
Kenan Karaman 17' 2-0
2-1 90+3' Dimitrios Kourmpelis
31/05 13:30 Laos Laos 2-2 Sri Lanka Sri Lanka
02/06 02:30 Venezuela Venezuela 1-1 Ecuador Ecuador
Roberto Rosales (pen) 38' 1-0
1-1 90+1' Enner Remberto Valencia Lastra
02/06 16:00 Maleisië Maleisië 2-0 Nepal Nepal
02/06 19:00 Luxemburg Luxemburg 3-3 Madagascar Madagascar
Vincent Thill 2' 1-0
1-1 35' Paulin Voavy
1-2 37' Faneva Ima Andriatsima (pen)
1-3 62'
Vahid Selimovic 90+1' 2-3
Laurent Jans 90+2' 3-3
02/06 20:00 Turkije Turkije 2-0 Uzbekistan Uzbekistan
Mehmet Çelik 17' 1-0
Mehmet Çelik 57' 2-0
02/06 21:00 Frankrijk Frankrijk 2-0 Bolivia Bolivia
Thomas Lemar 5' 1-0
Antoine Griezmann 43' 2-0
02/06 22:00 El Salvador El Salvador 1-0 Haitï Haitï
David Antonio Rugamas Leiva 76' 1-0
04/06 00:00 Colombia Colombia 3-0 Panama Panama
William José Tesillo Gutiérrez 6' 1-0
Luis Muriel Fruto 38' 2-0
Radamel Falcao (pen) 45' 3-0
05/06 12:30 Japan Japan 0-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
06/06 01:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 0-1 Jamaica Jamaica
0-1 60' Shamar Nicholson
06/06 01:00 Paraguay Paraguay 1-1 Honduras Honduras
Óscar René Cardozo (pen) 15' 1-0
1-1 75' Maynor Figueroa
06/06 02:30 Brazilië Brazilië 2-0 Qatar Qatar
Richarlison de Andrade 16' 1-0
Gabriel Fernando de Jesus 24' 2-0
06/06 03:00 Peru Peru 1-0 Costa Rica Costa Rica
Christian Alberto Cueva Bravo 53' 1-0
06/06 03:00 Mexico Mexico 3-1 Venezuela Venezuela
0-1 18' Jhon Eduard Murillo Romaña
Roberto Carlos Alvarado Hernández 32' 1-1
Rodolfo Gilbert Pizarro Thomas 54' 2-1
José Andrés Guardado Hernández 76' 3-1
06/06 06:00 Fiji Fiji 1-1 Tahiti Tahiti
06/06 13:00 China Tapei China Tapei 1-1 Nepal Nepal
06/06 17:15 Iran Iran 5-0 Syrië Syrië
Alireza Jahanbakhsh 30' 1-0
Mehdi Taremi 37' 2-0
Mehdi Taremi 57' 3-0
Mehdi Taremi 77' 4-0
Allahyar Sayyadmanesh 89' 5-0
06/06 20:00? Frankrijk Frankrijk Geannuleerd Kenia Kenia
07/06 01:00 Bermuda Bermuda 1-0 Guyana Guyana
Donte Brangman 37' 1-0
07/06 01:00 Chili Chili 2-1 Haitï Haitï
0-1 26' Frantzdy Pierrot
Eduardo Jesús Vargas Rojas 69' 1-1
José Pedro Fuenzalida Gana 71' 2-1
07/06 13:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 1-0 Australië Australië
Eui-Jo Hwang 76' 1-0
07/06 13:35 China China 2-0 Philippines Philippines
Xi Wu 14' 1-0
Xizhe Zhang 54' 2-0
07/06 17:00 Uzbekistan Uzbekistan 4-0 Noord-Korea Noord-Korea
07/06 18:00 Ivoorkust Ivoorkust 3-1 Comoros Comoros
Wilfried Bony 40' 1-0
Wilfried Bony 59' 2-0
Kassim Abdallah Mfoihaia 90' 3-0
3-1 90+4' Youssouf M'Changama (pen)
07/06 20:00 Kenia Kenia 1-0 Madagascar Madagascar
07/06 20:15 Tunesië Tunesië 2-0 Irak Irak
Wahbi Khazri 4' 1-0
Bassem Srarfi 29' 2-0
07/06 20:30 Slovakije Slovakije 5-1 Jordan Jordan
0-1 39' Moussa Al Tamari
Lukáš Haraslín 50' 1-1
Martin Chrien 55' 2-1
Jan Gregus (pen) 71' 3-1
Samuel Mráz 74' 4-1
Jaroslav Mihalík 84' 5-1
08/06 01:15 Uruguay Uruguay 3-0 Panama Panama
Maximiliano Gómez González 19' 1-0
Luis Suarez 69' 2-0
Federico Valverde 79' 3-0
08/06 02:10 Argentinië Argentinië 5-1 Nicaragua Nicaragua
Lionel Messi 37' 1-0
Lionel Messi 38' 2-0
Lautaro Javier Martínez 63' 3-0
Lautaro Javier Martínez 73' 4-0
Roberto Maximiliano Pereyra 81' 5-0
5-1 90+1' Juan Ramón Barrera Pérez (pen)
08/06 13:45 Singapore Singapore 4-3 Solomon-eilanden Solomon-eilanden
08/06 18:00 Angola Angola 2-0 Guinea-Bissau Guinea-Bissau
08/06 19:00 Nigeria Nigeria 0-0 Zimbabwe Zimbabwe
09/06 12:00 Japan Japan 2-0 El Salvador El Salvador
