Beker van Schotland

Word fan van Beker van Schotland!
Facebook
RSS Feed van Beker van Schotland Download kalender van Beker van Schotland

Edinburgh City - Stenhousemuir ()

Beoordeel

Edinburgh City   Stenhousemuir
Calum Antell -
Andrew Tennent Blake   75' -
Jesus Garcia Tena   78' -
Gareth Rodger -
Craig Thomson   64'   90+3'   90+3' -
Marc Laird -
Josh Walker -
Lewis Allan   65' -
Craig Beattie -
Ashley Grimes   65' -
Ian Smith   75' -
 
Chris Smith -
Ruaridh Donaldson -
Michael Dunlop -
Ross Meechan -
Ross Dunlop -
Mark Ferry -
Nicholas Stephen Paterson   70'   49': ASSIST -
Harry Paton   12' -
Jamie Longworth   49'   84' -
Mark McGuigan   59' -
Colin McMenamin   90' -
Edward Ferns   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+3   Rode kaart voor Craig Thomson
90   Gele kaart voor Colin McMenamin
84   Jamie Longworth
Edward Ferns
78   Gele kaart voor Jesus Garcia Tena
75   Andrew Tennent Blake
Ian Smith
70   Gele kaart voor Nicholas Stephen Paterson
65   Lewis Allan
Ashley Grimes
64   Gele kaart voor Craig Thomson
59   Gele kaart voor Mark McGuigan
49   Doelpunt van Jamie Longworth (Nicholas Stephen Paterson)
12   Gele kaart voor Harry Paton
Kalender / Voetbaluitslagen
13/10 20:45 Edinburgh City Edinburgh City 0-1 Stenhousemuir Stenhousemuir Edinburgh City - Stenhousemuir
14/10 16:00 Banks O' Dee Banks O' Dee 2-0 Selkirk Selkirk Banks O' Dee - Selkirk
14/10 16:00 Elgin City Elgin City 3-1 Edusport Academy Edusport Academy Elgin City - Edusport Academy
14/10 16:00 Stirling Albion Stirling Albion 3-5 Lothian Hutchison Lothian Hutchison Stirling Albion - Lothian Hutchison
14/10 16:00 Spartans Spartans 5-0 Clachnacuddin Clachnacuddin Spartans - Clachnacuddin
14/10 16:00 Peterhead Peterhead 9-0 Colville Park Colville Park Peterhead - Colville Park
14/10 16:00 Nairn County Nairn County 1-2 Cove Rangers Cove Rangers Nairn County - Cove Rangers
14/10 16:00 Keith Keith 0-3 Clyde Clyde Keith - Clyde
14/10 16:00 Formartine United Formartine United 4-0 East Stirlingshire East Stirlingshire Formartine United - East Stirlingshire
14/10 16:00 Edinburgh University Edinburgh University 0-2 Fraserburgh Fraserburgh Edinburgh University - Fraserburgh
14/10 16:00 Deveronvale Deveronvale 0-2 Onbekend Deveronvale - Onbekend
14/10 16:00 Cowdenbeath Cowdenbeath 0-1 East Kilbride East Kilbride Cowdenbeath - East Kilbride
14/10 16:00 Civil Service Strollers Civil Service Strollers 0-5 Brora Rangers Brora Rangers Civil Service Strollers - Brora Rangers
14/10 16:00 Buckie Thistle Buckie Thistle 6-2 BSC Glasgow BSC Glasgow Buckie Thistle - BSC Glasgow
14/10 16:00 Berwick Rangers Berwick Rangers 1-0 Annan Athletic Annan Athletic Berwick Rangers - Annan Athletic
14/10 16:00 Montrose Montrose 4-1 Stirling University Stirling University Montrose - Stirling University
Topschutters
  Speler Goals
1. Peterhead McAllister 5
2. Buckie Thistle McLeod 3
3. Brora Rangers Graham 2
4. Fraserburgh West 2
5. Montrose Johnston 2
6. Spartans Greenhill 2
7. Spartans Dishington 2
8. Formartine United Barbour 2
9. BSC Glasgow Murray 1
10. Lothian Hutchison Hare 1