Beker van West-Vlaanderen

Word fan van Beker van West-Vlaanderen!
Facebook
RSS Feed van Beker van West-Vlaanderen Download kalender van Beker van West-Vlaanderen

Passendale - Dosko Sint-Kruis ()

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
26/07 17:00 Lichtervelde Lichtervelde 2-1 Desselgem Desselgem Lichtervelde - Desselgem
26/07 18:00 Hertsberge Hertsberge 7-1 Moorsele Moorsele Hertsberge - Moorsele
26/07 18:30 Zerkegem Zerkegem 1-0 Moorslede Moorslede Zerkegem - Moorslede
26/07 18:30 Veldegem Veldegem 0-0 Nieuwpoort Nieuwpoort Veldegem - Nieuwpoort
27/07 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 8-1 Heuvelland Heuvelland Beveren-Leie - Heuvelland
27/07 17:00 Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge 0-3 Aarsele Aarsele Zeehaven Zeebrugge - Aarsele
27/07 17:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 3-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem Oostrozebeke - HO Oostveld-Oedelem
27/07 17:00 Doomkerke Doomkerke 6-2 Dentergem Dentergem Doomkerke - Dentergem
27/07 17:00 Alveringem Alveringem 2-1 Lendelede Sport Lendelede Sport Alveringem - Lendelede Sport
27/07 17:00 Lissewege Lissewege 1-6 Veurne Veurne Lissewege - Veurne
27/07 17:00 Moerkerke Moerkerke 2-1 Patronaat Gits Patronaat Gits Moerkerke - Patronaat Gits
27/07 17:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 4-4 KSK Wenduine KSK Wenduine GL Ruiselede - KSK Wenduine
27/07 17:00 Beselare Beselare 1-1 Stasegem Stasegem Beselare - Stasegem
27/07 17:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 2-8 Zwevezele Zwevezele Sint-Joris Sportief - Zwevezele
27/07 17:00 Voormezele Voormezele 1-5 Rekkem Sport Rekkem Sport Voormezele - Rekkem Sport
27/07 17:00 Westouter Westouter 0-0 Aalbeke Sport Aalbeke Sport Westouter - Aalbeke Sport
27/07 17:00 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 2-1 WS Zarren WS Zarren Stormvogels Loppem - WS Zarren
27/07 17:00 Diksmuide Diksmuide 3-0 Cercle Oedelem Cercle Oedelem Diksmuide - Cercle Oedelem
27/07 17:00 Elverdinge Elverdinge 2-2 Beernem Beernem Elverdinge - Beernem
27/07 17:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-2 BS Geluveld BS Geluveld Ruddervoorde - BS Geluveld
27/07 17:00 Staden Staden 1-0 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede Staden - Eendracht Hooglede
27/07 17:00 Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton 2-3 Merkem Sport Merkem Sport Jespo Comines -Warneton - Merkem Sport
27/07 17:00 Zwevezele Zwevezele 1-3 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus Zwevezele - Sparta Dikkebus
27/07 17:00 Snaaskerke Snaaskerke 5-1 Bulskamp Bulskamp Snaaskerke - Bulskamp
27/07 17:00 DAVO Westende DAVO Westende 1-0 VC Ichtegem VC Ichtegem DAVO Westende - VC Ichtegem
27/07 17:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 3-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem Fc Eendracht Kuurne - Emelgem-Kachtem
27/07 17:00 FC Moen FC Moen 3-2 Marke Marke FC Moen - Marke
27/07 17:00 Lo-Reninge Lo-Reninge 0-4 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove Lo-Reninge - Eendracht Jonkershove
27/07 17:00 Brielen Sport Brielen Sport 0-4 Gistel Gistel Brielen Sport - Gistel
27/07 17:00 Lombardsijde Lombardsijde 3-1 Dudzele Dudzele Lombardsijde - Dudzele
27/07 17:00 Leke-Vladslo Leke-Vladslo 1-2 Jong Male VV Jong Male VV Leke-Vladslo - Jong Male VV
27/07 17:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 3-3 Jong Vijve Jong Vijve Hulste Sportief - Jong Vijve
27/07 17:00 Keiem Keiem 0-5 Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke Keiem - Spermalie-Middelkerke
27/07 17:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-1 TSC Proven TSC Proven VKW Vleteren - TSC Proven
27/07 17:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 3-2 Bellegem Bellegem SV Kortrijk - Bellegem
27/07 17:00 Heule Heule 2-1 Zonnebeke Zonnebeke Heule - Zonnebeke
27/07 17:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem 1-1 Bredene Bredene Olympic Ledegem - Bredene
27/07 17:00 Luingnois Luingnois 3-1 Westrozebeke Westrozebeke Luingnois - Westrozebeke