Kensuke Nagai 19' 1-0
Kensuke Nagai 42' 2-0
09/06 17:00 Congo DR Congo DR 0-0 Burkina Faso Burkina Faso
09/06 18:30 Kameroen Kameroen 2-1 Zambia Zambia
Paul-Georges Ntep de Madiba 2' 1-0
71' 2-0
2-1 77' Mwape Musonda
09/06 20:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 0-3 Venezuela Venezuela
0-1 16' José Salomón Rondón Giménez
0-2 30' Jefferson David Savarino Quintero
0-3 36' José Salomón Rondón Giménez
09/06 21:00 Brazilië Brazilië 7-0 Honduras Honduras
Gabriel Fernando de Jesus 6' 1-0
Thiago Silva 13' 2-0
Philippe Coutinho (pen) 37' 3-0
Gabriel Fernando de Jesus 47' 4-0
David Neres Campos 56' 5-0
Roberto Firmino 65' 6-0
Richarlison de Andrade 70' 7-0
09/06 23:00 Peru Peru 0-3 Colombia Colombia
0-1 23' Andrés Mateus Uribe Villa
0-2 65' Andrés Mateus Uribe Villa
0-3 90+4' Duván Esteban Zapata Banguera
09/06 23:00 Paraguay Paraguay 2-0 Guatemala Guatemala
Gustavo Raúl Gómez Portillo 48' 1-0
Derlis Alberto González Galeano (pen) 76' 2-0
10/06 01:00 Mexico Mexico 3-2 Ecuador Ecuador
Jonathan dos Santos Ramírez 28' 1-0
1-1 47' Ángel Israel Mena Delgado
Luis Arturo Montes Jiménez 63' 2-1
2-2 66' Eduar Ayrton Preciado Garcia
Luis Alfonso Rodriguez Alanís 77' 3-2
10/06 06:00 Fiji Fiji 0-0 Vanuatu Vanuatu
10/06 14:00 Irak Irak Geannuleerd Libya Libya
11/06 13:00 Zuid-Korea Zuid-Korea 1-1 Iran Iran
Eui-Jo Hwang 57' 1-0
1-1 62' Young-Gwon Kim
11/06 13:45 Singapore Singapore 1-2 Myanmar Myanmar
11/06 14:00 China China 1-0 Tajikistan Tajikistan
Xu Yang 10' 1-0
11/06 14:00 Hong Kong Hong Kong 0-2 China Tapei China Tapei
11/06 15:00 Jordan Jordan 4-1 Indonesië Indonesië
Baha' Faisal Mohammad Seif 23' 1-0
Ahmed Ersan Mohammad Hamdouni 42' 2-0
63' 3-0
Hamza Ali Khaled Al Daradreh 79' 4-0
4-1 86' Albeto Goncalves Da Costa (pen)
11/06 15:00 Benin Benin Geannuleerd Mauritania Mauritania
11/06 15:30 Uzbekistan Uzbekistan 2-0 Syrië Syrië
11/06 16:00 Kyrgyzstan Kyrgyzstan 2-2 Palestina Palestina
11/06 19:00 Benin Benin 1-0 Guinee Guinee
11/06 20:00 Algerije Algerije 1-1 Burundi Burundi
Baghdad Bounedjah 66' 1-0
1-1 75' Raïs M'Bohli Ouhab
11/06 20:45 Kroatië Kroatië 1-2 Tunesië Tunesië
0-1 16' Anice Badri
Bruno Petkovic 47' 1-1
1-2 70' Naïm Sliti (pen)
11/06 22:00 Guyana Guyana 1-3 Haitï Haitï
0-1 8' Mechack Jérôme (pen)
0-2 29' Wilde-Donald Guerrier
0-3 61' Jonel Desire
Keanu Marsh-Brown 80' 1-3
12/06 18:30 Marokko Marokko 0-1 Gambia Gambia
0-1 27' Musa Barrow
12/06 20:00? Gambia Gambia Geannuleerd Zambia Zambia
13/06 21:00 Egypte Egypte 1-0 Tanzanië Tanzanië
Ahmed El Mohamadi 64' 1-0
14/06 18:00 Kameroen Kameroen 1-1 Mali Mali
0-1 22' Youssouf Koné
Karl Toko Ekambi 45+2' 1-1
14/06 18:30 Mauritania Mauritania 3-1 Madagascar Madagascar
14/06 20:00? Brazilië Brazilië Geannuleerd Paraguay Paraguay
15/06 13:30 Indonesië Indonesië 6-0 Vanuatu Vanuatu
Albeto Goncalves Da Costa 2' 1-0
Evan Dimas Darmono 19' 2-0
Albeto Goncalves Da Costa 48' 3-0
Albeto Goncalves Da Costa 61' 4-0
Albeto Goncalves Da Costa 65' 5-0
Evan Dimas Darmono 74' 6-0
15/06 14:30 Ivoorkust Ivoorkust 0-1 Uganda Uganda
0-1 35' Faruk Miya (pen)
15/06 15:30 Ghana Ghana 0-0 Zuid-Afrika Zuid-Afrika
15/06 19:00 Kenia Kenia 1-1 Congo DR Congo DR
Michael Olunga 25' 1-0
1-1 87' Arthur Masuaku
16/06 18:30 Marokko Marokko 2-3 Zambia Zambia
0-1 1' Mwape Musonda
Hakim Ziyech 24' 1-1
1-2 44' Kings Kangwa
Hakim Ziyech (pen) 55' 2-2
2-3 74' Enock Mwepu
16/06 19:00 Tanzanië Tanzanië 1-1 Zimbabwe Zimbabwe
