Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Deportivo   Elche CF
Daniel Giménez Hernández -
Saúl García Cabrero -
Pablo Mari Villar -
Simón David Rodríguez Santana   56'   81' -
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte -
Alejandro Bergantinos Garcia -
Carles Gil de Pareja Vicent -
Michael Krohn-Dehli   38': ASSIST -
Carlos Fernández Luna   38'   61'   63'   84' -
Christian Santos   77' -
Eduardo Expósito Jaén   61': ASSIST -
Borja Valle Balonga   83'   77' -
Michele Somma   81' -
Pedro Antonio Sánchez Moñino   84' -
 
José Juan Figueiras García -
Sergio Blázquez Sánchez -
Gonzalo Cacicedo Verdú   80' -
Alvaro Armada Juan Cruz   66' -
Javier Flores Santacruz -
Borja Martínez Giner -
Neider Yessy Lozano Rentería   87' -
Víctor Moya Martínez -
Manuel Sánchez López   59' -
Xavier Torres Buigues -
Benjamín Martínez -
Juan Francisco Martínez Modesto   82'   59' -
Carlos Redruello Nimo   66' -
Ivan Zotko   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 10 22
2. AD Alcorcon AD Alcorcon 10 21
3. Granada Granada 10 20
4. Deportivo Deportivo 10 19
5. UD Las Palmas UD Las Palmas 10 18
6. Real Mallorca Real Mallorca 10 15
7. Real Oviedo Real Oviedo 10 15
8. Almeria Almeria 10 14
9. Albacete Albacete 10 14
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 10 13
11. Numancia Numancia 10 13
Topschutters

Geen doelpunten