Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Extremadura UD - Cádiz CF ()

Beoordeel

Extremadura UD   Cádiz CF
Álvaro Fernández Llorente -
Alejandro Díez Salomón   89' -
Aitor Fernández López   90+5' -
Inigo Lopez Montana -
Carlos Pomares Rayo -
Roberto Olabe del Arco   79' -
Vincenzo Rennella   67' -
Carlos Javier Valverde Doblado   64'   72' -
Manuel Jesús Vazquez Florido   63'   68' -
Jorge Giovani Zarfino Calandria   59' -
Diego Capel Trinidad   78'   68' -
Álvaro Romero Morillo   72' -
José Antonio Pardo Lucas   79' -
 
Alberto Cifuentes Martínez -
Roberto Antonio Correa Silva   69' -
Ivan Kecojević   82'   28' -
José Joaquín Matos García   37'   79' -
Alejandro Fernández Iglesias   90+2'   28': ASSIST -
Jon Ander Garrido Moracia   80' -
José María Martín-Bejarano Serrano   58' -
Edu Ramos -
Dejan Lekić   90+5' -
Salvador José Milhazes Agra   60' -
Manuel Javier Vallejo Galván   38' -
Jairo Izquierdo González   60' -
Ager Aketxe Barrutia   69' -
J. Ángel Carrillo Casamayor   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Granada Granada 17 34
2. AD Alcorcon AD Alcorcon 17 33
3. Malaga Malaga 17 32
4. Deportivo Deportivo 17 32
5. Albacete Albacete 17 31
6. Cádiz CF Cádiz CF 17 29
7. Real Mallorca Real Mallorca 17 27
8. Osasuna Osasuna 17 26
9. Almeria Almeria 17 23
10. Real Oviedo Real Oviedo 17 23
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 17 23
Topschutters

Geen doelpunten