16/06 19:45 Senegal Senegal 1-0 Nigeria Nigeria
16/06 20:00 Algerije Algerije 3-2 Mali Mali
16/06 21:00 Egypte Egypte 3-1 Guinee Guinee
Marwan Mohsen 11' 1-0
1-1 63' Sory Kaba
Ahmed Ali Kamel 77' 2-1
Omar Gaber 86' 3-1
17/06 20:15 Tunesië Tunesië 2-1 Burundi Burundi
Taha Yassine Khenissi 66' 1-0
1-1 76' Cedric Amissi
Naïm Sliti 90+3' 2-1
18/06 18:30 Benin Benin 3-1 Mauritania Mauritania
19/06 14:30 Ivoorkust Ivoorkust 4-1 Zambia Zambia
0-1 13' Junior Fashion Sakala (pen)
Jonathan Kodjia 29' 1-1
Jean Michaël Seri 41' 2-1
Gnaly Cornet 57' 3-1
Wilfried Bony 84' 4-1
29/06 16:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Kortrijk KV Kortrijk
21/07 15:00 Liberië Liberië 1-1 Equatorial Guinea Equatorial Guinea
11/08 21:00 St. Vincent and the Grenadines St. Vincent and the Grenadines 1-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
Chavel Cunningham 3' -
26/08 01:00 St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis 3-0 Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda
28/08 02:00 St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis 4-3 Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda
30/08 14:45 Maleisië Maleisië 0-1 Jordan Jordan
30/08 19:30 Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek 0-4 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten
0-1 4' Salem Jasim Abdullah Jasim
0-2 18' Khalil Ibrahim Al Hammadi
0-3 30' Khalil Ibrahim Al Hammadi
31/08 04:00 Belize Belize 1-1 St. Vincent and the Grenadines St. Vincent and the Grenadines
31/08 19:30 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 5-1 Sri Lanka Sri Lanka
02/09 00:00 Belize Belize 1-0 St. Vincent and the Grenadines St. Vincent and the Grenadines
05/09 12:20 Japan Japan 2-0 Paraguay Paraguay
Yuya Osako 23' 1-0
Takumi Minamino 30' 2-0
05/09 15:30 Zuid-Korea Zuid-Korea 2-2 Georgië Georgië
0-1 40' Jano Ananidze
Eui-Jo Hwang 45+40' 1-1
Eui-Jo Hwang 85' 2-1
2-2 90' Giorgi Kvilitaia
05/09 19:00 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 1-1 Mali Mali
0-1 38' Adama Traore
Salem Mohammed Al Dawsari 53' 1-1
05/09 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 1-0 Luxemburg Luxemburg
Kevin Malget 37' 1-0
05/09 20:45 Montenegro Montenegro 2-1 Hongarije Hongarije
0-1 2' Filip Holender
Nebojsa Kosovic 32' 1-1
Stefan Mugoša (pen) 75' 2-1
06/09 02:00 Peru Peru 0-1 Ecuador Ecuador
0-1 47' Erick Leonel Castillo Arroyo
06/09 03:00 Honduras Honduras 4-0 Puerto Rico Puerto Rico
Emilio Arturo Izaguirre Girón 5' 1-0
Jorge Renán Benguche Ramírez 40' 2-0
Bryan Josué Velásquez Moya 59' 3-0
Jorge Renán Benguche Ramírez 62' 4-0
06/09 04:30 Chili Chili 0-0 Argentinië Argentinië
06/09 19:00 Ivoorkust Ivoorkust 1-2 Benin Benin
Roger Claver Djapone Assalé 81' 1-0
1-1 82' Jodel Dossou
1-2 87' Stéphane Sessègnon (pen)
06/09 20:15 Tunesië Tunesië 1-0 Mauritania Mauritania
Amor Layouni 78' 1-0
06/09 21:00 Marokko Marokko 1-1 Burkina Faso Burkina Faso
0-1 71' Cyrille Bayala
Zouhair Feddal 88' 1-1
07/09 02:30 Verenigde Staten Verenigde Staten 0-3 Mexico Mexico
0-1 21' Chicharito
0-2 78' Erick Gabriel Gutiérrez Galaviz
0-3 82' Carlos Uriel Antuna Romero
07/09 02:30 Brazilië Brazilië 2-2 Colombia Colombia
Carlos Henrique Casimiro 19' 1-0
1-1 25' Luis Muriel Fruto (pen)
1-2 34' Luis Muriel Fruto
Neymar 58' 2-2
07/09 04:00 Costa Rica Costa Rica 1-2 Uruguay Uruguay
0-1 42' Giorgian Daniel De Arrascaeta Benedetti (pen)
Celso Borges Mora 48' 1-1
1-2 90' Jonathan Javier Rodríguez Portillo
