Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Osasuna - Córdoba CF ()

Estadio de El Sadar
Onbekend C/ El Sadar, s/n 31006 Pamplona (Navarra) 0
Toeschouwers: 13054

Beoordeel

Osasuna   Córdoba CF
Manuel Castellano Castro   70' -
Carlos Clerc Martinez -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier -
Aridane Hernandez Umpierrez -
Rubén García Santos   71': ASSIST   86' -
Francisco Mérida Pérez -
Enrique Barja Afonso   35': ASSIST   71'   72' -
Brandon Thomas Llamas -
Juan Villar Vázquez   35'   60' -
Francisco Jimenez Tejada Xisco   60' -
Roberto Torres Morales   76'   72' -
Miguel Olavide Montes   86' -
 
Carlos Javier Abad Hernández Trujillo -
José Luis Muñoz León -
Luis Miguel Quezada Sanchez -
Álvaro Aguado Méndez   78' -
Franck-Yves Bambock   60' -
(Jaime Romero Gomez) Jaime Romero -
Alex Quintanilla Urionabarrenetxea -
Joaquín Araujo Delgado   69' -
Federico Piovaccari   49' -
Alejandro Alfaro Ligero   69' -
Javier Galán Gil   78' -
(Miguel Ángel de las Cuevas Barberá) Miguel   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 25 34
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 25 34