Copa Del Rey

Word fan van Copa Del Rey!
Facebook
RSS Feed van Copa Del Rey Download kalender van Copa Del Rey

Real Mallorca - Real Oviedo ()

Son Moix Mallorca
Onbekend 0

Beoordeel

Real Mallorca   Real Oviedo
Miquel Parera Pizá -
Pervis Josué Estupiñán Tenorio -
Francisco Gámez López   60'   64' -
Alejandro Faurlin -
Juan Diego Molina Martínez   71' -
Pablo Valcarce Vidal   66' -
Martin Valijent -
Alejandro López de Groot -
Iddrisu Baba Mohammed -
Francisco Javier Campos Coll   64' -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez   71' -
Ariday Cabrera Suárez   78' -
 
Christian Fernández Salas -
Juan Daniel Forlín   74' -
Carlos Martínez Díez -
Richard Boateng   70' -
Aarón Níguez   87' -
Sergio Tejera Rodriguez   28' -
Ibrahima Balde   77' -
José Verdú Nicolás -
Javier Hernández Cabrera -
Eduardo Cortina García   28' -
Joel Barcenas Herrera   70' -
José Luis Moreno Barroso   77' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/09 18:45 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Real Mallorca - Real Oviedo
11/09 18:45 Malaga Malaga 1-2 Almeria Almeria Malaga - Almeria
12/09 18:00 Ebro Ebro P0-0  Murcia Murcia Ebro - Murcia
12/09 19:30 Ontinyent Ontinyent P1-1  Real Jaén Real Jaén Ontinyent - Real Jaén
12/09 20:00 Osasuna Osasuna 1-2 Reus Deportiu Reus Deportiu Osasuna - Reus Deportiu
12/09 20:00 UCAM Murcia UCAM Murcia 0-2 Racing Santander Racing Santander UCAM Murcia - Racing Santander
12/09 20:00 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 1-0 Compostela Compostela Lleida Esportiu - Compostela
12/09 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
12/09 20:30 CD Calahorra CD Calahorra 2-0 Castellón Castellón CD Calahorra - Castellón
12/09 20:30 Sant Andreu Sant Andreu 1-0 nv Gernika Gernika Sant Andreu - Gernika
12/09 20:30 Leonesa Leonesa P1-1  Fuenlabrada Fuenlabrada Leonesa - Fuenlabrada
12/09 20:45 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 2-1 nv Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca La Hoya Lorca - Unionistas de Salamanca
12/09 20:45 Melilla Melilla 3-0 Tudelano Tudelano Melilla - Tudelano
12/09 20:45 Villanovense Villanovense 2-1 Badalona Badalona Villanovense - Badalona
12/09 21:00 F.C. Cartagena F.C. Cartagena  1-1P UD Logroñés UD Logroñés F.C. Cartagena - UD Logroñés
12/09 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2-1 Deportivo Deportivo Real Zaragoza - Deportivo
12/09 22:00 Córdoba CF Córdoba CF 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
12/09 22:00 Tenerife Tenerife 1-2 Cádiz CF Cádiz CF Tenerife - Cádiz CF
13/09 20:00 Albacete Albacete 2-3 Lugo Lugo Albacete - Lugo
13/09 20:00 Numancia Numancia 1-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Numancia - Sporting Gijon
13/09 22:00 Elche CF Elche CF 2-1 Granada Granada Elche CF - Granada
13/09 22:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
Topschutters

Geen doelpunten