Beker van Schotland

Word fan van Beker van Schotland!
Facebook
RSS Feed van Beker van Schotland Download kalender van Beker van Schotland

Ross County FC - Inverness C.T. ()

Beoordeel

Ross County FC   Inverness C.T.
Richard Brittain   90+3' -
Mark Brown -
Stuart Kettlewell   80' -
Scott Boyd -
Marc Fitzpatrick -
Michael Kovacevic -
Ross Tokely -
Rocco Quinn   49' -
Lain Vigurs   86' -
Gary Glen -
Sammy Morrow   78' -
Steven Ross   78' -
Mark Fotheringham   80' -
 
Antonio Reguero Chapinal -
Richie Foran   72'   90+5' -
Josh Meekings -
David Raven -
Graeme Shinnie -
Gary Warren -
Aaron Doran -
Ross Draper   80' -
Andrew Shinnie   90+2' -
Owain Tudur-Jones -
Billy McKay   30'   90+1' -
Philip Roberts   90+1' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+5   Doelpunt van Richie Foran
90+3   Doelpunt van Richard Brittain
90+2   Gele kaart voor Andrew Shinnie
90+1   Billy McKay
Philip Roberts
86   Doelpunt van Lain Vigurs
80   Gele kaart voor Ross Draper
80   Stuart Kettlewell
Mark Fotheringham
78   Sammy Morrow
Steven Ross
72   Doelpunt van Richie Foran
49   Doelpunt van Rocco Quinn
30   Doelpunt van Billy McKay
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/01 13:15 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot 1-0 Ayr United Ayr United Auchinleck Talbot - Ayr United
19/01 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. 4-0 East Kilbride East Kilbride Inverness C.T. - East Kilbride
19/01 16:00 Montrose Montrose 0-4 Dundee United Dundee United Montrose - Dundee United
19/01 16:00 East Fife East Fife 2-1 Greenock Morton FC Greenock Morton FC East Fife - Greenock Morton FC
19/01 16:00 Partick Thistle Partick Thistle 4-1 Stranraer Stranraer Partick Thistle - Stranraer
19/01 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 2-0 Forfar Athletic Forfar Athletic Kilmarnock - Forfar Athletic
19/01 16:00 Raith Rovers Raith Rovers 3-0 Dunfermline Dunfermline Raith Rovers - Dunfermline
19/01 16:00 Motherwell Motherwell 1-2 Ross County FC Ross County FC Motherwell - Ross County FC
19/01 16:00 Dundee Dundee 1-1 Queen of the South Queen of the South Dundee - Queen of the South
19/01 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 2-0 Hamilton Academical Hamilton Academical St Johnstone FC - Hamilton Academical
19/01 16:00 Aberdeen Aberdeen 1-1 Stenhousemuir Stenhousemuir Aberdeen - Stenhousemuir
19/01 16:00 Hibernian Hibernian 4-0 Elgin City Elgin City Hibernian - Elgin City
19/01 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 3-2 Alloa Athletic Alloa Athletic Saint Mirren - Alloa Athletic
19/01 18:15 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 3-0 Airdrie United Airdrie United Celtic Glasgow - Airdrie United
20/01 15:30 Hearts Hearts 1-0 Livingston Livingston Hearts - Livingston
30/01 20:45 Cowdenbeath Cowdenbeath 1-3 Rangers FC Rangers FC Cowdenbeath - Rangers FC
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Queen of the South Dobbie 7
2. Inverness C.T. White 6
3. Celtic Glasgow Sinclair 5
4. Inverness C.T. Doran 4
5. Carlisle United F.C. Cosgrove 4
6. Morelos Aviléz 4
7. Celtic Glasgow Forrest 3
8. Aberdeen McGinn 3
9. Dumbarton Vaughan 3
10. Hibernian Horgan 3