Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Rayo Majadahonda - Real Oviedo ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 7217

Beoordeel

Rayo Majadahonda   Real Oviedo
Basilio Sancho Agudo -
Isaac Carcelén Valencia   68' -
Luis Eduardo Delgado Pacheco   90+1' -
David Morillas Jiménez -
Rafael López Gómez Rafa -
Francisco Miguel Varela Martín   90+1': ASSIST -
Aitor García Flores   80' -
José Antonio García Rabasco   87' -
Óscar Valentín Martín Luengo -
Federico Nicolas Varela   11' -
Jeisson Enrique Martínez Aranibar   61' -
Aitor Ruibal García   61' -
Nicolás Javier Schiappacasse Oliva   80' -
Enzo Alan Zidane Fernández   87' -
 
Alfonso Herrero Peinador -
José María Angresola Jiménez -
Christian Fernández Salas -
Juan Daniel Forlín -
Saúl Berjón Pérez -
Diego Johannesson Pando -
Javier Muñoz Jiménez   63' -
Aarón Níguez   33'   74' -
Sergio Tejera Rodriguez   68' -
José Luis Moreno Barroso   86' -
Richard Boateng   63' -
Ibrahima Balde   74' -
Steven Nicanor Prieto Morales   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Osasuna Osasuna 25 47
3. Granada Granada 26 47
4. Deportivo Deportivo 26 47
5. Malaga Malaga 25 45
6. Real Oviedo Real Oviedo 25 39
7. AD Alcorcon AD Alcorcon 25 38
8. Cádiz CF Cádiz CF 25 38
9. Real Mallorca Real Mallorca 25 37
10. Almeria Almeria 25 34
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 25 34