Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Tenerife - Lugo ()

Onbekend 0
Toeschouwers: 10074

Beoordeel

Tenerife   Lugo
Daniel Hernández Santos -
Samuel Geoffroy Camille -
Alberto Jiménez Benítez   90+4' -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro -
Jesus Manuel Santana Abreu -
Carlos Ruiz Arenaga   58' -
Francisco Montanes Claverias   28' -
Luis Milla Manzanares   90' -
Iker Undabarrena   79' -
Alexander Mesa Travieso -
Filip Malbašić   62'   28' -
Joao Leandro Rodríguez González   58' -
Bryan Josue Acosta Ramos   79' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Eduard Campabadal Claros -
Luis Ruiz Sayago   51' -
Luís Miguel Vieira Silva -
Fernando Seoane Antelo -
Iriome González González   33' -
José Carlos Lazo Romero   77'   90+1' -
José Antonio Malagón Rubio   60'   69' -
Carlos Pita González -
Jean Marie Dongou Tsafack -
Cristian Ignacio Herrera López   35' -
Sergio Gil Latorre   35' -
José Carlos Ramírez Suárez   69' -
Antonio Campillo Medina   90+1' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 27 51
2. Albacete Albacete 27 50
3. Malaga Malaga 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Cádiz CF Cádiz CF 27 44
7. Real Oviedo Real Oviedo 27 43
8. AD Alcorcon AD Alcorcon 27 41
9. Real Mallorca Real Mallorca 27 41
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 27 37