Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Deportivo - Elche CF ()

Estadio Municipal de Riazor La Coruna
Onbekend 0
Toeschouwers: 17165

Beoordeel

Deportivo   Elche CF
Daniel Giménez Hernández -
Saúl García Cabrero -
Pablo Mari Villar -
Simón David Rodríguez Santana   56'   81' -
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte -
Alejandro Bergantinos Garcia -
Carles Gil de Pareja Vicent -
Michael Krohn-Dehli   38': ASSIST -
Carlos Fernández Luna   38'   61'   63'   84' -
Christian Santos   77' -
Eduardo Expósito Jaén   61': ASSIST -
Borja Valle Balonga   83'   77' -
Michele Somma   81' -
Pedro Antonio Sánchez Moñino   84' -
 
José Juan Figueiras García -
Sergio Blázquez Sánchez -
Gonzalo Cacicedo Verdú   80' -
Alvaro Armada Juan Cruz   66' -
Javier Flores Santacruz -
Borja Martínez Giner -
Neider Yessy Lozano Rentería   87' -
Víctor Moya Martínez -
Manuel Sánchez López   59' -
Xavier Torres Buigues -
Benjamín Martínez -
Juan Francisco Martínez Modesto   82'   59' -
Carlos Redruello Nimo   66' -
Ivan Zotko   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Granada Granada 17 34
2. AD Alcorcon AD Alcorcon 17 33
3. Malaga Malaga 17 32
4. Deportivo Deportivo 17 32
5. Albacete Albacete 17 31
6. Cádiz CF Cádiz CF 17 29
7. Real Mallorca Real Mallorca 17 27
8. Osasuna Osasuna 17 26
9. Almeria Almeria 17 23
10. Real Oviedo Real Oviedo 17 23
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 17 23
Topschutters

Geen doelpunten