07/09 19:00 Libya Libya 2-0 Niger Niger
08/09 15:00 Kenia Kenia 1-1 Uganda Uganda
0-1 23' Emmanuel Arnold Okwi
Kenneth Muguna 51' 1-1
09/09 18:00 Uzbekistan Uzbekistan 0-0 Irak Irak
09/09 20:45 Wales Wales 1-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
Daniel James 17' 1-0
09/09 22:00 Algerije Algerije 1-0 Benin Benin
Islam Slimani (pen) 72' 1-0
10/09 17:30 Oman Oman 1-0 Libanon Libanon
10/09 18:00 Jordan Jordan 2-4 Paraguay Paraguay
Moussa Al Tamari 43' 1-0
Yasen Al Bakhet 45+1' 2-0
2-1 61' Óscar David Romero Villamayor
2-2 74' Miguel Ángel Almirón Rejala
2-3 75' Robert Rojas
2-4 90' Alejandro Romero Gamarra
10/09 19:00 Tunesië Tunesië 1-2 Ivoorkust Ivoorkust
0-1 47' Roger Claver Djapone Assalé
0-2 75' Seko Fofana
Naïm Sliti 89' 1-2
10/09 20:30 Oekraïne Oekraïne 2-2 Nigeria Nigeria
0-1 4' Joe Aribo
0-2 34' Victor James Osimhen (pen)
Oleksandr Zinchenko 78' 1-2
Roman Yaremchuk 79' 2-2
10/09 20:45 Ierland Ierland 3-1 Bulgarije Bulgarije
Alan Browne 56' 1-0
1-1 67' Ivelin Popov (pen)
Kevin Long 83' 2-1
john Collins 86' 3-1
10/09 21:00 Marokko Marokko 1-0 Niger Niger
Walid El Karti 21' 1-0
11/09 02:00 Colombia Colombia 0-0 Venezuela Venezuela
11/09 02:00 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-1 Uruguay Uruguay
0-1 50' Paul Brian Rodríguez Bravo
Jordan Morris 79' 1-1
11/09 02:00 Ecuador Ecuador 3-0 Bolivia Bolivia
Michael Steveen Estrada Martínez 49' 1-0
Junior Nazareno Sornoza Moreira (pen) 72' 2-0
Gonzalo Jordy Plata Jiménez 86' 3-0
11/09 03:30 Honduras Honduras 2-1 Chili Chili
0-1 19' Alfonso Cristián Parot Rojas
Alberto Josué Elis Martínez 73' 1-1
Jonathan Josué Rubio Toro 80' 2-1
11/09 04:00 Argentinië Argentinië 4-0 Mexico Mexico
Lautaro Javier Martínez 17' 1-0
Lautaro Javier Martínez 22' 2-0
Leandro Daniel Paredes (pen) 33' 3-0
Lautaro Javier Martínez 39' 4-0
11/09 05:00 Brazilië Brazilië 0-1 Peru Peru
0-1 85' Luis Alfonso Abram Ugarelli
18/09 20:30 Congo DR Congo DR 2-3 Rwanda Rwanda
30/09 15:00 Botswana Botswana 0-0 Liberië Liberië
03/10 04:06 Mexico Mexico 2-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
José Juan Macías Guzmán 23' 1-0
Jesús Ricardo Angulo Uriarte 31' 2-0
03/10 15:00 Bangladesh Bangladesh 2-0 Bhutan Bhutan
05/10 00:30 St. Lucia St. Lucia 3-1 Dominica Dominica
05/10 14:45 Maleisië Maleisië 6-0 Sri Lanka Sri Lanka
05/10 18:00 Jordan Jordan 0-0 Singapore Singapore
07/10 01:00 St. Lucia St. Lucia 1-4 Dominica Dominica
09/10 18:30 Bahrain Bahrain 2-3 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Abdulwahab Al Malood 32' 1-0
1-1 41' Rüfät Dadaşov
1-2 62' Tämkin Xälilzadä
Jassim Al Shaikh 68' 2-2
2-3 70' Ramil Sheydaev
09/10 20:45 Duitsland Duitsland 2-2 Argentinië Argentinië
Serge Gnabry 15' 1-0
Kai Havertz 22' 2-0
2-1 66' Lucas Nicolás Alario
2-2 85' Lucas Ariel Ocampos
10/10 14:00 Brazilië Brazilië 1-1 Senegal Senegal
Roberto Firmino 9' 1-0
1-1 45+1' Famara Diedhiou (pen)
10/10 14:00 Thailand Thailand 1-1 Congo Congo
10/10 16:00 Cape Verde Islands Cape Verde Islands 2-1 Togo Togo
10/10 18:00 Kosovo Kosovo 1-0 Gibraltar Gibraltar
10/10 19:00 Burkina Faso Burkina Faso 0-1 Gabon Gabon
10/10 20:45 Servië Servië 1-0 Paraguay Paraguay
Aleksandar Mitrovic 90' 1-0
10/10 21:45 Algerije Algerije 1-1 Congo DR Congo DR
Islam Slimani 6' 1-0
1-1 26' Cedric Bakambu
11/10 00:00 Venezuela Venezuela 4-1 Bolivia Bolivia
Yangel Herrera 38' 1-0
Darwin Machís 41' 2-0
José Salomón Rondón Giménez 50' 3-0
3-1 55' Gilbert Álvarez Vargas
