Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Tenerife - Reus Deportiu ()

Onbekend
Toeschouwers: 9532

Beoordeel

Tenerife   Reus Deportiu
Daniel Hernández Santos -
Héctor Hernández Ortega -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro   80' -
Jesus Manuel Santana Abreu -
Bryan Josue Acosta Ramos -
Carlos Ruiz Arenaga -
Filip Malbašić -
Luis Milla Manzanares -
Iker Undabarrena   67' -
José Manuel García Naranjo   56' -
Alexander Mesa Travieso   56' -
Francisco Montanes Claverias   67' -
Borja Manuel Llarena Barroso   80' -
 
Edgar Badia   82' -
Ángel Bastos Teijeira   69' -
Mikel Villanueva Álvarez   9'   80': ASSIST -
Alejandro Carbonell Vallés   48'   60' -
Juan Domínguez Lamas -
Luís Gustavo Ledes E. Dos Santos -
Mario Ortiz Ruiz -
Miguel Linares Cólera -
Alfred Planas   80'   46' -
Adrián Guerrero   60' -
Shaquell Moore   69' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/09 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-0 Osasuna Osasuna Gimnàstic Tarragona - Osasuna
15/09 18:00 Tenerife Tenerife 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Tenerife - Reus Deportiu
15/09 18:00 Malaga Malaga 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Malaga - Córdoba CF
15/09 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Deportivo Deportivo AD Alcorcon - Deportivo
16/09 12:00 Elche CF Elche CF 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Elche CF - Real Mallorca
16/09 16:00 Lugo Lugo 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Lugo - Real Oviedo
16/09 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Extremadura UD - UD Las Palmas
16/09 18:30 Almeria Almeria 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Almeria - Real Zaragoza
16/09 20:00 Granada Granada 3-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Granada - Rayo Majadahonda
16/09 20:30 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
17/09 20:00 Albacete Albacete 1-1 Cádiz CF Cádiz CF Albacete - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 6 15
2. UD Las Palmas UD Las Palmas 6 14
3. Albacete Albacete 6 12
4. Granada Granada 6 11
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 11
6. Deportivo Deportivo 6 11
7. Real Mallorca Real Mallorca 6 10
8. Real Oviedo Real Oviedo 6 9
9. Real Zaragoza Real Zaragoza 6 8
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 8
11. Reus Deportiu Reus Deportiu 6 8
Topschutters

Geen doelpunten