Snaaskerke

Word fan van Snaaskerke!
Facebook
RSS Feed van Snaaskerke Download kalender van Snaaskerke

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
27/09/1982 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
18/01/1979 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam SK Snaaskerke
Nummer 06435
Stadion Stadion SK Snaaskerke
Website www.snaaskerke.be
E-mail Bart.Van.Parys@litto.com
Kleuren Groen-zwart
Telefoon 059/27.79.55

West-Vlaanderen (3B) 2018 - 2019

Wedstrijden

02/09 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 2-1 Ruddervoorde Ruddervoorde
09/09 15:00 Nieuwpoort Nieuwpoort 3-2 Snaaskerke Snaaskerke
16/09 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 2-1 VC Ichtegem VC Ichtegem
23/09 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge - Snaaskerke Snaaskerke
30/09 15:00 Snaaskerke Snaaskerke - Dudzele Dudzele
07/10 15:00 Beernem Beernem - Snaaskerke Snaaskerke
14/10 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV - Snaaskerke Snaaskerke
21/10 15:00 Snaaskerke Snaaskerke - Koekelare Koekelare
28/10 15:00 Moerkerke Moerkerke - Snaaskerke Snaaskerke
04/11 14:30 Snaaskerke Snaaskerke - Jong Male VV Jong Male VV

Stand

  Ploeg G P
1. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3 9
2. Nieuwpoort Nieuwpoort 3 7
3. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 3 6
4. Koekelare Koekelare 3 6
5. Snaaskerke Snaaskerke 3 6
6. VC Ichtegem VC Ichtegem 3 6
7. Lissewege Lissewege 3 6
8. Gistel Gistel 3 4
9. Lombardsijde Lombardsijde 3 4
10. Beernem Beernem 3 4
11. Torhout Torhout 3 3
12. Dudzele Dudzele 3 3
13. Jong Male VV Jong Male VV 3 2
14. Ruddervoorde Ruddervoorde 3 1
15. Moerkerke Moerkerke 3 1
16. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 3 0

Beker van West-Vlaanderen 2014 - 2015

Wedstrijden

Stand

  Ploeg G P
1. DAVO Westende DAVO Westende 4 12
2. VC Ichtegem VC Ichtegem 4 9
3. Zerkegem Zerkegem 4 9
4. Snaaskerke Snaaskerke 4 5
5. Moorslede Moorslede 4 4
6. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4 4
7. Zwevezele Zwevezele 4 3
8. Bulskamp Bulskamp 4 0