José Salomón Rondón Giménez (pen) 87' 4-1
11/10 20:00 Marokko Marokko 1-1 Libya Libya
Jawad El Yamiq 20' 1-0
1-1 42' Sanad Al-Warfali
12/10 01:00 Uruguay Uruguay 1-0 Peru Peru
Paul Brian Rodríguez Bravo 17' 1-0
12/10 18:00 Guinee Guinee 0-1 Comoros Comoros
12/10 18:00 Colombia Colombia 0-0 Chili Chili
12/10 19:00 Tunesië Tunesië 0-0 Kameroen Kameroen
13/10 14:00 Benin Benin 2-2 Zambia Zambia
13/10 14:00 Brazilië Brazilië 1-1 Nigeria Nigeria
0-1 35' Joe Aribo
Carlos Henrique Casimiro 48' 1-1
13/10 15:00 Ethiopia Ethiopia 0-1 Uganda Uganda
13/10 15:00 Equatorial Guinea Equatorial Guinea 1-1 Togo Togo
13/10 15:00 Zuid-Afrika Zuid-Afrika 2-1 Mali Mali
Dean Furman (pen) 23' 1-0
Themba Zwane 45+1' 2-0
2-1 74' Sekou Koita
13/10 15:00 Kenia Kenia 0-1 Mozambique Mozambique
0-1 68' Amânsio João Pita Canhembe
13/10 16:00 Ecuador Ecuador 1-6 Argentinië Argentinië
0-1 20' Lucas Nicolás Alario
0-2 27' Jhon Jairo Espinoza Izquierdo
0-3 32' Leandro Daniel Paredes (pen)
Ángel Israel Mena Delgado 49' 1-3
1-4 66' Germán Alejandro Pezzella
1-5 82' Nicolás Martín Domínguez
1-6 86' Lucas Ariel Ocampos
13/10 19:00 Ivoorkust Ivoorkust 3-1 Congo DR Congo DR
Serge Wilfried Kanon 22' 1-0
Nicolas Pepe 44' 2-0
2-1 64' Chadrac Akolo
Wilfried Zaha 90+5' 3-1
13/10 20:45 Slovakije Slovakije 1-1 Paraguay Paraguay
Róbert Boženík 59' 1-0
1-1 85' Alejandro Romero Gamarra
14/10 15:00 Lesotho Lesotho 1-1 Malawi Malawi
14/10 18:00 Rwanda Rwanda 0-0 Tanzanië Tanzanië
14/10 19:00 Tsjechië Tsjechië 2-3 Noord-Ierland Noord-Ierland
0-1 9' Patrick McNair
0-2 23' Johny Evans
0-3 40' Patrick McNair
Vladimír Darida 67' 1-3
68' 2-3
14/10 19:00 Egypte Egypte 1-0 Botswana Botswana
Hamdi Fathi 74' 1-0
15/10 00:00 Venezuela Venezuela 2-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
José Salomón Rondón Giménez 11' 1-0
Darwin Machís 14' 2-0
15/10 14:00 Hong Kong Hong Kong Geannuleerd Maleisië Maleisië
15/10 14:00 Koeweit Koeweit 1-1 Turkmenistan Turkmenistan
15/10 18:00 Chili Chili 3-2 Guinee Guinee
0-1 38' Ibrahima Sory Conté
Jean David Meneses Villarroel 64' 1-1
Felipe Andrés Mora Aliaga 71' 2-1
Vidal Arturo (pen) 74' 3-1
3-2 80' Ibrahima Camará
15/10 19:00 Denemarken Denemarken 4-0 Luxemburg Luxemburg
Martin Braithwaite 13' 1-0
Kasper Dolberg 21' 2-0
Kasper Dolberg 59' 3-0
Christian Gytkjær 67' 4-0
15/10 19:00 Mauritania Mauritania 0-0 Libya Libya
15/10 21:00 Marokko Marokko 2-3 Gabon Gabon
0-1 22' Aaron Salem Boupendza Pozzi
Nordin Amrabat 32' 1-1
1-2 48' Denis Bouanga
Nordin Amrabat (pen) 69' 2-2
2-3 80' Issam Chebake
15/10 21:00 Algerije Algerije 3-0 Colombia Colombia
Baghdad Bounedjah 15' 1-0
Riyad Mahrez 20' 2-0
Riyad Mahrez 65' 3-0
16/10 00:30 Bermuda Bermuda 0-0 Guatemala Guatemala
16/10 02:00 Bolivia Bolivia 3-1 Haitï Haitï
0-1 22' Gilbert Álvarez Vargas
Erwin Mario Saavedra Flores 27' 1-1
Erwin Mario Saavedra Flores 37' 2-1
Gilbert Álvarez Vargas 56' 3-1
16/10 03:30 Peru Peru 1-1 Uruguay Uruguay
Christopher Gonzáles Crespo 34' 1-0
1-1 80' Darwin Gabriel Núñez Ribeiro
07/11 11:30 Myanmar Myanmar 3-0 Nepal Nepal
07/11 17:00 Egypte Egypte 1-0 Liberië Liberië
Hamdi Fathi 84' 1-0
08/11 02:00 Nicaragua Nicaragua 0-0 Cuba Cuba
09/11 13:00 Uzbekistan Uzbekistan 3-1 Kyrgyzstan Kyrgyzstan
09/11 13:45 Maleisië Maleisië 1-0 Tajikistan Tajikistan
09/11 14:00 Namibië Namibië 0-2 Zambia Zambia
10/11 15:00 Myanmar Myanmar Geannuleerd Turkmenistan Turkmenistan
10/11 23:00 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago 15-0 Anguilla Anguilla
