Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Sporting Gijon - Reus Deportiu ()

El Molinón
Spanje Gijón
Toeschouwers: 18969

Beoordeel

Sporting Gijon   Reus Deportiu
Diego Mariño -
. Alex -
Roberto Canella Suarez -
Francisco José Molinero Calderón   82' -
Juan Rodríguez Martínez   37' -
André Alexandre Carreira Sousa -
Isaac Cofie   71' -
Álvaro Traver Navarrete -
Carlos Carmona Bonet   90+4': PENALTY -
Uroš Đurđević -
Álvaro José Jiménez Guerrero   62' -
Neftali Manzambi   62' -
Ignacio Méndez Navia Fernández   72'   71' -
André Geraldes de Barros   82' -
 
Edgar Badia   90+4' -
Ángel Bastos Teijeira -
Jesús Olmo Lozano -
Juan Domínguez Lamas -
Luís Gustavo Ledes E. Dos Santos   29' -
Mario Ortiz Ruiz   68': ASSIST -
Miguel Linares Cólera   68'   90+2' -
Gonzalo Pereira Cejudo -
Adrián Guerrero   42' -
Alfred Planas   79' -
Shaquell Moore   79' -
Rubén Enri García   90+2' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37