Word fan! 100

Copa Del Rey 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 2
 Speeldag 1
12/11 16:00 CD Fuentes CD Fuentes 1-4 Osasuna Osasuna
12/11 16:00 UD Barbadas UD Barbadas 0-2 Valladolid Valladolid
12/11 16:00 CD Manacor CD Manacor 1-3 Andorra Andorra
12/11 17:00 Atletico Saguntino Atletico Saguntino 1-0 Amorebieta Amorebieta
12/11 17:00 Olot Olot 0-4 Levante Levante
12/11 17:00 Guijuelo Guijuelo 2-0 Deportivo Deportivo
12/11 17:00 Navalcarnero 1-3 UD Logro√Ī√©s UD Logro√Ī√©s
12/11 18:00 Huetor Tajar Huetor Tajar 0-3 Albacete Albacete
12/11 18:00 Guadalajara Guadalajara 2-1 Ponferradina Ponferradina
12/11 18:00 SD Gernika P6-5 CD Leganés CD Leganés
12/11 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo 1-0 Lugo Lugo
12/11 18:00 Beasain Beasain 2-3 Sporting Gijon Sporting Gijon
12/11 18:00 Racing Rioja 0-2 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona
12/11 18:00 Sestao Sestao 1-0 Racing Ferrol Racing Ferrol
12/11 18:00 Utrera Utrera 0-1 Ceuta Ceuta
12/11 18:30 CD L'Alcora CD L'Alcora 0-3 Elche CF Elche CF
12/11 18:30 CD Autol CD Autol 0-6 Real Mallorca Real Mallorca
12/11 20:00 CD Palencia Cristo Atletico 0-2 UD Ibiza UD Ibiza
12/11 20:00 Cacere√Īo Cacere√Īo 3-0 C√≥rdoba CF C√≥rdoba CF
12/11 20:00 CD Coria 2-0 Fuenlabrada Fuenlabrada
12/11 21:00 Santa Amalia Santa Amalia 0-9 Villarreal Villarreal
12/11 21:00 CD Rincon 0-3 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
12/11 22:00 SD Almazan SD Almazan 0-2 Atlético Madrid Atlético Madrid
13/11 12:00 CD Atletico Paso CD Atletico Paso P4-3 Murcia Murcia
13/11 12:00 CFJ Mollerussa 1-3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
13/11 12:00 Quintanar Rey 1-2 Girona FC Girona FC
13/11 12:00 Vimenor CF Vimenor CF 0-2 Mirandés Mirandés
13/11 12:00 CD Diocesano CD Diocesano 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza
13/11 12:00 Lealtad Lealtad 0-2 Tenerife Tenerife
13/11 12:00 Las Rozas CF 0-3 SD Eibar SD Eibar
13/11 12:00 Pe√Īa Deportiva Pe√Īa Deportiva 8-9P Malaga Malaga
13/11 12:00 CD Alfaro CD Alfaro 0-1 F.C. Cartagena F.C. Cartagena
13/11 12:00 Recreativo Huelva Recreativo Huelva 3-4P Burgos CF Burgos CF
13/11 12:00 RS Gimnastica 2-3 Real Oviedo Real Oviedo
13/11 12:00 Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF P6-4 Huesca Huesca
13/11 12:00 Ibiza Islas Pitiusas 3-1 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
13/11 12:00 CE Manresa CE Manresa 1-3 Pontevedera Pontevedera
13/11 12:00 Arnedo Arnedo P5-4 Atlético Baleares Atlético Baleares
13/11 12:00 AD Union Adarve 1-2 Linares Deportivo Linares Deportivo
13/11 12:00 Hércules Alicante Hércules Alicante 2-4 La Nucía La Nucía
13/11 16:00 Velarde Camargo Velarde Camargo 0-2 Sevilla Sevilla
13/11 16:00 CD Algar CD Algar 1-6 Celta De Vigo Celta De Vigo
13/11 16:00 CA Cirbonero CA Cirbonero 0-1 CF Intercity CF Intercity
13/11 16:30 CD Teruel 0-1 UD Las Palmas UD Las Palmas
13/11 17:00 Yeclano Yeclano 2-3 Granada Granada
13/11 17:00 Coruxo Coruxo 1-1P Eldense
13/11 17:00 San Juan 0-2 CD Numancia CD Numancia
13/11 17:00 Ourense 3-5P AD Alcorcon AD Alcorcon
13/11 18:00 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0-1 Alaves Alaves
13/11 18:00 Utebo Utebo 5-6P Mérida AD Mérida AD
13/11 18:30 Real Union 3-2 C√°diz CF C√°diz CF
13/11 18:30 CD San Roque de Lepe 2-3 Getafe Getafe
13/11 19:00 CD Cazalegas CD Cazalegas 1-4 Real Sociedad Real Sociedad
13/11 21:00 Alzira 0-2 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
13/11 21:00 CD Arenteiro 2-0 Almeria Almeria
 Speeldag 2
20/12 19:00 CF Intercity CF Intercity ...-... Mirandés Mirandés
20/12 19:00 Guadalajara Guadalajara ...-... Elche CF Elche CF
20/12 19:00 CD Diocesano CD Diocesano ...-... Getafe Getafe
20/12 21:00 Real Union ...-... Real Mallorca Real Mallorca
20/12 21:00 Sestao Sestao ...-... Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
20/12 21:00 Guijuelo Guijuelo ...-... Villarreal Villarreal
20/12 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon ...-... F.C. Cartagena F.C. Cartagena
20/12 22:00 CD Atletico Paso CD Atletico Paso ...-... Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
21/12 19:00 Levante Levante ...-... Andorra Andorra
21/12 19:00 Atletico Saguntino Atletico Saguntino ...-... Rayo Vallecano Rayo Vallecano
21/12 19:00 Ibiza Islas Pitiusas ...-... SD Eibar SD Eibar
21/12 19:00 Mérida AD Mérida AD ...-... Alaves Alaves
21/12 19:00 CD Numancia CD Numancia ...-... Sporting Gijon Sporting Gijon
21/12 21:00 Pontevedera Pontevedera ...-... Tenerife Tenerife
21/12 21:00 Arenas Getxo Arenas Getxo ...-... Valladolid Valladolid
21/12 21:00 Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF ...-... Sevilla Sevilla
21/12 21:00 Arnedo Arnedo ...-... Osasuna Osasuna
21/12 21:00 CD Coria ...-... Real Sociedad Real Sociedad
21/12 21:00 UD Logro√Ī√©s UD Logro√Ī√©s ...-... Albacete Albacete
21/12 21:00 Ceuta Ceuta ...-... UD Ibiza UD Ibiza
22/12 19:00 SD Gernika ...-... Celta De Vigo Celta De Vigo
22/12 19:00 Cacere√Īo Cacere√Īo ...-... Girona FC Girona FC
22/12 19:00 Linares Deportivo Linares Deportivo ...-... Racing Santander Racing Santander
22/12 19:00 Eldense ...-... Burgos CF Burgos CF
22/12 21:00 La Nucía La Nucía ...-... UD Las Palmas UD Las Palmas
22/12 21:00 Real Oviedo Real Oviedo ...-... Granada Granada
22/12 21:00 CD Arenteiro ...-... Atlético Madrid Atlético Madrid
22/12 21:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona ...-... Malaga Malaga

Download alle wedstrijden van Copa Del Rey naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.