Ryan Telfer 10' 1-0
Marcus Joseph 14' 2-0
Nathan Lewis 20' 3-0
Nathan Lewis 20' 4-0
Ryan Telfer 21' 5-0
Marcus Joseph 27' 6-0
Marcus Joseph 32' 7-0
Marcus Joseph 33' 8-0
Nathan Lewis 40' 9-0
Ataullah Guerra 42' 10-0
Marcus Joseph 47' 11-0
Darius Lewis 75' 12-0
Darius Lewis 75' 13-0
Darius Lewis 78' 14-0
Jomal Williams 89' 15-0
11/11 01:00 Nicaragua Nicaragua 0-1 Cuba Cuba
14/11 13:30 Cambodia Cambodia 1-1 Mongolia Mongolia
14/11 17:30 Qatar Qatar 2-0 Singapore Singapore
Mohammed Muntari 32' 1-0
Shahdan bin Sulaiman 43' 2-0
14/11 18:00 Bulgarije Bulgarije 0-1 Paraguay Paraguay
0-1 60' Miguel Ángel Almirón Rejala
14/11 18:00 Oekraïne Oekraïne 1-0 Estland Estland
Roman Bezus 90+2' 1-0
14/11 20:45 Ierland Ierland 3-1 Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
0-1 30' Callum McCowatt
Derrick Williams 45' 1-1
Sean Maguire 52' 2-1
Callum Davidson 75' 3-1
15/11 01:00 Ecuador Ecuador 3-0 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
Alan Steven Franco Palma 29' 1-0
Enner Remberto Valencia Lastra (pen) 71' 2-0
Enner Remberto Valencia Lastra 85' 3-0
15/11 18:00 Brazilië Brazilië 0-1 Argentinië Argentinië
0-1 13' Lionel Messi
15/11 19:00 Hongarije Hongarije 1-2 Uruguay Uruguay
0-1 15' Edison Cavani
0-2 21' Paul Brian Rodríguez Bravo
Ádám Szalai 24' 1-2
15/11 19:00? Paraguay Paraguay Geannuleerd Venezuela Venezuela
16/11 02:30 Colombia Colombia 1-0 Peru Peru
Alfredo José Morelos Aviléz 90+3' 1-0
17/11 15:00 Litouwen Litouwen 1-0 Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
Arvydas Novikovas 45' 1-0
18/11 19:00? Paraguay Paraguay Geannuleerd Argentinië Argentinië
18/11 20:15 Argentinië Argentinië 2-2 Uruguay Uruguay
0-1 34' Edison Cavani
Sergio Agüero 63' 1-1
1-2 68' Luis Suarez
Lionel Messi (pen) 90+2' 2-2
19/11 11:25 Japan Japan 1-4 Venezuela Venezuela
0-1 8' José Salomón Rondón Giménez
0-2 31' José Salomón Rondón Giménez
0-3 34' José Salomón Rondón Giménez
0-4 38' Yeferson Julio Soteldo Martínez
Hotaru Yamaguchi 70' 1-4
19/11 14:30 Brazilië Brazilië 3-0 Zuid-Korea Zuid-Korea
Lucas Paquetá 9' 1-0
Philippe Coutinho 36' 2-0
Danilo Luiz da Silva 60' 3-0
19/11 17:30 Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië 0-0 Paraguay Paraguay
19/11 18:00 Montenegro Montenegro 2-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
Stefan Mugoša 9' 1-0
14' 2-0
19/11 18:00 Kroatië Kroatië 2-1 Georgië Georgië
0-1 18' Giorgi Papunashvili
Guram Kashia 25' 1-1
Ivan Perisic 53' 2-1
19/11 19:00 Morocco A' Morocco A' 3-1 Steenokkerzeel VO Steenokkerzeel VO
19/11 19:00? Panama Panama Geannuleerd Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten
19/11 19:00? Panama Panama Uitg Bolivia Bolivia
20/11 02:00 Ecuador Ecuador 0-1 Colombia Colombia
0-1 42' Andrés Mateus Uribe Villa
20/11 02:30 Peru Peru Geannuleerd Chili Chili
21/11 20:00 Guatemala Guatemala 8-0 Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda
Yeltsin Delfino Álvarez Castro 25' 1-0
Edi Danilo Guerra Pérez 31' 2-0
Edi Danilo Guerra Pérez 44' 3-0
Alejandro Miguel Galindo 45+1' 4-0
Alejandro Miguel Galindo 47' 5-0
Jose María Rosales Marroquín 56' 6-0
Jorge Estuardo Vargas García 79' 7-0
Rudy Ronaldo Barrientos Reyes 88' 8-0
08/01 01:30 Barbados Barbados 1-4 Canada Canada
0-1 7' Tosaint Ricketts
0-2 34' Tesho Akindele
Armando Lashley (pen) 36' 1-2
1-3 45' Jonathan Osorio
1-4 77' Thelonius Bair
09/01 18:00 Zweden Zweden 1-0 Moldavië Moldavië
Jordan Larsson 32' 1-0