27/07 17:00 Club Roeselare Club Roeselare 3-0 WS Houthulst WS Houthulst Club Roeselare - WS Houthulst
27/07 17:00 Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4-3 KFC Heist KFC Heist Dosko Kanegem - KFC Heist
27/07 17:00 Bissegem Bissegem 2-2 Avelgem Avelgem Bissegem - Avelgem
27/07 17:00 Wevelgem City Wevelgem City 2-1 Anzegem Anzegem Wevelgem City - Anzegem
27/07 17:00 Tielt Tielt 1-1 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem Tielt - Excelsior Zedelgem
27/07 17:00 Sparta Heestert Sparta Heestert 4-7 Eendracht De Haan Eendracht De Haan Sparta Heestert - Eendracht De Haan
27/07 17:00 Blankenberge Blankenberge 1-1 SVV Damme SVV Damme Blankenberge - SVV Damme
27/07 17:00 FC Poperinge FC Poperinge 2-0 Aartrijke Aartrijke FC Poperinge - Aartrijke
27/07 17:00 Koekelare Koekelare 1-2 Zandvoorde Zandvoorde Koekelare - Zandvoorde
27/07 17:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 2-4 NSVD Handzame NSVD Handzame Wikings Kortrijk - NSVD Handzame
27/07 17:00 De Panne De Panne 4-1 Daring Brugge VV Daring Brugge VV De Panne - Daring Brugge VV
27/07 17:00 Ingooigem Ingooigem 2-0 Ploegsteert Ploegsteert Ingooigem - Ploegsteert
27/07 17:00 Zillebeke Zillebeke 0-5 SK Steenbrugge SK Steenbrugge Zillebeke - SK Steenbrugge
27/07 17:00 Ardooie Ardooie 6-1 Houtem Houtem Ardooie - Houtem
27/07 17:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 0-1 Dadizele Dadizele Sparta Kruiseke - Dadizele
27/07 17:00 Passendale Passendale 1-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis Passendale - Dosko Sint-Kruis
29/07 19:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-0 Dottignies Sport Dottignies Sport Eendracht Wervik - Dottignies Sport
30/07 19:00 Eendracht Brugge Eendracht Brugge 2-0 VV Koekelare VV Koekelare Eendracht Brugge - VV Koekelare
30/07 19:00 Westkapelle Westkapelle 1-2 Wingene Wingene Westkapelle - Wingene
30/07 19:00 SV De Ruiter SV De Ruiter 0-3 Bl. Otegem Bl. Otegem SV De Ruiter - Bl. Otegem
30/07 19:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 4-0 Langemark Langemark SV Oostkamp - Langemark
30/07 19:00 Jabbeke Jabbeke 0-5 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke Jabbeke - Oostnieuwkerke
30/07 19:00 FC Varsenare FC Varsenare 1-0 Helkijn Helkijn FC Varsenare - Helkijn
30/07 19:00 Kortemark Kortemark 0-1 Wielsbeke Wielsbeke Kortemark - Wielsbeke
30/07 19:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4-1 Zwevegem Sport Zwevegem Sport KSK Vlamertinge - Zwevegem Sport
30/07 19:00 SV Rumbeke SV Rumbeke 4-2 Dosko Beveren Dosko Beveren SV Rumbeke - Dosko Beveren
30/07 19:00 Pittem Pittem 2-3 RC Lauwe RC Lauwe Pittem - RC Lauwe
30/07 19:00 Oudenburg Oudenburg 2-1 Oostduinkerke Oostduinkerke Oudenburg - Oostduinkerke
30/07 19:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 7-2 Reningelst Reningelst Nieuwkerke - Reningelst
30/07 19:30 White Star Adinkerke White Star Adinkerke 4-3 Geluwe Geluwe White Star Adinkerke - Geluwe
30/07 19:30 FC Meulebeke FC Meulebeke 2-4 Deerlijk Sport Deerlijk Sport FC Meulebeke - Deerlijk Sport
Stand
  Groep A G P
1. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 4 10
2. Wingene Wingene 4 9
3. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 4 8
4. Sparta Heestert Sparta Heestert 4 6
5. Tielt Tielt 4 5
6. Westkapelle Westkapelle 4 4
7. Olympic Ledegem Olympic Ledegem 4 1
8. Bredene Bredene 4 1
  Groep B G P
1. Wevelgem City Wevelgem City 4 12
2. Eendracht Wervik Eendracht Wervik 4 12
3. SV De Ruiter SV De Ruiter 4 9
4. Eendracht Brugge Eendracht Brugge 4 5
5. Bl. Otegem Bl. Otegem 4 4
6. Dottignies Sport Dottignies Sport 4 3
7. Anzegem Anzegem 4 1
8. Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 4 0
  Groep C G P
1. Wielsbeke Wielsbeke 4 12
2. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 4 9
3. Avelgem Avelgem 4 7
4. FC Varsenare FC Varsenare 4 6
5. Bissegem Bissegem 4 4
6. Kortemark Kortemark 4 3
7. Helkijn Helkijn 4 3
8. Jabbeke Jabbeke 4 3
  Groep D G P
1. KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4 10
2. Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4 9