11/01 01:30 Barbados Barbados 1-4 Canada Canada
0-1 10' Charles-Andreas Brym
0-2 36' Russell Teibert
0-3 64' Amer Didic
Shamar Edwards 70' 1-3
1-4 86' Jayden Nelson
12/01 15:45 Zweden Zweden 1-0 Kosovo Kosovo
16/01 01:00 IJsland IJsland 1-0 Canada Canada
20/01 01:00 IJsland IJsland 1-0 El Salvador El Salvador
Kjartan Henry Finnbogason 65' 1-0
25/01 14:00 Eritrea Eritrea 0-1 Soedan Soedan
01/02 21:55 Verenigde Staten Verenigde Staten 1-0 Costa Rica Costa Rica
Ulysses Llanez Jr. (pen) 50' -
12/02 19:00? Cayman Islands Cayman Islands Uitg Pakistan Pakistan
14/02 19:00? Myanmar Myanmar Geannuleerd Oman Oman
16/02 15:30 Congo DR Congo DR 0-1 Kameroen Kameroen
20/02 15:30 Congo Congo 1-1 Kameroen Kameroen
23/02 14:00 Uzbekistan Uzbekistan 0-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
0-1 26' Pavel Nehaichik
24/02 15:30 Kameroen Kameroen 0-0 Rwanda Rwanda
26/02 02:00 Nicaragua Nicaragua 0-0 Panama Panama
26/02 16:00 Bulgarije Bulgarije 0-1 Wit-Rusland Wit-Rusland
0-1 15' Dmitriy Podstrelov
28/02 14:00 Rwanda Rwanda 0-0 Congo Congo
07/03 19:00? Bahrain Bahrain Geannuleerd Myanmar Myanmar
11/03 19:00? Malawi Malawi 0-1 Zambia Zambia
12/03 01:00 Jamaica Jamaica 2-0 Bermuda Bermuda
Jourdaine Fletcher 42' 1-0
Kemar Beckford 79' 2-0
17/03 19:00? Zambia Zambia Geannuleerd Uganda Uganda
20/03 19:00? Zambia Zambia Geannuleerd Zimbabwe Zimbabwe
21/03 19:00? Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Geannuleerd Singapore Singapore
23/03 19:00? Solomon-eilanden Solomon-eilanden Geannuleerd Fiji Fiji
25/03 19:00? Jordan Jordan Geannuleerd Irak Irak
26/03 14:00 Uzbekistan Uzbekistan Geannuleerd Armenië Armenië
26/03 16:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Uitg Liechtenstein Liechtenstein
26/03 17:30 Kroatië Kroatië Uitg Zwitserland Zwitserland
26/03 18:00 Cyprus Cyprus Uitg Luxemburg Luxemburg
26/03 18:00 Estland Estland Uitg New Caledonia New Caledonia
26/03 18:45 Moldavië Moldavië Uitg Andorra Andorra
26/03 19:00 Malta Malta Uitg Gibraltar Gibraltar
26/03 19:00? Oman Oman Geannuleerd Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
26/03 19:00? Vietnam Vietnam Uitg Irak Irak
26/03 19:00? Vietnam Vietnam Geannuleerd Kyrgyzstan Kyrgyzstan
26/03 20:45 Spanje Spanje Uitg Duitsland Duitsland
26/03 20:45 Nederland Nederland Uitg Verenigde Staten Verenigde Staten
26/03 20:45 Montenegro Montenegro Uitg Letland Letland
27/03 02:00 Mexico Mexico Uitg Tsjechië Tsjechië
27/03 03:00 Griekenland Griekenland Uitg Costa Rica Costa Rica
27/03 15:00 Kazachstan Kazachstan Uitg Litouwen Litouwen
27/03 18:00 Denemarken Denemarken Geannuleerd Faroër Eilanden Faroër Eilanden
27/03 18:30 België België Uitg Portugal Portugal
27/03 19:30 San Marino San Marino Uitg Albanië Albanië
27/03 20:45 Slovenië Slovenië Uitg Turkije Turkije
27/03 20:45 Wales Wales Uitg Oostenrijk Oostenrijk
27/03 20:45 Polen Polen Geannuleerd Finland Finland
27/03 21:00 Engeland Engeland Uitg Italië Italië
27/03 21:00 Frankrijk Frankrijk Uitg Oekraïne Oekraïne
28/03 02:00 El Salvador El Salvador Uitg Panama Panama
28/03 03:30 Canada Canada Uitg Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
28/03 16:00 Malta Malta Uitg Liechtenstein Liechtenstein
28/03 18:00 Zweden Zweden Uitg Rusland Rusland
29/03 04:00 Suriname Suriname Uitg Grenada Grenada
29/03 16:00 Liechtenstein Liechtenstein Uitg Gibraltar Gibraltar
29/03 19:00 Nederland Nederland Uitg Spanje Spanje
29/03 20:00? Solomon-eilanden Solomon-eilanden Uitg Tahiti Tahiti
29/03 20:00? Congo DR Congo DR Uitg Burkina Faso Burkina Faso
29/03 22:00 Honduras Honduras Uitg Tsjechië Tsjechië
30/03 01:00 Mexico Mexico Uitg Griekenland Griekenland
30/03 15:00 Uzbekistan Uzbekistan Uitg Kazachstan Kazachstan
30/03 16:00 Kazachstan Kazachstan Uitg Armenië Armenië
30/03 17:00 Zwitserland Zwitserland Uitg België België
30/03 18:00 Bahrain Bahrain Geannuleerd Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
30/03 18:00 Montenegro Montenegro Uitg Luxemburg Luxemburg
30/03 18:00 Malta Malta Uitg Azerbeidzjan Azerbeidzjan
30/03 19:30 Portugal Portugal Uitg Kroatië Kroatië
30/03 20:00 Andorra Andorra Geannuleerd Faroër Eilanden Faroër Eilanden
30/03 20:00? Thailand Thailand Uitg Panama Panama
30/03 20:00? Thailand Thailand Geannuleerd Nederlandse Antillen Nederlandse Antillen
30/03 20:45 Oostenrijk Oostenrijk Uitg Turkije Turkije
30/03 20:45 Slovenië Slovenië Uitg Albanië Albanië
30/03 20:45 Wales Wales Uitg Verenigde Staten Verenigde Staten
31/03 18:00 Estland Estland Uitg Litouwen Litouwen
31/03 18:45 Moldavië Moldavië Uitg Rusland Rusland
31/03 19:30 Cyprus Cyprus Uitg Zweden Zweden
31/03 20:00? India India Geannuleerd Tajikistan Tajikistan
31/03 20:00? Canada Canada Uitg Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago
31/03 20:45 Polen Polen Uitg Oekraïne Oekraïne
31/03 20:45 San Marino San Marino Uitg Letland Letland
31/03 20:45 Duitsland Duitsland Uitg Italië Italië
31/03 21:00 Engeland Engeland Uitg Denemarken Denemarken
31/03 21:00 Frankrijk Frankrijk Geannuleerd Finland Finland
01/04 04:00 Costa Rica Costa Rica Uitg Panama Panama
26/05 20:00? Oekraïne Oekraïne Uitg Cyprus Cyprus
26/05 20:00? Malta Malta Uitg Slovenië Slovenië
26/05 20:00? Turkije Turkije Uitg Azerbeidzjan Azerbeidzjan
28/05 19:30 Nederland Nederland Uitg Griekenland Griekenland
29/05 20:45 Italië Italië Uitg San Marino San Marino
30/05 20:00? Mexico Mexico Uitg Colombia Colombia
31/05 20:00? Slovenië Slovenië Uitg Portugal Portugal
31/05 20:45 Zwitserland Zwitserland Uitg Duitsland Duitsland
01/06 09:00 Mongolia Mongolia Uitg Estland Estland
01/06 20:00? Denemarken Denemarken - Noorwegen Noorwegen
01/06 20:00? Kroatië Kroatië Uitg Turkije Turkije
02/06 20:00? Oekraïne Oekraïne Uitg Noord-Ierland Noord-Ierland
02/06 20:45 Oostenrijk Oostenrijk Uitg Engeland Engeland
02/06 20:45 Polen Polen Uitg Rusland Rusland
03/06 20:00? IJsland IJsland - Faroër Eilanden Faroër Eilanden
04/06 19:45 Zweden Zweden - Finland Finland
04/06 20:00 Zwitserland Zwitserland Uitg Liechtenstein Liechtenstein
04/06 20:45 Italië Italië Uitg Tsjechië Tsjechië
05/06 19:30 Spanje Spanje Uitg Portugal Portugal
06/06 19:30 Nederland Nederland Uitg Wales Wales
06/06 20:00? Rusland Rusland Geannuleerd Servië Servië
06/06 20:00? Noorwegen Noorwegen - Slovakije Slovakije
07/06 15:00 Finland Finland - Estland Estland
07/06 18:00 Denemarken Denemarken - Zweden Zweden
07/06 18:00 Tsjechië Tsjechië Uitg Oostenrijk Oostenrijk
07/06 19:15 Engeland Engeland Uitg Roemenië Roemenië
07/06 20:00? Oekraïne Oekraïne Uitg Israël Israël
08/06 20:00? Iran Iran Uitg Oman Oman
08/06 21:00 Frankrijk Frankrijk Uitg Kroatië Kroatië
09/06 18:00 Polen Polen Uitg IJsland IJsland
09/06 20:00? Portugal Portugal Uitg Malta Malta
04/07 16:00 Standard Standard 0-0 KV Kortrijk KV Kortrijk

Download kalender Vriendschappelijk

Download alle wedstrijden van Vriendschappelijk naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.