3. Luingnois Luingnois 4 9
4. Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4 7
5. Club Roeselare Club Roeselare 4 6
6. Westrozebeke Westrozebeke 4 4
7. Heist Heist 4 1
8. WS Houthulst WS Houthulst 4 0
  Groep E G P
1. White Star Adinkerke White Star Adinkerke 4 12
2. SV Rumbeke SV Rumbeke 4 9
3. FC Meulebeke FC Meulebeke 4 9
4. Veldegem Veldegem 4 8
5. Deerlijk Sport Deerlijk Sport 4 6
6. Nieuwpoort Nieuwpoort 4 1
7. Geluwe Geluwe 4 1
8. Dosko Beveren Dosko Beveren 4 0
  Groep F G P
1. Blankenberge Blankenberge 4 10
2. Oudenburg Oudenburg 4 9
3. SV Oostkamp SV Oostkamp 4 9
4. SVV Damme SVV Damme 4 7
5. RC Lauwe RC Lauwe 4 6
6. Oostduinkerke Oostduinkerke 4 3
7. Langemark Langemark 4 3
8. Pittem Pittem 4 0
  Groep G G P
1. Ingooigem Ingooigem 4 12
2. Zandvoorde Zandvoorde 4 10
3. De Panne De Panne 4 8
4. Ardooie Ardooie 4 7
5. Koekelare Koekelare 4 6
6. NSVD Handzame NSVD Handzame 4 4
7. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 4 4
8. Ploegsteert Ploegsteert 4 3
9. Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 4 3
10. Houtem Houtem 4 0
  Groep H G P
1. Dadizele Dadizele 4 12
2. WS Lauwe WS Lauwe 4 9
3. FC Poperinge FC Poperinge 4 9
4. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 4 6
5. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4 6
6. Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 4 6
7. Aartrijke Aartrijke 4 3
8. Passendale Passendale 4 3
9. Zillebeke Zillebeke 4 0
  Groep I G P
1. TSC Proven TSC Proven 4 10
2. Zonnebeke Zonnebeke 4 9
3. Heule Heule 4 7
4. SV Kortrijk SV Kortrijk 4 6
5. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 4 6
6. Westouter Westouter 4 5
7. WS Zarren WS Zarren 4 4
8. Bellegem Bellegem 4 3
9. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4 3
10. VKW Vleteren VKW Vleteren 4 2
  Groep J G P
1. Zwevezele Zwevezele 4 12
2. Lichtervelde Lichtervelde 4 7
3. Beselare Beselare 4 7
4. GL Ruiselede GL Ruiselede 4 7
5. Rekkem Sport Rekkem Sport 4 6
6. KSK Wenduine KSK Wenduine 4 5
7. Stasegem Stasegem 4 4
8. Desselgem Desselgem 4 3
9. Voormezele Voormezele 4 3
10. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4 3
  Groep K G P
1. Aarsele Aarsele 4 12
2. Veurne Veurne 4 9
3. Lendelede Sport Lendelede Sport 4 9
4. Dentergem Dentergem 4 9
5. Doomkerke Doomkerke 4 6
6. Moerkerke Moerkerke 4 6
7. Patronaat Gits Patronaat Gits 4 4
8. Alveringem Alveringem 4 3
9. Lissewege Lissewege 4 1
10. Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge 4 0
  Groep L G P
1. Oostrozebeke Oostrozebeke 4 12
2. Elverdinge Elverdinge 4 10
3. Diksmuide Diksmuide 4 9
4. Hertsberge Hertsberge 4 7
5. Beernem Beernem 4 5
6. Beveren-Leie Beveren-Leie 4 4
7. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4 3
8. Moorsele Moorsele 4 3
9. Heuvelland Heuvelland 4 3
10. Cercle Oedelem Cercle Oedelem 4 1
  Groep M G P
1. Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 4 12
2. Jong Vijve Jong Vijve 4 10
3. Hulste Sportief Hulste Sportief 4 7
4. Lombardsijde Lombardsijde 4 6
5. Jong Male VV Jong Male VV 4 4
6. Keiem Keiem 4 4
7. Dudzele Dudzele 4 3
8. Leke-Vladslo Leke-Vladslo 4 0
  Groep N G P
1. Gistel Gistel 4 10
2. FC Moen FC Moen 4 9
3. Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 4 7
4. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 4 6
5. Marke Marke 4 6
6. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 4 5
7. Brielen Sport Brielen Sport 4 3
8. Lo-Reninge Lo-Reninge 4 0
  Groep O G P
1. DAVO Westende DAVO Westende 4 12
2. VC Ichtegem VC Ichtegem 4 9
3. Zerkegem Zerkegem 4 9
4. Snaaskerke Snaaskerke 4 5
5. Moorslede Moorslede 4 4
6. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4 4
7. Zwevezele Zwevezele 4 3
8. Bulskamp Bulskamp 4 0
  Groep P G P
1. Nieuwkerke Nieuwkerke 4 12
2. Staden Staden 4 12
3. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4 6
4. Ruddervoorde Ruddervoorde 4 6
5. BS Geluveld BS Geluveld 4 6
6. Merkem Sport Merkem Sport 4 3
7. Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton 4 1
8. Reningelst Reningelst 4 1
Topschutters

Geen doelpunten